ברוכים הבאים, אורח

מסע כזה..
(0 צופה) 

נושא: מסע כזה.. 26247 צפיות

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104436

צהריים טובים! היום אני אמור ללכת למפגש עם חברי תיכון שלי.. מפגש שמין הסתם עומד להציף רגשות צביעות נוראיים ושנאה גדולה לדו פרצופיות שלי (כך היה בפעם הקודמת..) ואולי גם בדידות. זה לא יוביל אותי ישירות לנפילה, אבל זה מכניס אותי לפינה חשוכה מאוד שממנה יכולה להגיע נפילה. בעזרת ה׳ יהיה טוב. אני מאמין.. אני בטוח!

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104446

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אנחנו אוהבים אותך...

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104543

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ומה איתך? לא עידכנת

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104692

יומיים שלא הייתי פה. מודה.. מרגיש חוסר, געגוע..

הימים עוברים בטוב, נקיון איכותי לבינתיים.

הכתיבה היום היתה משמעותית מאוד בשבילי.. מעניין איך שזה משפיע לטובה. לצערי לא עשיתי היום טלפונים. מחר אשתדל, מנסה להיות אמיתי ולהבין למה לא, חושש שמא זו התאווה גופא שמסמא את עיני ונותנת תחושת שלווה. נמצאת ונותנת תחושה שעזבה.. אני קצת מדפדף למעלה בשרשור שלי, מעלה זכרונות.. עכשיו מבין יותר שזה חשוב לי ושאני זקוק לזה, לכם..

ושוב סופש מאתגר מחכה לי, מתפלל גם הפעם לעבור אותו בשלום.. חוצמזה ב״ה הכל רגיל, אין יותר מדי מה לכתוב ואני דווקא אוהב את ההליכה על המישור, יש בה מימד נינוח יותר.. 

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104721

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

מזדהים עם התחושות.
אוהבים את הכנות.
תמשיך בהצלחה.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104747

ב״ה סוגר יום נקי.. ״רק להיום״ אמרתי שוב ושוב ברגע שצץ איזה קושי. מפלט מצאתי לי גם בכתיבה וזה עזר!
מודה ומאושר על יום מלא בעשייה, במרץ, במנגינה.. נקי, שמח ומלא שלווה..

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 10 חודשים על ידי ליבי ער.

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104758

בוקר טוב.. לצערי נפלתי הבוקר.. איך שהתעוררתי זה התחיל. ״הצורך״ הגופני פשוט הכריע אותי. היו רגעים שהצלחתי, שגברתי על זה, אבל זה ניצח אותי..
ממשיך הלאה, ליצור המשך יום נקי..
מצחיק על גבול האבסורדי הוא הפער בין ההודעה של אתמול לזו של היום.. ככה זה ״עליות ומורדות..״
נחמה אני מוצא בעובדה שמצפייה אני נקי כבר בערך חודש וחצי..

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104760

ועכשיו כשאני חושב על זה, אני מבין שחסרה היתה לי כניעה.. להבין שאני במצב שאני לבדי לא יכול להתמודד. טלפון לא היה רלוונטי, אבל דיבור עם עצמי, עם ה׳, בקשת עזרה, אני חושב שבהחלט היו הפתרון..
כותב כדי לזכור, לזכור ולא לחזור..

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104761

• Naki
  • רצף ניקיון נוכחי: 84 ימים
  • חבר חדש

אשריך אחי הצדיק והמתוק על הרצון הכנה והחשבון נפש!!!!

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104763

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאוד עם הנפילה הזאת,
בהתחלה של התכנית סבלתי המון מזה, לא יכולתי לצאת מהמיטה מבלי להשתמש, עשיתי פעולות והאובססיה ירדה,
אני זמין בשבילך כל שעות הבוקר עד שעה 7.45, (אפשר לנסות עד 8.10 , אבל זה בדרך כלל)
ולמדתי דבר ראשון שאני פותח את העיניים טלפון לחבר, אחרי תקופה נרגעתי והיום כמעט שאני לא מתקשר יל הבוקר, מפעם לפעם אני חייב לעשות טלפון על הבוקר, אבל בעיקרון אני מרגיש שפוי,
ממליץ מאוד להתחיל את הבוקר בהחלמה,
שמח להיות איתך בדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104778

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

צר לשמוע על הנפילה שלך אח יקר. 
אני אישית יש לי פעולות שאני עושה לפני שאני יוצא מהמיטה... רק ככה אני ישאר נקי. 
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104821

נקי יומיים.. מתחיל שוב באמונה גדולה ובאופטימיות אחרי שבת מאוד טובה מכל הבחינות.  שיהיה בהצלחה.. בלי לחץ מיותר

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104835

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

נראה לי שגם אאני נקי יומיים,,,,
ביחד בדרך...

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104847

אשריך! ביחד בדרך גם בלי קשר למניין ימי הנקיות

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #104848

״כשמרגיש האדם שנהרס הרבה ברוחניות, ידע שהגיע לו התור לבניית בנין חדש, יותר נעלה ונשגב ויותר קים ומפואר ממה שהיה בראשונה, ויתחזק ויתאמץ בתיקון מעשיו ודרכיו בסדר הגון..״

מאפיין כל כך את הימים האחרונים שהיו לי.. כואב מחד, אך מאידך מדהים ומיוחד!
אבל המאמץ הנדרש.. אחחח הוא כל כך קשה, מסובך ותובעני..
הוא נעשה רך ומאיר יותר כשהסתכלתי עליו רק להיום..
סוגר יום שהיה מרתק, מלא סיפוק ומתוך כך גם נקי..
ימים כאלה מטעינים אותי ומלמדים אותי לקראת ימי חושך ענן וערפל..

זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן