ברוכים הבאים, אורח

המסע של היום בדרך לאין קץ
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המסע של היום בדרך לאין קץ 1989 צפיות

המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 6 חודשים #95687

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום
אתמול התחלתי לכתוב יומן פעם ראשונה בחיי נקרא לו יומן מסע, יומן מסע לעבר עתיד נקי יותר רק להיום כמובןאני מתחיל חיים חדשים ובעזרת ה' הרבה יותר טוביםיומן מסע בעיני בנוי מהרבה אבני דרך קטנים לאורך כל המסעאז ב-כב תמוז המסע יצא לדרךיום קודם נפלנו כרגיל אבל ההרגשה היית די,  הגוף היה כבר כמעט כולו תאווה נשאר קצת לחלוחית של נשמה שזעקה בקול ענות חלושה לקצת אוויר נקי, הרי כבר תקופה ארוכה שכמה שעות ביום אני מנסה לרצות את התאווה והיא כלום, לא מתחשבת לא בעבודה, לא במשפחה, בילדים, באשה כלום באף אחד חושבת רק על עצמה, כיצד תגדל ותגדל והאמת כבר לא היה לי כוח לסחוב אותה היא גדלה ממני.חשבתי לפני שאני עושה צעד כזה גדול בכל זאת נבדוק אם אני מכור, הרי שה תמים כמוני ברור שלא מכור, כך התאווה משדרת לי אבל אתה רוצה לבדוק תבדוק שיהיה לך בהנאה.פתחתי את המדריך של שמור עיניך והתחלתי לעבור על השאלות:1. כן   2. כן  3. כן  4. גם כן 5. וגם 6 כן   7. לא ממש לא! (כך נראה לי אז טוב אז אני לא מכור תשובה אחת עניתי לא)  8. כן  9. דווקא נראה לי שהתשובה לא (הנה עוד הוכחה שאני לא מכור ) 10. כןטוב עכשיו החלק החשוב כמה תשובות כן שולחות אותך לצד של המכורים, כתוב שאם ענית על שליש כן, אז אתה מכור. רגע, התייעצויות קטנה עם התאווה כמה זה שמונה מעשר יותר משליש? רגע אתה מתבלבל, הם התכוונו לתשובות לא אז ענית על 2 לא ושליש זה 3 וחלקי תשובה אז נראה לי 2 זה קרוב אז אתה לא מכור נקודה ואם צריך תוסיף סימן קריאה ליד (לא מכור.!! )רגע הנשמה זועקת בסדר לא מכור אבל בא ננסה את התכנית תרוץ במהירות על כל הצעדים אולי תתפוס צעד אחד שיוכל להקל את המעמסה בסדר לא מכור רק מתעניין בתכנית של ההם המכורים, אם זה עוזר להם מה לא יעזור גם לך מתחננת הנשמה בסדר אני הרי אוהב לרצות את כולם (פגם אופי שיתגלה לי אחר כך בצעד מספר 3 ) נרצה גם אותה.ואני מתחיל

תגובה: המסע של היום בדרך לאין קץ לפני 7 שנים, 6 חודשים #95689

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

הפיסוק לא היה נכון אז כתבתי מחדש אשמח אם תגיבו בחדש ואת זה נמחוק תודה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן