ברוכים הבאים, אורח

"אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.."
(0 צופה) 

נושא: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." 33714 צפיות

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102828

• שמח בחלקו
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

אוהבים נחמן נתן!

היטבת להגדיר.
התחושה מוכרת מאוד 
הנחמה היא שלאחר תקופת ניקיון, הקריז בדרך כלל פוחת.

התאווה מספקת למוח רמות גבוהות של הנאה.
הניקיון והחיבור לחיים ולאלוקים מספק רמות גבוהות של שביעות רצון ורוגע.

מניסיון, לטווח ארוך עדיפה האופציה של הניקיון.

מאחל לך ולי רק להיום לוותר על ההנאה החזקה ולבחור בהנאה המעודנת של הניקיון והחיבור.

אוהב אותך!

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102833

אמן ואמן. תודה על התמיכה וההזדהות

כמה דקות אחרי שרשמתי פה את ההודעה האחרונה עליתי לחדר חשבתי קצת לעצמי אולי קרה לי היום מקרה לא נעים אולי הרגשתי טינות או פחדים. פתאום נזכרתי שהיום בצהריים דיברתי עם מישהו ובמהלך השיחה הוא אמר לי דברים שהכעיסו אותי ובקיצור מיד עשיתי על זה צעד 4 כתבתי את כל המקרה כתבתי מה היה החלק שלי ואיזה פגמי אופי אני מזהה בעצמי. איכשהו בחסד הבורא הרחום מיד אחרי שסיימתי לכתוב נעלמה ממני התאווה שהייתה חזקה עד לפני כמה רגעים. ההרהורים לא הטרידו אותי כל כך כמו מקודם. המשכתי הלאה. הקטע הוא שבכלל לא הרגשתי הרגשה של שחרור בלב אחרי שעשיתי צעד 4 אבל המציאות הוכיחה שאכן זה שיחרר לי משהו כי התאווה הייתה פחות חזקה כשסיימתי לעשות צעד 4.
בכל מקרה ברוך ה' בינתיים נקי 10 ימים בחסד אלוקים. מי יתן ונזכה לעוד יום נקי ומפוכח, משוחרר מהרהורים, מטינות ומפחדים. (זה אפילו יצא חרוז). תודה לאלוקים ולכם על הכל ולילה טוב

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102840

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום
נחמן נתן כתב on 02 מאי 2017 13:24:

ומה זה דו"ק?

ראשי תיבות של - דייק ותמצא קושטא. 
תבחון את העניין ותגלה את האמת שבדבר. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102841

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

ולגופו של עניין - מדהים מה שאתה מספר. מדהים שעשיית הצעדים ממש עבדה עבורך!!! 
התוכנית עובדת כשעובדים אותה...
ממש חיזקת אותי. תודה רבה. 

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102854

אחי, מה שאתה מתאר עכשיו זה פשוט קריז.
עברתי את זה יותר מפעם אחת, זה ממש לטפס על קירות.
אני יכול לומר לך מהניסיון האישי שלי, שאם תמשיך לטרטר את כל המדינה ותעשה מה שאומרים לך כדי להישאר נקי, הקריזים חולפים.
זה לא שלא תרצה תאווה, אבל זה לא יכה בך.
לא תרגיש כאילו אתה מת בלי זה.

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102867

וואו תשמעו מה קרה עכשיו. אני הייתי על סף נפילה, הרגשתי רע, הרגשתי שאני רוצה את התאווה כל כך, הקריז היה מטורף. הרגשתי שזה עניין של זמן ועוד רגע אני נופל. קודם כל אקדים ואומר, שכמה דקות לפני זה דיברתי עם חבר ושיתפתי אותו בקריז, וכשדיברנו הוא בעצם האיר לי נקודה למחשבה, הוא שאל אותי "אתה רוצה את זה?" (את התאווה/הנפילה). בכנות, לא ידעתי מה לענות. הרגשתי שאני מת ליפול. ממש הלב שלי חמד את התאווה. אז אולי אני באמת רוצה את התאווה. מפה לשם סיימנו את השיחה, לא הרגשתי שום שחרור ולא הרגשתי שהרווחתי מזה משהו בכלל. אותה תאווה נשארה לי לפני השיחה ואחרי השיחה. ואז הגיע הקטע שהייתי על סף נפילה שרשמתי בתחילת הפוסט, ממש רציתי את התאווה וידעתי שאני לא יכול להתגבר על זה ואני בטוח אפול. אבל בורא עולם רצה אחרת. אחרי זה הלכתי לחדר וחשבתי לעצמי מה אני באמת רוצה. האם אני באמת רוצה את הנפילה עם כל הכיף והריגוש האדיר שיש בזה או שאני רוצה להיות נקי? האמת זה לא היה פשוט, כי במצב של קריז קשה לחשוב בהיגיון וקשה לחשוב מה אני באמת רוצה. אבל בסופו של דבר הגעתי למסקנה שאני בהחלט לא רוצה את התאווה, סבלתי מספיק בגללה. ידעתי שברגע שאחזור לאוננות ולסרטים הבעייתים החיים שלי יהיו שחורים שוב, לא רציתי את זה. בקיצור אני לא אאריך יותר מדי אבל אחרי שהגעתי למסקנה (וביקשתי מאלוקים) שאני רוצה להיות נקי באמת, הרמתי טלפון שוב פעם לחבר, שיתפתי אותו בחוסר אונים. ביקשתי עזרה. אחרי שניתקתי הרגשתי שעשיתי את הפעולה הנכונה ואת מה שהייתי צריך לעשות. עכשיו אני כמה דקות ספורות אחרי זה, אבל פתאום בחסד אלוקים התאווה לא נראית באופק, הלב שלי כבר לא בוער. 
אגב, זה מסוג הקריזים שבגללם אני תמיד תמיד נופל, והפעם זה באמת היה אחרת. תמיד כשיש לי קריז ברמה כזאת אני 100% נופל. אסירותודה לתוכנית ולכם. אני מקווה שהמסע הזה באמת יהיה מסע החלמה אמיתי, אני מקווה שהפעם זה באמת יהיה אחרת.

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102881

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

מדהים. אני חושב שתמיד מסע ההחלמה שלך היתה אמיתית.. אתה עובד קשה. אני מאחל לך שהפעם מסע ההחלמה באמת יביא לנקיות ארוכת טווח...

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102930

וואי ממש ממש לא נעים לי לשתף חבר'ה אבל פשוט נפלתי..
לא רציתי להתקשר לחברים ולא רציתי לעשות פעולות כי רציתי את התאווה, פשוט רציתי את התאווה. רציתי לשמוח שוב בהנאה המדומה של התאווה. מהרגע שקמתי בבוקר היו לי הרהורים ורציתי את התאווה.. וגם עכשיו אני לא בטוח עד כמה אני רוצה להשתחרר מזה. כנראה פשוט צריך להתחזק בצעד אפס.. 
אבל באמת שמאוד לא נעים לשתף על נפילה אחרי שחשבתי שאני על הדרך ואני גם ממש לא רוצה לאכזב אתכם..
טוב, מחזק את עצמי בזה שברוך ה' מזל שאני כאן בגיל צעיר, לפני החתונה, ועדיין ניתן לשנות הכל, ועדיין ה' יכול לעשות לי נס, ועדיין יש לי תקווה להיות נקי..

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102957

אוהבים
רק שתהיה בטוח שהנפילה הזו (אם באמת זה נפילה) לא הייתה בלב שלם, היה בה רצון לשינוי. זה עצמו התקדמות במאבק הכולל.

נשמה 
אוהבים
כולנו בני אדם וכולנו לפעמים גם נופלים.

תצליח נשמה טובה!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102974

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

כואב לשמוע. אבל כמו שאמרת יש לך הרבה סיכוי! אתה עובד טוב ולאט לאט דברים טובים קורים.
בהחלמה. 

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102980

תודה חבר'ה.
כששיתפתי בטלפון את אחד החברים בנפילה ואמרתי לו שבאותו הרגע לא רציתי בכלל להתקשר לחברים לא רציתי בכלל להתגבר אלא רציתי את התאווה וכו' הוא האיר לי נקודה חשובה:
כשאמרתי לו שלא נעים לי לשתף בנפילה הוא מיד אמר לי: מה לא נעים? הרי ההתמכרות חזקה מאיתנו, התאווה חזקה מאיתנו, מה יש להרגיש לא נעים? זה נתן לי להפנים יותר את זה שאני כפשוטו חסר אונים מוחלט מוחלט מול זה.

וגם למדתי שאסור לי בשום פנים ואופן להגיע למצב שבו אני מתמודד עם התאווה פנים מול פנים! כי בדיוק כמו שקרה לי, זה כבר מאוחר מדי.. אלא לשתף הרבה לפני, על כל הרהור קטן או פנטזיה שמושכת אותי, ישר להרים טלפון לשתף, על כל הרגשה של דיכאון/שיעמום/כל רגש שלילי אחר - מיד להרים טלפון ולשתף. ככה אפילו 100 פעמים ביום, עד שמשתחררים מזה לאט לאט ובעז"ה.

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102981

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

מדויק. אפילו מיליון פעמים. 
ובאמת זה לא בושה ולו בגלל שהחבר שאתה מתקשר אליו אתמול התקשר אליך...

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #102992

• לא לבד
  • דירוג כסף
נחמן נתן כתב on 05 מאי 2017 08:07:

תודה חבר'ה.
כששיתפתי בטלפון את אחד החברים בנפילה ואמרתי לו שבאותו הרגע לא רציתי בכלל להתקשר לחברים לא רציתי בכלל להתגבר אלא רציתי את התאווה וכו' הוא האיר לי נקודה חשובה:
כשאמרתי לו שלא נעים לי לשתף בנפילה הוא מיד אמר לי: מה לא נעים? הרי ההתמכרות חזקה מאיתנו, התאווה חזקה מאיתנו, מה יש להרגיש לא נעים? זה נתן לי להפנים יותר את זה שאני כפשוטו חסר אונים מוחלט מוחלט מול זה.

וגם למדתי שאסור לי בשום פנים ואופן להגיע למצב שבו אני מתמודד עם התאווה פנים מול פנים! כי בדיוק כמו שקרה לי, זה כבר מאוחר מדי.. אלא לשתף הרבה לפני, על כל הרהור קטן או פנטזיה שמושכת אותי, ישר להרים טלפון לשתף, על כל הרגשה של דיכאון/שיעמום/כל רגש שלילי אחר - מיד להרים טלפון ולשתף. ככה אפילו 100 פעמים ביום, עד שמשתחררים מזה לאט לאט ובעז"ה.

אתה מדהים אוהב אותך לא רק שיש לך תקווה אתה נותן גם לי תקווה כוח לדעת חיזק אותי מאוד פשוט להתקשר נגמר הלא נעים -יש חוסר אונים!
תודה אוהב

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #103055

במוצ"ש זה היכה בי נפלתי ואחרי זה שוב נפלתי באמצע הלילה האמת היו לי מחשבות של לצאת עכשיו לסיבוב של נפילות בלי לנסות בכלל למנוע אותם אבל אלוקים נתן לי כוח לשתף חברים ואני שוב עולה על הדרך מחדש בפעם המיליון.. באמת שזה לא פשוט בכלל כל פעם לקום וכבר מתישהו מתחילים לאבד תקווה אבל שמעתי על מישהו שהיה בקבוצות החיות איזה שנה ומשהו וגם הוא לא הפסיק ליפול וליפול בלי סוף עד שגם לו קרה הנס. אז כן, יש תקווה. יופי אני מרגיש שאני גם עובד טוב ברוך ה'. עשיתי טלפון לפני שנכנסתי הביתה כי ידעתי שיהיה קשה פתחתי מעגל ואני מקווה להמשיך עם זה הלאה. זה באמת עוזר אני חושב שבלי שהייתי עושה טלפון ובלי לפתוח מעגל הייתי נופל עכשיו שוב.

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 6 שנים, 11 חודשים #103058

וואו מדהים אני ממש מרגיש איך שחיבור לחברים עוזר. בלי זה הייתי נופל היום שוב, אולי אפילו כמה פעמים. אבל אני חייב עוד מספרי טלפון, שוב, אם מישהו יכול שישלח לי בהודעה פרטית זה יעזור לי בטירוף, וגם אני מזכיר שאני קטין וזה קצת בעיה מבחינה חוקית, לכן מי שזה לא מפריע לו, אשמח שייצור איתי קשר בפרטי.

העיקר זה תודה והודאה.

זמן ליצירת דף: 0.75 שניות

Are you sure?

כן