ברוכים הבאים, אורח

קדימה למסע!
(0 צופה) 

נושא: קדימה למסע! 64479 צפיות

תגובה: קדימה למסע! לפני 7 שנים, 8 חודשים #92741

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אני מכור לתאווה אסירות תודה לאלוהים על נקיון!

אני נמצא במצב של קריז מתפלל לאלוהים לשחרר את הרצון שלי לשלוט.
אני רוצה להתקדם בצעדים אך תקוע כבר כמה זמן מתפלל לאלוהים לשחרר את הרצון לשלוט.
אני רוצה לנצל את היום ולעשות הרבה דברים אך אני פוחד להזיז את היד שמא אהרוס דברים מתפלל לאלוהים לשחרור מהחרדות

אלה שלושת הדברים הכי חשובים לי בחיים רק להיום להיות נקי להתקדם בצעדים ולטפל במצב נפשי כל השאר צריכים להיות אחריהם. 
לאחרונה אני מרגיש הרבה כאבים של גמילה ואני נוטה לראות רק את הרע שבזה אך רוצה להזכיר לעצמי את הטוב.
אסירות תודה לאלוהים אני היום יותר מודע לעצמי אני מבין ששום מנה של תאווה לא תספק אותי אני עם נכונות לטפל בעצמי ולהפסיק לפעול בכפייתיות אני מבין שהדרך היחידה שלי להצליח לחיות היא עם התוכנית אני מבין שכל מליוני הדרכים שניסיתי לעשות על מנת להרגיש מחובר או על מנת להפסיק להתאוות לא עזרו לי וחייתי בהכחשה מטורפת אני היום יודע שאני חולה ויש למחלה שלי שם וכן אני עושה דברים לא הגיוניים וזה בסדר.
אסירות תודה לאלוהים אני נמצא במגמה טובה יש לי חברים בתוכנית שאני יכול לדבר איתם מתי שקשה לי יש קבוצות שאפשר ללכת ולהתחבר בהם יש ספרות יש אתר נפלא יש מסרים יש קבוצות טלפוניות אני רק צריך להביא את עצמי לשם.

הנטייה שלי היא לרצות להיות אדם אחר כאן ועכשיו אך בהחלמה צריך הרבה סבלנות לתת לאלוהים להוביל אותי בקצב שהוא מחליט. אני רוצה אחרי מספר ימי נקיון לא לרצות תאווה אך אני שוכח שהדבר היחיד שאני צריך לעשות להיום הוא להיות נקי ואם המשימה הזאת תעבור בשלום לא מכוחי הרי שזכיתי ליום נפלא.
יש תקופות קשות של קריזים וגמילה מסמים וזה בסדר להוריד בהם את הראש למטה ולומר אלי אני חסר כח מול התאווה.

מתפלל לאלוהים רק ליום אחד נקי..

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: קדימה למסע! לפני 7 שנים, 8 חודשים #93306

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום אני סקסוהוליסט א.ת לאלוהים על נקיון! 

לאחרונה אני חווה הכרה בחולשות שלי הורדת גובה של חומות הייצוג .נכונות יותר  גגדולה להכיר בכך שההתמכרות הינה נושא מרכזי בחיי. שאם אני לא מנסה להתקדם בהחלמה אלא רק לשמור על הקיים המחלה מתקדמת ומתחילה לנגוס בי. 

אסירות תודה לאלוהים על נכונות להכיר בכך שיש לי מחלה ולהסתכל על עצמי באור יותר חיובי. 

ממתפלל ליום נקי!

תגובה: קדימה למסע! לפני 7 שנים, 7 חודשים #93516

אוהבים

תגובה: קדימה למסע! לפני 7 שנים, 7 חודשים #93590

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום

תודה בעצתך!

אתמול התחיל לי קריז של מבטים.

מזכיר לעצמי שאני כמו אחרי טיפול כימוטרפי לוקח זמן שיקום וזה בסדר שאני חלש ושזה ניצחון גובר והולך וצריך סבלנות. 

מזכיר לעצמי שהדבר היחיד החשוב לי הוא להיות היום נקי וכל דבר אחר שיכול לסכן צריך להיות בעדיפות שנייה.

מזכיר לעצמי שאני בכוחותי לא יכול על התאווה זה יותר חזק ממני שהעתיד שלי הוא הרס. יש מישהו שיותר חזק ממני וצריך למסור לו את החיים שלי.

כדאי לשחרר את הרצון שלי לשלוט על ההחלמה למסור אותו לאלוהים להתמקד במה רצונו ממני.

להבין שאני לא יכול לבד ולכן להיות נכון לוותר על הנוחות שלי בשביל להתחבר .

לזכור להיות פחות בדרמה שלא כל מבט מחייב ללכת להשתמש להסתכל בטווח ארוך יותר על ההתקדמות.

מתפלל ליום נקי!

תגובה: קדימה למסע! לפני 7 שנים, 6 חודשים #95762

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום! אני סקסוהוליסט אסירות תודה על נקיון! 
אני רוצה לשתף על התקדמות מדהימה שאני חש לאחרונה. הנס הגדול ביותר הוא שאני מסוגל לראות את הדברים האלו. 

יש כנס החלמה שרציתי ללכת אליו והטבע שלי הוא לא לנסות לבקש ללכת אליו כי בשביל זה אני אצרך לספר לאנשים שקשה לי בחיים ואני פשוט לא מסוגל להראות חלש ועוד שאני רגיל לפתור בעיות בעזרת שקרים. ובעזרת התיעצות עם הספונסר הבנתי שיש גבול לכמה אני יכול לנסות לבקש ויש כבר מקום של שליטה ופניתי ואמרתי שקשה לי בחיים וביקשתי ללכת ולא דרשתי בעזרת שקרים.
עוד שיפור שאני רואה הוא בנכונות לקחת טיפול של כדורים ע"י איבחון ולבקש גם שיחות לעצמי פעם לא הייתי מסוגל להודות בפני עצמי שיש לי קושי ושאני צריך עזרה הדימוי החיצוני שלי שאני חייב להיות מושלם מנע ממני ואסירות תודה לאלוהים הגישה קצת משתנית ואני נכון יותר להכיל דברים.

רוצה לשתף שיש לי עוד כנס ברביעי ואני אובססיבי כלפי התכנון מתפלל לאלוהים לזכור שאני שחקן וצריך להתרכז בפעולות ולשחרר את האגו שלי שאני יודע מה נכון בשבילי.

אסירות תודה לאלוהים על שבוע יותר רגוע של מבטים מתפלל לזכור שיש זמנים כאלו כאשר יהיה לי קשה ופחות להיות בדרמה.

שיהיה עוד יום אחד נקי לכולנו

תגובה: קדימה למסע! לפני 7 שנים, 5 חודשים #96031

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום

שלום אני מכור לתאווה! אסירות תודה לאלוהים על נקיון!

אסירות תודה לאלוהים על תקופה טובה שעוברת עלי מבחינת מבטים ברחוב זה בכלל לא ברור מאליו. כשאני נמצא בתקופות יותר קשות אני לא מצליח לזכור שיש תקופות של נחת וזה מייאש אותי ולכן אני רוצה להזכיר לעצמי שיש דבר כזה שהקריז יורד.

קשה לי מאוד מול המריבות של ההורים שלי בבית ולידי אני ממש מרגיש שאני חייב לעזור להם ואם הם יתגרשו אני אהיה אשם אך אלה מחשבות מאוד לא בריאות בשבילי אני לא יכול לסחוב את השקים של האשמה והאחריות האלה על הכתפיים שלי. מתפלל לזכור שיש אבא אוהב והוא ידאג להם כמו שהוא עוזר לי ושהם אנשים בוגרים והם צריכים לשאת את עצמם אני לא יכול לעשות את זה ואני צריך לשים הפרדה ביני לבינם.
מתפלל לקבל בשלווה את התוצאות של אלוהים ולזכור שנאי צריך לעשות את הדבר הנכון בשבילי.

אסירות תודה שהייתי בכנס ברביעי ולא הייתי שם בחוסר כנות ושהקשבתי לספונסר שלי.

מתפלל ליום נקי!

תגובה: קדימה למסע! לפני 7 שנים, 5 חודשים #96057

• איציק4
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

אהלן, אני איציק ואני די חדש כאן.
אני קורה את מה שעובר עליך וממש מתפעל..
תודה לך על השיתוף..

תגובה: קדימה למסע! לפני 7 שנים, 4 חודשים #97424

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום

שלום אני סקסוהוליסט! אסירות תודה לאלוהים על ניקיון!
תודה רבה איציק! אני לא עושה שום דבר חוץ מפעולות ואלוהים מחולל לי את הנס. 
תודה רבה לך על התגובה זה מדרבן אותי להמשיך לכתוב..
אני רוצה לחשוף שהיום היו לי הרבה פנטזיות וגם ממש לפני שכתבתי בדקתי רק אם יש קטגוריה של סקס בחיפוש לפני נושאים. אני רוצה להודות שזה אני סקסוהוליסט אני מתוכנת לחשוב בכל רגע על מין ולא משנה כמה נזק זה יגרום לי אני ימשיך כי ככה הראש שלי מתוכנת ולכן אני לא יכול לבד וצריך את עזרתכם. 
תודה רבה לכם שאתם איתי בדרך תודה על האתר הנפלא!
אני רוצה לומר שלאחרונה אני מתחיל להרגיש שיפור בחיים שלי בדברים קטנים כמו אומץ וכנות ועצמיות וקבלה.
מתפלל ללילה נקי !

תגובה: קדימה למסע! לפני 7 שנים, 2 חודשים #99175

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום אני סקסוהוליסט! אסירות תודה לאלוהים על נקיון! 
אני חווה תקופה טובה ללאחרונה הן בפן של התאווה והן בחיים בכללי.
יש לי דפוס חשיבה ישן על אלוהים שאומר לי כל הזמן טוב לך? חכה מחר אני אנחית עלייך קצת .. מתפלל ללאלוהים לנכונות לעבוד את התוכנית על הנושא. 
א.ת לאלוהים שיש לי 2 ספונסיים שהלכתי לקבוצה בשבת במקום שיעור תורה שהייתי עם חברים.

מתפלל ללנכונות להעלות על הכתב את הסיפור האישי שלי.
ררוצה לחשוף שהרגשתי קצת חסין לתאווה השבת מול בנות חרדיות והרשתי לעצמי ללגום. מתפלל לקבל בשלווה את ההכחשב הרבה שבמחלה שלי הראש שלי מספר לי שבגלל שהן מנסות להסתיר זה אתגר למצוא וזה לא בגלל תאווה. 
ממתפלל לערב מפוכח!

תגובה: קדימה למסע! לפני 6 שנים, 11 חודשים #103635

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום אני סקסוהוליסט! א.ת. לאלוהים על נקיון!
א.ת. התחלתי להעלות את הסיפור האישי שלי על הכתב יקח לי זמן אבל מתפלל לנכונות כל יום להתקדם עוד קצת.
אני חווה לאחרונה שקרים שאני משתמש על מנת לכסות על בעיות בחיים מתפלל להעלות את זה מול הספונסר שלי.
א.ת. לאלוהים שיש לי 4 ספונסיים שמחברים אותי שלי אין כח מתפלל לזכור שאני לא אחראי עליהם.
מתפלל לאלוהים לכתוב בתדירות יותר גבוה

תגובה: קדימה למסע! לפני 6 שנים, 10 חודשים #104844

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום אני סקסוהוליסט! א.ת לאלוהים על נקיון!

אני מרגיש שאין לי כח לכתוב ביומן מסע כי יש לי כלים נוספים שעוזרים לי אך אני רוצה להזכיר לעצמי שכתיבת היומן מסע היא לא רק לעצמי אלא גם לתת תקווה לאחרים. אני מתפלל לאלוהים לנכונות להמשיך.

יש לי קושי מול שינה ומחשבות אני מתפלל לאלוהים לקבלה ולא לעמוד לו עם סטופר עד שהדבר יסתדר.

א.ת לאלוהים שהייתי מוכן לוותר היום על רצון שלי על מנת לעזור לחבר.

א.ת לאלוהים על יציאה עם חברים שהביאה לי הרבה החלמה.

מתפלל לעוד לילה נקי אחד!

תגובה: קדימה למסע! לפני 6 שנים, 10 חודשים #104870

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אמן. אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: קדימה למסע! לפני 6 שנים, 9 חודשים #106130

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
תודה גיימס!
שלום אני סקסוהוליסט א.ת לאלוהים על נקיון!

בשבת היה לי גל של חרדה שהיה לי קשה איתו אני רוצה להזכיר לעצמי לקחת את הדברים בפרופורציות.
אני עומד לסיים את הריענון על הסבל שבמחלה מתפלל לאלוהים להמשיך אח"כ בדרך.

א.ת לאלוהים על יכולת לשחק עם חברים ולקבל בשלווה שלא חייב לנצח
א.ת לאלוהים שאני מוותר על הנקודה ששכחתי בסוף המשפט כי הפרפקציוניזם לא נותן לי לוותר.
א.ת לאלוהים שנהיה פחות תלותי בתגובות של ההורים שלי ומסוגל לחיות את חיי.

מתפלל לאלוהים לעוד לילה נקי אחד!

תגובה: קדימה למסע! לפני 6 שנים, 8 חודשים #107269

• קדימה הלאה
  • דירוג פלטיניום
שלום! אני סקסוהלוסיט א.ת לאלוהים על נקיון!

עוברת עלי תקופה של מעבר ואיתה הרבה דחיינות והתלבטויות מתפלל לאלוהים לקבל את עצמי ולזכור שאין לי את הפריוילגיה לסמוך על עצמי כי זה מוביל רק לחרדות, אני צריך לקחת את הדברים כל פעם משהו אחד ולמסור לאלוהים את כל חיי.
אני שם לב שאני נותן ההרבה שירות ולא משקיע את הלב ולכן אני חושב שאני צריך להיות יותר ממוקד מתפלל לאלוהים להכוונה.
אני מרגיש איזהשהוא פער בין מה שהעולם חושב לבין מה שחוויתי בתקופה האחרונה מתפלל לאלוהים לזכור שלא על פי הדבר הספציפי הזה העולם עומד וזה סכ"ה אחוז מהחיים שלי.

א.ת לאלוהים על ראייה כיצד הפעולות שלי ולא הדיבורים שלי עושים שינוי לטובה בבית.
א.ת לאלוהים שיש לי יכולת לבקש סליחה בכנות ולא לנסות לתרץ בשקרים.
א.ת לאלוהים על חוויה טובה שעברה עלי של אחדות בחברותא ולהתמודדות

מתפלל לעוד לילה נקי אחד.
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 8 חודשים על ידי קדימה הלאה. סיבה: רווח מיותר

תגובה: קדימה למסע! לפני 6 שנים, 8 חודשים #107284

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קדימה, כייף לראות אותך פה איתנו, לייק.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן