ברוכים הבאים, אורח

המסע של היום בדרך לאין קץ
(0 צופה) 

נושא: המסע של היום בדרך לאין קץ 64053 צפיות

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109083

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

החוויה ב קריאה של השיתופים שלך לא נעלמת, זה כאילו משאיר תמיד טעם שלא עוד, גם כשהשיתוף רוצה להעביר כאב צער או קושי.

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109089

אני הצטרפתי לשמור עינייך רק השבוע.
מאוד משך אותי כמה מההודעות הראשונות בכל היומן שלך בכנות ובצורת הכתיבה והחלטתי פשוט לעבור על כל היומן שלך.
אז תודה ומקווה שאצליח להפיק מסקנות ולהצליח להתנקות מהתאווה.

לילה טוב ובהצלחה רבה לכולנו!

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109131

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

שבת בבוקר אני אחרי תפילת ותיקין חוזר הביתה ובכיור מלא כלים
מפשיל שרוולים אפילו מוריד את החולצה הלבנה חבל שתתלכלך בגלל עצלנות של רגע השטיפה עוברת לה בנעימים זה מטלה רגילה אצלי בכל השבוע שבת שייכת לילדים 
בעבר לראות כלים בבוקר היה מוציא אותי מהכלים כפשוטו ממש ועם כמה תרגילי חינוך והרבה עצבים שלי הכלים היו עוברים ממצב מלוכלך לנקי אבל בהחלמה זה כבר ליגה אחרת עושים בשמחה או כמו שכתבתי בזמנו בכניסה לבית בבית הזה עוזרים באהבה או לא עוזרים בכלל 
לקראת צאת שבת אחד הילדים מעדכן אותי שהמים בכיור הבשרי עומדים יענו יש סתימה טוב את האשמים אפשר למצוא כי הרי אני שטפתי בבוקר אז כל מי ששטף את הכלים אחרי גרם לסתימה 
אבל בהחלמה כבר לא מתעסק עם חיפוש אשמים 
מוצש מתחיל להתכונן לפתיחת הסתימה אומר יהי רצון מזמין את הבן הקטן שילמד לעתיד איך פותחים ואת הבן היותר גדול לעזור לי כבר אין כוחי במותני 
אנחנו מתחילים זה זורם די מהר ובאיזה שהוא שלב הבן הגדול מעדכן 5 דקות אני חייב לצאת הבטחתי לעזור למשהי כמובן עזרה מחוץ לבית הם אלופים ממש 
בתחילה אמרתי לו שיבטל כי הוא באמצע לעזור בבית אחר כך השלמתי בהבנה כעס ואכזבה לא בדיוק יעזרו פה
הסתימה שוחררה הרבה בעזרת הילדים
ובלי כעס הרבה בעזרת הצעדים 
שבוע טוב ומבורך

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109156

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

הסתימה אכן שוחררה אבל היתה נזילה מאחד החיבורים ראיתי שהגומיה כבר התבלת לה 
קפצתי בבוקר מיד בבוקר כמה לא מובן מאליו לחנות ראיתי שיש עוד 10 דקות לפתיחה חזרתי הביתה והוצאתי את הילדים ושוב בחנות קנית 2 גומיות פירקתי וחיברתי וחזרתי לחנות להחליף גומיות ושוב פרקתי וחיברתי ועל הדרך שוב התיעצתי 
והגעתי למסקנה שיכול להיות שהגומיה יקח לה קצת להכנס למקומה 
אז סגרתי השארתי דלי מתחת ויצאתי לעבודה אחרי שאחד מילדי הכניס את כל הדברים לארון
אז זהו זה לא בשליטתי אלא רק בשליטתו של אבא אוהב

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109164

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום
"הֲדַרַן עַלָךְ מַסֶּכֶת סַנְהֶדְרִין וְהֲדַרַך עֲלָן,
דַּעְתָּן עֲלָךְ מַסֶּכֶת סַנְהֶדְרִין וְדַעְתָּךְ עֲלָן.
לָא נִתֽנַשֵׁי מִינָךְ מַסֶּכֶת סַנְהֶדְרִין וְלֹא תִּתֽנַשִׁי מִינַן,
לָא בְּעָלְמָא הָדֵין וְלֹא בְּעָלְמָא דְאַָתֵי
".
מצד אחד הסדרים הקבועים אחרי התפילה לא התקימו בזמן האחרון 
ומצד השני סמכתי על ריבונו של עולם שיעשה את הטוב לי 
ולמרות פיגור של יותר משבעה דפים 
הערב הבן לא נרדם וכך יכלתי לשבת וללמוד ולסיים את המסכת 
עדין צריך להשלים את החזרה והראשונים על פרק חלק 
אבל זה כבר לא שייך להיום אלא למחר ולמדנו שהדאגה שלנו היא רק להיום
הֲדַרַן עַלָךְ מַסֶּכֶת סַנְהֶדְרִין למחר

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109242

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

אני מתעורר בלילה הקטנה בוכה אשתי נותנת לה לאכול כשהיא מסיימת אני מתעורר בשנית מדבר קצת עם אשתי ואומר לה שאני גמור מעיפות 
היא בתגובה שואלת תוכל להחליף לה חיתול 
ואני כאילו מה הרגע ממש עכשיו אמרתי שאני גמור מעיפות מה זה לא ברור שאני לא יכול להחליף לה חיתול כל זה עובר לי בראש
אבל התוכנית מדגדגת לי באוזן תרגע ותחליף 
ואכן החלפתי לה 

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109263

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

חלק מהמטלות בבית שהם ברשותי זה שטיפת הבית 
אני משתדל כל יום לשטוף 3 חלקים חלק הינו בגודל של חדר סטנדרתי לדוגמא אצלנו הסלון ופינת האוכל נחשבים ל3 יחידות אז היום שטפתי 4 יחידות בדרך כלל אני מטאטא ומשאיר את ערמת הלכלוך לזוגתי שתאסוף היום התחלתי בסלון יצרתי שם ערמה של לכלוך פלוס דברים לסדר עברתי למטבח סיימתי ואז אמרתי לעצמי תתכופף ותרים את הלכלוך ואכן כך עשיתי החזרתי את היעה למקום אני בא לעלות לקומה השניה ואני רואה שאשתי כבר הוציא את רובו המוחלט של הדברים שצריך לסדר והלכתי לקחת את היעה שוב והרמתי את הערמה אחר כך שטפתי 4 יחידות ואני בא לצאת ואז מדגדג לי הערמה היא הייתה גדולה 
אבל עשיתי יותר למה אני גם צריך להרים את הזבל
נו באמת מה איתך תרים זה יועיל לך להחלמה 
בסוף הרמתי שיהיה לתועלת 

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109335

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

אחרי שעות של שתיה בבית המרזח, הספונסר שלי אמר לי לשתף את בורא העולם בפרוט, מה אני רוצה ואז לבקש שיחרור או במילים שלי שה' ינחה אותי בדרך להיות במקום שהוא חושב שיהיה לי יותר טוב מהמקום הנפשי בו אני נמצא, 
אז דחיתי את הפעולה הזו לעוד סיבוב בבית המרזח 
אחריה ספרתי לבורא העולם ויסלח לי אם דברתי במילים לא נקיות, אני אוהב את הוודקה שלי סטוליצנייה שם חיבה סטולי, היא אחת מהוודקות האהובות בארה”ב. סטוליצ'ניה מעולה שבמעולות מיוצרת בהרבה סוגים: סטוליצ’נייה רגילה, “סטולי” בטעם תפוזים, סטוליצ’נייה פרטסודקא – (מתובלת עם פלפלים חריפים), סטוליצ’נייה לימונייה, הטובה ביותר היא הקריסטל. אין על הטעם הזה אתה לא מבין ריבונו של עולם מה עושה לי סטולי במיוחד עם התפוזים איזה פרפרים בבטן רק מלראות אותה עוד לפני הלגימה הראשונה, זה אני, אני יודע שזה לא טוב לי אבל בכל זאת כך בראת אותי או שמא לכאן הגעתי וזה מקומי היום 
אשמח אם תוכל להנחות אותי בדרך הישר, להגיע למקום שאתה רואה לנכון שמקום זה יהיה יותר טוב עבורי ועבור בני משפחתי הקרובים לי

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 5 חודשים על ידי צריך חבר.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109359

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

אני מרגיש את השינוי 
הלכתי לקבוצה חיה הרחוקה מביתי משהו כמו שלושת רבעי השעה, בערב אמרתי לאשתי שאני צריך לצאת ב-וחצי על מנת שאגיע בזמן זה פעם ראשונה שלי בקבוצה הזו ואני לא אוהב לאחר.
לא יצאתי בדיוק בוחצי אלא באיחור של 7 דקות בדרך התעדכנתי במקום המדויק של הקבוצה והבנתי שאני מאחר בשלוש דקות, בעבר זהו פה נגמרה הקבוצה אין שום טעם לנסוע אליה אני נהיה עצבני בגלל האיחור מאשים כל מי שזז לידי, ובמיוחד את אשתי שבגללה ורק בגללה יצאתי באיחור.
אני נוסע בדרך מדבר עם חבר לתוכנית מספר לו על האיחור ואומר לו שאני עכשיו כמו הלל רגוע ושלו לא כמו פעם, והוא מצידו אומר לי רגע כבר חפפת את הראש? 
אני מספר לו שאני ממש רגוע וזה שאני מאחר כנראה זה רצון האל ואין לי מה לעשות עם זה, תוך כדי דיבור הוויז מראה על עיכוב של דקה נוספת, אני ממשיך תראה הכל בגללך אני עכשיו מאחר בעוד דקה, והוא שואל למה אתה נוסע לאט כשאתה מדבר איתי, אני אומר לו ממש לא אבל אני חייב להאשים משהו באיחור הנוסף שלי, ואני ממשיך תקשיב למכור שבי אני אאחר והחברים בקבוצה יגידו תראו אותו את הכלומניק הזה מאחר לקבוצה בפעם הראשונה שמגיע, מה יצא ממנו? והם עונים אחד לשני לא יצא ממנו כלום, הוא לא יחלים ולא יצליח לעלות על דרך לפחות שנה ,ובטח כל מפגש יספר שבדיוק נפל אתמול, אנחנו מכירים את האנשים הלא רציניים הללו. כך אני מדמין את מחשבותיהם בראשי ואז אני שולף מהכובע את הג'וקר המנצח מי אתם בכלל אפסים מאופסים אני נקי כבר כך וכך ואתם??
אני צוחק עם החבר על התנהגותי בעבר, ושמח על השינוי בהווה .
מגיע לקבוצה באיחור והכל זורם חברים נהדרים, שיתופים כואבים מצד אחד, ונהדרים ואפילו מצחיקים מהצד השני שמזכירים לי את עצמי בתחילת הדרך.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109361

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים,
אבל אותי לימדו, ששוה להגיע לקבוצה רק כדי להיות במעגל של תפילת שלווה בסוף.
בכל מקרה כייף לשמוע על ההתקדמות שלך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109419

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

הבוקר חוזר מהתפילה מרשה לעצמי רק להכניס את הטלפון הביתה, אבל רק אחר כך בודק תרגילי מתיחות לפני רכיבה ביוטיוב ומשם מסתכל על תמונות והופ קפצה לה תמונה לא הכי צנועה מגיע למסרד ואם התחלנו את היום כך אז מדלג על סדר פעולות בבוקר ואז הבום הגדול הסינון לא עובד יש בעיה איתו מבלה משהו כמו חצי שעה בבדיקה עד כמה לא עובד ונכנס לישיבה ממש לא ברור מאליו הישיבה נמשכת כמעט שעתים אני יוצא להישיבה ואומר לעצמי תעצור אל תמשיך וכך תוכל לזכור שעצרת בר"ח כסליו ואני עוצר אבל מתקשר לחבר לשתף אני מבקש שלא יגיד כלום רק יענה לי למה זה לא טוב להסתכל הוא מתלבט לרגע ואני חושב על שזה מנתק אותי מריבונו של עולם הוא אומר לי 2 דברים השני מדבר על הקשר עם בורא העולם אני חוזר לעבוד אחרי הקבוצה הטלפונית אני מתקשר אל חבר נוסף ומבקש שום למה זה רע להסתכל והוא עונה כשאני לוגם אז בבית גם אם לגמתי קצת אם הילדים לא מתנהגים בדיוק כמו שאני רוצה אני מתעצבן עליהם וגם על האישה וזה לא שווה אני מנתק ומנסה להטמיע בתוכי את המסרים הקצרים הללו קשר עם אבא אוהב מצד אחד ומן הצד השני להיות אבא אוהב 

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109422

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שאלת השאלות "למה זה לא טוב לי להסתכל"
האמת שגם אני לא כל כך יודע למה זה טוב לי, אחרי שאני פועל על התאווה אפילו קצת, ומרגיש אחר כך רע כל היום, אני יכול להבין שזה רע בשבילי, ואני עדיין לא מבין למה זה רע.
אז נכון זה אחלה רעיון פשוט לשאול חבר מה הוא אומר, האם הפעם זה יעשה לי טוב, לעומת 10,000 פעם שזה לא עשה לי טוב. גם מה שיכול לעבוד במקרה הזה, זה לדבר עם חבר חדש, "לעזור לסקסוהוליסט שעדיין סובל", ככה אני מבין טוב יותר למה לא כדאי להסתכל קצת, ולמה לא כדאי לי לחזור למקום שממנו ברחתי לאחר שנים רבות של סבל
אני כותב את זה בעיקר כדי להזכיר לעצמי, אחרי שאני פעלתי קצת על התאווה, ועדיין רוצה לפעול

אוהב אותך - צריך חבר
יום טוב לך, שפוי ונקי

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109449

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

אמש חזרתי שוב לבית המרזח כחודשים וקצת לא הייתי שם נכנסתי עם הספל ביד דפקתי על הדלפק כמו פעם ממש וצרחתי תן משקה הברמן דחף אותי לך תשלם אחר כך נראה 
אז זהו שבאובססיביות ממש צרחתי ולא נרגעתי והוא מזג ומזג 
לפני שנכנסתי לבית המרזח התקשרתי לספונסר לעדכן אותו כיביתי את כל הפעולות לא רציתי לעשות אף אחת מהם רציתי רק להשתכר עד העצם ממש ואכן כך היה
חזרתי הביתה למזלי הצלחתי אך בקושי ללכת בקו ישר 
הלכתי לישון בהמשך זוגתי העירה אותי שאחד הילדים עוד לא חזר סימסתי לו כמעט מתוך שינה ולא הצלחתי להרדם הספונסר היה תקוע לי במחשבות בסוף קמתי והלכתי ללמוד תוך כדי שיחה עם הבן שחזר כשהרגשתי עיף חזרתי למיטה אבל לא הצלחתי להרדם הספונסר אמר לי שכדאי שנפגש ואני באובססיביות מדוע לא עונה לי מה הוא לא יכול להיות בשבילי 24/7
לבסוף נרדמתי וכל החלומות היו עליו הוא אומר לי איך לשתף בקבוצה הטלפונית ומעיר לי שלא דברתי אל סוד בצורה ראויה ומדריך אותי בעוד כל מיני מקרים בבוקר התעוררתי התקשרתי אליו רציתי שנפגש הוא אמר שאין מצב הוא עסוק ניתקתי לאחר דקה התקשרתי שוב אני רוצה להפגש אפילו לדקה סגרנו אחרי כמה דקות אני מקבל ממנו מיסרון יש לך רבע שעה התבטלה לי פגישה 
אז זהו נסעתי אליו נפגשנו דברנו קצת החלמה ושיעורי בית לכתוב סדר יום
בדרך דברתי עם חבר ששאל אותי מתי אתה מתכונן לכתוב סדר יום היום עניתי ואכן התחלתי לכתוב אחרי כרבע שעה היתה הפסקת חשמל בכל האזור מחר אדע מה נשאר ממה שכתבתי ואם לא אז נכתוב מחדש 

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 5 חודשים #109522

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

ברוך ה' צעד 6-7 מאחורי כמובן במחזור הזה אבל הוא כרגע מאחורי ופננו לצעד 8 לרשימה של האנשים בהם פגענו
מצאתי על עצמי כחמש פגמי אופי מרכזיים 
העבודה היתה איך אני פועל עם הפגם אופי ואיך יהיה כשאפעל בלעדיו בהתחלה הייתי צריך לדמיין איך אפאל בלעדיו אבל באחרונים יכלתי כבר לכתוב על מיקרים מהימים האחרונים איך פעלתי בצורה כל כך שונה מהעבר 
כנראה זה גם חלק מהמתנות אותם אנו מקבלים בתוכנית מאב רחום

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 4 חודשים #109588

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

מִי שֶׁעָשָׂה לוֹ הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא נֵס שֶׁלֹּא כְּדֶרֶךְ הַטֶּבַע,
אז זהו ממש כך 400 ימים מאז הנפילה האחרונה עברו להם כל יום רק להיום 
בזכות אבא אוהב צעדים חברים 
נס ממש
ועדין הדרך עוד ארוכה 

זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?