ברוכים הבאים, אורח

המסע של היום בדרך לאין קץ
(0 צופה) 

נושא: המסע של היום בדרך לאין קץ 64026 צפיות

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96088

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
שבי1 כתב on 06 נוב' 2016 10:52:
תודה רבה .
איך אוכל למצוא כאן מישהו ? ולשפוך את אשר על ליבי.

שלום חבר יקר
ברוך הבא למקום הנפלא הזה, מתפלל שתמצא בו נחמה וקבלה אמיתיים כמו שאני מצאתי.

כדי למצוא כאן מישהוא צריך ליזום ולבקש, ממליץ לך לקרוא כאן דברים של חברים ולשלוח הודעה פרטית אם תמצא מישהוא שאתה מזדהה עם דבריו ועם הדרך שהוא עושה בתכנית.

לי עוזר בנוסף לזה גם לכתוב יומן מסע ולשתף מה עברתי ומה אני עובר בהחלמה ובחיים, ולהשתתף בקבוצות.
יש קבוצת צעדים טלפונית שמתאימה גם למתחילים, ניתן לקבל פרטים עליה ב - 1599-500-119.

(וסליחה 'צריך חבר' יקר על ההתנחלות הזמנית במסע היפה שלך, אני נהנה לקרוא אותו. תודה רבה שאתה משתף אותו פה)

בהצלחה רבה לכולנו ביציאה מהשבי. רק להיום. אמן.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 5 חודשים על ידי פנימה.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96101

איזה יופי של יומן מסע.
מאחל לך המון ימים נקיים ושלווים מתוך עבודה פנימית תמה ומדוייקת.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96114

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

צודק חבר אבי גולן היקר
היומן כרגע יותר מתאר את העבר הלא רחוק משהוא כמו תחילת אמצע אב בשנה שעברה 
מאז הוספתי הרבה כלים שעזרו לי להתמודד ועוד הדרך ארוכה ויש עוד המון מקום להרבה כלים
תודה רבה על העצה

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 5 חודשים על ידי צריך חבר.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96117

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

אני נוסע הביתה ומהרהר בליבי מה זה אומר שאני מכור? האם שלא אוכל להיגמל? האם אני צריך ללכת למוסד לגמילה? או שמה אני צריך להצמיד לי שומר שלא יעזוב אותי לרגע?

יש לי הרבה שאלות על חלקם יש לי היום תשובות, אבל כשהשאלות צצו, התשובות, במצב הטוב היו חלקיות, ובמצב הפחות טוב לא היה לי קצה קצהו של פתרון.

איך זה יכול להיות? אני הרי אלוף בפתרונות, על כל בעיה יש תשובה במקום, מקסימום חושב כמה דקות, אבל היום אני מגלה עולם חדש, עולם של מכורים לתאווה, בעולם הזה אני לכאורה חדש, לא אל תתבלבלו, לא בעולם של המתמכרים, בזה אני יכול ללמד אתכם דבר או שנים, אבל בעולם המנסים להיגמל אני חדש, ממש עכשיו הוציאו אותי מהאריזה עדין לא זרקו אותה.

ולמזלי הגעתי הביתה אין זמן למחשבות נכנס עוזר עם הילדים אוכל שותה, תפילה  מקלחות השכבות והופ במיטה.

בבוקר מגיע לעבודה התאווה כבר הפסיקה לבקר בשעות קבועות, אבל לא שוכחת לבקר ממשיכה לנסות לשמור על קשר, אתם יודעים אם יש בעיה היא מיד רצה מציעה עזרה, כולי לשירותך היא אומרת, ותאמינו לי היא מתכוונת לזה אף פעם לא זכור לי שרציתי אותה והיא לא הייתה, היא ממש שדה (מלשון שד) , אבל היום לא קפצה לבקר מוזר.

כל פעם שהיא קופצת לבקר מלווה אותה הנשמה, לא לוקחת סיכונים, היא מכירה אותי חוששת שאפול לכן לא נותנת שום אופציה לשיחה אישית בארבע עיניים, היום עובר בעצלתיים אני נכנס ויוצא מהחדר לקראת הצהרים אני רואה ספסל חדש מול הדלת של החדר, ספסל שקוף אם אני לא טועה, מוזר אני חושב לעצמי, הולך לאכול חוזר ממשיך לעבוד יוצא ונכנס מהחדר, באחד הפעמים רואה את התאווה יושבת על הכיסא, רק אני רואה אותה היא שקופה והיא מתעלמת, אני שמח, מה היא עוד מעט תעלם מחיי? אני תוהה ולא מבין עד כמה אני טועה, בהמשך אני רואה שהיא משחקת בחץ וקשת, מה קורה לה אני חושב לג' בעומר היה מזמן, אולי היא התבלבלה עם ספירת הניקיון שלי, חצי שעה לפני שאני צריך ללכת אני פותח את האינטרנט לשמוע שירים חסידים כמובן, אולי אפילו מנגינות של הימים הנוראים אם אני לא טועה, והנשמה קצת פחות דרוכה, עבר עליה כמעט יום שלם עוד מעט ניסע הביתה בדרך היא יכולה יותר לנוח היא יוצאת לשטוף פנים, הכיור ממש קרוב, לא שם לב שהתאווה מכוונת את החץ אלי, השיר נגמר והשיר הבא מתחיל להתנגן, כל שיר מציע שירים סרטונים דומים לבחירה, אחד הסרטונים קצת לא צנוע, ממש בקטנה, היד נשלחת אוטומטית ללחוץ עליו, והוא נפתח הרגשות מתחילים להציף אותי, מוזר התאווה לא נכנסה לחדר, היא בחוץ ממשיכה לשחק עם החץ וקשת, רגע אני לא רואה את החץ, מוזר, אני מתחיל לראות כמה שניות, ואז מתחיל לשמוע צפירה לא ברור לי של מה, מכבי אש משטרה אולי אמבולנס, לא מיחס חשיבות, כותב כבר כתובת של אתר מלוכלך לוחץ אנטר, לוקח לאתר לעלות איזה שבריר שניה, לא ברור לי איך אבל אני מחליט לסגור את האינטרנט.

באותו רגע הדלת עפה ממקומה, הנשמה בטיסה מגיע אלי אחריה רצים 2 חובשים עם מיטה פתוחה מהאמבולנס שחונה בקצה המסדרון, איפה הוא נפגע הם צועקים לה והיא הנשמה עונה הוא נפגע מחץ בלב, אני פתאום מרגיש את הלב שותת דם החובשים כמעט דורסים את התאווה בריצתם, אני מושכב על המיטה לא לגעת בחץ הם מזהירים, הוא יכול למות, אבל הרעל שעל החץ חודר, חייבים להוציא כמה שיותר מהר מתחננת הנשמה, נטוס לחדר ניתוח ורק שם נוציא על מנת שלא ימות.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96197

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

בבוקר מגיע לעבודה נכנס לחדר, והנשמה צמודה ממש, לא ברור לי למה  באיזה שהו שלב אני מתחיל להיזכר בחץ, בתאווה, הכל נראה לי קצת מעורפל, זה קרה ? אולי היה חלום לא ברור, והנשמה כאילו רק אתמול התחלתי לשמור, כאילו אני כבר לא עם איזה חי ימים של נקיות, פותחת לי את החלון במשרד מאווררת את החדר, אני פותח אינטרנט במחשב היא סוגרת, אני פותח שוב והיא שוב סוגרת, מה יהיה אני שואל? והיא עונה הרעל מיום חמישי נספג בגוף וצריך לשמור יותר, אתה עכשיו תחת השגחה, די נו באמת כולה קצת חדשות, כן אבל ראינו לאן זה הוביל בפעם האחרונה, אבל אני כבר נקי מלא זמן, בהגדרות של עכשיו זה ממש המון, בכל זאת עדיף שלא היא מסיימת את השיחה, אבל אני הרי עובר  חוּכֶם יודע הכל ונכנס לחדשות על הדרך רואה שם בחורה בלבוש קצת מתירני ואני הרי חסין כרגע, התאווה לא מסתחבקת איתי אז כנראה שהלכה לה למשהו אחר,

הנורות האדומות לא נדלקות, מה זה לבוש מתירני לאחד כמוני שראה הכל,

וכך עוברים להם עוד מספר ימים בשקט יחסי קצת לבוש לא צנוע קצת אולי אפילו יותר אבל אתם יודעים זה עובר את הסינון אז זה בסדר אני מבלבל את עצמי והנשמה מבקשת תעצור זה לא יגמר פה ואני בוחר לא להקשיב. ושוב נגמר היום ואני סופר היום אחד ועשרים יום שהם שלושה שבועות לנקיות. יוצא מהמשרד ומי מחכה לי בחוץ? התאווה איזה הפתעה אני אומר מה קפצת לבקר? מזמן לא נפגשנו,

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96209

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

תמשיך בעידכוניך, כיף לקרוא אותם

ותסמן בטבלה שנראה גם את הספירה

שלושה שבועות זה חזקה של שבועות!!!! מזל טוב

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96356

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

ואכן התאווה קפצה לבקר וזה לא היה סימן מבשר טוב, אני חדש בהחלמה ועדין לא מכיר את תמרורי האזהרה, והנה אני מגיע לעבודה מתחיל לעבוד העבודה דווקא זורמת, אחרי האוכל התבטלה לה איזה ישיבה, ואני נכנס לרגע לחדשות מתעדכן ומתדרדר, לא שם לב התאווה נכנסה לחדר, כנראה שהנשמה לא עודכנה שהישיבה בוטלה ואני לא נמצא באזור המוגן, והיא התאווה צנועה לא כמו פעם לבושה בצו האופנה אבל לפי ההלכה, שרוולים עד המרפק, חצאית עד הברך הכל תקין, יש איזה סרט חדש שווה לראות, רגע איזה סרט נדלקות לי הנורות האדומות, סרט דוקומנטרי, היא עונה  נשמע מעניין אני אומר אז תפעיל אותו  היא דוחקת בי, אני מפעיל מתחיל לראות בהתחלה תקין לאט לאט הצניעות מתחילה להעלם, ואני כבר שקוע בסרט לא שם לב למה שקורה מסביבי, לפתע הדלת נפתחת והנשמה נכנסת איפה אתה היא שואלת למה אתה לא בישיבה? אני יודע שהיא כרגע חושבת שוב פעם הוא מפספס ישיבות בגלל התאווה, אני עונה ממש לא ביטלו את הישיבה, סבבה היא עונה אבל למה היא בחדר? שואלת התאווה תוך כדי הרמת אצבע מאשימה לכיוון התאווה, מה את רוצה היא עונה לה סה"כ סרט דוקומנטרי, טוב בואי נדבר בעדינות אומרת לה הנשמה,  תסתלקי מהחדר ועכשיו, ואני למה אני לא מחזק את ידי הנשמה שותק כמו דג, ושוב יום למחרת אותו דבר אבל הפעם כבר נופל על קטע לא צנועה, ושוב עובר יום ולמחרת אני נכנס למשרד ובמקום לעבוד אני מבזבז את זמני בסרטונים כמובן לא סרטוני תאווה אבל ממש קרובים אל הקטגוריה הזו וכך אני מבזבז זמן כמעט כל היום עובר, באיזה שהו שלב אני שם לב שהתאווה כבר יושבת לידי על השולחן ואילו הנשמה עומדת בפינה צועקת ללא קול, לא ברור לי מדוע אני לא שומע את קולה מבחינת  רַק שְׂפָתֶיהָ נָּעוֹת וְקוֹלָהּ לֹא יִשָּׁמֵעַ, אבל בכל זאת אוסף את עצמי וסוגר את הסרטים נגמר היום ואני אומר בחצי פה הַיּוֹם אַרְבָּעָה וְעֶשְׂרִים יוֹם שֶׁהֵם שְׁלוֹשָׁה שָׁבוּעוֹת וּשְׁלוֹשָׁה יָמִים לָנְקִיוֹת, ויוצא מהמשרד נכנס לרכב, נדמה לי שאני לא לבד אני מסתכל מאחורה הנשמה והתאווה יושבות להם חגורות מאחורה, מה הביא אתכן לכאן אני שואל והנשמה עונה חייבים להפסיק עם הסרטים רק להיום כמובן, רגע מגיבה התאווה מה קרה זה לא כמו פעם שכל יום ראה פעם בחודש לא יזיק לו תראי הוא חיוור מזה שלא נפגש איתי בלעדיך כבר כמעט ארבע שבועות, ממש לא הוא חיוור כי מעד היום היית צריכה לראות אותו עד לפני כמה ימים איזה פרצוף קורן היה לו, ואני חושב לעצמי הרי ביומיים האחרונים היו לי מעידות ואני שוב מבזבז את זמני, אולי נחתוך את המעידות בנפילה ונתחיל מחדש את הספירה הרי אני כמעט כמו פעם חוץ מזה שאני לא נופל רק מועד, ופתאום מתחיל ויכוח מהמושב האחורי, כן תיפול זה יחזק אותך להתחיל הכל מחדש, לא אל תעשה את זה תמשיך למעוד זה עדיף מנפילה, לא ברור לי מי אומרת מה הלב נוטה לחשוב שהנשמה מעודדת את הנפילה בשביל שאתחיל בכוחות מחודשים,  ואילו התאווה מעודדת שאמשיך למעוד  אבל בהמשך אגלה שזה היה ממש הפוך, ואני טועה וחושב שהפעם אני מקשיב לנשמה, ואכן ביום שלמחרת אני נופל לא כמו פעם, בכל זאת השלוש וחצי שבועות הללו התחילו בי איזה שינוי, ואני מתחיל את הספירה מחדש.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96359

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מדהים!!
כמה נחת לקרוא את העידכונים, גם את אלה.

בהצלחה בחידוש!!!
מעריך

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96363

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני יכתוב לף מה שחשבתי לכתוב לפני שקראתי שנפלתי, 
עדיף למעוד ומליפול, המחשבה ליפול ולהתחיל בכוחות חדשים, זה מחשבת שטן, אחרי שנופלים קשה לקחת את עצמנו חזרה לדרך מאחרי מעידה,
ולתכלית אחרי שנפלת, קח חיבוק ממני, תמשיך איתנו, תזכור שכמו שאתה משתף, אנחנו מתמודדים עם מחלה מאוד חזקה, שמשתלט לנו כל הזמן על סדר יום שלנו בלי רצוננו, ורק ביחד, בקשר עם חברים מהפורום, וחלוקה פה, (ואולי בהשמך קבוצות) נצליח.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96364

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

שלום אבי גולן
היומן כרגע עדין מדבר על העבר ולכן הספירה שלי היום 20 יום הנפילה הזו הייתה לפני כמה חודשים ובעז"ה נעלה על הכתב את ההתלבטות כפי שנבנתה אז עם תובנות של הימים האחרונים 
לפני הנפילה ההיא הייתי בטוח שאני עושה את הדבר הכי נכון 
וגם אחרי מספר נפילות מאז עדין אני יודע שהנפילות הללו הזניקו אותי למעלה 
אבל לא בטוח שזו הדרך הכי טובה 

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96407

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

אכן אתמול נפלתי בלי ליפות את המעשים נפלתי חזרתי לרגע לתאווה עשינו יחד סיבוב בפינות האפלות של האינטרנט,

הנשמה לא עמדה בצד בכל הזמן הזה, היא הבינה מה שאני לא הבנתי, שזה ממש גדול עלי הרצון להיגמל, אבל היא גם יודעת שהיא תעזור לי לאסוף את עצמי ולהתחיל מחדש.

ואכן אני מתחיל מחדש אבל הפעם זה סיבוב נקיות קצר, אני כבר מצפה מעצמי יותר הרי כבר החזקתי מעמד עשרים וארבעה ימים, כן שלא יקל בעיניכם זה המון זמן עשרים וארבעה ימים, ובכל זאת אחרי היום הרביעי אני שוב נופל.

והנשמה ממשיכה להושיט יד ולהקים אותי לא מתייאשת לרגע, ומיד למחרת אני מתחיל סיבוב נוסף של נקיות הפעם מחזיק מעמד אַחַד עָשָׂר יוֹם ושוב נופל.

התאריך הוא ח' באלול, תאריך מדהים, מה נפלתי ב-חטא באלול כן ממש כך, ואני מתייאש, אל תנסו לשנות את דעתי, כן התייאשתי, אין לי סיכוי להיות מפוקח, גם הנשמה כבר לא מאמינה בי, היא חושבת שאני צריך עזרה, מה נפל לך בורג אני שואל? אני צריך עזרה את הרי יודעת מי אני, ואני אומר לך אני לא צריך עזרה אני מיואש וזהו, והיא בשלה ממשיכה אתה צריך עזרה, והתאווה איך את מעיזה לפגוע לו באגו הוא צריך עזרה? נראה לי שאת צריכה ללכת לפסיכולוגית דחוף, ממשיכה התאווה להטיח בנשמה, אבל הנשמה לא פרירת, כרגע אנחנו לא מדברים לא עליך, ולא עלי, אנחנו מדברים עליו, והוא צריך עזרה, ודווקא לא נראה לי פסיכולוג יעזור, אז מה כן יעזור אני שואל? עזרה מחבר.

איזה חבר אני מתפרץ, מה נראה לך שאני אספר למשהו שאני מכור? מה יגידו עלי? מה יחשבו? הנשמה יש לה תשובה מוכנה, אתה צודק, מה יגידו  זה דבר חשוב ובכל זאת, אתה לא צריך עזרה?! אתה פלוני אלמוני לא צריך עזרה בסדר שכנעת אותי היא אומרת, אבל 'צריך חבר ' הוא צריך עזרה, ומי זה ה'צריך חבר' הזה? הוא מכור לתאווה, אני מכירה אותו, גם אתה מכיר אותו, אבל אתה מכיר בעיקר את הצדדים החלשים שלו, את נקודות התורפה שלו אבל  בקרוב תתחיל להכיר אותו .

טוב נשמה, סבבה אני חושב ואיך נעזור ל'צריך חבר' ? זה מאוד פשוט היא אומרת תכתוב בגוגל 'שמור עיניך' ונראה איך הם יכולים לעזור לו,

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96458

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

אני פותח את הדפדפן בגלישה בסתר, זה מה שחסר לי שיתפסו אותי באתר של מכורים, אני חושב לעצמי והתאווה כולה עונג, לצפות בפורנו זה בסדר אם יתפסו אותך, אבל לא באתר של מכורים הבחור מבין ענין.

מנגד הנשמה אומרת לי אולי כדאי להפסיק להשתמש בכלי הזה גלישה בסתר זה כלי בעיתי, מה בעיתי בו אני שואל, והיא עונה אתה מגדיל את החור השחור שבך, לא אל תתבלבל, לא את הרע בתוכך, אלא את ההסתר, המסתור, התאווה יודעת לגדול בחושך קשה לה עם האור, שם לב אני פותחת את החלון שיכנס אוויר נקי והיא מתכווצת לה בפינה, אני קצת מצוננת וקר לי היא עונה לה וממשיכה להתכווץ, היא צריכה את הבדידות שלך ממשיכה הנשמה, שטויות צועקת לה התאווה אני פותחת אותו לעולם הגדול בזכותי הוא מכיר שפות מכיר נשים מכל העולם, את מצמצמת אותו רק לאשה אחת.

ואני מבולבל אור חושך? בסדר מכבים מול יוונים אני מבין זה מלחמת האור בחושך, אבל למה שהתאווה יפריע לה אור? אבל נכון תמיד הדברים הללו באים בסודות הרי אני חי בשני עולמות המציאותי והדיגיטלי טוב נראה לי נברר את הסוגיה הזו בעתיד כרגע ממש אין לי תשובה.

ואני בשמור עיניך נפתחת לי חלונית עם אימייל help@gye.org.il  אני מתחיל לכתוב שלום קראתי באתר שלכם שאתם ממליצים שיהיה חבר או תומך אני כותב שתי מילים והמחשב מוחק מילה ושוב אני כותב שתי מילים ושוב נמחק מילה, מה ניסגר עם המחשב הזה אני שואל את עצמי, ואז רואה שהתאווה עם האצבע על ה-Delete, לוחצת מרפה, ושוב לוחצת מרפה, הלו מה ניסגר אני שואל, והיא עונה Help אתה שולח Help מה הכוונה ? ראית מה האימייל שאתה שולח אליו אני לא שמתי לב ומה זה משנה, טוב אז אני אגיד לך היא עונה לי בהתנשאות  Help, טוב ומה הבעיה הלפ שמלפ מה זה משנה, העיקר שיש משהו שיקשיב, זהו שלא, אתה יודע מה הפרוש של המילה Help, אני נראה לי שמשהו צריך עזרה אז הוא מבקש ממשהו ובאנגלית אומרים Help, טוב תמיד אמרתי שאתה לא משהו בשפות, תבדוק בתרגום, עֶזרָה ותסתכל למטה בתרגום, זה גם הַצִילוּ! זה שאתה רוצה קצת עזרה בסדר, אבל הַצִילוּ זה כבר מוגזם, עוד מעט הנשמה תגיד לך שאתה לא יכול לבד ועוד כל מני שטויות כאלו.

טוב אין ברירה אני מבין קם לחלון נושם אוויר צח ורואה שהיא מתכווצת, כותב במהירות את המייל, מה צריך לעשות בשביל להישאר נקיים תודה מראש כמובן, ושולח

לא עוברות להם עשר דקות ודואר נכנס

שלום צדיק,

נשמח לנסות לעזור.

האם נרשמת לאתר? אם כן, מה שם המשתמש שלך?

לשרותך תמיד,

יזחקאל

הלב משקשק, שלום צדיק, מה הוא צריך אותי שאשלים לו מנין? שהוא קורא לי צדיק

מצד שני הוא שמח לעזור זה, כבר התחלה טובה, אבל שוב למה צריך להירשם לאתר

ובסוף עוד כותב את השם שלו בשגיאות, לא רציני אומרת התאווה, אם בשם שלו הוא טועה אז גם העצות שלו לא משהו.

הנשמה בקול רך ומלטף זורקת לחלל האוויר מהסס? לא בטוח בעצמך?

בא נברר עם יחזקאל למה צריך להירשם לאתר

ואני כותב

לא נרשמתי

לשם מה צריך

למייל היומי אני קורא כשאני צריך דחיפה

תודה

אני שואל ועונה לעצמי, לשם מה צריך להירשם, תשובה בשביל המייל היומי, בשביל זה אני מסודר אני קורא כשאני צריך חיזוק.

אני עדין לא מבין שזו טעות של מתחילים, תכין את הכלים וכשהתאווה תתקוף תוציא אותם ותשתמש בהם, אבל בתוכנית החדשה זה כמו בהר סיני נַעֲשֶׂה וְנִשְׁמָע וברגע שנעשה בעזרת ה' גם לא נשמע מהתאווה.

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 5 חודשים #96697

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

ויחזקאל לא מתייאש ממני הוא ממשיך, בשביל למצוא לך חבר, ומוסיף בתחינה, אנא בבקשה מלא את הטופס  http://90yom.org.il/register.php .

בסדר אני מקליק על הקישורית ונפתח לי טופס הצטרפות

ממלא את הפרטים אני זכר, דתי, בהתמודדויות אני משאיר את השניים האחרונים ריקים,

כמה זמן אתה מתמודד עם הבעיה? פה התאווה קופצת מה הכוונה הבעיה? אולי שינסחו את השאלה יותר נכון כמה זמן אתה מתמודד עם הפתרון כלומר עם זה שאני עוזרת לך מנחמת אותך במיוחד במצבים קשים, והנשמה טופחת על גבי קלות ומסמנת לי תכתוב יותר מ-10 שנים, אני מסמן והתאווה שוב קופצת, טעות היא אומרת לנשמה אומנם זו שאלה מכשילה אבל הבנתי אותה, הם התכוונו כמה זמן אתה מתמודד עם הבעיה? הבעיה כמובן זה הזמן שאתה מנסה בלהפסיק זה 41 יום, כן 41 יום אתה עם השטויות האלה, תראה מה זה? זנחת אותי בפחות מ-45 ימים  ל41 ימים, איזה רע אתה, מה יש לך לב מאבן תתחשב בי, והנשמה מסמנת לי תעבור לשעלה הבאה, מה הרצף הנקי הארוך ביותר שלך? טוב חוץ מסופ"ש נראה לי מקסימום החזקתי יום אולי יומיים, והשאלה הבאה מה ניסיתי בשביל להפסיק? סינון כמובן, מקווה כשהייתי יותר צעיר, אולי פעם גם תעניות, אני זוכר היה גם תקופה קצרה של התיקון הכללי אחרי נפילות, האמת את התיקון הכללי קבלתי מחבר אחרי שספר לי שאסור להתאוות, עד אז בכלל לא ידעתי שזה לא בסדר, ולשאלה האחרונה האם אתה רוצה לקבל חיזוק בוואצאפ ? לא ושולח את הטופס

לאחר זמן יחזקאל שולח תוכנית עבודה

צעד ראשון  פסק זמן, בקיצור פעולה שהחלטנו מראש כל פעם שהתאווה החליטה לקפוץ לביקור , הוא נותן מספר אפשרויות כולם בקטגוריית ספורט, ופה התאווה מתערבת מה ספורט, זה קשה, מתאמצים, מזיעים, אבל בסוף יש הרבה סיפוק עונה הנשמה, תשימי לב זה ההפך ממך, אצלך נהנים בהתחלה וסובלים אחר כך עם רגשות לא טובים, ואילו בספורט קודם קשה ואחר כך איזה סיפוק, אז מה החלטת היא שואלת, נלך על ריצה, תגידי לי נשמה למה קוראים לזה פסק זמן? נראה לי כדי שתפנק את עצמך בפסק זמן (ממתק) על ההחלטה להתפקח, ובנוסף אל תעבוד על אוטומט, התאווה מגיע תגיד לה, תמתיני רגע וביננו שים לה מוזיקה בחדר ההמתנה, מוזיקה שמחה עם הרבה אור ואוויר צלול, זה מבריח אותה.

צעד נוסף טבלת ה-90 יום

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 4 חודשים #96830

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

טבלת ה-90 יום אני מתחיל מסמן יום א' למרות שאני כבר עם יום אחד נקי, כך שכל יום ברגע שאני מעדכן בעצם יש לי יום אחד נוסף בראש שאני נקי בו, הטבלה הזאת נותנת לי הרבה מוטיבציה אני מעלעל באפשרויות יש לי לוח שנה אני מסתכל יש שם מדרגות 24 שעות, יום, 3 ימים, שבוע , שלושים, חמישים , 70, והיעד הנכסף תשעים יום.

יש אופציה שאתה יכול לראות על לוח שנה איפה כל תאריך נופל יפה יום כיפור אני כבר במדרגה כזו רגע עוד מדרגה נופלת על יום ההולדת של הילד, מדהים אז אנחנו מתחילים בשיא הכוח, ואחרי יום אני מקבל מייל חיזוק מהאתר וגם לאחר 3 ימים, השבוע גם הוא עובר די בקלות, ואני כבר בדרך לארבעה עשרה ימים של נקיות שגם הם עוברים בקלות יחסית, אני מתחיל להרגיש, שאני על הגל, אולי אפילו כבר לא מכור, הרגשה של חדשים בהחלמה כך אני אגלה בהמשך, אני כבר חוצה את היום העשרים, ואני מתחיל להנמיך גובה אם בכל העשרים יום הללו אני דואה מעל לעננים אני עכשיו ממש בתוך העננים ולפעמים אפילו קצת מנמיך ורואה את העננים מחופת תא הטיס, אני מנסה לנסוק למעלה אבל מצליח לזמן קצר ושוב יורד בגובה. ראש השנה עובר ואני כרגע בימים הנוראים, אבל המטוס לא מצליח להמריא, העיניים כבר מדי פעם מגניבות מבט,  ואני מתחיל להתלבט עם עצמי, אני כרגע לא מצליח לשמור כמו בהתחלה מעידה פה מעידה שם, אני כבר טס בגובה הלהבות כאילו אני מטוס כיבוי אולי איזה סופר-טנקר שיורד לכבות את האש ולכן מנמיך, ואני מקבל החלטה שדי, אני לא יכול לדשדש יותר , אני חייב להנמיך עוף ומשם לזנק בחזרה למעלה וכך בין כסה לעשור אני יורד לנחיתת אונס, אוסף את עצמי במהירות ועולה למעלה.

אני כרגע מדבר רק על עצמי לא ממליץ לאף אחד לנסות את זה בבית.

זה היה מוזר אני משחזר את נחיתת האונס זה כבר לא כמו פעם, היד לא נשלחת בצורה אוטומטית, כאילו משהו חלוד וזה בסדר , אל תבינו לא נכון, אני מכור לרגע אני לא מתבלבל, אבל כנראה 69 ימים של נקיות למרות שהם לא היו ברצף הם התחילו את העבודה, וזה כשלעצמו מדהים, אני לא חושב טוב נפלתי ונעשה יום נשמה, יום תאווה, ממש לא כולי לנשמה רק להיום כמובן אבל לכל החיים.

ואני נוסק אל על

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 4 חודשים #96916

• צריך חבר
  • דירוג פלטיניום

אני עושה פסק זמן מיומן המסע, גיליתי אופציה חדשה אבל אשמח אם תמתינו לרגע, מהרגע שהתחלתי להפסיק אבל באמת להפסיק, נפלתי אולי חמש פעמים, בשבילי זה דבר מדהים מאחורי כבר יותר ממאה ימים נקיים לא ברצף אבל מאה ימים ואף אחד לא ייקח לי את זה

כשאני בוחן את הנפילות שלי, הם תמיד התחילו ביוטיוב, אל תתבלבלו לא בסרטונים למבוגרים ולא בכאלה שצריכים אישור שאתה מבוגר, סרטונים עם קטע קטן והופ אני בצניחה חופשית לתהום, שלשום גיליתי את האופציה של סינון תוכן, שם למטה בתחתית אבל ממש בתחתית העמוד, כן איפה שהייתי לפני כמאה ימים, אזי אפשר לשנות את הבחירה לסינון תוכן מופעל, נזכרתי שלפני הרבה שנים שיניתי את הסינון בדיוק בכיוון השני בשביל לגלות עולם ומלואו עולם מלא בתאווה, אבל רק אתמול נזכרתי שאפשר גם לשנות אותו בכיוון השני

סינון תוכן

·         'סינון תוכן' מסתיר סרטונים שעלולים להכיל תוכן לא הולם שדווח וסומן על ידי משתמשים אחרים. אף מסנן אינו מדויק ב-100%, אך הוא אמור לעזור לך להימנע ממרבית התוכן שאינו הולם.

·         הגדרת 'סינון התוכן' שלך תופעל בדפדפן הזה בלבד.

מופעל כבוי

תוכל לנעול את 'סינון התוכן' לאחר שתיכנס

שמור

וזה מדהים כבר אין פרפרים כשנכנסים לשמוע שירים עוד אור שהכנסנו, אור שדוחק את התאווה

שווה לנסות.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 4 חודשים על ידי צריך חבר.
זמן ליצירת דף: 0.95 שניות

Are you sure?

כן