ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 27521 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 חודש, 1 שבוע #129001

• מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
  • רצף ניקיון נוכחי: 2057 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • ההולכים בחושך ראו אור גדול חבר בקבוצה חיה

אסירות תודה שנכנסתי עוד כמה פעמים לאתרי קניות בשביל מה שהייתי צריך, ואמנם נכנסתי קצת לקטגוריות הנ"ל אבל הרבה פחות בשביל תאווה, ויותר בשביל צרכים חיוניים כהגדרת המחוקקים.
מתפלל להמשיך בחיבור ובעשיית הפעולות והצעדים.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה
........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי "מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"

ירידה לצורך עליה לפני 1 חודש, 1 שבוע #129147

• מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
  • רצף ניקיון נוכחי: 2057 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • ההולכים בחושך ראו אור גדול חבר בקבוצה חיה

ערב טוב חברים יקרים ואהובים.

אני רוצה לשתף שבשעות הצהריים ואחה"צ היום היה לי לא קל בכלל, והיתה לי מעידה גדולה יותר בחיפוש תאווה באינטרנט וכן לאחר שהיתה תמונה אחת שלא נחסמה ע"י חברת הסינון לגמתי ממנה עוד כמה וכמה לגימות ורק אח"כ שלחתי בקשה לחברת הסינון לסנן את התמונה, ולמעשה זה לא נגמר טוב, לאט לאט נכנסתי יותר מדי לתוך התאווה, אמנם לא נכנסתי לפנטזיות של שימוש וכיוצ"ב אבל זה כבר היה משהו יותר עמוק.

וכל זה קורה לאחר כמה ימים של נגיעות כאלה ואחרות. ושוב, כמו שהיה לי לפני כחצי שנה היו לי פה אלף ואחד תירוצים למה זה בסדר ולמה זה לא תאווה, וזה באמת נכון שעמדתי במקום מאד מבלבל ועל גבול דק בין שימוש בתאווה לבין דבר המותר. ובעיקר הבעיה שלי היא שאני לא יכול לבד להיכנס למקום המסובך הזה, וגם אם הדבר עצמו שבשבילו נכנסתי לאתרים הוא דבר נכון וטוב, אבל כשאני נכנס לשם אני לא יכול לצאת שפוי, אני לוקח מפה ומשם, נכנס לפה ולשם, ובעיקר הבעיה כאן היא שבגלל שנכנסתי לצורך חיוני אז אני לא שם לב מה קורה איתי, ולדוגמא אתמול בלילה לאחר שנכנסתי לכמה אתרים מסויימים והבנתי שאני צריך לשתף על זה את הספונסר וחברים, בכל זאת אמרתי לעצמי שזה בסדר וזה לא מעידה אלא רק נתקלתי במקום של תאווה ואני צריך לוותר על זה, וכמו שלא כל פעם שאני רואה תאווה ברחוב אני מרים טלפון, אז גם כאן אני לא צריך להרים טלפון...

וזה כמובן כל השטויות והסיפורים שהמחלה הערמומית שלי מספרת לי, ושוב פעם נפלתי למלכודת שלה ולא עשיתי את הפעולות הנכונות. זה מצחיק אותי שאני מגלה את זה על עצמי, כי אני מכיר את המחלה הזו כבר הרבה שנים ואני יודע כמה היא ערמומית, וכאילו אני לא מבין איך היא הצליחה לעבוד עליי ככה בקלי קלות, אבל אני חייב לשתף את זה ולחשוף את זה כי זו בדיוק המחלה שלי, ואני חייב להוציא את הכל החוצה ולא להשאיר סודות בתוכי.

אסירות תודה שמיד הרמתי ידים, והתקשרתי לספונסר שלא ענה לי, ואח"כ התיישבתי לכתוב לו מייל וכן שלחתי את המייל הזה לעוד חבר, בו כתבתי בדיוק את כל מה שקורה איתי בימים האחרונים, וכתבתי את הכל לפרטי פרטים. הדבר המעניין שעלה לי בכל הסיפור הזה, שבימי בין הזמנים שאני בבית אני בדרך כלל לא עונה לטלפונים בבית כיון שכעת אני צריך לעזור בבית לאשתי והילדים, אבל משום מה היום כן היה לי זמן בתוך כל הבלאגן שהילדים נמצאים בבית בגלל הסגר, ומצאתי את עצמי יושב חצי שעה ועוד חצי שעה במחשב, ומשאיר את אשתי להסתדר עם הילדים.

וזו בדיוק התשובה שעונים לחברים בתוכנית שאומרים שאין להם זמן לעשות את הפעולות של התוכנית, שאומרים להם "אם תשקיע בתוכנית אפי' רק עשירית ממה שהשקעת בתאווה, כבר תוכל לעבוד היטב את התוכנית והצעדים ולעלות על דרך'.

מתפלל בנוכוחותם לוותר על התאווה המבלבלת שלי וללמוד איך פעם הבא להתמודד עם הבלבול הזה, ומתפלל לעוד יום אחד נקי ושפוי. ואני מתפלל שהיום הזה יהיה בגדר ירידה לצורך עליה.

תודה רבה חברים יקרים

אוהב אתכם וצריך אתכם

מתחיל שוב וצועד לאלוקים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה
........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי "מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"

זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן