ברוכים הבאים, אורח

נקי כבר כמעט 14 יום! רוצה לחלוק איתכם טיפים כנסו!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נקי כבר כמעט 14 יום! רוצה לחלוק איתכם טיפים כנסו! 2207 צפיות

נקי כבר כמעט 14 יום! רוצה לחלוק איתכם טיפים כנסו! לפני 7 שנים, 10 חודשים #90177

• Shon
  • רצף ניקיון נוכחי: 62 ימים
  • חבר קבוע
שלום חברים שלי אני כבר נקי כמעט 14 יום ואני מרגיש מדהים חזק ויציב הייצר מנסה לחדור לדבר אליי אבל אני פשוט אדיש אילו עונהלו בתמימות אוקי בסדר בחוסר חשק והוא פשוט מיתפזר זה מדהים! לא נילחץ ממינו להפך אני סה''כ מחליק עליו אני מודע שהוא שם אני אני לא נותן לו להלחיץ או להשפיע תמיד שפוי אם אתה שואלים איך מה הסוד אז ככה!
אז דבר ראשון הרבה עבודה מנטלית שיחות עם הבורא כול לילה 15 - 10 דקות הרבה תודות גישה חיובית אגב אני חוזר בתשובה עוד מעט 4 חודשים בעזרת השם אני ממשפחה חילונית! שזה נתן לי המון כוחות למלחמה הזאת והכי חשוב שלדעתי נתן לי את הכוח הזה זה ספר התהילים אני מרגיש שאני בסיטואציה של דוד המלך ואני מדבר עם הבורא תוך כדי שירה!
אני מישתדל ליקרוא כול יום ,אבל אם לא אז יום כן יום לא בכל מקרה יש לי המון חסימות  במחשב בפלאפון אבל לדעתי החסימות יהאלה זה לעבוד על עצמך זה לרמות את עצמך כי בסופו של דבר  שהייצר רוצה לעבור עליהם הוא יעבור הבנתי שזה לא עובד עליי כול כך כמובן שאני נימנע מקומות שאסורים צניעות  אבל בסופו של דבר אני מישתדל לישמור על קור רוח אמיתי ולא להיתרגש מימנו זה הרבה מחלמה פסיכולוגית מנטלית חברים אני באמת רוצה לעזור לכל  אחד ואחד פה שאני עוזר לכם אני עוזר לעצמי ככה זה בחיים קארמה
 shonbalsar12@gmail.com תרגישו חופשי לישלוח ואני יענה תמיד אני חיי בארה''ב ככה שיש הפרש שעות אז תהיו סבלניים אוהב אותכם אחי ואחיותי שון!!

תגובה: נקי כבר כמעט 14 יום! רוצה לחלוק איתכם טיפים כנסו! לפני 7 שנים, 10 חודשים #90186

• michael
  • דירוג זהב
אשריך אח יקר!!!
ה' יברך אותך!

תגובה: נקי כבר כמעט 14 יום! רוצה לחלוק איתכם טיפים כנסו! לפני 7 שנים, 10 חודשים #90188

אשריך צדיק!!
מאחל לך הצלחה ושמחה עצומה! 

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: נקי כבר כמעט 14 יום! רוצה לחלוק איתכם טיפים כנסו! לפני 7 שנים, 10 חודשים #90221

תודה רבה על הטיפים!!!
יום טוב ובהצלחה!!!

תגובה: נקי כבר כמעט 14 יום! רוצה לחלוק איתכם טיפים כנסו! לפני 7 שנים, 10 חודשים #90239

כל הכבוד על הנקיות היפה שלך.
לעזור לאחרים זה לעזור לעצמך, צעד 12 מהספר הגדול. 
זה דבר חיוני לנקיות.
אתה בכיוון הנכון לדעתי שעליתה על זה לבד (עם הבורא עולם כמובן).
והתעוררות רוחנית, זה גם כן דבר חשוב מהספר הגדול.
זה היה הדבר הראשון שעזר לביל ווילסון לצאת מההיתמכרות שלו לאלכוהול.
כמובן שהעבודה שלנו זה ליגרום להיתעוררות להמשיך איתנו לכמה שיותר זמן.
אני מחזיק לך אצבעות.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן