ברוכים הבאים, אורח

"אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.."
(0 צופה) 

נושא: "אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." 33505 צפיות

"אוי לי מיצרי אוי לי מיוצרי.." לפני 7 שנים, 9 חודשים #90845

יומן המסע שלי..:

בחסדי הבורא,
נקי כבר 10 שעות בערך.
סיפור בקצרה עליי:
אני בן 16. מגיל מאוד קטן הכרתי את האוננות. כשהייתי בבית ספר יסודי הכרתי את הפורנוגרפיה מחבר. ומאז הייתי שטוף בתאווה והייתי אוהב פשוט לשקוע בתאווה למשך שעות ארוכות ורצופות.
לאחר מכן חזרתי בתשובה, ואז התברר לי שזה אסור וכו' וכו' ומאז לא העזתי לאונן. זה החזיק בין 7 ל-10 חודשים ולאחר מכן חזרתי לאונן. לא צפיתי בפורנו בערך שנה וחצי, אבל לאט לאט התדרדרתי שוב עם תמונות לא צנועות וכו' עד שזה הגיע לפורנו שוב, ומאז חזרתי לראות פורנו. (אמנם במינון הרבה הרבה יותר נמוך, הרבה פחות זמן ודברים פחות בוטים)
מגיל קטן מאוד נמשכתי חזק לנשים וכל הזמן הייתה לי תאוה עצומה. רוב מה שעניין אותי בחיים ומה ששרפתי עליו את הזמן הרבה מאוד היה על התאוה.

מחר בעזרת הא-ל יהיה היום הראשון הנקי שלי במסע הנוכחי אל עבר החירות ושלות הנפש באמת.

שיהיה בהצלחה ובהחלמה לכולנו. אמן!

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי נחמן נתן.

תגובה: לפני 7 שנים, 9 חודשים #90852

• טוהר הלב
  • רצף ניקיון נוכחי: 63 ימים
  • חבר ותיק
נחמן נתן!
עשית צעדים כבירים בחייך....
אמונה שלמה שתצליח גם במסעך הנוכחי..... בהצלחה רבה! 

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90879

התאווה קצת מתחילה לבצבץ..
כרגע ברוך ה' היא לא נראית באופק אבל בטח עוד מעט או מתישהו בזמן הקרוב היא תגיע.
אני לא רוצה להיפגש איתה..
אם בעזרת ה' אצליח להגיע להרבה ימי נקיון אז אני יודע שכל מראה קטן ברחוב יכול להלהיב אותי ברמות מטורפות.
כל מראה קטן יכול לסנוור אותי ולהתיש אותי.
אבל העניין הוא להמשיך ולעבוד גם כשזה קורה.. גם כשאני מרגיש מותש. ואחרי שמתגברים התחושות האלה מתחילות לעבור.
סך הכל מקווה לטוב

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90883

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום
נחמן נתן, תודה על החיזוק שאתה נותן לי.
לראות אותך שהיית מסוגל לעמוד זמן כל כך ארוך נגד התאווה - זה אדיר! וזה מה שיתן גם לך את הכוח להמשיך ולחזור לימי הנקיות.
ההתמכרות הקשה לתאווה - בלי קשר ליהדות, זה דבר נורא!
זה הורס את החיים, את המשפחה, את החברים, ואת הסביבה. אם אנחנו רוצים להיות שפויים בחיים, אנחנו חייבים להיכנע ולדחות את ההתמכרות לתאווה לפחות עוד יום אחד, שיגרור עוד יום ועוד יום בע"ה.
מאחל לך עוד יום נקי ושפוי (גם לי).

אוהב אותך, מאוד.
מושי

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90893

תודה רבה לכם אחיי היקרים.
מושי, באמת כמו שאמרת - התאווה פשוט הורסת לנו את החיים לגמרי.
בזמן האחרון בגלל התאווה שלי אני גורם יותר ויותר סבל וצער להורים שלי ולקרובים שלי.
הם מאוד היו רוצים לדעת מה עובר עליי, אבל אני ממש לא רוצה לספר להם. מעבר לזה שזה מביך זה גם נראה לי חסר תועלת.
הם באמת אנשים מדהימים אבל אני מניח שאם אספר להם אז כנראה שאקבל ביקורת וכו' מאשר תמיכה והבנה. אבל זה בסדר, ברוך ה', בזכות הפורום הנפלא הזה יש הרבה את מי לשתף.

יאללה, מחר יום 2. מקווה לעבור אותו בנקיות ובשמחה בעזרת ה'.

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90895

• Shon
  • רצף ניקיון נוכחי: 62 ימים
  • חבר קבוע
צדיק יקר קודם כול,כול הכבוד לך שבגיל כל צעיר יש לך את המודעות אשרך! שלא נדבר על שהצלחת להחזיק כל כך הרבה זמן!
מספר טיפים שאני אישית גרוע בהם ובעזרת השם
בעזרת ההודעה הזאת אצליח לשמר אותם:
1) תציב לך כול יום 25-15 דקה של השקעה באתר המדהים הזה או בלהגיב בפורום,או לקרוא מאמרים שיעזרו לך,או סירטונים ואל תוותר לעצמך זה אחת הדרכים החזקות ביותר!
שיהיה בהצלחה! 

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90898

תודה רבה שון,
אתה מאוד מחזק. אשריך 
והיום הייתי הרבה יותר מ 15-25 דקות באתר. אני חושב שהייתי כאן היום כמה שעות טובות.
יש תופעה כזאת שאנשים פשוט מתמכרים לפורום. זה נפלא באמת אבל הבנתי שאחרי כמה זמן זה נחלש..

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90908

היום לפנות בוקר נפלתי.
רוב הנפילות שלי הם בבוקר. אני זוכר שאמרתי לעצמי להיכנע מול התאווה כי היא גדולה וחזקה ממני אבל בגלל שפחדתי שאוותר על התענוג של התאווה אז נכשלתי בכל זאת. זאת אחת הבעיות שלי - אני מאוד לא רוצה לוותר על התענוג והאושר שהתאווה מספקת לי. צריך לראות איך מתגברים על הבעיה הזאת.

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90911

אוהבים
תמשיך לבוא ותראה גם אתה ניסים

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90957

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום

שוב ליפול - זותומרת שוב לקום

לקום מתוך הבוץ - זה הרבה יותר קשה מלצעוד במישור. יותר מאתגר, ויותר מתגמל

גם בגשמיות וגם ברוחניות

חזק ואמץ

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90983

הטבלה של ה-90 יום מראה שיש לי 52 ימים נקיים אבל יש לי רק 45 בערך..
גם היום אני כבר נקי יותר מ-24 שעות והגדרתי בטבלה שאתמול נפלתי ורשום לי שיש לי פחות מיום אחד נקי, כשלמעשה יש לי יותר מיום אחד נקי..
טוב אולי אני אצליח לשנות את זה עוד מעט..

יומן מסע:
כרגע הנפילות קורות פחות, ואני גם עוד מעט אכשיר את הפלאפון לגמרי.
בעזרת ה' מקווה לעוד יום נקי.

נ.ב. יש למישהו את התוכנה "נטספארק" לפלאפון? היא טובה?
אשמח לשמוע חוות דעת על התוכנה.

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90984

• כהן1
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר ותיק
היא טובה רק עם בהתאמה אישית שבה חוסמים באופן מוחלט כמה אפשרויות כמו יוטוב חנות הורדות גם בלתי אפשרי לסנן באופן מוחלט תמונות לא צנועות של אפליקציות של טפטים וכו גם משחקים לרוב מכילים דברים לא צנועים מלבד בזבוז הזמן הנורא והיכולת למכר לא פחות מדברים לא צנועים דפדפן ומידע גם צריך להיות על הרמה הגבוהה ביותר אם אפשר בכלל להיות בלי גישה לאינטרנט ורק להשתמש באפליקציות מסוימת יותר טוב. וכמובן הקוד אצל אדם אחר שצריך לתת לו דין וחשבון למה אתה צריך את הקוד. כל זה אומנם כלזה נשמע מחמיר אבל תאמין לי מניסיון אישי כואב שזה נצרך כמו שאומרים בצבא הוראות בטיחות אלו נכתבו בדם.. 

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90985

• כהן1
  • חבר ותיק
עוד משהו אחי היקר לא יודע אם יצא לך לראות את התוכנית של פורטיפיי(מאוד מומלץ במיוחד לבני נוער) שם יש יחידה שלמה שעניינה איך ליצור בסיס ביתי בטוח שם אתה מוגן באמת וכמעט שאין נסיונת שבאים למגן את הטלפון או המחשב צריך לעשות את זה כמו שהייתה שומר על הבית שלך אם פרצו וגנבו אותך או נכנסו ופגעו בך לא תשאיר שום פתח ופירצה בהצלחה אח יקר וישר כוח (: 

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90993

תודה רבה כהן
בעיקרון בפלאפון שלי אין אינטרנט ואין גוגל וכו' ויש לי חנות כשרה שאפשר להוריד ממנה אפליקציות כשרות.
אבל הפתרון הזה עובד בעיקר לבני אדם רגילים שרק רוצים שלא יקפצו להם תמונות לא צנועות וכו' ורק רוצים להישמר מזה.
אבל לי זה לא מתאים כי כשיש לי התקפי תאווה אני מחפש בכל זאת איך להיכנס לאינטרנט, ולצערי אני מוצא איך.
נראה לי שהפתרון היחידי הוא פשוט לקנות פלאפון של נוקיה ישן.. אבל אני לא רוצה להתרחק יותר מדי מהחברה ומהעולם שבחוץ.
באמת זו בעיה שצריך לטפל בה.
ולגבי פורטיפיי, עיקר התוכנית שלהם זה לגבי גמילה מפורנוגרפיה אבל הבעיה שלי היא יותר אוננות ולא פורנו.
גם אם אני צורך תאווה דרך האינטרנט זה לא פורנו, זה דרגה אחת פחות (בדרך כלל), ולמען האמת אני קצת מפחד להיכנס לפורנו כי זה יותר מדי חשוף והדברים האלה יכולים לרגש אותי ממש וזה גורם לי לדפיקות לב חזקות ומהירות ואני יכול לרעוד..
אני אפילו זוכר פעם אחת שבאתי להיכנס לפורנו אבל היו לי הרבה דפיקות לב ורעידות שפשוט לא יכולתי להמשיך ואז יצאתי מזה לפני שנפלתי.

יומן מסע:
משעמם לי, מחפש מה לעשות (וזה מסוכן כי זה אחד הגורמים לנפילות), בינתיים עברתי כמה נסיונות בהצלחה ברוך ה'.
הלוואי שאזכה לשבור את השיא הקודם של 45 יום.

צריך לראות איך אני מסדר את הבעיה של הפלאפון מי שיוכל לייעץ ולעזור לי בעניין אני אשמח מאוד, תודה רבה

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: לפני 7 שנים, 8 חודשים #90994

• כהן1
  • חבר ותיק
אני מאוד שמח לשמוע שלא נכנסת לפורנו בעזרת השם לא תכנס לשם לעולם!!  מדובר בסם מחזקים והממכרים  שיש אני לצערי יודע.. אולי בכל זאת יעזור לך נטספרק תוריד את האפליקציות שאתה חושב שאתה צריך ואחר כך תחסום את ההורדות והגישה לאינטרנט צודק שאצלי זה עובד כי אני ממש לא רוצה לדעת איך לעקוף את זה כי אז ברור לי שאסור לי באיסור חמור להחזיק את הפלאפון . אם בכל זאת תזכה לעבור לפלאפון פשוט קנית את עולמך הזה והבא! ופשוט לי שאתה מצדיקי הדור הלוואי עלי.. תוכנית פורטיפיי לעניות דעתי מועיל לכל סוג של גמילה מתנהגות ממכרת העקרונות הם אותם עקרונות נכון ששם הדגש על פורנו אבל אני עדיין סבור שתוכל להרוויח הרבה כלים מועלים 
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 8 חודשים על ידי כהן1. סיבה: תיקון
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן