ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 27014 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 3 שבועות, 6 ימים #127317

• מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
  • רצף ניקיון נוכחי: 2004 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • ההולכים בחושך ראו אור גדול חבר בקבוצה חיה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה
........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי "מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"

מזל טוב ובידוד לפני 1 שבוע, 5 ימים #127856

• דירוג פלטיניום

ערב טוב חברים יקרים ואהובים, 
הרבה זמן לא הייתי פה, ב"ה הייתי עסוק בהרבה דברים טובים, ובעיקר בלידת ביתי בשעטמו"צ לפני שבוע. תודה לך אבא אוהב על התינוקת החמודה שזה עתה גמרתי לקלח אותה, ותודה לך על שאר הילדים שנתת לי ועל אשתי היקרה, ומעל הכל תודה לך על כל רגע ורגע שאני נקי ושפוי.

מלבד זאת אני רוצה לשתף שמהבוקר נכנסתי לבידוד, וביקשתי הפניה לבדיקת קורונה לי ולבני ביתי ונתנו לי הפניה כבר בבוקר, אבל כשאני מתקשר להזמין תור לבדיקה אומרים לי כל הזמן שאין לי הפניה, והייתי כל היום הפוך ומבולבל, ממש ממש לא הייתי בעצמי, רציתי שיקרו כ"כ הרבה דברים ובעיקר רציתי שהכל יקרה כאן ועכשיו. 
אסירות תודה שלקראת ערב שחררתי הרבה מכל מה שעבר עליי, ואני ממשיך להתפלל להשתחרר מהכל ולקבל את רצונו של אלוקים בעולמי, ולזכור שכל מה שקורה בעולמו של אלוקים אינו קורה בטעות, ואני רק צריך לעשות את הפעולות שזה חלק שלי, ומשם והלאה לשחרר.

תודה רבה לכם חברים יקרים ואהובים

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

שיתוף - העתק ממה ששלחתי מקודם לספונסר במייל לפני 1 שבוע, 4 ימים #127861

• דירוג פלטיניום
צהריים טובים.......,אז לעת עתה אני נמצא בבית בבידוד עם כולם, ולהזכירך אשתי שבוע אחרי לידה, אז אני משתדל כמה שיותר לשמור על שני הילדים ולפעמים גם על הבת החדשה ונותן לאשתי לישון ולנוח. זה לא הכי קל לי, ואני כמעט לא מספיק כלום במשך היום, אבל זהו רצון אלוקים בשבילי.אני רוצה לשתף שכמה פעמים ביום יוצא לי לצעוק חזק על הבן שלי וגם להחטיף לו סתירה או שתים, אני יודע שזה ממש לא נכון ולא ראוי ולא נצרך, אבל אני פשוט לא שולט בעצמי ואני לא יודע מה לעשות.כמו"כ אני רוצה לשתף שאתמול בבוקר ביקשתי מהקופ"ח הפניה לבדיקת קורונה והם נתנו לי אבל כשרציתי להזמין תור לבדיקה אמרו לי שאין לי הפניה, ובמשך כל היום הייתי מאד מאד עצבני ועשיתי הרבה הרבה טלפונים, למעשה התברר שהייתי  צריך לפנות למד"א ולא לקופה, ואילו המוקדניות בקופה סתם בלבלו לי את השכל ואמרו לי כל מיני תירוצים למה עדיין אין לי הפניה.אסירות תודה שיצא לי מכל הסיפור הזה הרבה הבנה עד היכן אני צריך לעשות השתדלות, כי אתמול חיכיתי על הקו הרבה זמן לנציג שאולי יעזור לי, ואח"כ חיכיתי לרופא משפחה שיעזור לי וכו' וכו' ושום שום דבר לא עזר, ואילו הבוקר עשיתי את ההשתדלות הרגילה ליצור קשר עם המרפאה שלי ומאד מהר העסק התבהר והסתדר.אבל אני צריך גם ללמוד מהסיפור הזה ולא רק להבין משהו מהסיפור הזה, וזה אומר שאני צריך יותר ויותר להרפות בסיפור הזה ובכל דבר שקורה לי.אני עדיין מחכה שיבואו לעשות לי את הבדיקה ואני יודע שגם יקח זמן עד שאקבל תוצאות, אני מתפלל להרבה שלוה ורוגע, כי אני גם לא יודע מה יהיה איתי בר"ה כי תכננתי לנסוע לבית של השווער ולהיות שם לפחות עד אחרי יוה"כ, כי הרי בכל זאת אין לנו מעון וגן, אבל כעת אני לא יודע מה יהיה איתי.אני מתפלל לעוד יום אחד נקי ושפוי, ולוותר על הסטירות לילד שלי, ולזכור שגם אם הוא יעשה הרבה שטויות לא יקרה כלום, ואני לא צריך להשתגע ולצאת מהכלים בגלל שהוא טורק איזו דלת או משהו כזה.תודה רבה ויום טוב

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שבוע, 4 ימים #127863

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 398 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך !

מאוד מאוד מזדהה עם הדברים.. מאוד. 
מאוד!

תודה רבה על השיתוף, על הכנות. לחשוף משהו כזה מתוך תוכך משהו שהיה גורם לאחרים להתבייש ולהסתיר .. אבל ע"י כך שאתה משתף אתה גם משתחרר בעצמך מזה וגם עוזר לאחרים (כמוני למשל) שגם סובלים מאותו הדבר להירגע להרגיש שייכים ולהיות כנים בעצמם הם!

מאחל לך שהכל יסתדר ויבוא על מקומו בשלום! מזל טוב על הולדת הבת! שתזכו לגדלה לתורה למצוות ולמעש"ט  ולראות בחופתה בע"ה. אוהבים

ר"ה, בידוד וקורונה לפני 1 שבוע, 3 ימים #127888

• דירוג פלטיניום

בוקר טוב חברים יקרים ואהובים,
עוד מעט מגיע ר"ה ואני בבידוד בבית עם המשפחה, בעז"ה בר"ה כבר לא אהיה בבידוד, אבל אני חושש שפתאום יתברר שאני נשא...
גם הזמנתי בדיקות ליתר בטחון ואני מחכה כבר יומיים שיבואו לבדוק אותנו וזה עדיין לא קרה, אני מתפלל לאלוקים לקבל את הכח גם היום להרפות ולעשות בענין הזה ובשאר העניינים רק את החלק שלי.
ואני רוצה למסור את הכל לאלוקים, גם את הרגשות שלי וגם את הרגשות של אשתי, שב"ה הקושי שלה הוא שאני עוזר לה הרבה ומתעסק עם הילדים, שוטף כלים, מכין קצת אוכל (את השאר אמא שלי שתחיה מביאה לנו), מסדר את הבית, מקלח את הילדים וכו' וכו', וזה לא נעים לה שהיא לא עוזרת לי והיא לא עושה כמעט כלום במשך היום. אסירות תודה שאלו הבעיות שלנו. ואסירות תודה שב"ה יש לנו תינוקת קטנה וחדשה ולכן אשתי במנוחה של אחרי הלידה וקשה לה לתפקד יותר מדי בבית, ובודאי שלא להתעסק עם הילדים יום שלם מבוקר ועד ערב.
אבא אוהב ויקר שבשמים, אני מוסר לך את כל החיים שלי ואת כל הרצונות שלי ואת כל התכנונים שלי, ומבקש ממך עוד יום נקי ושפוי, וכן אני מתפלל להשתחרר מהפגמי אופי ולהרפות, ולהתנהג עם הילדים שלי כמו שהייתי רוצה שיתנהגו איתי, וכמו שצריך להתנהג עם ילד בן 3 וילדה בת שנה ושמונה חודשים.

תודה רבה לכם חברים יקרים ואהובים
אוהב וצריך
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

ציון דרך 2000 ימים לפני 5 ימים, 18 שעות #127970

• דירוג פלטיניום

נכנסתי לר"ה מתוך יציאה מבידוד ומעברי גבולות קודם כניסת הסגר לתוקפו, קודם לכן קדמה הלידה של ביתי היקרה שתחיה. עבור עלינו ימים טרופים, ולא הצלחתי להיכנס לר"ה עם הכנה מוקדמת לפני כן. זה לא היה קל, הרגשתי לא מחובר ולא שייך, והתפללתי על כך לאלוקים.
אבל לרגע לא שכחתי שביום הראשון של ר"ה אני חוגג ציון דרך של 2000 ימים, וזה היה בשבילי הדרך להתחבר לאבא שבשמים. לא מדובר כאן על נס אחד של נקיון, מדובר על 2000 ימים, 48,000 שעות, 2,880,000 דקות, 172,800,000 שניות של נקיות. וזה לא מובן מאליו בכלל, הכל מכוחו ולא מכוחי, כל יום וכל רגע והנס שלו. ביחד עם עשיית החלק שלי, שזה אלפי כתיבות בוקר, אלפי קריאות, אלפי או עשרות אלפי טלפונים לחברים, ובודאי שעשרות אלפי תפילות השלווה ושאר תפילות התכנית.
אז מה יותר טוב מזה בשביל להמליך עליי את הקב"ה, לראות את חסדיו וניסיו שמלכו של עולם עושה עימי כל עת וכל רגע, והתבוננתי בזה עוד ועוד ואמרתי לה' תודה על הנקיון ועל שאר החסדים שהוא עושה עימי, והתחלתי להרגיש מחובר ושייך ליום הזה, וכשהמשכתי להתבונן על המשך הימים שלפנינו מר"ה ועד שמחת תורה, התחלתי להרגיש שכעת ישנם 21 ימים שאני ממש בידיו של הקב"ה, קרוב אליו מאד, ואם ארפה ואמסור את כל החיים והרצונות שלי לאלוקים רק ארגיש יותר טוב ונעים, וימשיכו לקרות דברים טובים ונעימים בחיי.
אז גם כאן בנוחכותכם אני רוצה להודות לאבא אוהב על כל הניסים הללו של הנקיון, וכן להודות על האשה והילדים והבית, והמשפחה המורחבת, ושאר המתנות הנפלאות שאני מקבל. וכמדומני שהמתנה הכי גדולה שקיבלתי זה שקיבלתי את עצמי במתנה, וקיבלתי את החיים שלי במתנה.
אני מתפלל אליך אבא אוהב ויקר שתתן לי עוד יום אחד ונקי, ולהיות קרוב אליך ובידיך, ותן לי הכוונה מה לעשות בתקופה הקרובה של הסגר, שיש לי הרבה רצונות ותוכניות לעשות דברים מסויימים שאני חושב שהם חיוביים מאד, אבל איני יודע האם אכן ראוי וצריך לעשות אותם בימים אלו.
ולסיום, תודה רבה לכם חברים יקרים ואהובים הנמצאים כאן בפורום ושאר החברים מהקבוצות, שבזכותכם אני נקי היום, ובזכותכם קיבלתי את החיים שלי במתנה, ועל החיים הללו אני מכוון הרבה בתפילות הימים הללו.
זכרנו לחיים מלך חפץ בחיים, וכתבנו בספר החיים, למענך אלוקים חיים.

גמר חתימה טובה לכולם.

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תגובה: ציון דרך 2000 ימים לפני 5 ימים, 16 שעות #127971

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 5497 ימים
  • מנהל

ב"ה.
אשריך.
מזל טוב. 
נחת

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: ציון דרך 2000 ימים לפני 5 ימים, 14 שעות #127974

• דירוג פלטיניום

תודה. האמת היא שנזכרתי בך הרבה בר"ה. אתה היית השליח של אלוקים להביא אותי לתוכנית. ובכל ציון דרך כזה או אחר שאני עושה אני נזכר בך. אבל לא רק אז. גמח"ט.

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 5 ימים, 4 שעות #127978

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 691 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה מתחיל על החיזוק !!

איזה יופי לראות חבר מחלים שיש לו באמת החלמה וחיבור רוחני להשם וגם דתי.

מזל טוב על הולדת הבת. הרבה נחת ממנה !!

גמר חתימה טובה !!

זמן ליצירת דף: 0.93 שניות

Are you sure?

כן