ברוכים הבאים, אורח

מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! 10121 צפיות

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 7 שנים, 8 חודשים #91179

הצלחתי יומיים, והיום שוב נפלתי...

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 7 שנים, 8 חודשים #91202

תודה רבה לך נחמן נתן. אני שרדתי יומיים ונפלתי, והתחלתי מחדש היום. ובעז"ה הפעם נשרוד יותר זמן...

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 7 שנים, 8 חודשים #91215

מה שמאפיין את הצדיק זה היכולת לקום ולהמשיך הלאה!
אין שום יאוש
בהצלחה

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 7 שנים, 8 חודשים #91827

הרבה זמן לא כתבתי. אבל בכללי מה שעבר עלי זה שהצלחתי לקום מהנפילות. ואז שוב חזרתי לגל הזה.
אבל אחרי שקראתי את מה שכתבת לי נחמן נתן שוב אז אני בטוח שעם הזמן אני אצליח...
תודה, ומתחיל היום את היום הראשון הנקי בעז"ה.

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 7 שנים, 7 חודשים #92725

אני מתחיל להצליח. לאט לאט, אבל בטוח. היה לי בדיוק עכשיו פעמיים ששמרתי על עצמי 3 ימים. אם הזמן ובעז"ה (ובהשתדלותי נעלה את הכמות....).

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 7 שנים, 3 חודשים #97804

וואי, עזבתי את הפורום לקצת יותר מארבעה חודשים. אני מקווה שאני אצליח לחזור לעצמי. אני לא מצליח לשמור על עצמי יום שלם!! אולי לחלק אני עוד נקרא ברמה טובה, אבל תמיד צריך להשתפר. לאחרונה גם עולות לי מחשבות לראש באמצע היום, וני רוצה להיפטר מהם!! זה משגע אותי!

שמתי לב שאם אני שומע מוזיקה לועזית יותר קשה לי, ואם אני שומע חסידית, הראש שלי יותר "נקי"...

בתקווה שכולנו נצליח בעזרתו יתברך...

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 7 שנים, 3 חודשים #97807

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך השב.

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 6 שנים, 7 חודשים #106859

אני חוזר לכתוב ביומן, מקווה לשמור על עצמי יותר...  אני חושב שבתקופה הקרובה יהיה לי יותר קל... בעז"ה. 
התחלתי את תוכנית 12 הצעדים, לא ממש הצליח... אולי אם אכתוב יותר ביומן יהיה לי יותר קל. הייתה תקופה שהייתי ב"ה נקי כמעט חודש! תקופה נפלאה! הלוואי ואני אוכל לחזור לתקופה כזו, ואפילו ארוכה ממנה בעזרת ה'. 
אשתדל לעדכן פה יותר, נראה אם זה יעזור. 

הייתי רוצה להתייעץ פה עם כל מי שיענה... 
יש לי אח בערך בן 10, שיצא לי לדבר איתו שיחה קצרה על הנושא של אוננות. הוא די שומר על עצמו. נגיד שפעם ב3 שבועות בערך הוא מוציא זרע לבטלה. לא עלינו. האם להראות לו את האתר? 

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 6 שנים, 7 חודשים #106861

לא.

כדאי שיקרא באיזה ספר חיזוק על כך ויקבל קבלה חזקה והחלטית. נשמע שהוא במצב די טוב. לכן ההחלטה והקבלה האמיצה היא החשובה.[כמובן שינתק כל קשר שהו השייך לתאווה: ראיה; שמיעה; ודיבור: שמיעת קול אישה..., קריאה בעיתונים וספרים בעיתיים, סרטים בהם מופיעות נשים, וכיוצא בזה].

אוהבים.

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 7 חודשים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 6 שנים, 7 חודשים #106865

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום לך,

מבלי להכיר את אחיך, ורק בהסתמך על הדברים שאתה כותב, האתר כאן לא מתאים עבור ילדים, וגם לא עבור צעירים (בשביל זה יש אתר אחר שנקרא מתבגרים בכתובת: mitbagrim.org.il

מה שכן, אם תשלח אימייל לכתובת help@gye.org.il תוכל לקבל חוברת שנכתב במיוחד עבור ילדים ובה מוסבר כל הענין של ההתמודדות עם המשיכה בצורה שמתאימה ומובנת למישהו בגילו, וזה יכול להיות עזרה גדולה עבורו.

באופן אישי, ממה שאני מכיר וראיתי, הדבר הכי חשוב הוא לא לעשות את מזה בלאגן גדול מידי, אלא לתת לו תחושה שיש לו למי לפנות ואת מי לשתף, ושבכל מקרה ימשיכו לקבל אותו. כאשר הנפילות הופכות לסוד גדול, זה הרגע בו זה המצב עלול להחמיר.

שיהיה לו ולך בהצלחה!

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 6 שנים, 7 חודשים #106891

תודה רבה למי שענה! 
עזרתם לי מאוד! 

אשתף איך עבר עלי היום האחרון...  הלילה של אתמול היה קשה במיוחד,  לא יודע איך אבל ברגע שהלכתי ללמוד תורה, התאווה הפסיקה.  תודה לך אבא שבשמיים! 

היום עצמו היה גם עם ניסיונות שב"ה התגברתי עליהם... אבל הערב היה לי מעידה.  הייתי מאוד קרוב לנפילה...  ב"ה לא נפלתי. אך אני צריך להתאמץ יותר...  להתפלל לאבא יותר,  ולזכור כל יום רק להיום. 

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 6 שנים, 7 חודשים #106892

הי חבר יקר.
אני רוצה לספר לך משהו, אתה לא חייב להתמודד לבד, בכלל אני לא חושב שאתה צריך להתמודד.
ולמה?
כי כל פעם שאחנו נלחמים מול התאווה היא מנצחת אותנו מכניע אותנו לקרקע ומרסקת לנו את הידיים והרגליים.
אתה צריך ללמוד להכנע לה ולהעזר בחברים כדי להצליח.
האם התחלת צעדים?
האם הצטרפת לקבוצה טלפונית או לקבוצות חיות?
בהצלחה רבה חבר אהוב ;-)
אוהב אוהב ה'

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 6 שנים, 7 חודשים #106904

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף לדברי קודמי, מה עם קבוצות,
כואב לי לראות, חברים מגיעים לפורום, ומנסים שוב ושוב ושוב, ואומרים הנה הפעם אני יקח את עצמי ואנסה שוב, ושוב נופלים,
הגיע הזמן להתחבר לחברים קבוצות, לבד נכשלנו, לא לייאש, אבל החלטות שלנו שווה לאפס, ורק ביחד זה עובד,
בכל מקרה תמשיך איתנו, ונשמח לשמוע ממך על ההצלחות בהמשך הדרך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 6 שנים, 7 חודשים #107001

היי, 
אני ניסיתי בעבר את הצעדים וזה לא ממש הלך. אני יודע שלא אמורים לעשות את זה מהר,  אז השתדלתי לחשוב ולהפנים כל שלב, ובכל זאת, לא ממש הצליח לי...
הרעיון של הקבוצות הטלפוניות זה נראלי רעיון טוב, אנסה בקרוב... 
אעדכן. 

ותודה לכל מי שכותב! מעודד מאוד! 

בנתיים אני נקי ב"ה כבר 8 ימים, טיפה קשה, אבל ב"ה אני מצליח... משתדל שהמוח יחשוב רק מחשבות טובות...  

תגובה: מתחיל מחדש, ומתפלל לאבא להצליח!!! לפני 6 שנים, 7 חודשים #107003

שלום לך חבר יקר
האם יש לך ספונסר שידריך אותך כיצד לבצע את הצעדים כמו שצריך?
בברכה
אוהב ה'
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן