ברוכים הבאים, אורח

בכל הכוח
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: בכל הכוח 9105 צפיות

תגובה: בכל הכוח לפני 8 שנים, 3 חודשים #79918

מה נעשה כתב:

מאז שהתחלתי את הרצף, ההתעסקות במיניות במהלך היום רק עולה, אמנם אני לא נכנס לאתרים אבל המיניות קיימת הרבה יותר כשאני מסתובב ברחוב, וזה אוכל אותי, בכל מקום זה נפגש בי, במקומות הכי לא קשורים זה פתאום מציף אותי וקשה מאוד לחמוק מזה.

אומנם קצת ישן, אבל מתחבר לזה. זה הגיוני כשחושבים על זה, עד היום "אכלנו בבית" אז המסעדות ברחוב לא מאוד מגרות. אבל כשאתה יוצא מורעב אך טבעי שכל מסעדה תדליק אותך.

יום נקי

תגובה: בכל הכוח לפני 8 שנים, 3 חודשים #81026

• מה נעשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 538 ימים
  • חבר קבוע
אסירות תודה לה'! עוברים עליי ימים טובים, ויתורים, חשיפות, כניעה. אני מרגיש שאני עולה על דרך, ואיך שאני אומר את זה אני מתמלא פחדים. פחדים שאני בין רגע יתמוטט כמו שכבר כתבו לפני ותיקים מ'היי לביי'. פחדים שאני עף על עצמי, 'כולה שלושה חודשים וכבר עולה על דרך? מי זה הפישר הקטן הזה?' אני מדמיין חברים ותיקים חושבים לעצמם. פחדים שאני שוכח את אלוקים בכל הסיפור ומתמקד רק בעצמי, באיך אני עושה את הפעולות איך אני מוותר, איך אני חושף.

יצא לי לדבר עם ידידה טובה, כמובן שלא חשפתי בפניה את זה שאני מכור, אבל נגענו בנקודה עמוקה מאוד, והיא הקבלה העצמית. היכולת לקבל את עצמי ולחיות בשלום עם עצמי היא זו שמאפשרת לנו להתמודד באמת עם הפחדים והקשיים, ההפנמה שאני מורכב מפחדים מסטיות מחכמה מעדינות, כל זה זה אני, מאפשרת לי להיות יותר שלם עם עצמי. במקום כל הזמן לדחות ולהדחיק את מה שאני לא רוצה שיהיה חלק ממני, למרות שהוא כן חלק ממני. ההכרה בחטא מאפשרת התמודדות, הבריחה ממנו רק מחמירה את המצב.

אז אני מתפלל להצליח לקבל את עצמי עם הפחדים עם הקשיים ולהמשיך ולעשות פעולות ולהתקדם ולהכנע ולוותר. וכמובן בזכות ה' יתברך שנתן לנו מתנת חינם לא מובנית בכלל התכנית המדהימה הזו. הקב"ה אני אוהב אותך!!

תגובה: בכל הכוח לפני 7 שנים, 7 חודשים #93185

• מה נעשה
  • חבר קבוע

היי,
הרבה זמן לא כתבתי,
ועבר עליי די הרבה מהפעם האחרונה..
אסיר תודה לא מובן מאליו אני נקי תשעה חודשים מתפלל לסיים את היום הזה נקי.. ואת זה אני לא אומר כחלק ממשפט שאני לא מתכוון אליו, אלא לאחרונה אני חווה הרבה מעידות ופנטזיות ונגיעות בעצמי, נכנסתי עוד פעם לתוך אובססיות והיכולת שלי לוותר עליהם לא פשוטה.
כשעולות בי הפנטזיות אני ממש מרגיש איך הבטן שלי מתרגשת ואני נכנס לאטרף כזה, ואני רק רוצה לראות קצת פורנו, לא ליפול.
בעזרת חברים אני מנסה להזכיר לעצמי כמה אני חסר אונים מול התאוה, ושאני לא יכול לקחת רק קצת, כי משם אני נשאב פנימה, לתוך אובססיות, לתוך רצון להשתמש.
עוד משהו שחבר הציע לי זה לזכור בסוף, האם התאוה באמת ממלאת אותי? נכון, זה קצת קשה בתוך ההתלהבות של התאוה, אבל אם יש ניצוץ קטן של חשיבה כזאת תוך כדי לנסות לתת לו מקום ומשם לעשות את הטלפון או לנסות לברוח.
אתמול בלילה התעוררתי בחמש והיה לי זקפה, ולא הצלחתי להרדם עוד, אז נגעתי בעצמי קצת, וניסיתי להרדם, אבל לא בצלחתי מה שהביא אותי לשיטוט באינטרנט וחיפוש תכנים מיניים. לצערי ראיתי קצת בנות בלבוש מינימלי ועוד כל מיני כתבות על יחסי מין. אני ממש חסר אונים מול התאוה, היא גדולה עליי.
רציתי להתקשר אבל מי ער בשעות האלו? והראש שלי חוגג, זה הזמן שלך! אולי קצת פורנו זה לא אשמתך, אף אחד לא ער, אתה רצית להתקשר.
אז אני רוצה לזכור שאני מכור לתאוה, שלבד אני לא יכול, אני פשוט חסר אונים מול התאוה, גם קצת הורס אותי ומכניס אותי לאובססיות. ואני רוצה לזכור שאני לא מתמלא מהתאווה, אני רוצה להתמלא מאלוקים, מילוי אמיתי וממושך ולא מילוי רגעי ומזויף מה שהתאוה מציעה לנו.

תגובה: בכל הכוח לפני 7 שנים, 7 חודשים #93193

אוי, ממש מזדהה עם ההתקפים האלה,
אז אתה אומר שגם אחרי 9 חודשים זה לא עובר.. 

אצלי כשאני מאבד את הדרך ושוכח את כל הרצונות הגדולים שלי,
כי הדבר היחיד שיש לי בראש זה תאווה. 

מה שעוזר לי זה לדבר על זה עם אלוקים, לספר לו דוגרי, שהדבר האחרון שאני רוצה עכשיו זה להישאר נקי, פתאום לא נראה כזה קריטי אם יהיו לי חיים שפויים או לא..

משום מה הוידוי הזה והכנות עוזרים להשאר נקי. 
ודווקא אחרי זה לפעמים אני מרגיש חיבור יותר משמעותי לאלוקים. 

אבל אני בטוח שקראת מספיק עצות עם 9 חודשי נקיות. 
(בקרוב אצלי אינשאללה )

תודה ששתפת זה עוזר לי מאוד. 
אוהב 

תגובה: בכל הכוח לפני 7 שנים, 6 חודשים #93402

• מה נעשה
  • חבר קבוע
אהלן,
אסיר תודה לאלוקים על כל מה שיש לי לא מובן מאליו בכלל!!
אחרי ששמעתי את ג'ו וצ'רלי על צעד 4 השתנתה לי לגמרי כל התפיסה של צעד 4 ואני חווה שחרור מהטינות מה שנותן מקום לאלוקים להכנס. אני ממליץ מאוד.

עם זאת אני חווה עכשיו תקופה קשה ביחסים אישיים עם חברים מהעבר וחלקם חברים ממש טובים מה שמגביר את הקושי. קושי בלהיות איתם באינטימיות, פחד להפגש איתם, ובעיקר תחושת חוסר שייכות ובדידות כשאני לידם. 
וכשאני מנסה לבחון את הקושי אני רואה הרבה פחד שקשור להערכה עצמית שלי. אני רוצה שהם ימשיכו להעריך אותי כמו מקודם אבל אני לא יכול לספק להם את הסחורה..

אני מבין שזה קשור לתהליך שאני עובר ושאני צריך לקבל את זה. לקבל את זה שאני לא כל הזמן יקבל הערכה ואהבה  מחברים שלי. ולקבל את זה שאני לא מאלה שהכל קורה סביבם. כי פעם ניסיתי לתפוס את כל הסגנונות. רציתי להיות גם השקט גם המקובל גם העמוק גם המצחיק. ואני רוצה לקבל את עצמי איך שאני ואיך שאלוקים רוצה שאהיה.

עם זאת אני חייב לציין שאני אסיר תודה על זה שחברים שלי עדיין אוהבים אותי ומתעניינים בי. לא מובן מאליו.

תגובה: בכל הכוח לפני 7 שנים, 6 חודשים #93409

תודה על השיתופים
רוצה לנצל את ההזדמנות ולשתף על אתר שפעם שיתפו בו בפורום שיש בו המון מסרים כולל גו וצארלי

www.xa-speakers.org/
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן