ברוכים הבאים, אורח

תיעוד המסע שלי
(0 צופה) 

נושא: תיעוד המסע שלי 11625 צפיות

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91532

ב"ה גם היום הייתי עסוק, ובלי אובססיות חזקות, 

נתנה לי גישה קבועה למחשב, שדרגת הסינון בו נמוכה, הייתי קרוב מאוד לנפילה, ב"ה ואסירות תודה, שלא, עדיין לא יודע מה לעשות עם זה בהמשך.

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91602

אתמול והיום, אסירות תודה, למרות שישבתי כרגיל הרבה על המחשב, טיפלתי בכמה דברים ב"ה בצורה יעילה, היום סידרתי קצת את הבית, האובססיה לתאווה נחלשה משמעותית, 
עדיין ישנם מטלות חשובות מאוד, שלא הגעתי אליהם או שברחתי מהם, מקווה לרוגע, ולעשות מה שצריך.

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91608

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
כל הכבוד. 
עוקב אחרי ההודעות שלך
בהצלחה!

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91748

אסירות תודה, בימים האחרונים, קרו לי דברים טובים, היו לי זמנים של מפוכחות, אפשר להגיד כמעת אחרי שנים, היה לי קל גופנית ונפשית לשטוף כלים, לסדר את הבית, קצת הייתי נוכח בתפילה, פעולתי לפי סדר עדיפויות, ויתרתי על חלק מהדברים, יתכן מאוד שהסדר היה צריך להיות שונה, אך בכל זאת, זה משהוא שלא חוויתי המון זמן,

למרות שהיו לי התפרצויות, ולמרות שעדיין אני שורף המון זמן על המחשב, 

יתכן, שילוב של ויתור על התאווה, טיפות טבעיות לבעיית קשב, ושיפור תזונה, בכל מקרה מתנה מהשם.

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91749

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
איזה כיף ואיזה יופי שפתחת יומן מסע.

זוכר (לטובה) את התקופה שהיית כאן שקט יותר. מדי פעם שולח בפורום תגובה קצרה וקולעת, ולעיתים גם הודעה פרטית מחממת לב, שממש עזרה לי. ואני אסיר תודה לך ולאלוקים על כך.

אני בטוח שאתה עצמך מרגיש את השינוי בין להיות פה עם יומן מסע ובין להיות פה בלעדיו (אני הייתי יומיים בלי, ואני עדיין זוכר את העוצמה של פתיחת היומן והימים הראשונים בו).

לגבי המחשב עם ההגנה הנמוכה - מה שרבים עושים בתכנית הצעדים הוא "לפתוח מעגל" לשתף חברים בהתמודדות לפני שנכנסים אליה, ו"לסגור מעגל" לשתף אחר כך שיצאנו ממנה בשלום. אם יש לך קשר טלפוני עם חברים כאן, אתה יכול לעשות זאת. אם לא, או שאינך מרגיש בנוח, אתה יכול אולי לעשות זאת ביומן המסע.

משהו כמו: "בוקר טוב! עכשיו אני מתחיל לעבוד על המחשב, אני מבקש מאלוקים בנוכחותכם להתמקד במה שהוא רוצה שאעשה כאן, ושלא לפעול על תאווה". ואחר כך: "אני אסיר תודה לאלוקים על שסיימתי לעבוד במחשב בלי לחפש תאווה. לגמרי לא מובן מאליו". כמובן, אלו סתם דוגמאות ואתה תכתוב כיד ה' הטובה על קולמוס נפשך.

מאחל לך את כל הטוב שאפשר (המילים פשוט מסתבכות כשאני מנסה לנסח אותו. ).

אוהב מאוד ומעריך מאוד,

טהרני
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91756

ואווו איזה עצוב!!!!!!! 
אח שלי היקר! אני אוהב אותך אתה מתרומם כבר ויש לך עוד את הכוחות!
בן אדם עלה למעלה עלה!!
בהצלחה

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91845

בימים האחרונים, למרות שעשיתי דברים שהייתי צריך לעשות, בעבודה ובבית, 

מצב הרוח שלי בירידה, לחץ כלכלי, ציפיות ותכניות שלא התממשו, אשתי לא מרגישה טוב, תסכול, עומס מטלות, 

למרות שלא מתחשק לי, הילך לשטוף קצת כלים.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי לייביש.

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91849

אסירות תודה, שטפתי כלים, וחזרתי, בעבר כשחברים היו משתפים על שטיפת כלים, לא חשבתי שזה שייך אלי, גופנית ונפשית, יתכן שהייתי מקווה שזה יהיה קשור,
עבודה משחררת, 
הפעילות בבית, מחזירה לי את הכבוד העצמי, מבני המשפחה ואשתי, אשתי שאלה אותי, תגיד מה קרה? לאחרונה אתה כ"כ פעיל ועוזר בבית, עניתי לה, שאני כבד אחרי האוכל, ולא שייך ללכת לישון ככה, היא ענתה לי, כן, אבל במצב כזה, הייתה הולך למחשב.
לא יודע בעצמי לגמרי מה הסיבה/ות, זה קרה אחרי הנפילה האחרונה, יתכן שזה נובע מרצון להוכיח לעצמי שאני שווה, או שהנפילה האחרונה, אילצה אותי לצאת קצת מעצמי, 
משהוא השתחרר לי בגוף ובנפש.
אסירות תודה

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 8 חודשים #91853

לייביש כתב on 10 יולי 2016 11:32:
לצערי לאחר 3אוי ויי

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 4 חודשים #96373

שוב נפלתי אחרי 124

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 4 חודשים #96375

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

אל יאוש, חבר.
ראה עצמך כדל, אז תזכה ל"מקים מעפר דל מאשפות ירים אביון"
תמשיך לשתף, ושוב אל יאוש

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 4 חודשים #96391

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
כל הכבוד על הכנות.
השיתוף הזה חשוב מאוד כי זו בדיוק פעולת ההחלמה שמונעת מהנפילה להפוך להתרסקות

תאסוף את השברים ותתחיל מחדש במסע
תשתף אותנו

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 4 חודשים #96393

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חשב וחושב מה לכתוב לך, עשית דרך יםה בשנתיים אצלנו בפורום, היה לך בעבר 313 יום, ועכשיו 124 יום, ועל זה מגיע לך ,
השאלה אייך שומרים על נקיות לתקופה ארוכה, הייתי ממליץ בהתחלה עם כל הקושי שבדבר, למצוא חבר בהחלמה לדרך, לדבר איתו ואפילו להיפגש איתו מזמן לזמן ומשם אלוקים יכוון אותך הלאה להמשך הדרך המיוחדת בשבילך, חזק חזק ונתחזק.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 4 חודשים #96401

אני חושב שיש לי זכות ליכתוב כאן, כי גם אני איבדתי את הנקיות שלי לפני 19 יום אחרי כמעט חצי שנה נקי.
חשוב לדעת שאיבדתי את הנקיות לא את ההחלמה. אני אמנם נפלתי ויש מה לילמוד מהנפילה, אבל אני עדיין מחלים, והיום הרבה יותר קל לי לחזור וליספור, מלפני חצי שנה. לא איבדת הכל.
אצלי אישית היה הרבה תירוצים לנפילה, גיסתי התארחה אצלנו לחודש, יום כיפור וחגים, לחץ כלכלי, לא היה לי כולל ללכת אליו עדיין, בדידות של בין הזמנים, וכן הלאה... אבל מה שהספונסר שלי קרה לזה "חוסר התמסרות".
היום אני מנסה להתמסר יותר, להגיע לקבוצות גם כשקשה, או בעיר אחרת, וכדומה.
אתה לא שווה פחות כשנפלת. כשמכור נופל, זה מוכיח שהוא מכור. הלואי שאף אחד לא יפול.
אבל "זה לא פלא כשמכור נופל, זה נס שהוא נקי".
הלואי שלא תיפול שוב לעולם, אבל עכשיו שנפלת, תנסה ללמוד מזה מה שאפשר.
לדעתי "7 יפול צדיק וקם", פירושו שהוא מנסה למרות הנפילה.
הרשע גם נופל 7, אך הוא מיואש ולא מנסה.
חזק ואמץ, אפשר להיות מן הצדיקים, אם עדיין עובדים על הנקיות למרות הנפילות.
בשביל הימים הראשונים של הנקיות, עוזר לי להתמקד על צעד אחד בלבד.
אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: תיעוד המסע שלי לפני 7 שנים, 4 חודשים #96414

נפלתי ונפלתי שוב,

מצד אחד, מרגיש שתוי ומתוסכל יחד, רוצה להמשיך בחיים כלא היה, לתקן את הנפילה, ולהשלים את עבודות ומטלות, ומצד שני קיימת אפשרות שאברח לעוד לילה של חיפושים ושימוש,

חושב איך לסנדל את עצמי, ומה עלי לעשות.

תודה רבה למגיבים, השותפות נותנת כוח.

זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן