ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 62104 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 שנים #142192

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 240 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך צועד. שיהיה לך חג שמח ולכל המשפחה.
המון נחמה בעזרת ה' יתברך.
מזל טוב על ה7 שנים.
וכל הכבוד שעם כל הניקיון אתה ממשיך להשתייך אילנו.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 11 חודשים #142331

בס"ד בשנים האחרונות אני משתדל להעלות ע"ג הכתב את הלימוד שאני לומד. לצערי בחצי שנה - שנה האחרונה לא עלה בידי לכתוב כבעבר. רוב הדברים לא נכתבו ואינם מושלמים. זה קשה לי, כואב לי ועצוב לי. דיברתי על זה הרבה עם חברים ועם אשתי, קיבלתי את המציאות הזאת, ואת התוכניות של אלוקים בחיים שלי.
היום התעסקתי בכתיבות הללו ועלו לי שוב הרגשות הללו, וצף לי מעט הכאב. אני רוצה שוב פעם למסור את החיים שלי לאלוקים, ולזכור שכל מה שקורה לי בחיים זה התוכנית של אלוקים, וגם מה שכביכול אני עושה, הכל זה מכוחו של אלוקים. וגם מה שלא קורה זה מכוחו של אלוקים. אני רוצה לזכור זאת ולשחרר את התחושות של חוסר המושלמות שלי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תחילת זמן קיץ תשפ"ב לפני 1 שנה, 11 חודשים #142413

ערב טוב.
בס"ד התחלתי היום את זמן קיץ בכולל. היה לי מאד קשה, ועצוב. לא זכיתי לקבל את ברכתו של אבי הכ"מ להצלחה בזמן הבעל"ט.
היו גם פחדים ולחצים מאברכים חדשים בכולל, מכך שיש לי חברותא חדשה בצהריים, שיצטרך לקבל את זה שכמה פעמים בשבוע אני יוצא קצת מוקדם לפני סוף הסדר (לקבוצה).
ועל כולנה, אתמול שהיתי עם אשתי שתחיה בבית החולים עד איזור השעה 3.00 לפנות בוקר, והלכתי לישון בערך ב-3.30 ואחרי פחות משעתיים כבר עמדתי על רגליי, ובס"ד למדתי טוב ותיפקדתי מצויין במשך כל היום, ואף השתתפתי במשך שעתיים במפגש של אינטרגרופ ירושלים.
אסירות תודה לאבא אוהב על הכוחות הנפשיים והגופניים שהוא נותן לי, ועל כל רגע ורגע של נקיון.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 11 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: תחילת זמן קיץ תשפ"ב לפני 1 שנה, 11 חודשים #142480

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 34 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה מדהים.
בקשר לסיום הכתיבה. ההרגשה שלי, וכבר העלתי את זה כאן בכמה מקומות, שההתמכרות הולכת יחד עם הפרעת קשב ודחיינות. 
ויכול להיות שהעבודה על עזה תעזור להכל
הקב''ה יתן לך כוח לחדש חידושים אמתיים, ולבררם, ויפוצו מעיונתך חוצה. 

תפילה, רכב וציפייה לפני 1 שנה, 11 חודשים #142504

בוקר טוב חברים יקרים.
אני רוצה לשתף שיש לי הרבה דברים קטנים שקצת מטרידים אותי ואני משאיר אותם בתוכי, ולא משחרר אותם. כנראה שזה לא עושה לי הכי טוב, וכדאי לי להוציא זאת החוצה.
בשלושת הימים האחרונים לא קמתי בבוקר לתפילה בזמן בשביל להספיק את האוטובוס שבו אני נוסע לתפילה, ובגלל זה נשארתי להתפלל בבית ביחידות. זה לא נעים לי משאר המתפללים בביהכנ"ס שאני לא מגיע כל יום לתפילה בזמן, וכמובן הבעיה כאן זה הפגמי אופי שלי שאני צריך להיות מושלם, וממילא לא תתכן מציאות שאני מאחר..... וגם לא נעים לי מעצמי...
אני מתפלל להשתחרר מהרגשות של הנחיתות ורגשי האשמה, וגם מתפלל לקבל את הכח לקום בזמן.

דבר נוסף, בשבועות האחרונים יש לי הרבה מאד ספיקות אולי הגיע הזמן לקנות רכב, אני גם לא יכול להגיע לתפילה בבוקר ממש בזמן תחילת התפילה, כיון שהאוטובוס הראשון בבוקר לא מותאם לזמני התפילה שלי... וגם אני לוקח כל יום את הילדים לחיידר וגן בשכונה שלידי ואני נודד איתם באוטובוס ובהליכה ברגל, וגם הכולל שלי רחוק, וגם בהליכה לקבוצות אני נודד באוטובוסים ברחבי העיר, וגם כי אני רוצה רכב.....
מתפלל להכוונה בענין, ולהרפות

דבר אחרון לעת עתה, אני ואשתי מצפים ומחכים למשהו שצריך לקרות בקרוב, וכבר מאבדים קצת את הסבלנות והשלוה, וגם כאן אני רוצה למסור את הרצונות והחיים שלנו לאלוקים ולקבל את התוכניות שלו בשבילנו.

תודה רבה
יום  טוב לכולנו
אוהב וצריך
אבל אני לא יודע כמה זה נכון בשבילי למול העלויות של הרכב.

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 11 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

מזל טוב לפני 1 שנה, 11 חודשים #142552

בוקר טוב
בס"ד נולדה לי השבוע בת בשעה טובה ומוצלחת
תודה לה' על המתנה הנפלאה הזאת,
ב"ה היא והיולדת מרגישים טוב.
אסירות תודה שאמא שלי ושאר בני המשפחה עוזרים לי מאד בימים הללו, וגם מטפלים לי בשאר הילדים וכו' וכו'.
מתפלל לעשות את רצון האלוקים, ולקבל עוד יום נקי ושפוי, להיות נוכח בבית ולעזור כמה שנצרך.

בשמחות אצל כולם
אוהב אתכם וצריך אתכם
מתחיל שוב וצועד לאלוקים

תגובה: מזל טוב לפני 1 שנה, 11 חודשים #142555

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזל טוב - מזל טוב
אוהבים אותך
תודה שאתה איתי בדרך

תגובה: מזל טוב לפני 1 שנה, 11 חודשים #142556

מזל טוב!!!

הרבה נחת!!!

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 11 חודשים #142558

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מזל טוב חבר יקר! שתזכה לגדל אותה עם המון החלמה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 11 חודשים #142560

• בן ראובן
  • רצף ניקיון נוכחי: 52 ימים
  • חבר קבוע

מזל טוב ! בשורות טובות 
הצלחה בכל

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 11 חודשים #142573

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 34 ימים
  • דירוג פלטיניום

מז''ט תזכו לגדלה לתורה לחופה ולמע''ט. אם שאר אחיה ואחיותיה. 
ושתצליחו להיות הורים טובים. ואנשים שלמים.
וברכה אישיתי לך, שתצליח להמשיך להשפיע טוב לסביבתך. 

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 11 חודשים #142588

גם אני מצטרף להנ"ל

החברותא לפני 1 שנה, 10 חודשים #142893

בוקר טוב חברים
כמה שבועות לא כתבתי כאן הודעות ביומן שלי, אמנם אני נכנס לכאן כל יום, אבל לא עלה בידי לשתף, ב"ה יש לנו בבית את התינוקת החדשה, וכעת אנחנו עומדים לפני חתונה במשפחה. יש קצת עומס אבל ממשיכים להיות כאן.
אני רק רוצה לשתף שבשבועיים האחרונים היו לי כמה קשיים עם החברותא שלי  בכולל. אני מכיר את האישיות שלו וכו' ולמדתי במשך השנים האחרונות להבליג ולוותר על הפגמי אופי שלי, גם במקומות שאני יודע בבירור שאני צודק. אבל כעת הגעתי לקושי שממש לא הצלחתי לצאת ממנו, אני גם יודע מה החלק של הפגמי אופי שלי בגישה למה שקרה לי איתי לאחרונה, אבל בכל אופן אני במצב מאד מתסכל, שגם אחרי שנכנעתי לו וויתרתי לו בענין שהוא רצה, הוא עדיין ממשיך להרגיש שהוא ורק הוא השולט והמחליט מה בדיוק נלמד וכו', ואני צריך להיענות תמיד לכל הדרישות שלו, וכמובן שעל הדרך הוא דאג לזרוק לי כמה "עקיצות".
אני יודע שהוא לא עושה מתוך רוע אלא מתוך חולי, ואני רוצה לקבל אותו, אבל אני גם נמצא במצב שאני לא יודע איך אני מצליח להמשיך מכאן הלאה, אתמול עשיתי פעולה קטנה שהיה נראה לי שתוכל להוציא אותי מתוך הסבך הזה, מתפלל לה' שאכן זה יפעל את התוצאה המיוחלת.
ואני מתפלל שוב פעם לקבל את האיש הנ"ל עם הפגמי אופי שלו, ולהתמקד בחיובי שבו ולא בשלילי, ואני גם רוצה להיות אסיר תודה, שלמרות שהראש כולל הבין שקורה איתנו משהו הוא שאל אותי על הענין, בכל אופן לא התחלתי לרכל עליו וכו'.
מתפלל לשלוה ורוגע ולעוד יום אחד נקי ושפוי.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שנה, 10 חודשים #142897

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 240 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך אחי !!

יהי רצון שהעניין יסתדר באופן הטוב ביותר ושלא תוותר מהעתיד שלך בלימוד התורה בשבילו.

רצונו יעשה !

החברותא לפני 1 שנה, 10 חודשים #142900

תודה רבה קדושת.
במשך הבוקר נזכרתי שאני גם חסר אונים מול החברותא שאני לומד איתו ביום שישי בבוקר, שיש איזה מסויים שמפריע לי בלימוד איתו. אסירות תודה שהיום הצלחתי להתנהל שם טוב יותר. מתפלל לשלוה ולעשות את הפעולות הנכונות.

זמן ליצירת דף: 0.79 שניות

Are you sure?

כן