ברוכים הבאים, אורח

יומן המסע של ג׳וש פסטר
(0 צופה) 

נושא: יומן המסע של ג׳וש פסטר 21469 צפיות

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108731

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

שמח בשבילך על הקבוצה החיה

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108736

שבת ראשונה בהחלמה אמיתית. כל כך מוזר! אין מסר יומי, אין שיתופים בוקר צהריים וערב, אין עם מי לחלוק.
ברוך ה' עברתי את השבת באופן טוב. התחברתי הרבה לאלוקים ודיברתי איתו הרבה 

מתפלל להישאר נקי רק להלילה, השאר כבר לא קשור אלי..

אוהב אותכם מאוד ❤

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108740

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108754

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שמח על ההתקדמות שלך,
מחכים לך תמיד בקבוצות.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108778

עוד יום של החלמה. ברוך ה' אל עליון. מקווה כבר מחר להצליח להגיע לבחור שהציע להיות ספונסר ולהתחבר אליו. להתחיל לעבוד את התוכנית עצמה תוך כדי הפעולות. אני אצטרך הדרכה והכוונה. מקווה שאצליח
רוצה לשתף גם פה שאני חסר אונים מול התאווה וגם עכשיו אני מרגיש שהגוף מתחיל לדרוש את שלו, מבקש מאלוקים שלווה ושישחרר אותי מזה וייתן לי רוגע וחיבור אליו רק להלילה.

תודה לכם ❤

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108797

יום קצת קשה. קצת מעוות מחשבתית. עם קצת נסיונות. מתפלל לאלוקים שיעזור לי להשתחרר מהיום הזה, שזה לא ישפיע עלי ותק מדי. מתפלל לאלוקים לכל ונכונות להמשיך לעשות פעולות ולהמשיך להתקדם בתוכנית, לא לעמוד במקום
מזכיר לו ולעצמי שאני חסר אונים גדול מול התאווה, שאני כלום מתי שיש אותה ואני לא יכול להתמודד מולה שניה. קיבלתי היום תזכורות כמה אני חולה וכמה הראש שלי לא הכי תקין בעולם, אבל מפה אפשר להבין, לקבל את עצמי ולהמשיך לעבוד

תודה שאתם איתי במסע

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108826

מאוד מאוד מאוד עייף. מחר צריך לקום מוקדם ולחשוב איך מסדרים את הזמן ואת התוכנית יותר טוב. אסירות תודה על נקיות. אסירות תודה על חבר שהסכים להיות ספונסר. אסירות תודה שאני בתוכנית. כמה תודות לבורא עולם, כמה אהבה הוא מרעיף עלי.

תודה לכולכם על הדרך

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108833

ההחלמה שלך זה כנראה הדבר הכי טוב שראיתי בזמן האחרון!

מדהים

אוהבים המון

אוהב ה'

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108851

אני מבקש מאלוקים שייתן לי כח מחר לסדר את היום שלי יותר טוב, שאוכל גם לעשות את כל הדברים שאני צריך וגם לתכנן את התוכנית ולהתחיל לבנות איך אני כותב את צעד אחד.

חסר אונים מול הרצון להשתמש . חסר אונים מול עייפות. חסר אונים מול חוסר יכולת להכיל עצב. חסר אונים מסה שלא אני מנהל את העולם ולא כל הדברים פועלים לפי איך שאני מבין.

מבקש למסור הכל לאלוקים, להבין שרצונו ייעשה ולא רצוני. ושהוא יודע הכי טוב מה טוב בשבילי ומה טוב בשביל כל העולם הזה ולשים בו את כל מבטחי.

אוהב אותכם כל כך ❤

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108890

עוד יום טוב, עוד יום נקי. אסירות תודה
היה לי קשה היום מול כל מיני לגימות של נושאות תאווה, ברוך ה' שיתפתי חברים וזה יותר השתחרר. מקווה להישאר נקי אך ורק להלילה. לא צריך יותר מזה. מחר נדאג למחר.
הולך לישון עכשיו כי אני מתחיל להרגיש שזה לא טוב לי פיזית

לילה טוב חברים
אוהב אתכם
ג'וש

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108905

שיהיה לכולם שבת של אור ושל טוב
אני לא מספיק עושה את התוכנית מסודר
חייב לסדר את זה
מוסר את זה לאלוהים ומבקש שזה לא ינהל אותי במהלך השבת
שבת שלום
אוהב את כולכם ❤

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108912

עוד שבת טובה ונקייה. תודה תודה תודה. כל כך פחדתי מהשבת הזו, אלוקים שמע תפילתי.
אניחייב יותר סדר. בהחלמה ובחיים. אני כל הזמן מדבר על זה אבל בקושי עושה. אני חייב חייב יותר סדר. אני חושב שזה תיקון גדול וצעד גדולבהחלמה שלי

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108914

אוהבים אותך
תזכור שני דברים.
א- פה זה לא תוכנית לאנשים מושלמים
ב-תהליכים (בעיקר טובים) לוקחים זמן
אוהב אותך

אוהב ה'

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108981

אני רוצה לשתף פה משהו שנורא קשה לי
נורא קשה לי לקבל שאני מכור. שהראש שלי חולה. שאני לא אהיה כמו כולם.
ראיתי היום טלוויזיה עם חברים מהבסיס. תוכנית נקייה, עם אנשים. וזה עדיין עשה לי רצון ממש חזק להשתמש. אני תמיד רואה טלוויזיה וסרטים וזה לא גורם לי דברים כאלה, כניראה בגלל שאני נקי זה ממש עשה לי טריגר רע. זה מתסכל אותי ומנהל אותי, שאני לא כולם, שאני לא יכול להרשות לעצמי דברים כל כך טריוויאלים כמו לראות טלוויזיה עם חברים. קשה לי לוותר על זה, זה עושה לי חשק פשוט לשרוף הכל ולהשתמש למוות. אבל אני פשוט יודע שאני אמות. ואני חייב להמשיך בהחלמה.

אלוהים, אבא, שלח לי את הנכונות לוותר. שלח לי את כוחות לעבוד אותך ולאהוב אותך רחוק מהתאווה הזו. שלח לי שלווה פנימית וקבלה עצמית

אוהב

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 6 שנים, 5 חודשים #108986

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מזדה איתך,
 מאחל לך בהצלחה, בהחלמה, בשלווה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן