ברוכים הבאים, אורח

יומן המסע של ג׳וש פסטר
(0 צופה) 

נושא: יומן המסע של ג׳וש פסטר 21468 צפיות

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 4 שנים, 4 חודשים #119096

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום
מצטרף לתפילות של קדושת. 
מחבקים אותך​

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 4 שנים, 4 חודשים #119122

אסירות תודה כבר כמעט שלשה ימים בנקיות. איזה זכות, איזה אושר
אני צריך לשים את התוכנית יותר במרכז, אבל סך הכל ניראה לי שאני במגמת שיפור. זה מדהים, אני לא צריך לעשות יותר מדי. רק את הפעולות היומיות ולהתחבר מדי פעם לחברים. לבקש מאלוהים עזרה. אפשר לעשות את זה! בבקשה שאלוהים ייתן לך כח להתמיד. אני מרגיש טוב שאני בתוכנית, מרגיש שאני עושה את הדבר הנכון. מרגיש יותר!! אני חי! אני מרגיש שמחה וכאב וצחוק ואהבה והכל חי
אני רוצה לחיות, לחיות את התחושה הזו בכל רגע

תודה על כל הזמינות והתגובות שלכם תמיד, אוהב מאוד וצריך מאוד

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 4 שנים, 4 חודשים #119146

ברוך ה' חמישה ימי נקיות. לא מובן מאליו בכלל.
אלוהים שומר עלי בלי סיבה. אני לא עושה מספיק פעולות, לא בקשר מספיק עם הספונסר, דוחק את ההחלמה למקום האחרון. אני חייב להתאפס על עצמי. חייב יותר להיות בקשר עם אלוקים, להתפלל יותר. אני רוצה לחיות!! אני רוצה להרגיש!!
חייב להזכיר את עצמי את המוות הרגשי שחוויתי בתקופה של הנפילות, שזה יהיה נר לרגלי. אני כל כך אוהב לשתף, כל כך אוהב להיות נקי, אוהב להיות פתוח לקבל את הדברים הנפלאים שהעולם הזה מציע לי, וגם את אלה שפחות. אני ממש צריך להתקדם בהחלמה.

אוהב וצריך
תודה רבה לכם חברים!

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 4 שנים, 4 חודשים #119147

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

ההתחברות עם הספונסר ועם חברים זה חלק חשוב ותורם להחלמה ,
אל תוותר על זה .
אוהבים אותך גוש היקר

תגובה: יומן מסע שתחילתו בסיפורי האישי לפני 4 שנים, 4 חודשים #119180

גוש פסטר כתב on 30 אוק' 2019 19:12:

ושוב מנסה לעלות על דרך
משומש עד היסוד
אבל אבא, אני פה, אני מנסה

אני לא יודע אם זה שווה את זה בכלל, אני כניראה לא אתמיד בתוכנית כמו שצריך ולפעמים כל המחשבה הזו של לחזור ולשתף ולהיכנס לקיקשע של זה עושה לי רע על הנשמה
אבל אולי טוב יום בחצריך מאלף, ואם כל כך הרבה שהצליחו, למה שזה לא יתאים גם לי

לא יודע
אני מבולבל
אבל זו התחלה.
זו התחלה?

לא מצליח להירדם הלילה. רצונו יעשה
אבל במקום להשתמש למוות, באסירות תודה מצאתי את עצמי קורא-מרפרף על כל היומן שליף מלפני שלוש שני ועד עכשיו
וההודעה הזו היא מסע ההחלמה החש, שהתחלי לפני שלשה שבועות וארבעה ימים.
כמה עברתי מאז!! יותר טלפונים, הלכתי יותר לקבוצות חיות, השתגי ספונסר. יש לי חסימה לפלאפון וחסימונת למחשב. זה מדהים.
ומה שעוד מדהים, זה שההודעה הזו נכתבה לפני שלשה שבועות וארבעה ימים. ובעצם, ברוך השם אני נקי כבר שישה ימים, ולפני גל הנפילות שלי הייי נקי שבועיים. ז״א שאת רוב התקופה הזו הייתי בנקיות, וזה נהדר. צריך להסתכל על זה ככה. 

עברתי על שלוש שנים ומה שהכי בלט זה הרצון לעשות את התוכנית יותר מסודר. עכשיו יש לי יותר סדר. יש לי את הדרך. צריך רק לנסות להתמיד. צריך לעלות שוב על הגל, דבר שמאוד קשה לי לעשות.
אוהב וצריך.

תגובה: יומן המסע של ג׳וש פסטר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119184

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי !!!

תהיה בקשר החלפנו טלפונים פשוט לא יצא לנו לדבר עדיין
תרגיש חופשי להתקשר ולדבר אשמח לנסות ולסייע ממקומי הקטן..

אוהבים

תגובה: יומן המסע של ג׳וש פסטר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119188

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב

שמח מאד לקרוא שלמרות נדודי השינה לא השתמשת

זה דבר אדיר

התקדמות עצומה

אתה עלית על שביל שמוביל להחלמה, תיאבק בכל הכח באמצעות תוכנית 12 הצעדים להמשיך ולהיות על שביל זה.

כל הכבוד

תגובה: יומן המסע של ג׳וש פסטר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119226

עוד יום נקי. אסירות תודה. היום היה קצת יותר מחובר, יותר מפוקס. יותר בהחלמה. עדיין יש עוד על מה לעבוד, במיוחד בימים עייפים כאלה. לאט ובזהירות.
רצונו ייעשה אמן.
אוהב וצריך אותכם המון

תגובה: יומן המסע של ג׳וש פסטר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119238

• aviyodea
  • דירוג זהב

הרבה הצלחה...

תן מבט לעייפות ותגיד לה שלמרות השפעתה על הגוף והמצב רוח, ה' חזק ממנה, ונותן גם לעייףףף כוח

אוהב

תגובה: יומן המסע של ג׳וש פסטר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119258

הספונסר אמר לי בנתיים להתמקד רק בלשתף חברים וללכת לקבוצות ועוד לא לעשות צעד ראשון. מרגיש לי קצת תקוע במקום אבל עדיף ככה, בקושי לקבוצות אני מוצא זמן.
אני לא יודע למה כשאני מגיע לשתף פה אני מרגיש חסום
היה לי יום ממש טוב, יום עם חוויות רגשיות מאוד חזקות, של קבוצה טלפונית, של חיבור לחברים ושסך הכל עשיתי בו את מה שצריך. עדיין יש עוד על מה לעבוד
מתפלל לקבל מאלוהים יותר סדר, פחות עצלות, יותר כח לעשות את הפעולות שלי להחלמה
צריך לזכור ששימוש זו לא אופציה. ורק להיום אני יכול להיות נקי.
וברוך ה׳, לא נשאר הרבה מהיום הזה
אוהב וצריך!!

תגובה: יומן המסע של ג׳וש פסטר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119291

אני רוצה לכתוב הרבה. אני רוצה לראות מה באמת עבר עלי היום. ההחלמה (והמחלה) קצת עוברות עלי בלי שאני אשים לב. אני משתף אבל לא מתמקד, לא באמת רואה  מה קורה.
ואני רוצה להרגיש גם את זה, רוצה לזכור. איפה אני, מאין באתי, מה אני רוצה להיות.

התחלתי את היום בקריאה בספרות. בימים האחרונים אני בקושי מתפלל, וכשאני מתפלל זה נורא מהשפה ולחוץ. בלי ריכוז בכלל.  קשה לי להתרכז באופן כללי. אני יודע שזה גם קשור לזה שאני עובד המון לילה ואני במצב עייפות כמעט תמידי. אבל התחלתי בספרות. גם בספר הגדול וגם בספר הלבן. היום התחלתי את הקריאה בספר הלבן, לא עשיתי את זה לפני בסבב ההחלמה הנוכחי. יש קטע שמש גורם לי להזדהות בספר הלבן:

הלכנו על ה"כימיה", הקשר שהיה בו קסם, כי הוא עקף אינטימיות ואחדות

אמיתית. הפנטזיה השחיתה את האמיתי; התאווה הרגה אהבה.

קודם מכוּרים, אחר כך ְנ ֵכי אהבה, לקחנו מאחרים כדי למלא את מה שהיה חסר בנו.

נכה אהבה. ככה אני מרגיש. נכה רגש. רגש טהור ואמיתי, רגש שלא ישר הולך על האינסטנט, על המנת סם. רגש של תהליך, רגש שנבנה. רגש עדין עדין-שבקושי מרגישים. אני לא שם, אני כבר לא מסוגל להרגיש את ההרגשות האלה. ואני כל כך כל כך רוצה.

עליתי לטלפונית, שמחתי מאוד לעלות לשם. הרבה זמן שלא הייתי, ובגלל שזה המקום ממנו התחלתי יש לי יחס מאוד חם לקבוצה הזו, וגם לפורום. המון החלמה קיבלתי ומקבל מפה.

שאר היום עבר בעייפות-שיעמום, דבר שלא טוב לי. אבל לא הצלחתי להכריח את עצמי לעשות משהו מועיל. גם כשעשיתי משימות זה היה המשימות הקלות דווקא ובחוסר חשק. התלחתי לעשות רשימת אסירות תודה וחוסר אונים. 
קשה לי עם הרשימת חוסר אונים, קשה ל לכתוב אותה, קשה לי להזדהות איתה, אני מוצא את עצמי מגרד חוסר אונים ולא יודע אם יש בזה מטרה.

בשיחה עם הספונסר הוא שאל אותי אם היה לי מחשבות מיניות במהלך היום. אני לא וידע אם הייתי כל כך כנה. אמרתי לו שהתחלתי זוגיות חדשה ויכול להיות שם מחשבות תאווה אבל הם עוד לא התחילו. למען האמת היו כמה פעמים שהם התחילו אבל חסמתי אותן מאוד מהר. אני לא רוצה שקשר זוגי שלי יתחיל מתאווה. אני לא רוצה שתהיה תאווה בכלל בקשר שלי. הסיבה הכי גדולה שאני עושה את התוכנית זה כי אני רוצה זוגיות אמיתית טובה וכנה.
אני לא יודע למה, קשה לי להיות אמיתי במאה אחוז עם הספונסר. אני חושב שזה בגלל שאני מפחד. מפחד שהוא יהיה מאוכזב ממני, מפחד לחשוף דברים שהם לא בדיוק בתלם או לא בטוח טובים. בעיקר מפחד שהוא יגיד לי לעשות משהו שאני לא רוצה לעשות, או להימנע ממשהו. אני לא באמת מוכן לשחרר עד הסוף, לא באמת מוכן לוותר. אני לא יודע איך לתת לעצמי להיות חשוב, ובעיקר איך לדעת לוותר.

בהמשך הערב הרגשתי רע. לא עשיתי פעולות, פספסתי קבוצה חיה (כניראה שאם הייתי מתאמץ הייתי יכול להגיע אליה ולסדר את הים לפי זה, אבל פשוט שכחתי ממנה! באופן נורא מטומטם. רק מראה כמה ההחלמה עדיין לא בראש סדר העדיפויות שלי) ויש לי המון משימות קטנות וגדולות שממתינות ברשימה ופשוט לא עשיתי אותם. למה? ככה. אין לי סיבה. זה הוביל לשיעמון שהוביל לתסכול שהוביל לרצון לתאווה. ניסיתי לבדוק מי זמין ולא כל כך היה. ואז נכנסתי לאתר יוטיוב כדי ללגום. לא הייתה לי כוונה ליפול, רק ללגום. אסירות תודה שיצאתי משם מאוד מהר. אבל מה שראיתי כבר הספיק לי. מדהים אותי איך אני גומע גוף של בחורה. פשוט בולע אותה במחשבה שלי. זה מתסכל אותי מאוד, ומראה לי כמה התאווה חזקה עלי.
לא יודע למה ואיך אני עדיין נקי. לא חושב שמגיע לי. למרות שכן שיתפתי ועשיתי קצת פעולות. לא מספיק טוב. היה מגיע לי ליפול. רק בחסד עליון אני עדיין נקי.

הנקודות אור ביום הזה:
- הייתי היום בהדרכה בקיבוץ. היה שם כל כך יפה! האווירה, הנוף, החוויה. יש משהו מקסים בקיבוצים.
- לא נפלתי. לא ברור למה. לא ברור איך. אבל אני עדיין כאן. עדיין רוצה
- טהר. האישה הזאת עושה לי טוב. עוד לא נכנסנו להרבה עומק ורצינות, אבל היא גורמת לי לחייך המון. ולפני כמה ימים היא גרמה לי לחייך ולהסמיק ולהרגיש משהו שלא הרגשתי כבר שנים. תודה לך אלוהים על זה.

אני חושב שאני צריך לחזור ללו״ז יומי לפי שעות ולראות איך הדברים מסתדרים
מתפלל לאלוהים, תן לי כח לעשות את זה, תן לי כח סדר את החיים שלי יותר טוב, לעשת את המוטל עלי. למעני, למענך, למען עמך 

אוהב וצריך!! תודה למי שיקרא, אני יודע שזה ארוך ומייגע קצת

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי גוש פסטר.

תגובה: יומן המסע של ג׳וש פסטר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119293

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב
כל כך מזדהה ומבין את מה שאתה עובר.
התאווה השחיתה אותנו מבפנים.
הרגה לנו את היכולת להרגיש.
היא משתוללת לנו בראש בכל פעם שקשה לנו, וגם שקצת יש הקלה ומתחיל להיות טוב.
הפתרון הוא להיות בתוכנית.
להודות , להאמין, לעשות
איתך בדרך

תגובה: יומן המסע של ג׳וש פסטר לפני 4 שנים, 4 חודשים #119315

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על הכנות,
אתה נשמע בדרך טובה.
שתתחיל.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יומן המסע של ג׳וש פסטר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119395

אין לי כבר כח
נפלתי בראשון בבוקר
סתם נפילה, באמת סתם
ועשיתי הכל נכון, ושיתפתי חבר לפני שאני הולך לישון כי ידעתי שאני במצב עכב״ר, ולא היה לי שום טריגר והכל היה בסדר
ואני באמת לא מבין מה אלוהים רוצה ממני

ואין לי כח

אני כל כך רוצה לחיות אבל כל כך קטן אלמול התאוות שלי. אל מול בזבוז זמן.
אני כבר לא יודע מה אני רוצה מעצמי ולמה אני ראוי
אני יודע מה אני רוצה מעצמי
אבל אני לא מוכן להתחייב לשום דבר בשביל שזה יקרה

אין לי כח לעצמי

תגובה: יומן המסע של ג׳וש פסטר לפני 4 שנים, 3 חודשים #119398

• aviyodea
  • דירוג זהב

גוש היקר,

אני גם במצב עכב"ר כבר כמעט שבוע,
וגם נפלתי ממנו ביום שני.

בוא נכנע עד הסוף לאבא שלנו!!
והלוואי וניראה נפלאות

זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן