ברוכים הבאים, אורח

הרווחתי מחדש את משפחתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הרווחתי מחדש את משפחתי 2615 צפיות

הרווחתי מחדש את משפחתי לפני 11 שנים, 10 חודשים #9782

• גיבור כארי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר קבוע
  • איזה טוב ה'
חברים יקרים . ב"ה אני נקי כבר 77 ימים וזה מדהים איך פתאום דברים נראים אחרת .
עד היום כל נפילה היתה גורמת לי להיות עצבני וחסר סבלנות - וכמוהן זה בא על חשבון המשפחה , אשתי והילדים. ב"ה אני מרגיש בחודש האחרון הרבה יותר רגוע וחוץ מזה הרבה יותר פנוי רגשית וקשוב לילדי ולאשתי. תודה רבה ה' יתברך שאתה נותן לי כוחות ושגרמת לי למצוא את האתר הזה . מאחל לכולנו עוד יום נקי בדרך לגאולה השלמה.
"אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן"

בעניין: הרווחתי מחדש את משפחתי לפני 11 שנים, 10 חודשים #9842

לפותח הפוסט, כמה כיף לקרוא את דבריך, שאדם מתוך מחנינו הצליח להשתנות ולשנות את חייו ואת גישתו לחיים, אלו הסיפורי הצלחה שהפורום משווע אליהם, לאנשים שהיו שם, ויצאו משם. ומכאן באה בקשתי הצנועה והקטנה: האם תוכל לשתף אותנו, אילו צעדים עשית כדי להגיע למצב של שפיות, אני בטוח שזה לא שפיות חולפת, לכן אבקש ממך, אם תוכל לגלות לנו את הסוד שלך...
בתודה מראש, משוש חיי
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: הרווחתי מחדש את משפחתי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10037

• גיבור כארי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר קבוע
  • איזה טוב ה'
משוש חיי היקר .אני לא יודע לשים את האצבע על הנקודה המדויקת ,אבל אני יכול לשתף שלפני חודש סיימתי טיפול פסיכולוגי של שנה ועשרה חודשים - אמנם באתי לטיפול כדי לטפל בבעית ההתמכרות אבל גיליתי שההתמכרות היא לא הבעיה אלא רק סימפטום ועשיתי עבודה מרובה עם המטפל לגלות את החלקים החיוביים שיש בי- כי כמובן כמכור תמיד ראיתי רק את השלילי . בנוסף העובדה שאתר זה קיים ויש לי יכולת לשתף עזרה מאד .הדבר האחרון - חבר מהפורום שיצרתי איתו קשר טלפוני באחד מהרגעים שהרגשתי שאני עומד ליפול.
בהצלחה לכולנו .רק להיום - עוד יום נקי
"אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן"

בעניין: הרווחתי מחדש את משפחתי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10042

יפה. משמע מדבריך, שההתמכרות היא רק סמפטום ותוצאה סופית לבעייה האמיתית הנמצאת בקרבנו, זהו דבר שחלק מהחברים בפורום יצטרכו לדעת. וטוב שאתה משתף אותנו בכך, לאחר טיפול ארוך אצל פסיכולוג, שגילה שבעצם ההתמכרות שלך נובעת ממשהו נפשי עמוק, זאת עוד הוכחה לכך, שאנחנו בתור מכורים, צריכים לדעת.
תודה לך, ונשמח לשמוע ממך עוד תובנות שיעזרו לנו במהלך החלמתנו...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: הרווחתי מחדש את משפחתי לפני 11 שנים, 10 חודשים #10050

• דובי
  • דירוג פלטיניום
אדם .
בדיוק על זה כתבתי בימים הראשונים באתר. כשראיתי שכולם עסוקים בשלילי , ובמחלה.
  "קיבלנו לימון :-\(התמכרות) אפשר להוסיף סוכר(12 צעדים) ולהכין ממנו לימונדה  (עובד ה' אמיתי .בן אדם לחברו, ובן אדם למקום)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן