ברוכים הבאים, אורח

הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי...
(0 צופה) 

נושא: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... 20447 צפיות

הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 7 חודשים #76961

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום
המסלול שלי התחיל עוד לפני שהכרתי את האתר הנפלא הזה.
לא דרך אחת. מאות דרכים! כל יום ניסיתי ושוב ונפלתי.

עד שב"ה הצלחתי להישמר למשך 6 ימים. ואז הרגשתי שבאו מים עד נפש! הרגשתי כמו מישהו שמטייל על קצה של צוק מחודד ועומד ליפול לעומק התהום...
ובדיוק אז בהשגחה פרטית הגעתי לאתר הזה. מבלי לחשוב פעמיים פתחתי חשבון, ובכל זאת עדיין לא האמנתי שזה באמת יעזור לי להחזיק מעמד עוד זמן רב.
וב"ה, מאז אני עדיין נקי.
היו ימים שהרגשתי שאוטוטו אני נופל... ולא האמנתי שיש סיכוי שאני עדיין ישאר נקי. אבל ב"ה בעזרת האתר הנפלא הזה אני עדיין נקי.
וכדי לדרבן את עצמי, אני נכנס ללוח של ה90 יום אפילו כמה פעמים ביום לעדכן שב"ה אני "עדיין נקי"!

ה' יעזור שאני ימשיך לשמור ולהישמר, ולהתרפאות לגמרי מההתמכרות הארורה.

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 7 חודשים #76968

שלום לך מושי היקר,

מאוד הזדהתי עם מה שכתבת בחיפוש מאות הדרכים ליציאה מהמקום הארור בו היית.הייתי שם.בדיוק.
הגעת אכן למקום המתאים, עם תקווה גדולה מאוד בעזרת ה'.

אשמח לעזור לך בכל אשר תצטרך בדרך המאתגרת-מלחמת החיים שלנו.

*טיפ ראשוני-כדאי לך להסתובב כאן בעיקר בקטיגוריה שנקראת "קולות של החלמה" בשביל לקבל הבנה והדרכה מפוסטים שחברים מנוסים כתבו כאן בשנים האחרונות.

בהצלחה רבה !

הוי אריאל,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 6 חודשים #77213

• מושי
  • דירוג פלטיניום
דברים שאני לא מאמין לעצמי שהם קורים!!

אתמול הייתי צריך להיות במקום מסויים, שמשם בד"כ מתחיל המסלול לנפילות. מקום קשה, באמת קשה.
לא זכור שהיה כזה דבר שעברתי במקום הזה [אני חייב לעבור שם, אין לי ברירה], ולא נפלתי אח"כ בעומקה דתהומא רבה!
ואתמול קרה אצלי היסטוריה! הקבוצה הזאת של שמור עיניך נתנה לי את הכוח לעמוד בהכל, ולעמוד במבחן הקשה. כשהגיע זמן של נסיון אמרתי לעצמי: מה? אני יצטרך לסמן ביומן המסע שלי שנפלתי? לא בא בחשבון! וזה מה שנתן לי את הכח לומר לעצמי "לא" מוחלט מבלי להתלבט אפילו.

אשרי מי שהקים את האתר המבורך הזה, אני מקנא בעולם הבא שלו! [וגם בעולם הזה שלו...]

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 6 חודשים #77430

• מושי
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים. אחרי שיטוט בפורום אני מרגיש שאני די אבוד בכל התכנית של GYE ולא הבנתי בדיוק איך עובדים איתו.

ראשית אציג את המצב שאני נמצא בו כעת:
קראתי הרבה אשכולות בפורום "קולות של החלמה". וזה חיזק אותי מאוד. ולמרות זאת הבנתי שאני לא במצב הכי גרוע כמו שחשבתי, ואני עדיין לא רואה את תחתית הבור אפילו מרחוק [ב"ה!!!]. אבל אני מפחד וחושש שאולי אני יפול לשם באיזה יום אפל חלילה...
הבנתי, שזה שאני רוצה להיגמל מהטינופת - עדיין לא מבטיח לי שאני באמת יגמל וישאר נקי. ולמרות שאני במסלול של ה90 יום. וב"ה עומד ביום ה38 בעזרת השם יתברך!! אבל אני עדיין לא בטוח בעצמי שאני יוכל להמשיך להישמר מזה בהמשך.

הבנתי שאפשרות היחידה היא ע"י ה12 צעדים בקבוצות החיות ובקבוצות הטלפונית.
אבל!
הקבוצות מתאימות רק למי שמכור באופן קשה יותר ממני. ולכן לא מתאים שאני יצטרף לקבוצות הללו שהם עלולות להזיק לי יותר מאשר להועיל ח"ו.

ולכן, אני עדיין עומד מבולבל: מה אני צריך לעשות כדי שאני יוכל להישמר והמשיך להיות נקי בעז"ה?

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 6 חודשים #77444

• מושי
  • דירוג פלטיניום
היום ה39 שלי.
פשוט לא מאמין שיש לי תקוה לצאת מזה בעז"ה!

אני מרגיש [להבדיל] כמו שמשה רבינו עלה למרום ונתקדש בקדושה של מעלה לחם לא אכלתי וכו'. ועד שהגיע ל40 יום ביום הכיפורים. כך גם אני יגיע [בעז"ה!!] ליום ה40 ב[ערב] יום הכיפורים מחר.

פשוט להמשיך לומר לתאווה "לא". ולומר לעצמי "כן".

לפני מי אתם מטהרים! (מסכת יומא)

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 6 חודשים #77449

מושי כתב:
שלום חברים. אחרי שיטוט בפורום אני מרגיש שאני די אבוד בכל התכנית של GYE ולא הבנתי בדיוק איך עובדים איתו.

קראתי הרבה אשכולות בפורום "קולות של החלמה". וזה חיזק אותי מאוד. ולמרות זאת הבנתי שאני לא במצב הכי גרוע כמו שחשבתי, ואני עדיין לא רואה את תחתית הבור אפילו מרחוק [ב"ה!!!]. אבל אני מפחד וחושש שאולי אני יפול לשם באיזה יום אפל חלילה...
הבנתי, שזה שאני רוצה להיגמל מהטינופת - עדיין לא מבטיח לי שאני באמת יגמל וישאר נקי. ולמרות שאני במסלול של ה90 יום. וב"ה עומד ביום ה38 בעזרת השם יתברך!! אבל אני עדיין לא בטוח בעצמי שאני יוכל להמשיך להישמר מזה בהמשך.

אבל!
הקבוצות מתאימות רק למי שמכור באופן קשה יותר ממני. ולכן לא מתאים שאני יצטרף לקבוצות הללו שהם עלולות להזיק לי יותר מאשר להועיל ח"ו.

ולכן, אני עדיין עומד מבולבל: מה אני צריך לעשות כדי שאני יוכל להישמר והמשיך להיות נקי בעז"ה?

מושי אתה מוזמן ליצור איתי קשר במייל: matchilshuv@gmail.com.
אשמח לדבר איתך על העניין הזה.

אוהב

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 6 חודשים #77460

• מושי
  • דירוג פלטיניום
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב:
מושי כתב:

אבל!

מושי אתה מוזמן ליצור איתי קשר במייל: matchilshuv@gmail.com.
אשמח לדבר איתך על העניין הזה.

אוהב

נדבר מיד אחרי יום הקדוש...

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 6 חודשים #77461

• מושי
  • דירוג פלטיניום
ארבעים יום וארבעים לילה!

ב"ה זו הפעם הראשונה אחרי כמה וכמה שנים שאני מרגיש שאני מגיע ליום הכיפורים "קצת" יותר טהור, ופחות מלוכלך ומטונף ומכל כיון אפשרי...

אבא! עזרת לי עד היום. תעזור לי הלאה!

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 6 חודשים #77606

• מושי
  • דירוג פלטיניום
היום ארבעים ושבעה ימים, שהם ימי קדושה החלמה ונקיות בעזרת השם יתברך...

ביומ-יום הרגיל, אני יותר עסוק. ולכן יותר קל לי לדחות את התאווה בגלל העיסוקים שלי.
אבל עכשיו בימי חול המועד, שאני פנוי "ומשועמם" ואין לי מה לעשות, הנסיון הרבה יותר קשה, ואני מרגיש שאוטאוטו אני נופל, ומתפלל הרבה לה' שיציל אותי לא ליפול חלילה.
ובדרך, תוך כדי הקשיים נכנסתי לפורום להתעדכן. ולא יאומן! פשוט התחזקתי! אני לא לבד, כולנו שותפים למסע המתוק והמתיש. ובעז"ה נעבור גם את הזמנים הקשים יותר.

אבא! עזרת לי עד היום, תעזור לי הלאה. אני לא יכול בלעדיך...

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 5 חודשים #77771

• מושי
  • דירוג פלטיניום
היום חמישים וארבע ימים!

כשהתחלתי את המסע, אמרתי לעצמי: הרי בתקופת החגים ממילא תיפול - אז למה לך להתחיל?
ובכל זאת התחלתי.
ובעזרת אבא שבשמים קרה הלא יאומן! הנה עברו ימי החגים ואני עדיין נקי!
אני אסיר תודה לה' על כל יום נוסף של נקיות שעובר עלי, וממשיך להתפלל הלאה שאני ימשיך להיות נקי.

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 5 חודשים #77772

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 5 חודשים #77903

• מושי
  • דירוג פלטיניום
היום היה לי יום קשה, ידעתי שזה יהיה קשה אצל לא ידעתי עד כמה.
היו רגעים שהרגשתי שאני הולך על צוק גבוה בקצה הכי מסוכן שיש. עצמתי עיניים ואמרתי: אבא! אני לא יכול לבד, תעזור לי!
וב"ה הצלחתי לעבור גם את הים הגדול והקשה הזה.
וכשחזרתי פה לפורום, נתתי הודיה מיוחדת לאבא'לה שבשמים שאני יכול להמשיך לסמן בלוח "אני עדיין נקי".
מי האמין?!...

שיהיה לנו עוד לילה נקי ושפוי.

= = =
גם היום, רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 5 חודשים על ידי מושי.

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 5 חודשים #77918

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תחזיק מעמד, אנחנו פה כדי לעזור

שיהיה לך עוד יום נקי

תמשיך לעדכן

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 5 חודשים #77919

• מושי
  • דירוג פלטיניום
לפעמים, לאחר שעברתי יום קשה, ואני כבר מאחוריו. אני מרגיש כמו המשל הידוע של המרפסת שצופה על "המבוך" הגדול מלמעלה. אני רואה את עצמי איפה עברתי, ואני רואה לאן הגעתי.
זה מחשל ומחזק לקראת היום הבא, ונותן הרבה כוח ומוטיבציה להמשיך.

אבא! תודה על מה שעזרת לי עד היום. ואנא! תמשיך לעזור לי - כי אני לא יכול בלעדיך...

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: הדרך שלי. גם אם לא האמנתי לעצמי... לפני 8 שנים, 5 חודשים #78026

• מושי
  • דירוג פלטיניום
עוד יום נוסף של נקיות, ובפרט היום!
מה קרה היום?

צפיתי בתמימות בסרט דרמה כלשהו, וכמובן כדרכם של אומות העולם - כדי לעניין אנשים ולמשוך אותם, הם תמיד לדחפו בכוח מין בכל סרט שהוא - גם אם זה לא ממש קשור.
ופתאום הרגשתי - אוי! אני מתחיל להחליק במדרון. אבא, הצילו!!

סגרתי את הסרט, ומחקתי אותו מהמחשב.
וממשיך להתפלל לאבא שבשמים: ואל תביאנו לידי ניסיון ח"ו...

ולסיום, בעזרת אבא האוהב ואהוב סימנתי 63 יום לנקיות ושפיות!
תודה לך אבאל'ה.

= = =
גם היום, רק להיום.

זמן ליצירת דף: 0.79 שניות

Are you sure?

כן