ברוכים הבאים, אורח

המסע של היום בדרך לאין קץ
(0 צופה) 

נושא: המסע של היום בדרך לאין קץ 64074 צפיות

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 9 חודשים #106028

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

אינטרנט חסום זה לחלשים!!
אני זוכר הספונסר שלי אמר לי אני יודע שאם אני מגיע לאינטרנט לא חסום אני נופל מיד אחרי שהוא כבר שנתיים נקי נו באמת אני חושב איזה חלש אני מהרהר בליבי 
לא כמוני חזק שמסתובב עם סמרטפון לא כשר לא מסונן ולא חסום וכבר נקי אז הייתי 40 ימים
ועברו להם הימים ואתמול אחרי מעידות לא פשוטות 
חסמתי את האינטרנט 
כן זה ברור לי החסימה לא מחזיקה אצל מכור כמוני ובלי תוכנית אין לי שום סיכוי 
אבל מה החסימה נתנה לי 
את הכניעה אני לא יכול מול אינטרנט רגיל, אני חלש כן בתוכנית אני צריך ידידי היקרים שתתנו לי חילושים כמו שאמר חברי מספסל הלימודים תנו לי חילושים רק חילושים יחזיקו אותי
אז אמש עשיתי צעד קטן בחסימה, שזה צעד גדול בכניעה,
והתקדמות בצעד 2 שאני מאמין שבורא העולם שהצליח לשחרר אותי רק להיום כבר 260 ימים מנפילה לפי ההגדרה של SA , יכול להציל אותי ולשחרר אותי גם מהרצון והצפיה בתכנים לא ראויים

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 9 חודשים #106031

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כשאני חלש אני חזק,
והאמת חשבתי בעבר להיות עם אינטרנט פתוח, כי חסכתי כסף, אבל ידעתי שאני לא יודע מה אני יתנתק פתאום, טזה מצב מסוכן, א.ת. הפנמתי שהכמה שקלים, שווים ההחלמה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 9 חודשים #106085

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום
מִי שֶׁעָשָׂה לוֹ הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא נֵס שֶׁלֹּא כְּדֶרֶךְ הַטֶּבַע, כְּשֶׁרוֹאֶה אֶת הַמָּקוֹם שֶׁנַּעֲשָׂה לוֹ שָׁם הַנֵּס מְבָרֵךְ,
בָּרוךְ אַתָּה ה', אֱלֹקֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם שֶׁעָשָׂה לִי נֵס בַּמָּקוֹם הַזֶּה
זיכני אב רחום וחנון דרך משרתו הנאמן סוד הכניעה לתת מסר היום בקבוצת הבית שלי הקבוצה הטלפונית של 13:30 
לפני שנה פחות ג ימים הבנתי שיש לי סיכוי ולו הקלוש ביותר להינצל מהשיעבוד 
על אף שאני מנחה את הקבוצה בימי ששי 
התרגשתי ממש האמת קולי רעד מהתרגשות וזה כשלעצמו נס 
מי היה מאמין שתהיה לי שנה כזו היו מעידות וגם נפילות בדרך לרכבת אבל אנחנו על הרכבת אולי בסולם האחורי של הקרון האחרון ששועט במהירות על הפסים ואני אוחז בו בחוזקה מחליק קצת ומתנפנפים ברוח אבל אנחנו על הרכבת הרכבת אל החופש
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 9 חודשים על ידי צריך חבר.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 9 חודשים #106086

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
מי שמכיר אותך, יודע שזה הנס,
עכשיו התפקיד שלך, שאתה לא תזלזל בנס הזה,
אוהבים, תהיה חזק, אתה נס מהלך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 9 חודשים #106138

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

שבוע חדש 
שנה חדשה ממש היום לפני שנה איזה נס 
שבת אני יושב בשולחן שבת 
באמצע האוכל אשתי מתענינת אצל הילדים מי רוצה לאכול מה, והם די באותה תשובה אנחנו לא רעבים גילוי נאות אני הכנסתי את העוף לתנור ושכחתי להוריד את המעלות בתנור והעוף קצת נשרף יותר נכון היה יותר יבש מכרגיל 
ודי אמרתי לכולם שיבחרו מה הם רוצים לאכול או שאני אקבע להם אחד מילדי התעקש ממש שמתי לו בצלחת ודי פקדתי עליו לאכול 
זה לא עזר עצרתי עשיתי צעד 1-3 זריז אולי אפילו לצאת ידי חובה עשיתי אותו בשולחן במקום ללכת למקום אחר 
דברתי עם ריבונו של עולם אני חסר אונים מול הסיטואציה הזו שילדי לא אוכלים ובמיוחד ילדי זה אני יודע שאתה יכול להציל אותי מהחוסר אונים הזה אנא ה' אני מבקש תדריך אותי מה לעשות סיימתי נרגעתי לכמה שניות ולאחריהם איבדתי את שפיות דעתי ופעלתי כמו פעם בכעסים נוראיים
אולי אים הפי אנד לסיפור אבל לי יש את היכולת לזכור שצריך לעשות 1-3 נכון עשיתי לא מושלם אבל המגמה היא של מפוקחות הולכת וגוברת

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 9 חודשים #106181

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

אתמול התחילה קבוצה חדשה בטלפון מחזור ג' 
אפשר לשמוע בקול את החששות של החברים החדשים 
שמזכירים לי את השבועות הראשונים שלי במחזור הראשון אני מתווכח עם סוד הכניעה 
מה פתאום שאני בורח לתאווה אני הרי אוהב אותה 
ועבר הזמן ועובר הזמן ואני מבין שאני לא חיפשתי בתאווה את ההנאה אולי התחלתי בהנאה אבל סיימתי בבריחה מכל דבר ואפילו מהיקרים לי מכל

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 9 חודשים #106184

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
איזה התקדמות, שמח שאתה איתנו בפורום,

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 9 חודשים #106374

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

שבוע שעבר דברתי עם אשתי זה היה סוף יום הייתי קצת לחוץלכן מהרתי לסגור את השיחה הלכתי להתכוננן לצאת לדרך תוך כדי אני מבין ששגיתי ואם כך זה הזמן לעשות
צעד 10 ואם שגינו תיקנו את זה מיד התקשרתי לאשתי וביקשתי סליחה שלא נהגתי כראוי אשתי לא ממש התחברה לבקשת הסליחה ויצאתי לדרך הביתה
תוך כדאי שאני נוסע אני נזכר שמה שהוציא אותי משלוותי שהיא סיפרה לי שאחד הילדים לא מתנהג כראוי ואז אמרתי לעשצמי זה בדיוק צעד 2 אימון צעד 2 אני לא מחליט לבד מה לעשות ואיך להתקדם עם בני אני מתייעץ עם אשתי עליו אז גם צעד 2 נכנס לתמונה 
למחרת דברתי עם הספונסר שלי שאמר לי שצריך צעד 9-10 לכפר על מה שעשיתי אמרתי לו שבקשתי סליחה והוא מייד
הוא נתן לי את נקודת מבטו בקשת כפרה זה לספר לשני מה עשיתי 
במקרה שלי הקשבתי לזוגתי תוך כדי לחץ ואי נוחות ולא בדיוק ראיתי את אשתי ומצוקותיה בשיחה, ומהרתי לנתק וזו הייתה הטעות שלי איך אכפר על זה? את השאלה העברתי לה שהיא תחליט על הכפרה, זו הרי לא בקשת סליחה 

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 9 חודשים #106402

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מרשים, 
נפלא,
מעודד

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 9 חודשים #106512

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

חבר התקשר היום הייתי עם הילדים בנסיעה 
חזרתי אליו באוזניה שכנראה לא נוכל לדבר 
הוא שיתף על חוסר אונים מול החלטה גורלית בחייו 
הייתי אוזן קשבת והוא רצה עיצה 
בהמשך השיחה אמרתי לו תראה אני לא הייתי במצב דומה ולכן אני לא יכול לתת לך מנסיוני כח ותקווה
לכן אני ממליץ לפנות לחברים אחרים שעברו משהו דומה 
אחרי השיחה אמרתי לעצמי תראה איזה היתקדמות דברנו כמעט חצי שעה אך ורק על ההחלטה הזו אבל כל עוד היה לי ניסיון בצד מסויים של ההחלטה נתתי אותו וכשלא היה לי ניסיון לא התביישתי לומר אין לי 

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 9 חודשים #106644

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

אני בתחילתו של צעד 4 סיימתי טינות ואז הגיע הקטע של התפילה 
מי שפגע בי התפילה ברורה שאבין אותו כמו שאני מגלה רחמים ואמפטיה לחבר חולה
אבל הלו מה עם אלא שגורמים לי לטינות אבל מה שהם עושים הוא הכי מוצדק בעולם על מה אתפלל עליהם
הספונסר הזכיר לי שתפילה באה במקום של נתינה לא לקיחה לכן אבקש על הקשר ביננו ואפילו שאני אשתפר וכך יקל על האדם השני 

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 8 חודשים #106778

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

תשעה באב בבוקר
יוצא לתפילה ממקום מחובר 
לא כמו שנים עברו ממקום משומש עד להחריד 
אני יוצא מתפלל טועם מהקינות וחוזר הביתה אני צריך לשמור על הילדים אבל בצורה מחוברת 
יושב איתם לשולחן ולוקח ספר מהארון פסיעות בחול - אורנה בורדמן מתחיל לקרא הספר כבד מאוד כל דף שאני מעביר ערמת הטישו הולכת וגדלה לה באיזה שהוא  שלב אחד הילדים שואל אבא למה אתה בוכה אני אומר לו שאני קורא סיפור עצוב ומעביר דף ושוב מנגב את הדמעות 
ספר כבד רגשית תמצית חייה וקשי בניה ובנותיה של הציונות הדתית 
לקראת סוף הצום אשתי מדווחת לי שהילדים אמרו לה שאבא בוכה 
עוד מתנה קטנה בהחלמה

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 8 חודשים #106782

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
וואיי.
אני שמח על ההתקדמות שלך.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 8 חודשים #106845

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

עבר עלי שבוע לא כל כך מפוקח אני בודק את החסימה לעיתים וזה ממש לא טוב לי אני יודע 
אבל אני חייב להמשיך בקצב שלי 
הלילה הלכתי לישון כרגיל באזור חצות הבן הקטן שלי מתעורר הילדים הגדולים ניסו להרגיע אותו אבל לא כל כך הצליחו קמתי אליו בסה"כ רצה את הכרית האהובה עליו 
אני חוזר למיטה לא כל כך מצליח לישון במיוחד שבזבזי קצת זמן על הנייד 
באזור ארבע וחצי החמוד מתיצב בכניסה לחדר יש רעש מבחוץ של שור לא פחות ולא יותר טוב אני חוזר איתו למיטה הוא לא רוצה הוא רוצה לישון אצלנו אבל זה לא אופציה כרגע 
ומתחילים שיחה של בערך חצי שעה אני כבר מבין שאחרי השיחה אני לא חוזר לישון 
בחסד ה' עלי השיחה מתנהלת בצורה רגוע עד שהוא בוחר ללכת לתת נשיקה לאשתי ואז  יחזור לישון במיטה שלו איתי ולא לשכח להחליף לו את החיתול על הדרך 
אז בחסדי ה' עלי הכל התנהל בצורה רגוע יד ביד עם אבא אוהב שלא עזב אותי לרגע הוא יודע שאני עלול לכעוס 
מתנות קטנות משהו נתן לי מתנות קטנות

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 6 שנים, 8 חודשים #106846

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
כל  כך אמיתי וכנה .
אהבתי את ההתיחסות לבן למשפחה ולאישה, 
ה' יתן לך כח להמשיך כך ובלי להתעצבן ולכעוס, 
אוהב ..
זמן ליצירת דף: 0.75 שניות

Are you sure?

כן