ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 61700 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 3 שנים, 3 חודשים #130740

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

רפואה שלמה,
אח יקר,
שתרגיש טוב,
מעריצים את הדרך שאתה עושה,
כל הכבוד לך.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 3 שנים, 3 חודשים #130791

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

רפואה שלימה
אתה באמת אדם חיובי
מאחל לך להיות שלילי לדבר אחד בעולם לקוביד 19 לכל סוגיו ומיני (3 מטציות)

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 3 שנים #134623

בסייעתא דשמיא אין לי כמעט זמן פנוי.
אבל אני חייב להודות לה' בתוך הקהל הקדוש והנפלא הזה,
על נקיון למעלה מדרך הטבע לא ברור מאליו, של 6 שנים בחסדו הגדול מכוחו ולא מכוחי.
אני מתפלל להמשיך הלאה כל יום בדרך הנפלאה הזה, ומתפלל לעוד ימים רבים נקיים, וגם לכל השוהים ושאינם כאן אני מאחל את כל הטוב שאני זוכה לו.

תודה לכל החברים
אוהב אתכם וצריך אתכם

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

שיתוף חול המועד פסח לפני 2 שנים, 12 חודשים #134829

הייתי צריך להיכנס היום לאתר מסויים, והיתה לי אפשרות להיכנס דרך מחשב שידעתי שהסינון שם לא משהו טוב על אותו אתר, אבל לא שיתפתי על זה, כי באמת הייתי בטוח שאכנס לאתר ואעשה פעולה ספציפית מאד שהייתי צריך לעשות, ואצא משם.בפועל, נכנסתי לאתר, והתחלתי לעשות את מה שהייתי צריך לעשות, אבל תוך כדי דיפדפתי שם בעוד ועוד דברים, מדובר על תמונות של בגדים, ונכנסתי בעיקר לקטגוריה של הלבשה תחתונה, מדובר על אותו אתר שבעבר היו לי בו מעידות, וכעת נכנסתי אליו ממחשב אחר באופן שכמדומני שרוב רובם של התמונות לא מסוננות כלל, ומדובר על תמונות עם הרבה תאווה, ואפי' אם אין שום תמונה של אשה חשופה, אבל יש לי שם הרבה הרבה מאד תאווה, וגם יש לי הרבה תאווה אצל גברים ולא רק אצל נשים. בקיצור, דקה או שתיים דילגתי מכאן לכאן ומשם לשם, ובאסירות תודה יצאתי מזה ורק סיימתי את מה שהייתי צריך לעשות, ועזבתי את אותו המחשב.כעת אני רוצה לשחרר את כל מה שראיתי, ולשחרר את הבקבוק שאני מרגיש שאולי אני לא מספיק מוכן לוותר עליו, שאולי בפעם הבאה שאהיה ליד אותו מחשב אכנס שוב לאתר הנ"ל ויהיה לי אפשרות להרבה הרבה תאווה בהכשר של אינטרנט אתרוג..... ואני מתפלל לעוד יום אחד נקי ושפוי מכל מחשבה ופנייה כל שהיא לתאווה.

תודה רבה
אוהב וצריך

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

המשך שיתוף לפני 2 שנים, 11 חודשים #134971

מאז ההודעה הקודמת שכתבתי כאן עברו עליי ימים לא קלים בכלל, פעלתי על התאווה באופן לא שפוי בכלל, זה הזכיר לי את הימים של לפני 2199 ימים ולפני כן. עברו עליי ימים מבולבלים, לא הבנתי מה קורה איתי, ומצד שני אמרתי לעצמי מדוע שלא אהנה קצת מהתאווה בלי לאפס את הנקיון, ואח"כ אמשיך להיות נקי לגמרי .
אסירות תודה שהשתדלתי לעשות מידי פעם כמה פעולות קטנות שהיה לי את הנכונות לעשות אותם, ואבא אוהב לא עזבני, ולמרות שלא היה לי כמעט נכונות לוותר על התאווה הוא עזר לי וכיוון אותי בתוך כל המבוכה, ובס"ד אתמול בצהריים נפגשתי עם הספונסר אחרי תקופה ארוכה שלא ישבתי איתו, הייתי אצלי שעה ורבע, והעמדתי את כל הדברים על השולחן למרות שמאד התביישתי. בפרט שאני מכיר את הספונסר שלי כבר שנים רבות עוד הרבה לפני התוכנית, וזה אמור לבייש אותי לספר לו את כל הדברים שעשיתי...
בקיצור, אחת המסקנות העיקריות הן שפשוט לא הייתי בקבוצה כבר למעלה מחודש, ואמנם היו לכך כביכול תירוצים טובים, אבל התוצאות בהתאם...
ומלבד זאת אני צריך לדאוג להרבה יותר חיבור לתוכנית לחברים לספונסר וכו', במשך כל יום ויום.

תודה רבה
חברים יקרים
אוהב אתכם וצריך אתכם
מתחיל שוב וצועד לאלוקים

תגובה: המשך שיתוף לפני 2 שנים, 11 חודשים #134972

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה רק מזכיר לכולנו,
שאסור אף פעם להרפות,
גם לא אחרי ה2199 יום,
כל הכבוד על הדרך,
אתה מעורר השראה.

שיתוף על השבוע האחרון וערב תחילת הזמן לפני 2 שנים, 11 חודשים #135251

בשבוע האחרון קרו לי כל מיני דברים, לא שגרתיים לא רגילים, שבוע מבולבל ומוזר.
בחלקו גם הגיעה תאווה, או יותר נכון פניתי לתאווה, אבל לא בצורה של השבוע שקדם לו, כיון שעל זה כבר ויתרתי בס"ד, אלא הפעם התאווה הגיעה בצורה אחרת כדרכה תמיד.
בכל אופן, אסירות תודה שלא פעלתי שם הרבה על התאווה, אבל כן הייתי מבולבל משאר הדברים האחרים שקרו לי. לא אפרט במה מדובר.
מחר בעז"ה מתחיל הזמן בכולל, ואני חושש שיהיה לי קשה המעבר חזרה לשגרה, אבל מצד שני אני אסיר תודה שמתחילה השיגרה הרגילה שאני כ"כ אוהב.
מתפלל לשפיות שלוה ורוגע, לוותר על התאווה להתחבר לאלוקים, ולעשות את הפעולות הנכונות, ושתהיה לי נכונות לעשות את כל הפעולות שצריך לעשות, ולוותר על התאווה והפגמי אופי שלי, ועל כל הרצון העצמי שלי. רצונך ייעשה בחיי ולא רצוני.

תודה רבה חברים יקרים ואהובים
אוהב אתכם וצריך
מתחיל שוב וצועד לאלוקים

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 שנים, 11 חודשים #135254

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים! תודה רבה על השיתוף.

מרגיע אותי באיזשהו מקום לראות שגם 2200 ימים נקיים יש התמודדות.
עוזר לי להרגיש "נורמלי", שההרגשה ההפוכה היא זו שגורמת לי לרצות לפרוש...

אוהבים

מספר נחמד מתנת אלוקים לפני 2 שנים, 11 חודשים #135749

אבא, תודה לך על כל שניה ושניה של נקיון, מפוקחות, חיבור ושלוה, שב-2222 ימים הללו.
מתפלל להיות קרוב אליך גם היום, ולהתחבר עוד ועוד.

קבצים מצורפים:

ציון דרך 6 שנים לפני 2 שנים, 10 חודשים #135975

בעז"ה היום בערב אמסור ציון דרך 6 שנים להודות לה' על כל רגע ורגע של נקיות, וכן להזכיר לי ולחברים מהי הדרך שאותה אני עושה ורק בזכותה אני זוכה לצעוד לאלוקים ולהישאר נקי ושפוי עוד יום אחד, כל יום רק להיום.
הציון דרך יימסר בעז"ה בקבוצת מטרתינו העיקרית בירושלים בשעה 19.00 בערב.

תגובה: ציון דרך 6 שנים לפני 2 שנים, 10 חודשים #135976

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 623 ימים
  • דירוג פלטיניום

מדהים ממש!!!!!!! 6 שנים זה בהחלט עמוק בתוך הדרך, מסע של חיים...
יש לי שאלה: גם אחרי שש שנים צריך ללכת לקבוצות? אין איזה שלב שאתה עולה על מסלול ההחלמה ומפסיק להתעסק בהתמכרות? איזה שהוא איזון כמו של אדם שלא מתמודד

תגובה: ציון דרך 6 שנים לפני 2 שנים, 10 חודשים #136136

ערב טוב.
שאלת האם יש שלב שעולים על דרך ההחלמה ומפסיקים להתעסק בהתמכרות?
התשובה לזה היא כן, וזה מה שקורה איתי באסירות תודה בששת השנים האחרונות, אני מכור אבל אני לא מתעסק בהתמכרות. וזה על ידי כך שאני עולה על מסלול ההחלמה.
שאלת האם גם אחרי שש שנים צריך ללכת לקבוצות?
התשובה היא שהסיבה שאני הולך לקבוצות זה לא בגלל מה שהיה לפני שש שנים אלא בגלל מה שאני היום. כפי הנראה אני מכור לכל החיים, ואם היום לא אעשה את הפעולות של התוכנית ואעבוד את הצעדים, אז תוך זמן כזה או אחר אחזור שוב פעם להשתמש.
לכן אני ממשיך להגיע לקבוצות ולעבוד את הצעדים, והדרך היא נפלאה ביותר, ויש הרבה הרבה מתנות בדרך. והעיקר זה שאני ממשיך לצעוד לאלוקים ולהתקרב אליו עוד ועוד.

תקופה קשה מנשא לפני 2 שנים, 7 חודשים #139042

ערב טוב חברים יקרים,
קשה לי להאריך, אבל נעדרתי מכאן הרבה זמן בעקבות פטירתו הפתאומית של אבי זצ"ל הכ"מ.
הוא היה חלק גדול מאד בתוך החיים שלי, היתה לי קירבה גדולה ומיוחדת אליו.
התקופה קשה מהרבה בחינות, הן מהאבל עצמו והגעגועים הנוראיים, והן שלפעמים אני שם לב שאנשים שסביבי לא מספיק מבינים אותי, וזה לא בכלל לא באשמתם, אבל אני צריך להתמודד את זה, ואסירות תודה שאני עובד בתקופה הזו הרבה צעדים בכל הענין הזה. גם בתוך המשפחה כולה אני מכניס את הצעדים בצורות מסויימות.
אני רוצה גם לשתף אתכם על כך שהוא ידע על הנפילות הקשות שלי בתאווה, והוא גם ידע שאני בתוכנית. אמנם הוא לא כ"כ הבין מה כל הסיפור הזה, ואני רק צריך ללמוד יותר טוב והכל יהיה בסדר, אבל הוא לא ממני מעולם להגיע לקבוצות וכו', וגם בתקופת האירוסין עם אשתי היקרה הוא לא מנע ממני לעשות ולהתנהל כמו שהורה לי הספונסר למרות שהוא ואימי שתבדלחט"א חשבו שצריך להתנהל אחרת.
הם ראו את השינוי הגדול שאני עובר, (אגב, בזמן מסויים התברר לי בעקיפין שאבא שלי גם יודע מה השם שלי כאן בפורום, אך כמובן לא יצא מזה שום נזק, כי אלוקים מנהל את העולם ולא אני), ולאחרונה שמעתי הקלטה של אבי זצ"ל שמדבר עם אמא שלי שתחיה על השינוי הגדול שאני עובר (מדובר היה אחרי שנה וחצי בתוכנית עם נקיון בחסדו הגדול).
במשך השנים שאני בתוכנית זכיתי באופן מסויים לעשות הרבה נחת רוח להורים שלי, והחזרתי קצת נחת מאותם שנים קשות שהתנהגתי בכל תחום שהוא באופן לא ראוי כלל, ולא הצלחתי להחזיק מעמד בלימוד בישיבה וכו', אך בס"ד בשנים האחרונות, אבא אוהב נתן לי את הכוחות, ואף זכיתי להוציא קונטרסים עבים על הסוגיות שלמדתי בכולל. כמובן זה הכל ניסים גדולים שאני מודה עליהם לה' כל יום ויום.
ורק לכם (מלבד אשתי), אני יכול לשתף כמה אני שמח (עד כמה שאפשר להיות שמח בתוך העצב העמוק הזה) שזכיתי לעשות לו נחת ושמחה בכל השנים האחרונות, ונפרדנו זה מזה באהבה אין קץ, כשאני יודע כמה הוא היה מאושר ממני (למרות שבכל השנים ובכל הזמנים הקשים הוא אהב אותי מאד מאד, וגם כשהוא ואמי שתחיה דיברו איתי על הנפילות שלי וכו', הם אהבו אותי אהבת נפש בצורה מדהימה). והוא גם זכה לראות הרבה נחת ושמחה מהילדים שלי, שילדיי גם זכו להיות מהנכדים האחרונים שדיברו איתו.
יש לי עוד הרבה מה לכתוב ולשתף אתכם, אבל לא קל לי לעשות את זה, גם את הפוסט  הזה לקח לי כמה חודשים עד שהגיע לי הכח להיכנס ולכתוב.

יהי רצון שאזכה לבשר לכם אך ורק בשורות טובות
לילה טוב
אוהב אתכם מאד
"מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

תגובה: תקופה קשה מנשא לפני 2 שנים, 7 חודשים #139046

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאד
היה לי קשה מאד להבין אותך למרות ששוחחנו וניסיתי להבין...
אשרך על הסבלנות וקבלת הדין... 

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 שנים, 7 חודשים #139057

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 220 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך ידידי !

יהי רצון שהשם ינחם אותך בתוך שאר אבילי ציון ולא תוסיפו לדאבה עוד.

אני בטוח שאבא שלך ז"ל גם מאד שמח מלמעלה כשהוא רואה אותך חי חיים מאושרים ואמיתיים של תורה ויראה, מתוך קדושה ועזרה לזולת.

שיהיה לך שנה טובה !

אשריך שלא מעדת ולא נפלת על אף הקושי העצום שהיה לך !

חיבוקק עננקק !!!

זמן ליצירת דף: 0.98 שניות

Are you sure?

כן