ברוכים הבאים, אורח

השם בטח שונא אותי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השם בטח שונא אותי 1902 צפיות

השם בטח שונא אותי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94663

• קשה לי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר קבוע

עעם כל החטאים שאני עושה וזה לא בשליטטתי השם בטטח שונא אותי ואיזה עונשים מחכים לי
אפילו אלול לא עוצר אותי לא הולך לסליחות אבל נשאר ער באתרים עד מאוחר ולא מתפלל זה לא מי שאני באמת זה החיה הרעה שהשטלתה עלי ולקחה לי כל חלקה טובה בחיים לפעמים טאני אומר להשם כדאי שתמית אותי שאני לא ייצער אותך למה השם לא עוזר לי לצאת וכשאני נלחם יומיים או שלוש אז מגיעה הנפילה וזה שובר אותי בשביל מה אני מתאמץ בכלל אם גם ככה השם שונא אותי ואני רשע מרושע ומאוד קשה לי וברגע אחד מאבד את הכל זו התמכרות וזו לא בעיה רגילה ויש לה המון השלכות על החיים אז איך יוצאים ממצב כזה הרי ידוע שהחיים נהרסים מכל הבחינות בגלל הפגם הזה ועדיין זו מחלה קשה שאומרת לא מעניין תביא לי את הסם שאני צריכה 2-4 פעמים ביום אין לי כבר עצות 

תגובה: השם בטח שונא אותי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94665

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב

אח יקר, יש פיתרון למחלה הזאת. 
ההגעה לקבוצות ויישום הפיתרון של 12 הצעדים שינו לי את החיים.
מומלץ בחום. 

תגובה: השם בטח שונא אותי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94666

• מחכה לשקט1
  • רצף ניקיון נוכחי: 375 ימים
  • דירוג כסף

התחושות שאתה מתאר לאזרות לנו רבים מאיתנו חשו וחשים אותם במלוא העוצמה התיעוב החרטה השנאה העצמית וכו' אבל יש תרופה למחלה הקבוצות והצעדים
מחכה לך שם  

הכל במשורה.

תגובה: השם בטח שונא אותי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94667

אחי היקר! ה' לא שונא אותך!! להפך!! הוא אוהב אותך!! אתה הבן האהוב ביותר שלו, מה לעשות, בן אהוב שנופל הוא לא בן?! לא אהוב?! וודאי שלא! ה' מחכה שתחזור וכל יום וכל דקה של נקיות משמחת את ה' בצורה שאין לך אפילו מושג! 
אז מה עושים? כולנו מכירים את ההרגשה, הגועל נפש מעצמי, ההרגשה שאני דפוק וככה אשאר לעולם כל אלה מנת חלקם של רוב אם לא כל החברים פה, אז מה עושים?
קודם כל תפוס את עצמך, לך שטוף פנים וצא מההרגשה המבאסת, אתה עובר למוד לוחם וככזה אתה צריך להתכונן, תעבור על הכללים של האתר, תרשם לקבוצות 12 צעדים טלפונית או פנים אל פנים.
תרשם לאתגר ה90 יום ותתחיל לאגור ימי נקיות , גם אם בודדים זה נותן המון!
תכין את עצמך שיהיו נפילות, ככה זה בכל מסע בחיים, בייחוד מסע כזה שהיצר אורב בכל פינה! 
תתחיל לשתף כאן על הקשיים וההתמודדויות וכמובן על ההצלחות! 
תקבל כתף ועזרה ותתן גם מהנסיון והתחושות שלך.
בקיצור- הגעת למקום הנכון, לכל שאלה מוזמן לפנות אליי באישי 
בהצלחה לוחם יקר!

תגובה: השם בטח שונא אותי לפני 7 שנים, 7 חודשים #94676

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

איי. אני לא חושב שהוא שונא אותתך. אבא לא שונא את הילדים שלו. ואתה ילד שלו. לטוב ולמוטב. אה, וגמני חשבתי כמוך המון שנים. בסוף הבנתי שזה תירוץ של המחלה שלי שמשאיר אותו רחוק ממנו.. והוא, הוא אהב אותי מספיק כדי להביא אותי לפה. ותאמין לי שלהוציא אותי מהמקום בו הייתי זו היתה עבודה מאומצת. אתה מוזמן לקרוא על מה שהוא עשה למעני בחתימה שלי. 

מאחל לך שתמצא פה את מה שאני מצאתי. נס ענק של אחת עשרה שנים ועשרים ושמונה ימים.

חיבוק.

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 7 חודשים על ידי אסירותודה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן