ברוכים הבאים, אורח

מסע כזה..
(0 צופה) 

נושא: מסע כזה.. 26107 צפיות

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 12 חודשים #101749

בוקר טוב לכולם! בוקר.. הכל מתנהל כשורה חוץ מאיזה הרהור שלא נותן מנוח. אני לא מבטל אותו בהינף יד ואומר שהוא יחלוף, זה לא נכון.. אני מרגיש שהתאווה מחכה מעבר לפינה.. עכשיו אני עסוק אבל היא תמיד יודעת למצוא זמן. אני אעשה כמה שיחות לחברים, מה שמאוד עוזר לי ואשאיר את הראש מעל המים, המשכרים כל כך..
עכשיו טוב יותר!
יום טוב ומוצלח!

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 12 חודשים #101756

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום
יום נקי ומוצלח. ורק פעולות ישחררו אותנו תכלעס. 
​אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 12 חודשים #101773

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
חשיבה נכונה

ברגע שמתעוררת מחשבה כזו נדרש לבצע פעולות החלמה, כמו הכתיבה בפורום או שיתוף חבר

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 12 חודשים #101783

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

נראה לי כל מי ששמע את הושיעא נא בכנס 
הבין שעדיף לשים לב עוד לפני והכי טוב הרבה לפני שהגל מגיע
יחד איתך אמונה 60

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #101899

ערב טוב! יום מספר 31 לנקיוני עוד מעט נסגר.

רוצה לשתף אתכם ביום שעבר עלי..

האמת שזה מתחיל מהשבוע האחרון. מיום ראשון היה מעולה! הכל תיקתק כמו שצריך, כל התכניות וממילא הנקיות. לשמחתי התחושות הטובות לא גרמו לי לשכרון.

היום קמתי בבוקר והלכתי לתפילה שהיתה לא משהו, בניגוד לימים האחרונים היא היתה מן השפה ולחוץ. מצאתי את עצמי בחוץ בשניה שהסתיימה התפילה בשונה מבדרך כלל.

האמת? לא היתה לזה סיבה. אתמול הכל היה מעולה, התחושות, הנקיות, הייתי אקטיבי לאורך כל אתמול. חזרתי הביתה, מתישהו כבר נשארתי לבד בבית ועוד לא חשבתי בכיוון, לא היה סימן למשהו מסוכן.. לצערי הייתי עיוור ולא ראיתי להיכן עלולה זו הבדידות לקחת אותי.

ואז זה התחיל - הלגימות.. לא רימיתי את עצמי ואמרתי שלא אפול, או ״רק מעט״. אז למה התחלתי? לא יודע! זה התחיל ממשהו קטן ולא רציני ולשמחתי נגמר שם.. תוך כדי אמרתי לעצמי שאין סיכוי שאני נכנס משהו מפורש, אלא זה יסתכם במשהו קטן וכך היה -   מעידה! סגרתי, חזרתי למציאות.. התחילו לכרסם בי אותם רגשות לא בריאים: תסכול, עצב, באסה, והלקאה לקינוח: ״למה לא התקשרתי לאף אחד״? ״למה לא כתבתי״? למה הייתי עיוור מול הסכנה הזו שהתבשלה כבר מהבוקר, כבר מהתפילה שהעידה על ניתוק מוחלט״? ״למה לא דאגתי ללו״ז נורמלי במקום להתפזר״?

לשמחתי זו היתה ״רק״ מעידה אבל היא כאבה מאוד. מתישהו התנערתי מזה, התעשטתי והשארתי את המעידה הזו מאחור ״זה כבר היה״ החלטתי להתחיל יום חדש וכמו כל יום חדש - טלפון לחבר, כתיבה.. כתבתי לעצמי את הדברים האלו, האזנתי למוסיקה וניגנתי מה שמאוד עוזר לי, עזרתי בבית ונעשה לי טוב יותר. את הלקחים שלי הפקתי, מתפלל שהמעידה הזו תביא לתועלת..

המשך ערב מוצלח ונקי לכולם!

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 11 חודשים על ידי ליבי ער.

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #101909

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

מזדהה איתך. גם אני מעדתי קשות כי אני רציתי לשלוט בתאווה שלי... חייבים פעולות! 
אם אני ישאר אדיש אז אני יאבד הכל! 
ורק להיום. 
אוהבים.

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #102055

בוקר.. ב״ה בזמן האחרון, בעקבות החג וההכנות אליו, מצאתי את עצמי כל כך עסוק עד שלא מצאתי זמן להכנס לכאן, כ״ש שלא לכתוב כאן.. אבל עכשיו אני כאן.. שעת בוקר מוקדמת והאמת שיש לי ממש דחף ורצון לכתוב, פשוט לכתוב, להרגיש שאני עדיין פועל, עושה ומתקדם. הכל רק לא לחוות את הניתוק, ואז גם את ההלקאה והדאגה ״למה אני לא עושה כלום״??
בתקופה הזו היה קל יחסית. הייתי עסוק ופעיל בכל מיני דברים עד שלתאווה לא היה גם לא את הסדק שמספיק לה.. עכשיו זה כבר מאחוריי, התקופה הזו, וצריך להבין שחזרתי למשחק.. שבתי אל הזירה, אל ההתמודדות, אל השגרה וזה הזמן לחזור ולעשות את אותם הדברים שעוזרים לי. פתאום לא כל כך קשה לי להכיר במצב שלי, בחוסר האונים גם אחרי זמן, שמאליו, עבר בשלווה. ובמיוחד עכשיו, בחופשה, זמן שהוא כל כך מועד עבורי אני צריך להתמיד ולהיות כאן, מחובר ובהתקדמות. חסרתם לי..
חג שמח!

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #102057

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך, אמונה.
שיהיה לך חג מחובר לאלוקים,
מפוכח ונקי.
חג שמח - ישורון_

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #102771

צהריים טובים... אז לא הייתי כאן הרבה זמן, בערך שבועיים.. תודה למי שהתעניין ושאל לשלומי, זה נחמד לשמוע ששמים לב שאינך..
האמת שאין סיבה מיוחדת לכך שלא הייתי כאן, פשוט הייתי המון עם המשפחה בפסח, בבית ובטיול, כך שלא היה לי ממש פנאי לקרוא ולכתוב כאן.. חזרתי מעוד טיול, נחתתי בחזרה בשגרה וזה קשה.. לא בא לי לכתוב את זה, אבל - כנות... אני נמצא ממש אחרי נפילה נוספת אחרי איזה שתי נפילות שהיו מנת חלקי בימים האחרונים. לזכותי ייאמר שלא הגעתי ממש לפורנו, מזה אני נקי כבר בערך 3 חודשים.. ולא מרגיש כאב מיוחד בגלל הנפילה, יודע למה היא הגיעה - זה היה צפוי וקל מדי, חוסר בפעולות קבועות, והרבה בגלל תחושות שלי עם עצמי. בימים האחרונים אני ממש מוזר לעצמי, חזרתי לשגרה וזה פשוט לא מצליח, אני לא כמו שאני בדרך כלל. לא עושה שום דבר עם עצמי וזה מתסכל. אני תופס את עצמי בכל מיני מצבים של ריקנות ולא מבין מאיפה זה בא לי. שוב פעם מאמין שאני רוצה ויכול להפסיק. רוצה ויכול לפעול בכל מיני תחומים אבל לא זז. לא לומד כמו בדרך כלל, לא רץ ומתאמן כתמיד, לא מנגן.. פשוט כלום.. צריך קשר עם חברים, לחזור לכתוב לחזור לשגרה, בכל התחומים.. אולי היא קצת משעממת לפעמים, אבל היא הטובה, המוגדרת עבורי. אז יידרשו לי כמה ימים לעשות את זה, אני אומר ונרגע קצת, אבל לא מספיק. נמצא בבלאגן של מחשבות ורצונות, נראה לי שזה ניבט מהפוסט הזה..

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #102772

וכבר עכשיו, דקות אחרי שכתבתי, שהוצאתי החוצה, מרגיש טוב יותר. קם ויוצא החוצה לסיבוב, עבורי זה כבר סימן למשהו טוב. לא יודע בדיוק למה זה קורה אבל זה אמיתי כל כך, התחושה הזו

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #102790

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

התגעגענו
אמונה ברוך שובך 
ושתהיה נחיתה רכה

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #102805

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

תמיד מתגעגעים אליך...
בשבילי זה תמיד ברור, יום שאני עושה פעולות אני נקי יום שלא זה מדרון חלקלק...
אוהבים.

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 11 חודשים #102859

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך השב, ברוך המגיב

בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #103436

מעלה את השרשור מהאוב, מזכיר לעצמי שאני עדיין רוצה להיות כאן. אחרי נתק שסיבתו עוד לא מבוררת לי אני כותב בשביל עצמי.. בשביל לתת לעצמי את התחושה שאני חלק מהדבר הזה.. כדי להוציא את הדאגות על מצבי, דאגות שאינן בריאות.. לילה טוב!

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 10 חודשים על ידי ליבי ער.

תגובה: מסע כזה.. לפני 6 שנים, 10 חודשים #103446

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אמונה! חסרת לנו! שאלוקים יהיה איתך.

זמן ליצירת דף: 0.89 שניות

Are you sure?

כן