ברוכים הבאים, אורח

המסע של היום בדרך לאין קץ
(0 צופה) 

נושא: המסע של היום בדרך לאין קץ 64052 צפיות

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 2 חודשים #99867

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

היום התחיל ממש גרוע מעידה ועוד אחת כאילו כבר ידע איזה יום מחכה לי בעבודה
ואכן בדרך אני מדבר עם הבנק על הלוואה שאני אמור לקבל מהבנק והם כאילו לא דברנו חודש עדין אין תשובה 
טוב אני קצת לחוץ אני אמור לשלם היום על עבודה שעשו לי די הרבה כסף וכרגע אין לי מאיפה לשלם
הרבה שיחות כשבסוף חסדי ה' עלי הכל הסתדר לטובה 
האמת אני לא בטוח כמה לטובה כי אני עדין חושב שאני מנהל את העולם אבל ברור שה' היה שם בכל רגע נתון
באזור שלוש אני אחרי הכל וחייב להתפרק
אני יורד לכיוון החניה ואל תשאלו מי מחכה לי שם יפה ורעננה 
ברור הרי אני לא יודע לפצות בלעדיה והיא הרי יודעת את זה 
אני מגיע אליה ולוקח אותה לסיבוב
תסלחו לי על שגיאות הכתיב הכוונה היתה 
מי מחכה לי שם יפה ורענן אופנים זה זכר לא נקבה ואכן אני לוקח את האופנים ויוצא לסיבוב ביער הקרוב
אין על ההרגשה הזו
מתנות קטנות 
מישהו שלח לי מתנות קטנות 
רסיסים של כוונה עיגולים של אמונה 
מתנות קטנות 
מישהו שלח לי מתנות קטנות 
כמו הכוח לקבל את מה שאין את מה שיש 
מה עוד אפשר כבר לבקש 

מתנות קטנות

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 2 חודשים #99874

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שתיקה בתרי.
תודה על הפוסט. אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 2 חודשים #100044

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב חברים
יום חמישי הרגשתי שאני צריך כבר לעשות מעשה 
המעידות חזרו אלי מתחילת השבוע 
אני בבוקר בדרך כלל מנסה ללמוד איזה חצי שעה שעה קצת גמרא והשבוע אני חוזר מהמעון ובמקום לקחת את הגמרא מחכה לי התאווה בכניסה לבית אל תראו אותה כך היא צנועה וחסודה וכבר מלומדת מתחילה איתי כבר עם אמרות שפר 'אמר ר' יודן בשם ר' איבו אין אדם יוצא מן העולם וחצי תאותו בידו'
והנה יש לך הזדמנות לממש את כל תאוותך
והנשמה לא נשארת חייבת לה כמה הוא כבר ניסה ותמיד הוא מגלה שאפילו לחצי תאוותו הוא לא הגיע הבור עמוק מנשוא אף אם תמיד הוא חושב שהוא הגיע לשאול תחתיות אזי הוא מגלה שהשאול עמוק יותר 
טוב היא עונה לה אז תני לי לתת לו לגימה קטנה לא יותר אני מבטיחה כוסית קטנה של משקה ותראי איך אני מתאדה מפה
לא ממש לא את שוכחת הוא אלרגי לתאווה אל  תתבלבלי אין הכוונה שאין הוא רוצה אותך להפך הוא רוצה מאוד אבל בואי ננסה משהו אחד לפני הלגימה קוראים לזה מעגל קסמים האמת את השם הזה אני המצאתי השם האמיתי הוא פתיחת מעגל ניתן לו להתקשר לחבר ולבקש לפתוח מעגל בקטנה עד 15:00 אחר כך נשאל אותו מה הוא רוצה.
לא לא זה נראה לי ממש מאפן מה זה המעגל הזה אולי גם שישיר 'אֲנִי עוֹמֶדֶת בַּמַּעְגָּל וּמַבִּיטָה סְבִיבִי'
זו גם אפשרות אבל כרגע בואי נפתח איתו מעגל 
ואני מתקשר לידידי ופותח מעגל
ביננו לא מאמין שזה יעזור השתמשתי בזה בעבר וזה עבד מצויין אבל מאז כבר עבר הרבה מן
ובכל זאת מגיע הרגע שהתאווה מציעה לי כוסית קטנה ואני נזכר במעגל הפתוח ומחליט לוותר
כנראה שכוחו של המעגל חזק הרבה יותר ממה שהוא נראה
שיהיה שבוע טוב
חודש טוב 
ושנרבה במעגלים של שמחה 'מִשֶּׁנִּכְנַס אַדָּר מַרְבִּים בְּשִׂמְחָה'

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 1 חודש #100054

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

נשאלתי על ידי ידיד ותיק מה זה מעגל 
מעגל זה צורה הנדסית שמאופינת עלי ידי קוטר ורדיוס
למעגל ברדיוס  היקף , והוא חוסם עיגול ששטחו .
עד כאן בשביל ידידי המלומד ועכשיו נדבר על המעגל שלנו
יש פעמים שאני מרגיש שהנה אני הולך למקום מסויים שם בעבר היו לי מעידות או נפילות על בסיס קבוע לדוגמא להשאר בית לבד עם אינטרנט לא מסונן ללכת לעיר הגדולה שם יהיה לי אפשרות ללגום מבנות הארץ
אזי בשביל לא לתת לתאווה לפעול במגרש הביתי שלה שכמעט תמיד היא היתה מנצחת בו בקלילות בלי שום מאמץ אני מצרף חבר וכך בעצם אני כבר לא לבד עם התאווה 
אתן דוגמא מהתקופה האחרונה 
אני מתכונן לצאת לעבודה נכנס לרכב כולי באורות אחרי שבוע נפלא נקי מתאוה והרכב לא מתניע מנסה שוב ושוב וכלום המצבר מת טוב אין ברירה מתקשר לשגריר אל דאה תוך שעתים הטכנאי אצלך, מצויין אני אומר לעצמי יוצא מהרכב ונכנס לבית ומי מחכה לי ממש בכניסה התאווה אוי מסכן הרכב התקלקל איזה באסה אפשר לעזור במשהו? ולי ברור שהעזרה שלה היא בקצת צפיה בפורנו והכל ירגע נכון זה מבאס זה הורס את כל התוכניות שתכננתי להיום בעבודה אבל רגע נראה לי אני אסתדר לבד תודה על על העזרה ואז נוחתת לה הנשמה בקלילות לידי ואומרת לי תרגע להסתדר לבד זה תשאיר לאנשים הרגילים אנחנו צריכים עזרה , כן כן מחמיאה לה התאווה עדין לא מבינה לאן הנשמה מנסה להביל אותי, והנשמה שולפת לי את הטלפון ושואלת בקול למי מתקשרים ועכשיו , התאווה הוא כבר התקשר לשגריר והם תכיף יגיעו' לא הבנת אותי נכון אני מתכוונת הוא חייב להתקשר לחבר מהתוכנית' למה היא שואלת? את יודעת עונה לה הנשמה לבד זה מתכון לצרות הוא ימעד ויפול אנחנו הרי מכירים אותו' די תני לו צאנס הוא ילד גדול, נכון גדול גדול אבל מולך הוא מתמודד עם החברים והא מחייגת לא' אתם יודעים צילצול ועוד צילצול וכלום הוא לא עונה' והתאוה את רואה זה משמיים הוא יכול להסתדר לבד אבל הנשמה לא מרפה ומתקשרת לי' ואחרי 5 צלצולים הוא ענה מה קורה הוא שואל והנשמה משיבה לא לוקחת סיכון שאתבלבל אני רוצה לפתוח מעגל לשעתיים עד ששגריר יגיעו מצויין הוא עונה אל תשכח רק לסגור את המעגל זה באחריותך ברור היא עונה ומנתקת את הטלפון
ואני נכנס הבייתה מכין כוס קפה ויושב ללמוד לאחר זמן מה קצת קשה הסוגיא והולך ומכין עוד כוס ובמטבח פוגש שוב את התאווה אולי תפתח קצת את המחשב תקרא קצת בפורוס של שמור עיניך' אל תראו אותה כך הא יודעת מתחילים בפורום עוברים ליוטיוב והופ המדרון החלקלק מגיע, אני כרגע לא מתאים לי מצטער אני עונה לה עוד שעה וחצי אני צריך לסגור מעגל ועדיף לי בלי לשחק על קצה התהום נפתח פעם אחרת את הפורום, וכך מדי פעם חוזרת על עצמה שיחה זו בתוך ראשי ובמטבחי עד ששגריר מגיעים מחליפים מצבר אני נכנס למכונית ופותח בנסיעה לעבודה ברגע האחרון אני רואה את התאווה והנשמה קופצות לי לרכב ואני נוסע
בדרך הנשמה מתקשרת שוב אל י' אני סוגר מעגל שיהיה לך יום מפוקח
מקווה שהצלחתי להסביר ולו במעט על כלי זה המעגל 'מעגל הוא אוסף הנקודות שמרחקן מנקודה כלשהי הוא קבוע.'

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 1 חודש #100080

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

לאחר כברת דרך בתוכנית ועליה בימי הנקיות הגיעו לי מתנות קטנות גדולות בתוכנית 
אחד מהמתנות היתה היכולת להפסיק להאשים את אשתי בדיאטה שהיא הורסת לי כל הזמן עם העוגות שהיא מכינה שנים הייתי מאשים אותה ואוכל עוד פרוסה מישר את התבנית עד שלפתה פתאום נגמרה לה העוגה ואני כולה ישרתי את השורה לא יותר 
אבל לפני קצת יותר מחודשים החלטתי שזהו אנחנו יכולים להתמודד ואכן ירדתי יותר מ-10ק"ג הייתי על הגל בודק את עצמי אחת לשבוע מסמן עוד ירידה לפעמים קטנה לפעמים גדולה והנה השבוע שוד ושבר אני עולה על המשקל והוא מראה לי עליה במשקל אני לא מתבלבל יורד ועולה שוב כך כ-5 פעמים ועדין המשקל לא השתנה ממשיך להראות עליה אז אין ברירה אני מכבה אותו ושוב מדליק לרגע הוא לא עובד ואז חוזר לעבודה תקינה ושוב הוא מרמה אותי שעליתי במשקל טוב אין ברירה השבת בפתח ואני צריך לגמור להתלבש ואני חושב לעצמי הרי השבוע גם הלכתי וגם רכבתי כמעט שעתיים אז איפה הקלוריות ששרפתי 
אבל אני נזכר אך מדי בוקר וערב רק חזרתי לנשנש מהעוגות הטעימות של זוגתי שתחיה יאריך ה' שנותיה בנעימים עם בעל מחלים 
הנשנושים הזכירו לי את הלגימות שאנחנו לוגמים בהרגשה שנוכל לעצור אבל נראה לי כמו בדיאטה לעצור את הביס הראשון זה אפשרי ואפילו בקלילות אבל את הביס השני לעצור זה כבר יותר הרבה יותר קשה 
ולמזלנו בדיאטה יש את המשקל שלא נותן לנו לשקר על עצמנו 
והשאלה הגדולה מתי ימציאו לנו גם משקל שידע לשקול את כמות התאווה שהלכה ופחתה מחיינו

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 1 חודש #100092

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

״ללגום מבנות הארץ״... שפיות אלוקים. בחייאת.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 1 חודש #100093

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

אהבתי את הרעיון של המשקל.
אבל עד אז נעשה את כל מה שביכולתינו ויום אחד נראה את הפירות בעזרת השם.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 1 חודש #100175

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

איזה התרסקות הייתה לי לפני כמה ימים 
טוב התחלתי את היום כרגיל אני יוצא לדרך לעבודה ובדרך שיחה עם חבר לתוכנית פותחים מעגל כרגיל לשבוע זה, שבוע שעבר היו לי מספר מעידות רציניות והחלטתי שאני מתחיל די מהתחלה עם התוכנית , מקפיד יותר על כתיבה יומית אסירויות תודה חוסר אונים ובדגש על חוסר אונים עדין קשה לי להפנים שאני חסר אונים אז כשאני כותב חוסר אונים אני מתחיל כך ריבונו של עולם אני רוצה להזכיר לי שאני חסר אונים הכוונה לא יכול להתמודד לבד מול ...
כך אני מזכיר לי שוב ושוב שאני לא יכול לבד, אין לי בעיה לבקש עזרה אבל בתאווה עד כאן תמיד חשבתי שאני יכול לבד 
השיחה קצרה ואני ממשיך בדרך, בדרך אני רואה דבר שמדליק אותי לרגע, אני עדין לא דרוך מספיק כך שאני לא מתקשר מיד לחבר מהתוכנית לחלוק איתו שמשהו לחץ לי על כפתור ההפעלה של התאווה, בחסד אלוקים עלי אני מתכבה,
אחרי כרבע שעה מגיע לפארק ויוצא לסינגל על אופניים.
היום בהיר לא טומן בחובו שום סכנה, השביל עובר דרך שדה ואני שֶׁרֹּאשִׁי נִמְלָא-טָל, קְוֻצּוֹתַי רְסִיסֵי לָיְלָה.
זה מוזר השמש במרום והשדה כאילו משהו שתף אותה רק רגע לפני שנכנסתי אליה 
אני נוסע במעלה הסינגל רק אני ובורא העולם האמת יש גם כמה כלניות אדומות ועוד פרחים סגולים מרהיבים ביופים מָה רַבּוּ מַעֲשֶיךָ ה'
והשביל מתפתל לו ונכנס בין עצי היער ויוצא לסרוגין אני די חדש על השביל הזה כך שבהמשכו אני מאבד אותו, בלי לחץ אני יודע שזה מסלול מעגלי כך שאני ממשיך בשביל עפר עד שאני מגיע לסופו, טוב כאן אני כבר יורד מהאופניים בודק שביל ימינה שביל שמאלה ומחליט "כל פניותיך יהיו לימין" ואכן אני פונה אבל מגיע למבוי סתום, אין ברירה אני חוזר אחורה ובסיבוב אני קצת לא מרוכז ובדיוק שניה לוקח לי להתרסק על שביל העפר,
אני קם ומודה לרבונו של עולם שאם צריך קצת לייסר אותי, לפחות אני מקבל את זה עטוף באהבה

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 1 חודש #100187

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

לא מגיב לך על כל שיתוף, אבל קורא אותם,
שמח על הדרך שאתה עושה, 
אוהבים אותך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 1 חודש #100191

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

הבוקר אני מקפיץ את הילדים לגנים יורד גשם כך שזה לא חכם לקחת אותם ברגל 
אני נוסע כשלפתע פתאום בלי כל הודעה מראש קופצת התאווה לביקור כן ממש כך מתיישבת לי ברכב מקדימה על הדש בורד לא מתביישת 
הלו תרגעי אני עם הילדים אני מעיר לה מתחת לשפם שאין לי
והיא מצחקקת לה אל תדאג הם לא באמת יכולים לשמוע אותי אני הרי בדמיון שלך 
אני ממשיך לנהוג בעצבנות לכיוון גן הילדים והלב דופק ממש דופק הרי עוד רגע אשקה אותו בכוס התרעלה ולא עובר רגע, ועל הכביש ממש עומדת לה הנשמה אני בולם בפתאומיות הילדים כמעט עפים לי לשמשה הקדמית כמובן הכל פרי דמיוני היא פותחת את הדלת ונדחקת פנימה 
 אֶת-קֻבַּעַת כּוֹס הַתַּרְעֵלָה, שָׁתִית--מָצִית. היא יורה לכיוון התאווה.
תתקשר היא צורחת לי תתקשר חצי פקודה חצי תחינה , למי? אני שואל
והיא עונה לחבר לפתוח מעגל, אבל אני מתקשר אליו בדרך כלל עוד חצי שעה, הפעם לא אתה לא רואה מי יושבת פה אנחנו לא מנסים להעיף אותה לבד זה ברור לי היא עונה ומקווה שגם מתחיל להיות ברור לך,
תרגעי נדחפת התאווה כולה הייתי באזור וקפצתי לבקר כך מכניסים אצלכם אורחים?
תתקשר פוקדת הנשמה ואני מתקשר ונכנס ישר לתא הקולי מתקשר שוב ושוב בתא הקולי, טוב תנסה חבר אחר היא מאיצה בי למי אתקשר 2 החברים כרגע בתפילה אין לי למי אני עונה, והתאווה תרגעי משמים לא רצו שהחבר יענה לו זה הכל שטויות הוא חזק יכול לבד אל תהפכי אותו לילד קטן, צר לי עונה לה הנשמה אין לי כרגע זמן בשבליך אנחנו במצב חרום, תסמס לחבר באוסטרליה הוא ער כרגע ואני מסמס צריך לפתוח מעגל, והוא עונה לדבר אפשר עוד כמה דקות בכתב אפשר עכשיו, והנשמה אומרת תכתוב לו שאתה פותח מעגל בכתב, לא שמתי לב לכביש לרגע וכמעט התנגשתי בעץ בשניה האחרונה שברתי את ההגה ימינה והתאווה עפה לי מהחלון, הנשמה אמרה לה נו באמת כמה פעמים צריך לומר לך לחגור .

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 1 חודש #100193

• מושיקו1
  • רצף ניקיון נוכחי: 186 ימים
  • דירוג כסף

שנון מצחיק משעשע והכי חשוב ממחיש ומחזק

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 1 חודש #100196

כל כך נכון.
הכי חשוב זה לשתף מיד ולא לתת לתאווה לתפוח בפנים.
בלי רחמים, אני חסר אונים אין לי יכולת להתמודד עם זה אפילו לא זמן קצר.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 1 חודש #100222

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

יפה מאוד צריך חבר.
אתה יכול לשתף אותי למעגל גם... אני תמיד מחפש להתחבר לחברים.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 1 חודש #100273

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

הלכתי עם ילדי לבחור תחפושת לפורים 
נכנסנו לאולם היו שם תחפושות מכל הסוגים והמינים 
שלחתי את המתוקים שיעשו סיבוב ויחזרו אם הצעות ואז נסגור למה מתחפש כל אחד 
הם נעלמו לי בשניה בין שלל התחפושות אני מהרהר לרגע עם עצמי על היום שחלף ומתחיל להלך על פני שלל התחפושות לפתע אני שומע משהי קוראת בשמי, אני מסתכל לכיוון ממנו הגיע הקול זה מוזר אני רואה שם תחפושות של מכשפות אתם יודעים בגד שחור אף ושיניים עקומות התחפושת כאילו יורדת מהקולב ומתחילה ללכת לכיווני מושיטה לי יד מבקשת נדבה ובקול צרוד מצחקקת לכיווני מה לא אומרים שלום לידידה ותיקה פתאום נופל לי האסימון זו התאווה אין ספק תסתכל לה על העיניים, אני מפנה לה את הגב אני עסוק כרגע תנסי מחר, היא נעלבת אני שומע קול פיצוץ ואני רואה את התחפושת שמוטה לה על הריצפה, טוב אני ממשיך הלאה ושוב אני שומע את שמי מסתובב לקול אני רואה מלכת אסתר איזו אצילות איזו טוהר היא באה לפתוח את הפה ושוב אלו העיניים של התאווה, די אני רוצה לצעוק לה עופי ממני אבל אני חושב הרי אסור לי להילחם בה רק להיכנע כך לימדו אותי אני עוצם את עיני לרגע וכשאני פותח אותם אני רואה שהגיע אלי ליצן האמת לפי שחצאית זו ליצנית, היא מרימה את מקל הקסמים בידה, ומציירת מעגל גדול באוויר אחרי רגע זה נהפך למעגל זוהר בצבעי הקשת, וגם היא קוראת בשמי היי זו הנשמה איזה מזל שהגעת אני לוחש לה היא מושיטה לי את המעגל המצוייר ולוחשת לי כדי שתפתח אותו אני מחזיק אותו בידי מנסה לפתוח אותו ולא בדיוק מצליח הוא חזק, היא לוחשת לי תפתח עם חבר ואז נופל לי האסימון לפתוח מעגל עם חבר? אני שואל אותה כן אתה בשדה  מוקשים, אני ממשיך ופיה מתעופפת לכיווני היי היא קוראת לי וזו שוב התאווה לא מניחה לי לרגע, אני עונה לה אני קצת עסוק את יודעת עם הילדים, די מה אתה לא זוכר שיצאת איתי פעם כשהיה לילד תור במרפאה וקצת איחרת אותו, נכון אני נזכר בעצב בימים עברו,ושוב אותו קול פיצוץ והיא נעלמת ושוב אני ממשיך והיא קופצת עלי, פעם בתחפושת של משה רבנו ופעם בתחפושת של סינית , פעם בפרצוף מחייך ופעם בפרצוף כועס, פעם בתחפושת של פירטית ופעם בתחפושת של שוטרת דבר והיפוכו. 
וכל הזמן הליצנית הנשמה מלווה אותי ומגנה עלי, לא אל תחשבו לרגע שהיא מלחששת מילות כשפים להגנה הרי היא ליצנית לא מכשפה, וגם אתם יודעים מילות הקסם לא עוזרות מול התאווה אבל היא שולחת לי כל הזמן דברים קטנים מעגלים לפתוח, אסירויות תודה לכתוב, גם חוסרי אונים, ועוד מיני פעולות קטנות.
ואני תוהה לעצמי איך לא שמתי לב עד עכשיו שהתאווה יכולה לפשוט ולהחליף צורה בשניות ויכולה למשוך אותי בצדקותה וברשיעותה בעדינותה ובגסותה 

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 1 חודש על ידי צריך חבר.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 1 חודש #100296

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

יפה מאוד. ממש עונג שבת שלי...

זמן ליצירת דף: 0.81 שניות

Are you sure?

כן