ברוכים הבאים, אורח

יראה אבל עדיין לא מאהבה
(0 צופה) 

נושא: יראה אבל עדיין לא מאהבה 16044 צפיות

יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100199

• אורי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 39 ימים
  • חבר ותיק

כבר כמה חודשים שאני יושב בצללים וקורא תגובות אמתיות מליבה של צור חציבת הנשמה.
ככל שימי הטהרה עוברים כך הפחד מההתרסקות גובר.
שנים שאני מנסה ובוכה אך ללא הועיל.

הבעיה הקטסטרופלית אצלי שבכל נפילה מגיע שלב הדיכאון וההאשמה העצמית- "אבא שלך חולה ללא פתרון באופק רק כי הרבית קטרוג .." , "תזרים המזומנים קטן כי מה אתה רוצה אין לך זכויות..", אתה מתפלל ואין עונה כי אתה סוג של רוצח..", "לא הצלחת בטיפולי הפוריות כי כבר הזוהר הקדוש דיבר על אנשים מהסוג שלך..."
בורא עולם תן לי רק את עשרת ימי תשובה נקי, בורא עולם תן לי רק את ראש חודש נקי וכך הרוטינה ממשיכה...

לא רוצה להיות רשע, לא רוצה לבוא לידי עניות , לא רוצה להיות רוצח, לא רוצה לעבור על לא תנאף , לא רוצה לגרום עוול למשפחתי ולעם ישראל...

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100200

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר, אלוקים אוהב אותך יותר ממה שאתה אוהב את עצמך, כשנכנסתי לתכנית גם הרגשתי הרבה אשמה והיה נראה לי שכל הקשים בחיים זה בגלל העבירה הגדולה שעשיתי, אבל הגעתי לפה והבנתי שיש לי בעיה של תאווה שזה מעבר לבחירה שלי אם כן לאונן או לא לאונן, הייתי חייב להתחבר להקב"ה שאוהב אותי, ורק ככה החלמתי, זה תהליך, כי זה הפוך ממה שאנו לומדים בספרים הקדושים, אבל....
תמשיך איתנו שתף ותתחבר.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100203

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

שלום אורי היקר

גם אני הרגשתי שהרבה מאד צרות וייסורים באים לעולם בגלל מעשיי הנלוזים, שה' שונא אותי, ועוד כמה מחשבות עוד פחות שפויות מזה.. היום אני מרגיש אחרת - אני יודע שה' אוהב אותי היום ותמיד אהב אותי כמו אב שאוהב את בנו תמיד גם כשהוא מנסה בכוח להכעיס אותו אז בטח ובטח כשהוא פועל ממקום נפשי פגוע וכאוב שמזינה אובססיה חסרת שליטה כמו שהיה אצלי, הוא תמיד חיכה לי שאחזור אליו חזרה, שארגיש אסיר תודה על כל השפע שהוא נותן לי ללא הפסקה ואני לא רואה מרוב כאב וצער על מעשיי. כשנכנסתי לתכנית ידעתי שהוא אוהב אותי אבל לא הרגשתי את זה בפנים באמת, לא הייתי מסוגל להסתכל לשמיים לעצום עיניים מול קרן שמש מלטפת ולומר לו תודה על עוד יום של חיים בעולמו המיוחד והיפה מאד, להודות לו על כל הטוב שברא ושנותן לי כל הזמן כמו משפחה בריאות ופרנסה, זה קרה ועדיים בתהליך התהוות אצלי בפנים בעזרת תהליך ארוך של מעשים והתבוננות יומיומית בדברים הטובים שגם קורים לי בחיים, בלשתף חברים ולשמוע אותם אומרים לי שהם אוהבים אותי, ולהרגיש שהם באמת אוהבים אותי למרות כל מה שאני מרגיש עושה ורוצה לעשות.
אז רק רציתי לומר לך שאני אוהב אותך, כי אני גם הייתי שם במקום הכואב הזה של לקחת את כל האשמה והכאב עלי.
מתפלל שתמצא שחרור והקלה מהמשא הבלתי אפשרי הזה, בעזרת אבינו אוהבנו ובניו המאד יקרים שכותבים פה.

אוהב
'פנימה'.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100223

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אורי היקר!
צר לי לשמוע על כל הכאב שאתה עובר.
מזדהה לגמרי עם כל הרגשות אשמה ועם המחשבה שכל דבר רע שיש לי בחיים זה בגלל התאווה שלי.
היו לי זמנים שכל קשת שהיתה בשמים חשבתי שזה בגללי...
אבל לאט לאט אני מבין שזה לא ככה.
דבר ראשון אני מכור.
ולא החלטתי להיות אחד כזה אלא אלוקים בעצמי עשה אותי ככה. למה? לא יודע..:
אבל זו המציאות.
והוא אבא אוהב לא רוצה שאני יהיה אדם אחר ולכן הוא ברא אותי מכור.
הוא רוצה שאני יעשה פעולות אז לכן אני פה ועושה.
הכמות תשובה ועבודת המידות שאנו עושים פה בתוכנית לא מביישת שום בעל מוסר!!!
תפסיק להאשים את עצמך זה לא טוב לך וגם לא נכון!
אתה אדם מדהים שלא יושב בטל אלא עובד על עצמו ואלוקים יושב למעלה ואומר חברה- תראו את אורי הוא משקיע. 
הוא אוהב אותך באמת.
תאמין לזה. זה נכון. זה מציאות. זה עובדה.
תן לו לנהל את העולם ואתה יום אחד תבין.
אוהבים אותך אורי!!!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100224

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
"אני ישנה ולבי ער. קול דודי דופק פתחי לי רעיתי יונתי תמתי..."

אחי! הקב"ה לא בא להעניש אותך. לנקום בך ח"ו. רק לעורר אותך. ואת אשר יאהב ה' יוכיח. והוא אוהב אותך, תאמין לי, אהבה רבה.

אני בטוח שכל מה שעובר עליך, ועלי, קשור לחטא הזה. זה לא סתם שיש עיכובים בפוריות או בפרנסה. זה לא סתם שיש לילדה מום בלב, וניתוח בעיניים. לא תתורו אחרי לבבכם ואחרי עיניכם...
ומאידך, יש לנו טענת אונס חזקה מאוד. לא היה לנו סיכוי נגד ההתמכרות הזאת בכלים שנתנו לנו. עד עכשיו...

אז איך מבינים את זה? פשוט מאוד. הקב"ה אוהב אותנו ורוצה בנו ולכן מעורר אותנו לתקן. מי שלקב"ה לא אכפת ממנו יכול להעביר חיים שלמים בנחת. על הדרך זה גם מקזז לנו את ההנאה מהאיסור שבאה לנו בעל כורחנו.

אז זה בסדר שזה מה שמניע אותך. זו הדרך שמטווה לך הקב"ה. אלו השלבים. לא מגיעים מיד לתשובה מאהבה. קודם מיראה. שנזכה לעבוד עבודה תמימה!
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100228

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

תסלח לי אסיר היקר אבל אני חולק עליך בהנחה/עובדה שכל מה שקורה לנו זה בגלל ״החטא הזה״. 
אלוקים עשה אותי מכור. הוא לא יכול להעניש אותי על זה. על המציאות שלי שהוא עשה הוא לא יוכל לכעוס. כי הוא עשה את זה.
אלוקים יודע ומבין אותנו יותר מכולם אז הוא וודאי מבין כמה יש דברים ״שאין ביכולותינו לשנותם״.
הוא רוצה שנעשה פעולות ובסדר. נעשה.
אבל (וסליחה על המילים החזקות) ההלקאה העצמית הזאת מיותרת ומזיקה. 
אלוקים אוהב.
מידה טובה מרובה ממידת פורענות... ובענק.
יש לאלוקים הרבה חשבונות ולא נבין אותו. 
אבל זה לא נכון להחליט על מה ואיך הוא מעניש אותנו.
אוהבים.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי גיימס.

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100253

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
אסיר יצרי כתב on 01 מרץ 2017 21:50:
אני בטוח שכל מה שעובר עליך, ועלי, קשור לחטא הזה. 

אוהב אותך אסיר יצרי היקר

אדבר על עצמי, וחיי.
ההחלמה שלי לא הצליחה להתפתח מהמקום הזה של התחשבנות עם בוראי האוהב, על כל מה שעובר עליי ועל עם ישראל באופן כללי, (כן, אני מודה שזה רמה מסוימת של 'מגלומניה' שחשבתי אז שבגלל שנפלתי התפוצץ אוטובוס בעיר שלי ע"י מחבלים, אבל זה ה'אני' המכור שלי) זה רק חפר בתוכי את הבור החשוך והכואב שלא רציתי לצאת ממנו שנים רבות לעולם, אבל ל-ע-ו-ל-ם ועד!!!
התפנית קרתה בהדרגה ע"י טיפול במחשבות הדכאוניות שלי ותרגול והפנמה של החיובי והטוב שבוראי שולח לי,
אני מרגיש היום שבלי להרגיש את 'טובו וחסדו כי גדול עלי' אני לא ירא ממנו בצורה בריאה וחיובית שתיקח אותי לגבהים רוחניים, אלא אני סתם מפחד ממנו כי הוא גדול וחזק ואני קטן ומסכן שלא מצליח לעשות את רצונו כרצוני, ואני מתרחק ממנו עוד יותר בגלל זה.
אינני חושב שזאת הדרך הבלעדית והמוחלטת, להפך, אבל זה מה שעבד ועובד בשבילי.

בתפילה שנזכה כולנו איש איש והחלמתו לעוד יום מחובר ושפוי. אמן.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי פנימה.

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100279

• אורי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 39 ימים
  • חבר ותיק

תודה חברים על התגובות,

אבל אני לא יכול שלא לחושב,  האם ילד חמוד ככל שיהיה נכנס לחנות ושובר כלי. הייתכן שלא יישלם??
אני שבאתי לעולם וקיבלתי את היכולת להשתתף בבריאה בהעמדת צאצאים ונפשות משתמש בכוח האדיר הזה שלא לצורך.
הייתכן שאין לזה מחיר?

אין ספק שבורא עולם אוהב את בריותיו אבל כששוברים צריך לשלם!
מקווה לשבת בשולחן הפסח נקי עם 90 יום של טהרה...

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100281

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

שאלה טובה,
זה תהליך, הרי כל החיים אמרו לנו שאלוקים עומד עם מקל ומרביץ לנו (סליחה על המשפט)
ופתאום אנו שומעים משפטים חדשים,
המטרה שלנו כרגע להתמקד בהמלך הטוב והמטיב, ולהוריד את האשמה מהשימושים שלנו, ולזכור לקחת אחריות על הפעולות הבאות של החלמה, בהמשך נוכל לחזור לשאלה, מה קרה, למה קרו דברים לא טובים בחיים,
באהבה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100284

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

אשאל אותך שאלה. אדם החולה במחלה של גניבה - קלפטומניה. יש לו כל מה שהוא צריך, אבל הוא פשוט לא מצליח לעצור את הדחף שלו לגנוב.

האם הבעיה המרכזית שלו היא העבירה או הבעיה הנפשית, והאם הוא צריך כעת להתעסק עם השאלה של העונש שיקבל על העבירות שעשה נגד רצונו או שיטפל בבעיה שלו?

אבל זה לא רק זה. בשונה מהאדם בדוגמא, אצלנו עצם ההתעסקות עם הענין של העונש גורמת לנו להמשיך לעשות את אותו דבר שהעונש אמור למנוע מאיתנו לעשות! והרי ברור לך שאלוקים לא נותן עונש כדי שיהיה למישהו רע אלא בעיקר כדי למנוע מאיתנו לעשות את אותם דברים. 

אז תחשוב על הורה שמגלה שכל פעם שהוא צועק על הילד ומעניש אותו בגלל מעשה שהוא עושה, הצעקות גורמות לילד לעשות את זה פעם נוספת, האם האבא ימשיך לצעוק ולהעניש או יעדיף שהבן ייצא ללא עונש העיקר שיפסיק את ההתנהגות?

ואידך זיל גמור. 

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100286

• מושיקו1
  • רצף ניקיון נוכחי: 186 ימים
  • דירוג כסף

שלום לך אני די חדש פה מבין אותך לגמרי. אבל מה יעזור לי שאני צריך לשלם אם אני שובר? זה יגרום לי לא לשבור יותר? נפלת תקום אל תחטט ברע .אם נחשוב שאכלנו אותה וישרפו אותנו כל הזמן לאן זה ייקח אותנו? לזרועות הייאוש .נקודות טובות וזהו אוהב אותך אחי

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100289

אורי5..
אני לא הייתי מתחבר לגישה כזו; עשית, נענשת!
אני לא חי את אבא שלי ככה. חי אותו אחרת; ואספר לך משהו יפה:
היום בשחרית דיברתי עם אבא שלי וסיפרתי לו שאני לא כל כך מרגיש אותו, אתה חסר לי אמרתי לו. אני רוצה להרגיש אותך...
טוב, נראה לי שהתפילה שלי מה שדיברתי איתו - עזרה לי.. מה קרה? הלכתי לנוח לאחר זמן מה התעוררתי, ופה פתאום אני שם לב שאני משתעל קצת.. טוב הולך מיד לנסות להפסיק את השיעול - שותה תה ועוד תה ועוד ועוד... בקיצור מה שנמשך מכל זה הוא שקיבלתי גם חום וכאבי ראש חזקים. פה עצרתי את היום שלי והתחלתי לחשוב - מה קרה לי, למה זה? פתאום אני נזכר שאני רוצה לשנות איזה משהו כבר הרבה זמן, משהו שמאוד חשוב לי אך ללא הצלחה; אז פשוט התחלתי להרים ידיים! כאן פתאום בא אלוקים ודרך הכאב הוא מזכיר לי "בני" תתחזק ותמשיך חזק במה שאתה רוצה לשפר את החיים שלך. הבנתי את הרמז... קיבלתי כוח ותקווה. כעבור כשעה מאז.. פתאום פתאום השיעול התחיל להיעלם והחום פג והלך לו. והנה ההודעה הזו שהננו קוראים.. כבר נכתבת ללא שיעול חום וכאבי ראש.

אבל מה יצא לי מכל זה? שהנה אני רואה איך אבא שלי בא תומך ומחזיק בי חזק כאומר לבנו "אל יאוש - יש תקווה".
ממש ראיתי והרגשתי את אבא שלי - מה שהרבה זמן היה חסר לי. פשוט התמלאתי שמחה וכיף שיש לי אבא שעוזר לי ותומך בי. כל הזמן.

נ.ב. הסיפור פה הוא לא איזה "מדרגה גדולה" אלא הוא פשוט תוצאה של כל מחלים. בפרט עם הצעדים.

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100298

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

רציתי להגיב לך על השאלה שלך. אבל החברים פה הגיבו מצוין. 
ואם אפשר להוסיף שאלוקים רואה ושומע הכל ואם הוא כולו טוב ואנחנו מלאים רצון לעשות טוב הוא יעשה לנו הנחה. 
אני וודאי הייתי נותן לך הנחה. ואני יש לי פגמי אופי...
אוהבים.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים על ידי גיימס.

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100349

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
חברים יקרים ואהובים שבוע טוב.

אני בהחלט רוצה ללמד זכות. קודם על עצמי. והכי נוח לחשוב שאני אנוס. וככה נבראתי. ואבא אוהב מוותר.
מצד שני אני לא יכול להתעלם מהיסורים הגדולים שבאו עליי, עם הקשר בולט לחטאים, וכמה שראיתי בחוש שאחרי נפילה דברים משתבשים לי.

אז דבר ראשון אני לא חושב שיש לקב"ה אינטרס להתנקם בי בעונש. ומקרא מלא: כי לא אחפוץ במות המת כי אם בשובו מדרכיו וחיה. אלא היסורין האלה באו כדי לעורר אותי לתשובה. למצוא לפתרון. אם הכל היה הולך חלק בחיים לא הייתי מנסה לתקן כלום. ובוודאי שאלו יסורין מאהבה, ואת אשר יאהב השם יוכיח, כמו שכתבתי לעיל.

דבר נוסף בעניין דין אנוס. אני בהחלט מחשיב את כל הנפילות שהיו לי כאונס. כי בסופו של דבר בכל נפילה לא היתה לי בחירה. הייתי מכור לפורנוגרפיה. וכידוע כשצורכים פורנוגרפיה מגיעים לידי הוצאת זרע לבטלה. במיוחד שנחשפתי לתכנים מיניים בוטים בגיל מאוד מוקדם, עוד לפני שהייתי בר עונשים אפילו כלפי שמייא. אז אפשר לומר שאפילו על הפעמים הראשונות אי אפשר לחייב אותי בכלל.

אבל, אני לא יכול לרחוץ בניקיון כפיי לגמרי. כי היה עליי לחפש ולהפוך עולמות, כדי למצוא פתרון לבעיה שלי. אולי הייתי צריך להוציא את האינטרנט מהבית ומהכיס. אולי הייתי צריך ללכת לטיפול פסיכולוגי.  אולי לחקור את הנושא יותר לעומק. כלומר, יש עליי אחריות על המצב הכללי, למרות שכל נפילה היתה באונס. ועל זה אני מודה ומתוודה ומתחרט.

דבר אחרון, לגבי הכלל של שברת תשלם. נכון, המעשים הרעים שלנו יצרו קלקולים במציאות. ויש לזה מחיר. אבל פה מגיעה מידת הרחמים. אנחנו מתקנים את דרכינו. עושים תשובה. מתפללים לקב"ה שיכפר לנו. ולא ע"י יסורין וחולאים רעים. שיתקן מה ששיחתנו וכו'. כי אין בכוחינו לעשות את כל התיקונים. כמו שנאמר: כי עימך הסליחה למען תיוורא. כי אם אין סליחה אז למה שנתאמץ בכלל אם גם ככה נאכל את כל מה שבישלנו.
ואת ההנאה עצמה שנהנינו מהעברות, כבר חטפנו מספיק כדי לקזז. כי הרי גם הנאה מאיסור שבא לו לאדם בעל כורחו היא אסורה.

אוהב אתכם.
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: יראה אבל עדיין לא מאהבה לפני 7 שנים #100358

• מושיקו1
  • רצף ניקיון נוכחי: 186 ימים
  • דירוג כסף

שלום  . ראיתי שכותבים פה "אני לא חוטא אני חולה". אז יופי אין לי מה להרגיש רע עם מה שקרה  מצד שני הנקיות גם לא תחשב שמירת הברית אלא החלמה יוצא שהנקיות  אין עליה שכר לפי השיטה שאני חולה ולא חוטא לא? מישהו יכול לסדר את זה ?

זמן ליצירת דף: 0.75 שניות

Are you sure?

כן