ברוכים הבאים, אורח

אני חדש פה כותב פעם ראשונה בבקשה תעזרו!!!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני חדש פה כותב פעם ראשונה בבקשה תעזרו!!!!!! 2145 צפיות

אני חדש פה כותב פעם ראשונה בבקשה תעזרו!!!!!! לפני 7 שנים, 9 חודשים #91268

שלום אני בן 15 וחצי ואני מרגיש תקוע לגמרי, אני פודת שההתמכרות שלי תגדל ובעתיד תהרוס לי את החיים הרבה יותר מהיום. אני מכור בערך מגיל 12 וחצי ואני לא יודע מה לעשות. ניסיתי להפסיק אינספור פעמים וכבר נורא קשה לי. שנה שעברה שהגעתי לפנימייה חשבתי שבגלל שאני אשאר בה רוב השבוע אני אצליח להפסיק אבל זה גם לא עזר נפלתי בסופי שבוע וגם בבית ספר. ועכשיו שיש חופש גדול אני לא מצליח להתגבר כמעט בכלל, הנפילות נהיות גרועות יותר והמצב מחמיר. ניסיתי בעבר הרבה דברים אבל עכשיו הגעתי לאתר הזה ואני לא יודע איך להשתתף. ועכשיו אחרי שסיפרתי קצת אשמח לתגובות על הספור אבל בעיקר תשובות לשאלות הבאות.
1) האם אני יכול להצתרף לקבוצות לקבוצות טלפוניות בגיל כזה צעיר?
2) חוץ מזה אילו כלים אתם יכולים להמליץ לי שהם מנוסים ויכולים לעזור לי (במצב שלי)?
3) ובכלל אשמח לעצות כלליות שיכולות לעזור.
תודה רבה על הקריאה ובבקשה לענות לענין אני באמת חייב עזרה!!!

תגובה: אני חדש פה כותב פעם ראשונה בבקשה תעזרו!!!!!! לפני 7 שנים, 9 חודשים #91269

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
שלום צדיק יקר
קודם כל כל הכבוד על האומץ להתייעץ ולבקש עזרה, זה ממש לא דבר של מה בכך מנסיוני.
יש אתר יחסית חדש בשביל בני נוער - הוא בתהליכים של בנייה אבל כבר יש בו קצת דברים, ושווה לעקוב אחריו לדעתי,
קוראים לו טיפה-Tip, והכתובת שלו היא - http://www.tiptipa.org.il/ ע"פ מה שרשום שם יהיו בו קבוצות ותמיכה כמו שיש פה.

לגבי ההתמכרות שלך,
לא פרטת במה בדיוק מדובר, אם אתה מכור לפורנוגרפיה ממליץ מאד לקחת את התוכנית - "פורטיפיי" - http://fortify.gye.org.il/ ולחפש דרך האתר שם חברים בשכבת הגיל שלך, ההתמודדות שלנו חייבת להיות ביחד כקבוצה שעוזרים בה אחד לשני ככה זה עובד הכי טוב.
אם מדובר רק על אוננות ללא צפייה בתכנים מיניים, הכי טוב זה לשתף רב קרוב שיעזור לך לראות מה ניתן לשפר בחייך הפרטיים מבחינה רוחנית ונפשית, זה מה שממליצים פה הוותיקים לחברים בגילך.
והכי חשוב (וקשה, אני יודע) לא לתת לתחושות הדיכאון והפחד להשתלט על החיים שלנו, גם שנופלים ללא הפסקה ה' אוהב אותנו ללא תנאים, העיקר שהכיוון והמגמה שלנו להשתפר ולנסות להתקרב אליו.

מאחל לך המון שמחה בחיים והתבגרות קלה  .

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: אני חדש פה כותב פעם ראשונה בבקשה תעזרו!!!!!! לפני 7 שנים, 9 חודשים #91279

אחי היקר
קודם כל תדע שאתה לא לבד.
ובמיוחד בחופש הגדול, שמשעמם לכל כך הרבה בני נוער, אפשר ליפול ובקלות, לצערנו הרב.
אני גם בערך בגילך (בן 16).
בכל מקרה, אני מציע לך לקרוא את המדריך.
המדריך מיועד לכל הרמות, מ"צעירים שהתחילו למעוד עד המקרים הקשים ביותר של התמכרות" (כמו שהצוות של שמור עיניך רשם) ופשוט תקרא אותו, תבין אותו, ותראה מה הכלים המתאימים ביותר עבורך. ותתמקד בעיקר בכלי 2 - תנסה להבין מה הבעיה שלך בדיוק, וכך תדע איך לנצח אותה.
מאחל לך המון בהצלחה ושה' יהיה בעזרך

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: אני חדש פה כותב פעם ראשונה בבקשה תעזרו!!!!!! לפני 7 שנים, 9 חודשים #91295

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום
מצדיע לך שלקחת אומץ לכתוב ולפרט.
לא בטוח שאני מצב שלך הייתי לוקח כזה אומץ.

תמשיך איתנו, ותראה ניסים בעז"ה.

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: אני חדש פה כותב פעם ראשונה בבקשה תעזרו!!!!!! לפני 7 שנים, 9 חודשים #91299

מצטרף לבירור של קודמיי
איזה סוג של נפילות
האם האינטרנט מסביבך מסונן? בית, חברים, סמארטפון.
וכמובן רציתי להגיד שכולנו איתך! אתה לא היחיד ויש לך כוחות לצאת מזה,תישאר איתנו ועוד תראה!

תגובה: אני חדש פה כותב פעם ראשונה בבקשה תעזרו!!!!!! לפני 7 שנים, 9 חודשים #91310

• כהן1
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר ותיק
גם אני מצתרף להמלצה על תכנית פורטיפיי היא ממש מקצועית ומאוד כוללת.  מאוד אהבתי את היחידות הראשונות שמסבירות מה זה הדבר?  הזה איך זה הגיע לחיים שלנו?  ולמה יש לו כל כך הרבה כוח? . ברגע שיודעים וקצת יותר מודעים זה מוריד את רמת החרדה והפחד מהעניין  והתמודדות הופכת להיות יותר עניינית ומעשית  אני בטוח שתמצא שם כלים שיעזור לך בהצלחה אחי היקר 
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן