ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור שלי 2036 צפיות

הסיפור שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91711

• רוצה לצאת
  • רצף ניקיון נוכחי: 737 ימים
  • חבר חדש
שמי שי (שם בדוי).גדלתי בבית חילוני בו מגיל צעיר לא הייתה הגבלה כלשהי עלי להיחשף לתכנים פוגעניים,בבית ספר זה היה בן החברים השיח .עם הזמן התחלתי להיכנס בעצמי לאתרים פוגעניים.בכיתה י"ב החלטתי לעשות מעשה עם חיי ולהפסיק את הכניסה לאתרים האלה .התקנתי תכנת סינון והחלטתי לעשות תשובה שלמה בחי ולקבל עליי עול מצוות .נרשמתי למכינה קדם צבאית ששילבה דתיים וחילונים .הרגשתי כמו אדם  חדש בהכל . לצערי הרב מסיבה שאיננה ברורה לי עד היום התחלתי להיכנס לדיכאונות ולהתדרדר להתמכרות לאכילה כפייתית . בסוף השנה שכאמור אין לי אף הרהור אחד בנושא התאווה .הלכתי לישיבה ל4 חודשים כדי להתחזק לפני הגיוס .הצלחתי מעט להשתחרר מהאכילה ,לצערי הרב בחודש שבין הישיבה לגיוס ,נפלתי שוב לאכילה הכפייתית (היום אני יודע שאסור לי להיות חודש ימים בלי תעסוקה ),עם הגיוס לצבא בתהליך הדרגתי נרפאתי מהאכילה הכפייתית.מהתאווה כבר הייתי נקי יותר משנתיים והייתי בטוח שהדבר מאחורי לכל החיים.סוף שבוע אחד כשהגעתי מהצבא אל הבית.משום מה החלטתי רק להציץ בתמונה .ומאז החיים שלי הסתחררו מחדש .מצאתי את עצמי שוב מתמודד עם זה .בהתחלה בצורה של תמונות ואחרי זה ממש קטעי וידאו .כל שבועיים הייתי מתנקה ואז שוב נופל.הדבר ממש דיכא אותי .
הייתי קצין בצבא בתפקידים משמעותיים מאוד .וכך תשמר הדבר שאחרי כל שבועיים בצבא הייתי בא הביתה ונופל.
הרגשתי שאם רק היה לי יותר זמן ללמוד הייתי יכול להתגבר על זה ,הבטחתי לעצמי שאחרי השחרור אלמד במשך שנה אחת.עם הזמן התחלתי לצאת ,ואחרי האירוסין ,קבלתי תפקיד יותר בכיר אך פחות עמוס ומצאתי את עצמי מתחיל ליפול גם בזמן הצבא דרך השימוש באייפון .
אחרי השחרור המשכתי ליפול מעת לעת אך הייתי בטוח שברגע שהתחתן ואקיים יחסי אישות הדבר יעלם.
אחרי תקופה של כמעט שלושה חודשים בהם אין לי כלל רצון להיכנס לדברים האלה מצאתי את עצמי שוב נופל.
מכיוון שהאינטרנט מסונן הנפילות לא היו דרך פורנו אלא דרך תמונות בגוגל .אשתי גילתה את זה ומאז מתחיל מעגל עלוב שכזה .אני מצליח להפסיק לתקופה ואז שוב נופל .לצערי הרב ,עקב העובדה שחסמתי את המשב בבית לכניסה שלי תמיד .התחלתי להיכנס לתכנים של עירום בעבודה ובבתים של ההורים שלנו.
אני מרגיש נורא עם זה וכל פעם מנסה למצוא דרכים אך לא ליפול .אשתי כבר ממש מיואשת ממני (והיא עוד לא יודעת על מקומות כמו העבודה שאני נופל בהם).עומד להיוולד לנו בן ואני מרגיש שאני ממש לא ראוי להיות אבא .אני ממש מפחד מהעובדה שאני לא מצליח לשלוט בעצמי ולעמוד ביעדים שהגדרתי לעצמי.
אני אמור להתחיל שנה הבאה לימודים אקדמיים והמקום מחייב אותי לשנה אחת של בית מדרש .אין ספק שלימודים כאלה יכולים להרים אותי .יש לי פחד מאוד גדול מכך שאולי זה לא יצליח ואז יהיה אבוד לחלוטין.

תגובה: הסיפור שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91738

ברוך הבא שי!
כואב. מאחל לך הצלחה רבה ושחרור
אוהבים!

תגובה: הסיפור שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91760

אח יקר ואהוב! הסיפור שלך זה הסיפור של כולנו!!!
יישר כוח על ימי הנקיות שלך שאף אחד לא יוכל לקחת לך לעולם!!
עצתי אליך בתור נקי 35 יום שזו תקופה פנטסטית בשבילי היא שתתחיל להתחבר לאתר, תיכנס לאתגר 90 יום,.
אפשר בנוסף לחשוב ביחד על פתרונות סינון גם לבית ההורים וגם כמובן לטלפון שלך ושל אישתך.
אוהב מכל הלב! אם רק תתמיד כאן תראה ישועות.
 לי לצערי לקח כמעט שנתיים להבין את זה, נכנסתי בתחילה לאתר , החזקתי מעמד שלושה שבועות בערך וכשנפלתי כבר לא נכנסתי יותר, שנתיים של נפילות היו מנת חלקי כעת אחרי שהבנתי שאין ברירה וההתמכרות לפורנו הורסת את חיי וגרוע מזה את חיי משפחתי נכנסתי שוב והפעם ביתר עוצמה.
אין אפוטרופוס לעריות אבל עם תמיכה ועידוד והבנה שאתה לא לבד ויש עזרה למכורים כמונו אתה מגלה שזה נותן המון כוחות!
בהצלחה אח יקר ומוזמן לפנות אלי תמיד!

תגובה: הסיפור שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91767

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה עם הסיפור שלי/שלך
אוהב אותך אח יקר!

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: הסיפור שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91838

• רוצה לקום
  • רצף ניקיון נוכחי: 1867 ימים
  • חבר קבוע

שלום אח יקר מזדהה איתך מאד. עם התחושה של האשמה והשנאה העצמית.
המחלה שלי התעצמה מאד בתקופה של הלימודים האקדמאיים, ופגעה בי בכל חלק טוב, לימודי תורני אישי כלכלי,
הדבר היחיד שעוזר לי זה התוכנית, ובאמת להתאבד על התוכנית לגמרי,
אם אני מנחש אז במקום הלימודים שלך קיימת שם קבוצה של החלמה 
אשמח להרחיב בפרטי 
בהצלחה לך
אוהבים אותך

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 1.23 שניות

Are you sure?

כן