ברוכים הבאים, אורח

יומני תעיד עלי מה שעובר עלי
(0 צופה) 

נושא: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי 13946 צפיות

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99747

• מושיקו1
  • רצף ניקיון נוכחי: 186 ימים
  • דירוג כסף

תודה רבה לך אבי גולן

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99826

• מושיקו1
  • דירוג כסף

שוב שלום לך יומן יקר.היום אני חוגג 19 יום נקיים רק להיום בחסד השם לא מובן מאליו בכלל. עוברת עלי תקופה נפלאה ושמעתי שמותר להנות מהימים היפים.אפילו שיחלפו ויבואו תקופות מעורפלות .אני רוצה ללכת היום לקבוצה חיה אבל חושש שזה לא בשבילי. או שאבהל.אבל מה כבר יכול להיות נכון?נכון לעכשיו אני מסופק. תסביך רציני. אתמול שתיתי עראק ופתאום התאווה באה לבקר.אז הבנתי שצריך להיזהר מהשתייה.בעצם צריך להיזהר מהרבה דברים בשביל שהתאוה לא תבוא.ברחוב, בבית..  בנהיגה. ..בחדר השינה. ..אוי אלי תן לי את הכח.תן לי ראש מפוכח.ראש מרוכז אמן..    עוד משהו שרציתי לדעת אם אני מתעסק ברעיון התכנית כל הזמן זה נורמלי. לא מרוכז בעבודה וזה מפריע לי. תופס תמחשבה.אבל ברור לי שזה עדיף מלצפות בפרונו אז מה אכפת לי. שלום לך שלום לכולם חברים יקרים ואהובים. מושיקו.

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99834

• מושיקו1
  • דירוג כסף
שלום יומן .אז בסוף כן הלכתי לקבוצה חיה רועד מפחד כי זה פעם ראשונה מה יהיה את מי אראה
מה בכלל עושים שם.מקסימום אלך באמצע.נכנסתי
לא זיהיתי אף אחד כולם נחמדים כאלה מבינים כאלה....נבהלתי קצת מהמושגים וההצהרות .שיש מקומות שברוך השם לא הגעתי אליהם. ספרתי קצת על עצמי קבלתי עידוד וחיזוק. אם אלך פעם הבאה? לא יודע

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99843

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד מושיקו על הצעד הזה!
זה אדיר ביותר וזה יביא אותך להחלמה בעז״ה.
אומרים שלא להתייאש מהקבוצות לפני שהולכים 6 פעמים כי לוקח זמן להתחבר למה שקורה שם.
תלך עוד פעם ותראה כמה החלמה יש שם. כמה כנות כמה רוגע כמה שלווה יש לוותיקים. 
לי לראות את זה בקבוצות נותן הרבה כח וממש מחזק.
אתה עוד תתרגל למושגים ואתה גם תאהב אותם.
 ובהחלט מבינים. לי לראות אנשים ב״לייב״ שפשוט עשויים מספוג אחד ענק שרק מכיל ומכיל עשה ועושה טוב. 
אוהבים אותך!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99845

• ime
  • חבר קבוע

היי מושיקו
אני גם כמוך היתי רק פעם אחת, גם לי המליצו ללכת לפחות 6 פעמים עד שאחליט ונראה לי שאלך בעצה הזאת..אין לי מה להפסיד ועדיף להיות במעטפת של שפיות מאשר להיכנס לשאננות או לתת להבל הזמן שוב פעם להפיל אותנו. אז ממליץ לנסות עוד פעם מכל הלב, מאמין שבכל מפגש תחושת השייכות תגבר לנו
בהצלחה לנו

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99865

• מושיקו1
  • דירוג כסף

שוב שלום לך יומני היום בחסד השם אני נקי 20 יום לא מובן מאליו בכלל .אז רציתי לספר שהיום הייתי בעיר בסידורים(בזבוזים) וראיתי את המראה שאני הכי אוהב ואמרתי מה אני חייב לראות לא רואים דברים כאלה כל יום עד לא מזמן הייתי יוצא לסיבוב חיפושים נואשים לראות. ונזכרתי פתאום בשתופים ששמעתי אתמול בקבוצה החיה .ואמרתי שתוף כזה במחשבה שאני מכור לתאוה וכל מה שקשור לנשים אני אלרגי אליו והגל התחיל לעבור אפילו שהתמונה נשארה בראש .שמח שלא חיפשתי פרונו שחזרתי הביתה או את השרותים .  אני מודה לך בורא עולם על ההצלה הזאת .תודה !!!.
תודה לחברים היקרים שפה אפשר להוציא ולהיות כנה במאה אחוז בלי להתבייש.אוהב אותכם מושיקו 

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99875

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

סחתיין על ההצלחה מושיקו. אוהבים.

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99911

• מושיקו1
  • דירוג כסף
שלוםלך יומן יקר.היום בחסד השם אני נקי 21 יום שהם שלשה שבועות לנקיות הרחמן יזכה אותי לעוד יום נקי אמן.רציתי לספר לך שאתמול בלילה עברתי התקפת ארטילריה כבדה כל הצופרים עבדו והוכרז מצב כוננות ובסוף הטילים נפלו בשטח פתוח.זה אומר שניצלתי .לא יודע מה היה קורה אם לא היינו באור ירוק.אבל הייתי מאופק מה שכן הלחיץ אותי שבנוסף לתאוה בא גם התקפת עצבים.מה זה? לא מכיר. ממש הייתי חסר אונים.ולא התקשרתי לאף אחד. למה? אולי כי אני לא מספיק כנה ורגיל לדבר עם אנשים אחרים על זה. חבל ....טוב מקווה מאוד שהמצב הזה ישתנה ואתרגל ליצור קשר במצב sos יותר קל לי להתבטאות בכתב ולהיות כנה זה גם נחשב? מישהו מוכן להקשיב לי בכתב? תודה רבה שקראתם את התסביכים שלי אשמח לקבל עידוד תודה מושיקו.

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99919

• יש_סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2518 ימים
  • דירוג כסף
אני פה איתך, מכיר את התחושה, ועברתי את המחסום לאט לאט...
יצרתי קשר עם חבר אחד ואז עוד אחד זה תהליך.. היום אחרי קצת יותר מ3 חודשים יש לי יותר אומץ להתקשר כשצריך
וכמו ששיתף החבר ביום חמישי בקבוצה הטלפונית שלפעמים כדאי להתקשר גם בלי sos רק בשביל להתרגל...

אלי. אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעליי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוח, לאהבתך ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רוצנך תמיד.

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99928

• מושיקו1
  • דירוג כסף
שלום. היום זה יום 22 לנקיות.לא מובן מאליו בכלל. עוברים עלי היום גלים סוערים מקווה שלא יגיע הצונאמי וישטוף אותי.כל מיני תמונות צצות בראש רעיונות להשתמש קופצות בטענה של אתה באמת חושב שתשאר נקי אולי אחרים אבל אתה חיה אחרת לא אתה.אז תחסוך ממך את המלחמת בלבול הזאת נו נו  התאוה מטרידה. אני בכלל אמור לעבוד עכשיו ואני יושב וכותב פה במקום להשתמש מקווה שהגל יעבור והמים יהיו שקטים . עדיין נקי בחסד השם.

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99931

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר, זה לקח לי המון זמן להתרגל להתקשר בזמן הקושי, ניסתי כל פעם לחשוב, עכשיו אני ינסה להסתדר לבד, ועד שלמדתי, לבד אני לא יכול, רק בקשר צמוד עם חברים, אלוקים שומר אותי נקי,
בכל מקרה שלחתי לך פרטי התקשרות איתי, אשמח להתכתב איתך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99960

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מושיקו! 
לאט לאט אתה תתרגל להתקשרות. 
ולגמרי מזדהה עם המחשבות האלה שתיארת כולנו פה באותו סירה. 
יום שלוו ונקי. רק להיום.

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #99989

• מושיקו1
  • דירוג כסף
שלום יומני .היום בחסד השם אני נקי 23יום רק להיום.לא מובן מאליו בכלל. זה פשוט נס או התחלת גאולה פרטית הכל ביחד.אני מודה לך רבונו של עולם על הימים הנקיים והמפוכחים . לפני שהכרתי את התכנית אם הייתי נשאר נקי כמה ימים הם עברו בתוך בועה של תאוה מראות מחשבות ומה לא.בעיית הפרנסה מטרידה אותי מאוד וכל פעם שאני חושב מה עושים למחשבה באה לבקר כמובן התאוה. אף אחד לא הזמין אותה היא פשוט באה . אפילו בלי לדפוק בדלת חוצפה . והרי לא צריך לשאול אותה מה היא רוצה כי אנחנו מכירים כבר שנים . אז רק להיום תשארי בחוץ אני אומר.יש לי חיים את מפריעה .   אני קצת מבולבל מהתכנית עזר לי לחשוב הפוסט שקראתי "אני רק שאלה" מתפלל להשם שינחני בדרך הטובה והמתאימה לי אפילו שחברים אחרים טוענים שזה לא זה .טוב מקווה ומתפלל להשאר נקי .אוהב את כולכם. שלום מושיקו

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #100002

• מושיקו1
  • דירוג כסף
שלום ולילה טוב. היום הסתבכתי אם ללכת לקבוצה  חיה או לא. התייעצתי עם חבר ואמר שכדאי מאוד עד שהחלטתי ללכת קרה משהו שלא תלוי בי ולא הלכתי. הרגשתי החמצה כזה . היום עבר בשלום עד שנשלחתי לקניות לפני שנכנסתי לסופר אמרתי שאני באמת חסר אונים .מה אני עושה ובקשתי מאבא אוהב שאצא בשלום כי רק הוא יכול לעזור לי.כמה יריות לעיניים ויצאתי במצב קל מודה להשם הטוב והכל יכול. זהו האור אדום חזר . המבחן האמיתי . אני בחשש גדול. באמת אין על מי להישען. רק על אבינו שבשמיים. חברים ותיקים פה מספרים שתקופת הריחוק קלה יותר.האמנם? מחכה לחיזוקים חברים יקרים 

תגובה: יומני תעיד עלי מה שעובר עלי לפני 7 שנים, 1 חודש #100032

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

״רק להיום תישארי בחוץ״. 
משפט של מיליון דולר. 
כל כל חזק וקולע.
למה התכוונת על תקופת ריחוק?

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן