ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 30862 צפיות

ציון דרך 6 שנים לפני 4 חודשים, 3 שבועות #135975

• מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
  • רצף ניקיון נוכחי: 2371 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • ההולכים בחושך ראו אור גדול חבר בקבוצה חיה

בעז"ה היום בערב אמסור ציון דרך 6 שנים להודות לה' על כל רגע ורגע של נקיות, וכן להזכיר לי ולחברים מהי הדרך שאותה אני עושה ורק בזכותה אני זוכה לצעוד לאלוקים ולהישאר נקי ושפוי עוד יום אחד, כל יום רק להיום.
הציון דרך יימסר בעז"ה בקבוצת מטרתינו העיקרית בירושלים בשעה 19.00 בערב.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה
........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי "מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"

תגובה: ציון דרך 6 שנים לפני 4 חודשים, 3 שבועות #135976

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 94 ימים
  • דירוג זהב

מדהים ממש!!!!!!! 6 שנים זה בהחלט עמוק בתוך הדרך, מסע של חיים...
יש לי שאלה: גם אחרי שש שנים צריך ללכת לקבוצות? אין איזה שלב שאתה עולה על מסלול ההחלמה ומפסיק להתעסק בהתמכרות? איזה שהוא איזון כמו של אדם שלא מתמודד

תגובה: ציון דרך 6 שנים לפני 4 חודשים, 2 שבועות #136136

• דירוג פלטיניום

ערב טוב.
שאלת האם יש שלב שעולים על דרך ההחלמה ומפסיקים להתעסק בהתמכרות?
התשובה לזה היא כן, וזה מה שקורה איתי באסירות תודה בששת השנים האחרונות, אני מכור אבל אני לא מתעסק בהתמכרות. וזה על ידי כך שאני עולה על מסלול ההחלמה.
שאלת האם גם אחרי שש שנים צריך ללכת לקבוצות?
התשובה היא שהסיבה שאני הולך לקבוצות זה לא בגלל מה שהיה לפני שש שנים אלא בגלל מה שאני היום. כפי הנראה אני מכור לכל החיים, ואם היום לא אעשה את הפעולות של התוכנית ואעבוד את הצעדים, אז תוך זמן כזה או אחר אחזור שוב פעם להשתמש.
לכן אני ממשיך להגיע לקבוצות ולעבוד את הצעדים, והדרך היא נפלאה ביותר, ויש הרבה הרבה מתנות בדרך. והעיקר זה שאני ממשיך לצעוד לאלוקים ולהתקרב אליו עוד ועוד.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תקופה קשה מנשא לפני 1 חודש #139042

• דירוג פלטיניום

ערב טוב חברים יקרים,
קשה לי להאריך, אבל נעדרתי מכאן הרבה זמן בעקבות פטירתו הפתאומית של אבי זצ"ל הכ"מ.
הוא היה חלק גדול מאד בתוך החיים שלי, היתה לי קירבה גדולה ומיוחדת אליו.
התקופה קשה מהרבה בחינות, הן מהאבל עצמו והגעגועים הנוראיים, והן שלפעמים אני שם לב שאנשים שסביבי לא מספיק מבינים אותי, וזה לא בכלל לא באשמתם, אבל אני צריך להתמודד את זה, ואסירות תודה שאני עובד בתקופה הזו הרבה צעדים בכל הענין הזה. גם בתוך המשפחה כולה אני מכניס את הצעדים בצורות מסויימות.
אני רוצה גם לשתף אתכם על כך שהוא ידע על הנפילות הקשות שלי בתאווה, והוא גם ידע שאני בתוכנית. אמנם הוא לא כ"כ הבין מה כל הסיפור הזה, ואני רק צריך ללמוד יותר טוב והכל יהיה בסדר, אבל הוא לא ממני מעולם להגיע לקבוצות וכו', וגם בתקופת האירוסין עם אשתי היקרה הוא לא מנע ממני לעשות ולהתנהל כמו שהורה לי הספונסר למרות שהוא ואימי שתבדלחט"א חשבו שצריך להתנהל אחרת.
הם ראו את השינוי הגדול שאני עובר, (אגב, בזמן מסויים התברר לי בעקיפין שאבא שלי גם יודע מה השם שלי כאן בפורום, אך כמובן לא יצא מזה שום נזק, כי אלוקים מנהל את העולם ולא אני), ולאחרונה שמעתי הקלטה של אבי זצ"ל שמדבר עם אמא שלי שתחיה על השינוי הגדול שאני עובר (מדובר היה אחרי שנה וחצי בתוכנית עם נקיון בחסדו הגדול).
במשך השנים שאני בתוכנית זכיתי באופן מסויים לעשות הרבה נחת רוח להורים שלי, והחזרתי קצת נחת מאותם שנים קשות שהתנהגתי בכל תחום שהוא באופן לא ראוי כלל, ולא הצלחתי להחזיק מעמד בלימוד בישיבה וכו', אך בס"ד בשנים האחרונות, אבא אוהב נתן לי את הכוחות, ואף זכיתי להוציא קונטרסים עבים על הסוגיות שלמדתי בכולל. כמובן זה הכל ניסים גדולים שאני מודה עליהם לה' כל יום ויום.
ורק לכם (מלבד אשתי), אני יכול לשתף כמה אני שמח (עד כמה שאפשר להיות שמח בתוך העצב העמוק הזה) שזכיתי לעשות לו נחת ושמחה בכל השנים האחרונות, ונפרדנו זה מזה באהבה אין קץ, כשאני יודע כמה הוא היה מאושר ממני (למרות שבכל השנים ובכל הזמנים הקשים הוא אהב אותי מאד מאד, וגם כשהוא ואמי שתחיה דיברו איתי על הנפילות שלי וכו', הם אהבו אותי אהבת נפש בצורה מדהימה). והוא גם זכה לראות הרבה נחת ושמחה מהילדים שלי, שילדיי גם זכו להיות מהנכדים האחרונים שדיברו איתו.
יש לי עוד הרבה מה לכתוב ולשתף אתכם, אבל לא קל לי לעשות את זה, גם את הפוסט  הזה לקח לי כמה חודשים עד שהגיע לי הכח להיכנס ולכתוב.

יהי רצון שאזכה לבשר לכם אך ורק בשורות טובות
לילה טוב
אוהב אתכם מאד
"מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תגובה: תקופה קשה מנשא לפני 1 חודש #139043

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך ותומכים בך!

מזדהה מאוד (גם אבי מורי ע"ה נפטר לפני שנתיים).
זה קושי אדיר מלא בזכרונות ותחושות.
שמח לשמוע שהוא היה עד לתהליך הפנימי העמוק שעבר עליך. 
אני בטוח שגם עתה הוא רווה ממך רוב נחת.

שתהיינה לך רק בשורות טובות, ישועות ונחמות.

המשך הצלחה רבה בעז"ה

תגובה: תקופה קשה מנשא לפני 1 חודש #139046

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאד
היה לי קשה מאד להבין אותך למרות ששוחחנו וניסיתי להבין...
אשרך על הסבלנות וקבלת הדין... 

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 שבועות, 1 יום #139057

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך ידידי !

יהי רצון שהשם ינחם אותך בתוך שאר אבילי ציון ולא תוסיפו לדאבה עוד.

אני בטוח שאבא שלך ז"ל גם מאד שמח מלמעלה כשהוא רואה אותך חי חיים מאושרים ואמיתיים של תורה ויראה, מתוך קדושה ועזרה לזולת.

שיהיה לך שנה טובה !

אשריך שלא מעדת ולא נפלת על אף הקושי העצום שהיה לך !

חיבוקק עננקק !!!

זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן