ברוכים הבאים, אורח

חווייה רוחנית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חווייה רוחנית 1970 צפיות

חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 8 חודשים #92190

• מלא2תקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר ותיק
שלום לכולם

חזרתי אחרי המון זמן שלא ביקרתי כאן, בהוראת הספונסר למלא את עצמי בשירות לאחרים,אתרום מחוויותי הרוחניות,וגם בקשייםהיום יומייים שלא בורחים לשום מקום.

אני א. תודה שאני עובר בימים האחרונים ממש חוויה רוחנית והתקדמות עצומה ,הכול אודות לספונסר לחברים ותכנית הנפלאה הזאת, שינוי גישה פנימית ועמוקה, והרגשת חוסר האונים במלוא עוצמתה לא רק בתאווה ,רק בכלל בחיים שלי האישיים והמשותפים, אני א. תודה רק להיום על היום הנקי, לא מובן מאיליו, רק להיום לא רוצה לחזור למקומות שהייתי בהם כמהלך מת,אובדני לגמרי ,מתחנן לאלוקים לעוד יום שפוי ומפוכח.

מקווה לשתף אותכם בימים הקרובים בסיפור האישי שלי .

אוהב אתכם צריך אותכם

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 8 חודשים #92192

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואלה, הרבה זמן לא היית פה, נשמח לשמוע ולקרוא על הדרך שלך,
הרבה חברים מחכים לך, זה שירות שמאוד ממלא ונותן סיפוק.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 8 חודשים #92194

ברוך השב! מסוקרן לקרוא את סיפורך ומקווה לקרוא שהתוכנית עובדת עבורך

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 8 חודשים #92250

• מלא2תקווה
  • חבר ותיק
בוקר טוב.

ראשית תודה לכולכם למגיבים ולצופים,שמח לקבלת הפנים החמה.

אכתוב כל יום קצת על מה שקורה אתי, ואולי יום אחד אכתוב את הסיפור שלי.

אז מה יש לנו היום?.

אני מאוד מאוד עייף,ולכן קשה לי להתחבר ,מה שנקרא מצב עכבר,ולכן התיישבתי לכתוב כאן.

אפתח באסירות תודה,על זה שבשבוע האחרון עברתי חוויה רוחנית שמתחתית שבתחתית,שלא האמנתי בכלום,ונאבדה לי התקווה לגמרי ,קיבלתי פתאום חוויה מאלוקים,והרכבת התחילה לזוז בצעדי ענק,סיימתי תוך שבוע הזה צעד 6-7,הרגשתי מוכנות לוותר על כל פגמיהאופי הבולטים שלי, כי זה עשה לי את המוות , ממש כפשוטו, הרגשתי מחנק ,הרגשתי שאם אני ממשיך ככה טוב מותי מחיי, היתה לי בעקבות כך שבת מאוד מאוחדת ומיוחדת,(בלי יחסים, כן זה אפשרי)  חיבור מאוד חזק עם הילדים ועם האשה א.תודה.

יש לי שלוש טינות מהשבת שעדיין לא טיפלתי בהם ,ולכן קצת קשה לי היום, מבקש מאלוקים נכונות,לשבת ולכתוב צעדי 4 על הנ"ל.

לחברים כאן אני רק יכול לאחל דבר אחד לכולכם ,כמובן גם לי, שנוכל למצוא את אלוקים שחיפשנו כל הזמן באשפתות,שנוכל למצוא אותו במקומות הנכונים,בשירות בנתינה בהתמודדות הפשוטה בחיים,ולא בתאווה. כי אני היום מרגיש שאני לא יכול להכיל תאווה יותר ,ומצד שני לא יכול בלי,ולכן רק אלוקים יכול לסדר לי את זה .

קלי תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם,הסקסוהליזם שלי ,המחלה שלי, את אישתי, את החברים, ואת כל הסובבים אותי, את כל העבר שלי .אומץ לשנות את הדברי אשר ביכולתי, פעולות פעולות פעולות, ואת התבונה להבחין בין השניים אמן.

מאחל לכולכם יום נקי ומפוכח

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 8 חודשים #92256

שלום חבר!
שמח שהגיע לפורום חבר בהחלמה תודה שאתה משתף אותנו
אולי אנחנו אפילו מכירים מהקבוצות...

אוהבים!

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 8 חודשים #92289

אתה כותב מהמקומות העמוקים ביותר של הלב וזה מדהים ומיוחד!! 
בהצלחה עצומה! 
שתף אותנו ונשמח לעזור ולפרגן

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 8 חודשים #92323

• מלא2תקווה
  • חבר ותיק
שלום לכולם.
עוד יום נקי ,מי היה מאמין, בלי מדיה בלי בחורות בלי אינטרנט בלי בלי בלי.....
אוי אוי עד כמה אבא אוהב.
א. תודה על הספונסר הנפלא ,שמאוד מעודד אותי לכתוב כאן,האמת זה עושה לי טוב על הלב,ובמיוחד שאני מקבל פידבקים ,שזה עוזר לכם.
אז אתמול כתבתי שלא טיפלתי בטינות,אז א. תודה שאתמול בערב ראיתי ששוב פעם פעלתי על הפגמי אופי האלו ,אז הבנתי שאם אני לא רוצה למות היום ,אני חייב לרוץ לטיפול נמרץ, וזה מה שעשיתי,וכתבתי צעד 4 על המקרים האלו, ומרגיש פשוט משוחרר,איזה תענוג.

מציע לכם מאוד להתקדם בצעדים,אני התברברתי כמה שנים עם הצעדים,וזה סתם חבל ,חבל על הזמן ,אפשר לחיות חיים טובים,למה אנו אוהבים לסבול למה?,, כי אנחנו מכורים זה למה,,,,, אץ תודה אץ תודה שאלוקים נותן לי את הנכונות הזאת לעשות עם עצמי משהו, ולא לחכות שמשיהו יבוא ויציל אותי.

זהו אין לי כל כך הרבה זמן, אוהב אתכם מאוד ,בא נמשיך בדרך.
:pinch: אזהרה: ספוילר!
:pinch: אזהרה: ספוילר!

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 8 חודשים #92433

• מלא2תקווה
  • חבר ותיק
בוקר טוב.
האמת קצת מאוכזב ,בהתחלה כמה חברים הגיבו ,ולאחרונה לא מגיבים לי,אויש כמה אני מסכן,לא מסתכלים עלי,איזה רחמים עצמיים,איכס
אוקיי בא נתחיל מהתחלה.
בוקר טוב.
אני מרגיש מאוד טוב א"ת (עד שנכנסתי לכאן היום ,וראותי שלא קיבלתי את הצו'מי שלי) ממש לא מובן מאיליו.
אני צריך להזכיר לעצמי קצת איך נראתי לפני שבועיים רק, שהרגשתי כזה חרא והכול בגלל המחלה הארוה הזאת, שהיא כמוות כפשוטו, הדכדוך והיאוש ואי תקווה ורוח הכפירה ,הכול אפף אותי,רצון למות לא לחיות ,לחדול ולא להיות, אז אני ממש מודה לאבא שבשמיים שעשה אתי את החסד הזה והוציא אותי מארץ מצרים מבית עבדים, כפשוטו רק להיום, אני אמנם מתמודדד עם המדבר הצחיח הגדול והנורא נחש שרף ועקרב, ,אבל חיים מאושרים ובעלי תכלית, גם אם עדיין לא מרגיש לא חווה ולא רואה
אוהב אתכם צריך אותכם.

תגיבו בבקשה תרחמו עלי

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 8 חודשים #92436

רק עכשיו ראיתי את השרשור החדש
מזל טוב!
איזה יופי שעוד חבר שעושה דרך נמצא איתנו פה
תמשיך לבוא ולשתף, ביחד יהיה לנו טוב.
אמן.
אוהבים.

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 8 חודשים #92442

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

לא רוצה להשוויץ, אבל תבדוק את יום מסע שלי, ימים כתבתי לעצמי, אבל אני יודע שאני כותב בשביל שיהיה לי יומן מסע, ובמבט לאחור, שאני יוכל לראות איפוה הייתי ואיםוה אני היום, בכל מקרה, זכית לתגובה ממני היום, אשמח לראות אותך פה איתנו ממשיך בדרך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 8 חודשים #92581

• מלא2תקווה
  • חבר ותיק
שלום ולפנות בוקר טוב
בעבר הלא רחוק כשהייתי עובד בלילות ,הייתי טוחן מדיה שעות, (התמכרות נפרדת )וכמובן אחרי זה מרגיש ריק ,ובורח לתאוווה.
א. תןדה שאפשר היום אחרת,אני כבר עובד משעה שתיים עשרה בלילה ,והספקתי כל מיני דברים אחרים, וגם נכנסתי כאן לפורום לקבל קצת עידוד להמשיך בדרך
א. תודה על היום הנקי ועל רצף של 13 יום נקיים לא מובן מאיליו ,עבודה לא קלה ,לטפל בכל הבעיות שהביאו לפתרון שהיא התאווה,
יום יום יש לי צעדי 4 לעשות, אבל לאט לאט זה הופך להיות שיגרה ,וזה ממש מקל עלי את החיים,משאות כבידות של רגשות נופלות מעל כתפי,ואני משתחר יותר ויותר.

אוהב אתכם צריך אותכם,מתחנן לאלוקים לסיים את היום הזה נקי,ולא לשכוח לרגע את הכאב ואת המוות של השימוש.
לילה ובוקר טוב לכולכם

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 7 חודשים #92977

• מלא2תקווה
  • חבר ותיק
צהריים טובים
עשרים ושלושה ימי נקיון, מי היה מאמין,נקי מאוננות מפורנוגרפיה וממדיה.
היה לי חלום רומנטי בלילה ,ואני מקבל את עצמי,זה בסדר גמור .
צעד 7 בראש שלי ,מתקדמים א.תודה
אוהב אתכם צריך אותכם
להתראות

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 7 חודשים #92995

איזה יופי לראות חברים שעושים תכנית.
תמשיך לבוא ולחבר אותנו.
אתה עושה לי טוב
אוהבים.

תגובה: חווייה רוחנית לפני 7 שנים, 7 חודשים #93254

• מלא2תקווה
  • חבר ותיק
בוקר טוב

ראשית אחיד בשמיא תודה לך על התמיכה .

שנית הימים האחרונים היו לי התמודדויות לא פשוטות, וכמובן שכשיש התמודודיות ,התאווה מתחיל לדרוש את שלה, ואסירות תודה שלא פעלתי כלל על התאווה,וזה נס מאוד גדול,לא מובן מאיליו,וע"ז שוב א"ת לאבא אוהב ותומך שלא עוזב אותי.

אני כמעט ולא זוכר את הימים כמה ולמה ,והיום נכנסתי לטבלה ושמתי לב שהיום ימלאו לי חודש ימים.

וזה א. תודה שאין כמוה,כי הנקיון הזה הוא גם ממדיה ,שאצלי זה ההתמכרות הכי קשה ,ועוד עם תירוצים ובים שזה בסדר ולא יקרה לי כלום,ןתמיד משם הגעתי למקומות הנמוכים.

אני מודה לך אלוקים על הכול.

אבא עזור לי רק להיום להישאר שפוי ונקי ומפוכח

וכן לוותר על הפגם אותי שלי שנרא ביקורתיות,אני סובל שם מאוד,אנא אבא עזור לי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן