ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 61706 צפיות

תגובה: החברותא לפני 1 שנה, 9 חודשים #142905

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
תודה על השיתופים ועל הדרך
מן 'המפוכחות' אל 'המפוקחות'

שום דבר אינו קורה בעולמו של אלוקים בטעות לפני 1 שנה, 9 חודשים #142927

אשתף בקצרה את קורות יום האתמול.
היה לי בביתי מחשב חדש שאחי קנה בשבוע שעבר, והצעתי לו שאסדר לו את המחשב בחינם במקום שישלם על כך כסף לטכנאי מחשבים.
אתמול, הייתי צריך לקחת את זה מהבית לכולל בשביל שהמחשב יגיע לבסוף אל אחי, ושכחתי את המחשב בתחנת האוטובוס מתחת ביתי.
אני אדם מאד אחראי באופן כללי וזה מאד לא מתאים לי לשכוח דברים ובודאי לא מחשב יקר. וזה מאד לא נעים לי מאחי... היתה לי סיבה להרגיש כמה אני דפוק ולא אחראי, כמה אני אשם בזה, וכו' וכו'.
ובפרט, כשהתברר כמעט במאה אחוז שהמחשב לא רק נשכח בתחנה, אלא גם נגנב ע"י פועלים שהיו באותו אזור באותו זמן. וכעת אני גם צריך לשלם כמה אלפי ש"ח לקניית מחשב חדש לאחי.
אסירות תודה שלמרות הכל, ולמרות השיתוף הקודם שלי על החברותא בכולל, בכל זאת למדתי איתו אתמול מצויין מעבר למצופה, למרות שכאשר יצאתי אתמול מהבית (לפני שכחת המחשב) אמרתי לאשתי שאני מתפלל שאצליח ללמוד איתו היום, כי לא היה נראה לי שיהיה לי קל איתו.
לסיכומו של יום, אמרתי לאשתי אתמול בערב שאני מרגיש שעברתי "חוויה רוחנית", לדעת, להרגיש ולחיות שאלוקים ורק אלוקים עשה שהמחשב ייגנב, לא אני אשם בזה, לא הגנב אשם בזה, לא המשטרה שפתחתי אצלה תיק בינתיים, ולא אף אחד אחר אשם בכל הסיפור הזה. כי "שם דבר אינו קורה בעולמו של אלוקים בטעות". ולכן גם לא ניסיתי לחשוב על מה אלוקים העניש אותי, אלא רק הבנתי שאני צריך להיות יותר קרוב אליו ולהבין שהכל ממנו, וזה מה שניסיתי והשתדלתי לעשות אתמול.
הרגשתי אתמול הרבה יותר קרוב לאבא שבשמים. פשוט מסרתי את החיים שלי אליו.
מתפלל לעוד יום נקי שפוי ושלו, ולקבל את רצונו של אלוקים בחיי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: שום דבר אינו קורה בעולמו של אלוקים בטעות לפני 1 שנה, 9 חודשים #142931

• יוחאיי
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • חבר קבוע

מדהים!!!
זה לא פשוט ממש קשה, אפשר להיכנס מהדבר הזה להרבה פגמי אופי
סיפור עצוב שזה היה נראה בהתחלה שבסוף פתאום קיבלת אותו איכשהו (כמעט במאה אחוז) היה קצת מאכזב
אבל עדיין יכול להיות שזה ישתנה ויהיה בסדר, 
אשריך מתחיל, ממש לקנאות בדרך שלך (קנאת סופרים כמובן..)
חיזקת!!

תגובה: שום דבר אינו קורה בעולמו של אלוקים בטעות לפני 1 שנה, 9 חודשים #142946

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

ווואו קראתי ונדהמתי ממש סיפור שהייה ממש אפשר ליפול שם.
כל הכבוד על הדרך ועל הקבלה .
ממש מחזק.
אאוהבים אותך

שום דבר אינו קורה בעולמו של אלוקים בטעות לפני 1 שנה, 9 חודשים #142974

תודה לכל המגיבים.

המשך הסיפור הוא, שלמחרת אותו יום, אמרתי לעצמי ששווה לי לשלם את הסכום הגדול של המחשב בשביל לחוות באמת את החוויה של הכותרת ש"שום דבר אינו קורה בעולמו של אלוקים בטעות".
וביום שני בערב, עשיתי העברה של כל הסכום לחשבון בנק של אחי. ביום שאחרי כן התברר לי מלמפרע שאחי ישן כל הלילה כי הוא רצה לעשות לי בחזרה העברה של כל הכסף. לא היה נעים לו שאצטרך לשלם לו את זה, אחרי שהוא ביקש ממני לעשות לו טובה להתקין לו תוכנות במחשב וכו'. אסירות תודה שהמריבות שלנו זה שכל אחד רצה למחול ולוותר לשני, ולא הפוך.

ולבסוף בא השלישי והכריע ביניהם, ואמא שלי שתחיה הודיעה שהיא תשלם את הכל. היא לא מיליונרית, אבל היא רצתה לעשות לנו טוב.
בכל אופן, למרות שלא זכיתי לשלם סכום כספי על השיעור שאבא שבשמים הביא לי, אבל אני מקוה שבכל זאת למדתי משהו בשיעור הזה.
ואני מתפלל לזכור הלאה שהכל הכל הכל מתנהל אך ורק ע"י אלוקים, אני סה"כ אדם קטן שעושה פעולות שאלוקים רוצה שאעשה, אבל התוצאות ושאר הקורות איתי, אינם תלויות בי כלל.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 9 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: שום דבר אינו קורה בעולמו של אלוקים בטעות לפני 1 שנה, 9 חודשים #142982

וואו, אשריך. לא יודע אם הייתי מצליח. מדהים לראות שההחלמה יורדת כ"כ עמוק לחיים. שנרצה ונזכה בע"ה.

תגובה: שום דבר אינו קורה בעולמו של אלוקים בטעות לפני 1 שנה, 9 חודשים #142990

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

ווואו מדהים .
אבא הביא את הנסיון ואתה עמדת בו כמו גדול.
קיבלת החלטה והלכת איתה עד הסוף.
זה העניין ...
שצריך לקבל את רצונו ...
אוהבים אותך , ושבת שלום

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 9 חודשים #143061

ערב טוב.
עוברים עליי ימים עמוסים מאד פיזית וגם רגשית, שמחות מלוות בעצב. ומעבר להכל, אני צובר הרבה עייפות ואני חלש בימים הללו. גם הערב הלכתי עם אשתי לחנות רהיטים לקנות רהיט מסויים לבית, ולא היה למוכר זמן בשבילנו, וחזרנו כלעומת שבאנו, אחרי שלקח לנו הרבה זמן למצוא מישהי שתשמור לנו על הילדים, ואנחנו גם מרגישים במבוי סתום בנוגע לרהיט שאנחנו רוצים לקנות.
אני מתפלל לשחרר את הכל, ולקבל שלווה, וכן לקבל את הכח ואת היכולת להחליט מה טוב ומה נכון בשבילנו.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 9 חודשים #143085

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 21 יוני 2022 20:30:

ערב טוב.
עוברים עליי ימים עמוסים מאד פיזית וגם רגשית, שמחות מלוות בעצב. ומעבר להכל, אני צובר הרבה עייפות ואני חלש בימים הללו. גם הערב הלכתי עם אשתי לחנות רהיטים לקנות רהיט מסויים לבית, ולא היה למוכר זמן בשבילנו, וחזרנו כלעומת שבאנו, אחרי שלקח לנו הרבה זמן למצוא מישהי שתשמור לנו על הילדים, ואנחנו גם מרגישים במבוי סתום בנוגע לרהיט שאנחנו רוצים לקנות.
אני מתפלל לשחרר את הכל, ולקבל שלווה, וכן לקבל את הכח ואת היכולת להחליט מה טוב ומה נכון בשבילנו.

קודם כל אוהב אותך [משום מה כתבתי תגובה והיא לא הצליחה לעלות איזה באג]
תודה על העדכון
ותודה על השירות
לילה טוב

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 9 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים. סיבה: שגיאת כתיב קטנה :)

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 9 חודשים #143087

• שבי1
  • דירוג פלטיניום

אוהביםםם.
שחרר לאבא יקר ואוהב את רצונך , וכנס לרוגע .
רצונו יעשה ולא רצוננו.
זה דבר ניפלא שלמדתי כאן , וגם הפנמתי וממשיך להפנים.
והתוצאות ? מדהימות ..
אסירות תודה .
שבת שלום ומבורך

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 9 חודשים #143142

בוקר טוב וחודש טוב
עברו עוד כמה דברים בימים האחרונים.
אסירות תודה שלמרות יסורי נפש גדולים שהיו לי בעקבות ענין מסויים עם החברותא, שעיקר היסורי נפש היו מכך שנכנסתי למבוי סתום בעקבות פעולות לא שפויות של אדם אחר, ולא ידעתי היאך אני צריך להתנהג באותו מקרה.
אבל אסירות תודה ששיתפתי והתחברתי, וביקשתי מאלוקים את הכח ואת ההכוונה, ולבסוף הענין הסתיים, אך כנראה שבאופן כללי הענין לא הסתדר, ואצטרך להחליף חברותא. וגם בזה יש לי אסירות תודה שאמנם הפגמי אופי שלי אומרים לי לגשת ולומר לו בצורה יפה, שבגלל כך וכך אני מחליף חברותא, אבל בס"ד יש לי את הנכונות לומר לו רק שאני מעוניין להחליף חברותא ולהתרענן, בלי להטיל עליו כתב אישום וכיוצ"ב.....

מתפלל לעוד יום  אחד נקי ושפוי

חודש טוב לכולם
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים

קורסים מעניינים וספונסר לפני 1 שנה, 8 חודשים #143203

ביקרתי בימים האחרונים בכמה אתרים, של קורסים חומרי לימוד וכדו', ובדקתי גם את התחומים שהבנתי שלא טוב לי לבקר בהם, אסירות תודה שיצאתי משם מהר, אבל אני רוצה לשחרר את הרצון הזה לקבל תאווה כביכול מוקטנת או כמעט לא קיימת, או כל התירוצים שהמחלה מספרת לי למה את זה מותר לי.
אני גם מתפלל לקבל את הנכונות להיפגש ביום ראשון או שני עם הספונסר, להתקדם הלאה בעבודה הרוחנית.
מתפלל לעוד יום נקי שפוי ומפוכח
שבת שלום

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 8 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 8 חודשים #143391

יש לי תקופה ארוכה טינות על קבוצת אנשים מסויימת, שיתפתי עליהם וכתבתי עליהם לא מעט צעדי 4. אבל אני עדיין מרגיש שמאד מאד קשה לי להרפות בענין הזה, כי כל יום ויום מתחדשות הסיבות לטינות. זה כמו שיעמוד כל יום ויום וישבור לי את הבית. וזה מאד קשה לי הענין הזה.
אסירות תודה שעשיתי הערב פעולה מסויימת שהיא פעולה הפוכה בענין הזה, ואני מתכונן לעשות עוד פעולה דומה הערב. מתפלל להשתחרר מהטינות, ולקבל את האנשים הללו, לקבל את המחלה שלהם, לקבל את השוני שלהם ממני, ואני מוסר לאלוקים את כל הפחדים שיש לי בעקבות מה שאותם אנשים עושים.

בין הזמנים תשפ"ב לפני 1 שנה, 7 חודשים #143615

אסירות תודה על בין הזמנים עמוס מאד.
אסירות תודה שיש לי הרבה הזדמנויות להיות יותר עם אשתי, עם הילדים ועם כל המשפחה. אסירות תודה שכבר למעלה משבוע אנחנו שומרים על חמש גיסים שלי, וב"ה אנחנו מצליחים לעשות להם תוכניות שיעניינו אותם.
אסירות תודה על שאני יכול להיות ליד תאווה, ובקושי לדעת שהיא קיימת שם. אני יכול לחיות את ההווה ואת הדבר האמיתי, בלי לברוח לתאווה, לפנטזיה ולדבר שאינו אמיתי.
אסירות תודה שאני יכול לחזור מטיול ולבכות ולדמוע מאסירות תודה, ולא לחזור מטיול ולהמשיך לחוות אך ורק את התאווה שהיתה ולא את הטיול והחוויה עצמה.
אסירות תודה שאני גם לומד בבין הזמנים, וגם עושה פעולות וכתיבה, אמנם פחות מביום יום אבל בכל זאת אני עושה, וממשיך להיות מחובר.
אסירות תודה על כתיבה של כמה צעדי 4 היום בבוקר, שב"ה מאד שחררו אותי, והחזירו אותי למקום הנכון, לפורפורציות הנכונות, ולשפיות.

תודה לך אבא אוהב על הניסים הגדולים שאתה עושה בחיים שלי.
מתפלל לעוד יום אחד נקי, שפוי, רגוע ושלו. ובתפילה להיות נוכח היום בלילה במנגל המשפחתי, ולנפנף את המנגל ורק את המנגל, ולא לנפנף אנשים וילדים, בידיי או לחילופין בפי....

תודה רבה לכולכם
אוהב אתכם וצריך אתכם

תגובה: בין הזמנים תשפ"ב לפני 1 שנה, 7 חודשים #143616

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

תודה על השיתוף מעודד מאוד,

בהצלחה 

מי ייתן ואוכל גם ללמוד את הצעדים 

זמן ליצירת דף: 0.96 שניות

Are you sure?

כן