ברוכים הבאים, אורח

אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב...
(0 צופה) 

נושא: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... 65283 צפיות

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 4 חודשים #97393

כל הכבוד על הכנות. לא מובן מאיליו.
מצטער איתך אחי. וכואב איתך את האלרגיה המובטחת.
לי עוזר צעד 1 במצב של אלרגיה. אבל רק בגלל שאני כל יום עושה מיני צעד 2,3.
אז אולי שלושת הצעדים יחד יכולים לעזור.
אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 4 חודשים #97414

תודה לכם חברים.
אני באמת עושה צעדים 123 וזה מאוד משמעותי בשבילי.
ברוך ה' היום היה הרבה פחות אלרגי, רק עדיין קצת סובל מחוסר שקט ומריכוז עצמי שמפריע לי להתחבר לאלוקים.
מתפלל לאבאל'ה שיעזור לי לצאת מעצמי ולהתחבר אליו.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 4 חודשים #97720

התכניות של אלוקים בשבילי...

אני תכננתי ופנטזתי שהשנה חנוכה ייראה אחרת, במקום לעשות מה שעשיתי תמיד שזה אומר להדליק נרות חנוכה בשיאי שיאים של ריכוז עצמי, לשקוע בכל הכוח בתוך הבועה ולהתרגז בלב על אשתי שלא שמה לב שהילדים מפריעים לי לתפוס מלאכים, לבכות בדמעות שליש על המצב שלי בענייני קדושה ולהתפלל לאלוקים שיסיר ממני את החרפה הזו כי הרי חנוכה זה חג שמאיר בתוך הגלות ובתוך החושך...

והשנה, חשבתי לעצמי שאני פטור מכל זה, אני הרי יודע כמה שזה חולה, כמה ריכוז עצמי יש לי שם, אז כמכור אמיתי תכננתי לעצמי איך זה ייראה אחרת, אני ידליק נרות ברוגע ובשלווה בלי דרמות מיותרות, נשחק עם הילדים קצת, נשיר נרקוד, בקיצור נעשה לסובבים אותי קצת יותר טוב.

אבל מה, כנראה שגם זה היה בשבילי חיפוש מה אני יכול לקחת משם, רציתי לקחת משם ערך, שיהיה לי אחר כך מה לספר לעצמי ולחברים...  ועוד כהנה רבות.

ואלוקים ריחם עלי וסיפק לי משהו אחר כנראה בשביל  שאני יוכל לצמוח משם.
כמעט כל הילדים קיבלו חום גבוה, היו אורחים שלא עזבו עד מאוחר, כל הבית בלגן, עד שהדלקתי נרות כבר נהיה מאוחר ואני בכלל איבדתי כל עניין בהדלקת הנרות, גם כשרציתי לרקוד עם הילדים ולעשות להם שמח הבן שלי החליט שהוא חייב להביא איזה חליל בשביל לצפצף בו ולשם כך הוא היה חייב לשבור את המגירה בצורה שאיימה לתלוש לי את המוח מרוב עצבים פנימיים, (נס גדול לכשעצמו, כי בעבר הוא היה חוטף כהוגן, פיזית.)
כל רגע ילד אחר בוכה, והתינוק צורח מהעריסה, בקיצור ברדק אחד גדול.

אסירות תודה שלא פעלתי שם בצורה חולה, יכולתי לשאול את עצמי כל הזמן מה הפעולה הבאה הנכונה, להודות בחוסר אונים ולעשות מה שביכולתי.
התיש אותי כהוגן, אני אסיר תודה לאלוקים על הלילה הראשון של חנוכה שהיה משהו אחר מכל מה שחשבתי שיהיה, כי היום הגעתי בלי שום תכניות או ציפיות וגם היום היה לא כל כך רחוק מאתמול אבל אני כבר היתי הרבה יותר שפוי ומחובר והיה לנו הרבה רגעים של אור ביחד.

תודה שאתם איתי.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 4 חודשים #97721

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

איזה כיף לשמוע מעשי גבורה
תודה! 

אם אתה רוצה להצחיק את אלוהים, ספר לו על התוכניות שלך

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 4 חודשים #97724

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחיד! אוהבים=)
הדבר שהכי כואב לי זה לשמוע שמרביצים לילדים. אשרייך שאתה לא.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 4 חודשים #97725

אחיד! לצאת מהריכוז העצמי בעיניי זו גבורה. כל הכבוד שנשארת מפוקס למרות הכל! מעריך!

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 4 חודשים #97757

תודה חברים.
לא לי מגיע הכבוד אלא לאבא שלי שמוליך אותי יד ביד...
אריסטו - מתגעגע, אם אתה לא יכול לשמוע שמרביצים לילדים מה היית עושה אם זה היה קורה לך למרות שאתה לא רוצה, זה מה שקרה לי תמיד, איבוד שליטה והתפרצויות.
אסירות תודה שבתקופה האחרונה זה אחרת. 

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 4 חודשים #97765

• aristo
  • דירוג פלטיניום
לא חשבתי על זה בכיוון כזה. יותר בקטע שזה לכתחילה. אבל זה מפריע כמו שמפריע מישהו שבוגד... לא שופט,משתף איך אני מרגיש כלפי זה...

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 4 חודשים #97771

תרגיש בנוח.
לא התכוונתי להראות לך שאתה טועה בביקורת אלא רק להמחיש כמה המקום הזה הוא חסר אונים בשבילי.
אסירות תודה שגם זה משתפר בהחלמה.
תודה שאתה איתי בדרך, אוהב.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 4 חודשים #97772

תרגיש בנוח.
לא התכוונתי להראות לך שאתה טועה בביקורת אלא רק להמחיש כמה המקום הזה הוא חסר אונים בשבילי.
אסירות תודה שגם זה משתפר בהחלמה.
תודה שאתה איתי בדרך, אוהב.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 3 חודשים #97987

כבר למעלה משבוע לא ביקרתי ביומן שלי.
למרות שאני חולה (לא רק מין, גם שפעת.) ואני די משועמם ומשוטט הרבה בפורום אבל פה לא היה לי כוח לכתוב.

חסר אונים מול החיים שלי, מול זה שאני צריך לעשות המון דברים ודוחה אותם סתם בלי סיבות אמיתיות.
מול הרבה דברים שאני רוצה להתקדם בהם כמו למשל קימה בבוקר ולא מצליח לזוז.
מתפלל לאלוקים שיהיה איתי וייתן לי לחוש את ידו הרחומה.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 3 חודשים #97996

• aristo
  • דירוג פלטיניום

אחיד! רפואה שלמה!

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98566

אסיר תודה לאלוקים על שינוי גדול בחיים שלי, תחושה חזקה של אלוקים אוהב שעושה בשבילי את מה שאני לא יכול לעשות בשביל עצמי.
יוצא לי לבכות הרבה, בכי של שמחה והודאה. בלי לאונן את הנשמה מה שהייתי רגיל לעשות תמיד.

יחד עם זה אני עדיין חסר אונים מול התאווה, ולפעמים אפילו יותר ממה שהכרתי לפני החוויה הזו, אבל הנס הוא שאני יכול לקבל את זה, לשתף על זה חברים, לעשות פעולות הפוכות ולגדול מהסיטואציות האלו.

תגובה: אבא, אני רוצה להיות טוב, ולדעת שאתה אבא טוב... לפני 7 שנים, 3 חודשים #98869

פשוט עוול לזנוח ככה יומן שהלך איתי בנאמנות במשעולי הדרך.

אין לי כוח להאריך פה, אולי בהמשך אפרט יותר, בינתיים בקצרה.
אני אסיר תודה לאלוקים על מתנות טובות ומיוחדות. על תהליכים שהוא מוביל אותי בתוכם, דברים שלא חלמתי שישתנו משתנים מהיסוד...

יש לי רגעים מאוד קשים, ימים שבהם אני מחפש נואשות אחרי משהו שימלא אותי, (אחרי שגם לעשן בינתיים הפסקתי) אבל מהרגעים האלו אני מפיק הרבה תועלת, ראיתי אצל חבר משפט חזק מאוד שאומר כך:

הבעיות שלי הם הפתרונות שלי
הפתרונות שלי הם הבעיות שלי

עצום.

מעדתי. לפני 7 שנים, 2 חודשים #98979

אתמול בלילה מעדתי וצפיתי במשך דקה וחצי בסרטון של תמונות מתחלפות ביוטיוב וזה היה מה שנקרא פורנו רך, תמונות של בחורות וכדומה.
זה היה נוראי, ואולי אני צריך לאפס את הניקיון שלי.
מתפלל לאלוקים להשתחרר מהאלרגיה.

זמן ליצירת דף: 1.14 שניות

Are you sure?

כן