ברוכים הבאים, אורח

רק להיום, לחיות את ההווה
(0 צופה) 

נושא: רק להיום, לחיות את ההווה 8806 צפיות

רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98009

• יש_סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2518 ימים
  • דירוג כסף

רק להיום 
אני רוצה לשתף, לדבר, ולפעמים לצעוק,
אבל משום מה כמו מנגנון אוטומטי שפשוט לוקח את כל הקלפים ומערבב לי אותם,
כאילו אני לא מתמודד כאילו מה שאתמול... אופסססס שוב המוח ריק,,,
האם תמיד אחיה בהכחשה או אולי לעצור הכל בפעם הבאה ופשוט לכתוב על הנייר,
לתת לנייר לזכור ולהדחיק
ואני יהיה משוחרר מלסחוב עוד זיכרון שם עמוק עמוק במרתף של המוח
במקום לחיות את העבר עם זכרונות מודחקים "עם משקל כבד" אך לא ברור
פשוט לתת לעט להעביר את כובד המשקל אל הדף
ולתת לי את המקום לחיות את היום באופן משוחרר

רק להיום

אלי. אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעליי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוח, לאהבתך ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רוצנך תמיד.

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98022

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

זה נראה שיש לך חוש כתיבה,
נשמח לראות עוד

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98077

• יש_סיכוי
  • דירוג כסף

אני מעביר לפה את זה ליומן המסע שלי כי הוא חלק בלתי נפרד מהמסע

משתף קצת מהניסיון שלי ואולי זה יעזור 

אני הגעתי לGYE לפני בערך 4 שנים בפעם הראשונה הסתכלתי קיבלתי חיזוק קצת אומנם לא שיתפתי אבל כן ראיתי שיש פה פיתרון 
אבל במקביל פרופסר תאווה הזמין אותי לשיחה דחופה הוא היה חייב להסביר לי בכל דרך אפשרית שכל זה נכון, שאני לא יבין לא נכון הכל נכון אבל לא בשבילי,
נסיתי להתגונן ולהסביר לו שאין ברירה אני משתגע אני חייב פיתרון,
הוא פשוט צחק עליי כמו על מישו שאין לו מושג מה הוא אומר
רק שתבין פרופסר תאווה מומחה למדעי הרוח "מכיר אותי ישר והפוך יותר טוב ממה שאני מכיר את עצמי"!!!
אז אם פרופסר תאווה אומר כנראה שהוא יודע בפרט שהוא מאוד משכנע, הוא יודע בדיוק מה ירחיק אותי מהחלמה והוא כ"כ טוב שאחרי שיחה איתו אפילו אני יכול לשכנע מישו אחר... למה אין סיכו שאני יחלים וחבל על הסבל של עוד ניסיון סרק.

וכך נמרחתי בעוד 4 שנים של יסורי נפש בלתי נגמרים........................................................................

עד שזהו לא יכלתי יותר עוד יום אחד ואני משתגע!!!

זה היה לפני 64 ימים בלי הודעה מוקדמת ניתקתי כל קשר עם "פרופסר" תאווה!
מהיום אני מדבר ישירות עם תאווה, לא רוצה הסברים לא רוצה תובנות, אני רוצה לגמור אחת ולתמיד אם ובאיזה דרך שלא יהיה עם יסורי הנפש, קשיי החיים שנלוים עליהם, אני רוצה שפיות!!!
וככה עליתי על המסלול....
הלכתי לגדולים וותיקים ממני לשמוע מה להם עזר 

ואני פה היום עם 64 ימיי נקיות רק להיום אבל בצורה הרבה יותר שליוה פי מליון ממה שחלמתי שאני יוכל לעשות

(אגב איך שאני מבין את 90 אחוז מהשאלות שקשורות לדת הם שאלה של "פרופסר" תאוה כדי למנוע מאיתנו להגיע להחלמה)

אלי. אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעליי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוח, לאהבתך ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רוצנך תמיד.

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98078

• יש_סיכוי
  • דירוג כסף

רציתי לשתף בביקור פתע של פרופסר תאווה 

ישבתי לי בבית כנסת בתפילת מנחה שבת אחה"צ קריאת התורה ברקע
והנה הוא יושב לידי הפרופסר בכבודו ובעצמו 
אני יושב לי עם כאב ראש שכבר נמשך מספר ימים מרגיש כאילו המוח סתום יחד איתו.
חידוש של הפרופסר:
אני אצטט את לשונו"אולי זה קשור אכשהו לכך שאתה נקי כ"כ הרבה זמן, אתה יודע אתה רגיל לשחרר לפחות פעם ביום לחץ מהמוח, אולי בגלל שאתה לא משתמש כ"כ הרבה זמן זה גורם לכאבי ראש ואתה בכלל יודע אולי זה לא בריא..."
ישבתי שם יותר נכון כבר נעמדתי לשמונה עשרה ושניה לפני עצרתי ופשוט אמרתי את תפילת השלווה...
קודם כל כי זכרתי שכשהייתי מקבל כאב ראש כי השתמשתי יותר מדי פעמים ביום אחד אז לפרופסר היה רק פרצוף מתחסד של נו מה לעשות ידעת שזה התצאה
ודבר שני אני עם פרופסר לא מדבר כי עד רק היה שם בשביל תאווה הוא פעם לא ניסה לעזור לי אז אני איתו לא מדבר!!!

מתפלל לעוד יום נקי "רק להיום"

חברים אשמח עם תשתפו גם אתם קצת מהפגישות שלכם עם פרופסר תאווה (או בכל שם אחר הרב, הרופא, החבר) ואולי יהיה זה לעזר

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98095

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

כייף לקרוא, אתה איתנו כבר שלוש שנים, ועכשיו הגיע הזמן לשאול את עצמך, לאיפוה התקדמת ולאן הגעת בשלוש שנים האלו, ולעשות שיעורי בית להמשך הדרך,
מזמין אותך באופן אישי לקבוצות יכול להיות שזה קשה ומפחיד, אבל לחיות בתאווה זה יותר קשה, תאמין לי,
אשמח להיות איתך בקשר בהמשך הדרך, ואנו לצידך יד ביד בהמשך הדרך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98098

• יש_סיכוי
  • דירוג כסף

תודה אבי,
ב"ה אני בקבוצה הטלפונית בצהריים,בקבוצה חיה באזור מגוריי, יש לי ספונסר מדהים וכרגע אני גם משוטט פה
אשמח מאוד להיות בקשר 
לקח לי 3 שנים ויותר להבין שאין לי דרך אחרת רק להשקיע בצעדים 
מצד אחד אני מצר על כל יום שהפסדתי מצד שני כנראה לא הייתי מוכן

אבל אני מאושר שאני פה ושיש פה חברים מדהימים כמוך

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 3 חודשים על ידי יש_סיכוי.

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98104

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

יפה לך אצלך זה הפרופסור אצלי סתם תאוה 
סליחה לא סתם אלא התאווה 
בא לביקור כל רגע נתון אומנם עכשיו קצת מפחיתה את ביקוריה ותרוציה
לפני כמה ימים התחילו אצלי געגועים אליה 
זכר לימים שהינו מעבירים ביחד
הזכרתי לה שהרבה תקופות בחיי היו שמחים ונגמרו ואת הנעשה אין להשיב 
זה דומה למפגש חברים שהיה לנו לכבוד גיל ה-40 לקראת סוף המפגש כולם אמרו שצריך לחדש את הקשר ועוד הרבה מעבר לזה 
בסופו של דבר לא נפגשנו יותר אולי לקראת גיל ה-60 ניפגש
מקווה שגם המפגש עם התאווה ידחה לגיל זה בערך 

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98107

• יש_סיכוי
  • דירוג כסף

ביחד אנחנו נעשה את זה ב"ה!!!

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98118

• יש_סיכוי
  • דירוג כסף

הצום הלך עבר לו ואני יושב לי בסלון שעת חצות עברה לה אני נחתי בצהריים בגלל הצום
עכשו הלילה ממני והלאה אני חושב איך רק לפני חודשיים אם היה לי תירוץ טוב ללכת לסלון כשאישתי ישנה ולעשות ככל שהתאווה עליי תצווה 

והיום "רק להיום" הנס כאן אני יושב בזמן שקצבתי לי ומשתף את המסע
והמדהים ביותר בנס הזה שזה לא במלחמה
כשאני כותב את זה אני נזכר בוורט "כי תצא למלחמה על אויבך" כדי להגדיל את הסיכוים לנצח צריך לצאת למלחמה לא לחכות שהיא תבוא אלינו ואני חושב שזה מה שאנחנו עושים בעשיה יום יומית מתמידה שקשורה בהחלמה.

הלב מתרונן משמחה על שהגעתי עד לכאן מתפלל לעוד יום נקי "רק להיום" 

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98176

• יש_סיכוי
  • דירוג כסף

חופש חופש בעבודה חופש בבית יציאה מהשיגרה של היום יום שוחקת אותי אין סדר יום עם הבוקר עמוס לא בהכרח שהאחה"צ יהיה כזה ואז אני בא לפה למלאות את הזמן ואז אישתי לא ממש מרוצה מכך שאני נמצא בפורום  שעות
היא רוצה לצאת לצאת לפרק עם הילדים ואז אנחנו מגיעים לפרק ולא עוזר לי כלום כי אחרי תחושת שיעמום לצאת לשדה  מוקשים זה סיוט לאדם בשלב שלי בהחלמה הנשים פה לצערי לא יודעות להתלבש אולי מחסור בכסף לבגדים קימצון בבד לא יודע אבל אני יושב בפרק אם הילדים ואין לי כוח לעשות כלום כי מסביב הכל שורף (אבל איך שאני כותב הבת שלי זורקת לי כזה חיוך שנמסתי) טוב היא הצליחה לשחרר אותי נראה לכמה זמן...

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98672

• יש_סיכוי
  • דירוג כסף

ערב שבת 
עוד שבוע עבר והלך לו אנייושב לכמה דקות של מנוחה עוד שעה מנחה והראש... 

הראש לוקח הפסקה אין לו עכשו כח להכל הוא רוצה מנוחה הוא לא רוצה להיות מרוכז באופן תמידי איפה להסתכל ואיפה לו הוא רוצה חופש פעולה אז מה אם זה בחורה אז מה אם זה מפעיל אצלי מנורות אדומות... תפסיק קצת עם הפאנטיות הזאת תשתחרר תשחרר...

מה מה גורם לי ככה פתאום להיות ברפיון אני לא רוצה את התוצאה היא לא תביא אותי לשום מקום טוב 

אבא אוהב אני רוצה היום להיות נקי ומשוחרר מהתאווה

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים, 3 חודשים #98699

• יש_סיכוי
  • דירוג כסף
שבוע טוב
קראתי בשבת על משגיח בישיבה שאמר לקבוצה של בחורים לפני החתונה שיחה...
הוא אמר להם שבעצם כל אחד מהם שונה הולך להקים בית שונה ודלתות תמיד תיהיה פתוחה בשבילם
אבל דבר עצה אחת הוא יכול לתת להם
שלא יפלו במלכודת של "שם"
מה זה "שם"?

כתוב שבמעמד הר סיני הקב"ה כפה על בני ישראל הר כגיגית ואמר להם אם אתם מקבלים את התורה מוטב ואם לא "שם" תיהיה קבורתכם...

למה "שם" ולא "פה" הרי הם עומדים מתחת להר?

אלא אמר להם המשגיח שם הכוונה שכשהגענו לחיידר ויום אחד לא הקשבנו אמרנו נו טוב מחר הקשיב אחרי שעברה חצי שנה אמרנו שנה הבאה אחר כך זה היה "שם" בישיבה אחר כך "שם" בישיבה גדולה וכן הלאה עכשו אתם עומדים בעוד מעבר לשם אם תתחילו היום אז יהיה לכם חיים טובים ואם לא אז תמשיכו כל החיים לחכות לשם שיבוא וישנה את הדברים....

וזה תפס אותי בהגדרה שלנו "רק להיום" כי כשאנחנו אומרים רק להיום זה אומר שאני לא מצפה ממחר שיעזור ואני לא דואג ממחר שמפריע לי אני פה בהתמודדות בלי "שם" בלי הצורך למלאות ולדאוג למה יהיה מחר

בסך הכל רוצה לחיות את היום ולעבור אותו במקסימום שלימות שאני יכול, מה יהיה על מחר? נעבור אותו כשהוא יהיה "היום" בנתיים נתרכז ביום של היום

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים #102480

• יש_סיכוי
  • דירוג כסף

אז זהו אני פה שוב יותר נקי ממפוכח ככה מרגיש לי עכשו...
מרגיש לי בודד מרגיש לי עצוב מרגיש לי יבש מה
מרגיש לי קצת חושך מרגיש לי פחד 
הפחד לוקח אותי ומרים אותי מכל העבודה או אולי יותר נכון העשייה, ומנסה לשים חיץ בינינו הוא מנסה להשתלט עליי ולהשאיר אותי ממרוקן מכל גרגיר של עשיה מכל גרגיר של שפיות לקחת אותי ולהכירח אותי לברוח אל המקום ממנו נסתי, הפחד הזה מנסה לגרום לי לשכוח למה אני פה 
הוא מנסה לבודד אותי למרות שאני מוקף בכל כך הרבה חברים פה הפחד מצליח לגרום לי להגיש לבד, בודד, ויבש...

אני בעצם פה עכשו כי אני מתחיל להכיר בכך שיש לי פגם אופי שהוא "הצורך להיות בשליטה" והחלטתי לנסות לשחרר ובמקומת שהייתי בעבר מנסה לשלוט היום אני מנסה לתת לדברים להתנהל לבד וזה מביא אותי לפחדים...

בסופו של יום אני אסיר תודה על התוכנית כי אם לא הייתי מתרגל להתקשר לחברים אז עכשו לא הייתי פה כנראה...
אני אסיר תודה על חברים שמזכירים לי שיש צעד 4 ואני אסיר תודה על צעד 4 ואני אסיר תודה על הפורם שנותן לי את האפשרות להשתחרר קצת ולשתף חברים במה שאני מרגיש 

זהו עכשו אני מרגיש טיפה יותר משוחרר קצת פחות בודד

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים #102494

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מזדה איתך חבר, 

ה' יהיה בעזרך, 

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: רק להיום, לחיות את ההווה לפני 7 שנים #102496

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך.
טוב לראות אותך פה שוב... 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

זמן ליצירת דף: 0.68 שניות

Are you sure?

כן