ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 27562 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 5 חודשים #124585

• מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
  • רצף ניקיון נוכחי: 2057 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • ההולכים בחושך ראו אור גדול חבר בקבוצה חיה

אשתי הודיעה לי אתמול שהיום בלילה היא לא תהיה בבית כי היא צריכה ללכת לאירוע, ובתחילה הרגשתי איזו הרגשה של חופש שכעת אני יכול לעשות מה שאני רוצה, ופחדתי שאגיע לתאווה, למרות שלא חשבתי באמת שאגיע לשם, כי גם באמת אם אני רוצה תמיד אני יכול להתאוות, אבל בכל אופן בבוקר ובערב שיתפתי חבר על כך. וכן תכננתי בשעות הערב לכתוב פוסט ביומן שלי, ולבסוף אני אכתוב אותו בעז"ה אבל עם תוספות שלא רציתי שיהיו, אבל כך ארעו הדברים ברצונו של אבא אוהב.

אקדים שאני מפחד לשתף כיון שתשפטו אותי ותגידו שאני לא שווה כלום, אז אני רוצה לזכור שיתכן שאני לא שווה כלום ויתכן שאני שווה הרבה, אבל מה שודאי הוא שזה בכלל לא תלוי בכם, אלא הערך שלי תלוי אך ורק באלוקים, בכל אופן אנסה להוביל עם החולשות, כי אם לא אוביל עם החולשות אני היחיד שיפסיד מזה. ואקדים בפוסט שרציתי לכתוב במשך היום.

אני יושב כעת בבית לבד, אשתי הלכה לאירוע, הילדים ב"ה נרדמו, ואני כעת חופשי למעשיי.
חופשי זה אומר שאני יכול לעשות כל מה שאני רוצה, ומעל הכל אני יכול כעת להשתמש בתאווה.
כי יש לי סטיק של אדם אחר שאמנם הוא מאד מאד חסום, אבל בכל אופן התאווה שלי יכולה למצוא תאווה גם דרך אותו סטיק, ובמיוחד שכבר כתבתי כאן על זה בעבר. אני נכנס לאתר קניות מסויים שכל התמונות של תאווה חסומות בו, אבל חלק מהלל לא נמחק ואני רואה בערך מה מוכרים שם, אילו בגדי נשים מוכרים, איזו הלבשה תחתונה מוכרים, וכן בגדי גברים, מכנסיים צמודות, מכנסיים קצרות, הלבשה תחתונה, וחוזר חלילה.
אבל, אני רוצה לזכור שאני לא צריך את הסטיק הזה בשביל להשתמש בתאווה.
כי אני יכול להשתמש בחדר ריק עם קירות לבנים ובלי אור.
כי אני יכול גם להתאוות לעצמי,
ואני גם יכול להתאוות בראש שלי, להעלות תמונות וזכרונות,
ואני יכול להסתכל בחלון ולמצוא איזשהו קמצוץ של תאווה ומשם לפתח סרט פורנו שלם,
אני גם יכול להפוך את עצמי לשחקן בסרט ההוא,
ואני גם יכול לשבת ולפתוח ספרים תורניים ולמצוא תאווה ולאונן,
ואני גם יכול לאונן מול עצמי, ומול הבגדים שלי ושל אשתי,
ואני יכול עוד ועוד ועוד ועוד ועוד סיבות ואפשרויות להתאוות, כי התאווה שלי מפותחת עד מאד.
כך שהעיתוי הזה שאשתי יצאה מהבית ויש לי סטיק, זה לא הסיבה שאני אגע היום בתאווה.
כי כמו שכתבתי התאווה שלי הולכת לכל כיוון אפשרי ולא אפשרי, ואני יכול להאריך רשימה ארוכה מאד מאד של אופני ההתאוות שלי, ואני חייב לזכור את זה, בשביל שאוותר על כל אופן וכל צורה שהיא.

עד כאן מה שתכננתי לכתוב, מכאן והלאה ההמשך.

ישבתי בבית וכתבתי חידושי תורה במחשב, ובשלב מסויים נכנס לאתר קניות הנ"ל, כמובן, לא בשביל לראות הלבשה תחתונה ועליונה (אני חסר אונים גם מול העליונה בכל צורה שהיא, גם אם זה לא נראה כלל קשור לתאווה), אלא בשביל לבדוק מה המצב של כמה מוצרים שהזמנתי לפני כמה ימים. טוב, זה שטויות, אמנם באמת עניין אותי הענין הזה, אבל גם מאד עניין אותי דברים אחרים, ואמנם לא הרשיתי לעצמי מיד להיכנס לקטוגוריות הנ"ל אבל ידעתי שמן הסתם בצורה כזו או אחרת יופיעו לי מוצרים בתחתית הדף וכך אתגלגל מאליו לתוך התאווה...
וכך אני מוצא את עצמי תוך כדי כתיבת חידו"ת, מחטט בין הלבשה תחתונה למכנסיים, ובין מכנסיים למוצר אחר, וכו'  וכו'. לא התאוויתי יותר מדי, וגם היו לי כל מיני תירוצים למה אני עושה את זה, ולכן באמת לא התאוויתי יותר מדי כי לא נכנסתי לשם בשביל להתאוות, אלא סתם בשביל להתעניין... אל תצחקו על התירוצים המוזרים לי, תעשו לי טובה... זה הראש החולה שלי...
אחרי כשעה הייתי צריך לצאת מהבית להתפלל, ואסירות תודה שבאותו זמן קיבלתי את הנכונות לשתף בכנות את כל מה שעשיתי הערב, ואני מאד מאד מקוה שהייתי כנה לגמרי.
ואם לא הייתי כנה מספיק, אכתוב שוב מה שלא נעים לי, ישבתי שעה וחיפשתי תאווה, הלבשה תחתונה, ועוד ועוד. כן, אני סקסהוליסט.

אסיים בתפילה לאלוקים, לקבל את המעידות הללו שיש לי בתקופה האחרונה, ומאידך אני אסיר תודה על כך שאני לא נכנס עמוק לתאווה, אבל בכל אופן אני צריך לזכור שזה לא טוב לי בכלל, ואני לא יכול להרשות לעצמי את הדבר הזה, ולכן אני מתפלל לקבל את הנכונות לוותר על התאווה בכל צורה שהיא, ולשתף יותר חברים בכנות על כל העולה על רוחי. ואני גם מבין כעת שכיון שלא שיתפתי את החברים שיש לי רצון כלשהו להיכנס לאתר הנ"ל, לכן כנראה השיתופים שלי במשך היום לא הועילו.

תודה רבה לכם חברים יקרים
אוהב אתכם וצריך אתכם
מתחיל שוב וצועד לאלוקים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה
........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי "מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 5 חודשים #124586

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 52 ימים
  • דירוג פלטיניום

אל תתנצל כ"כ בפנינו... אל תחשוש ממה שנחשוב... אנחנו חולים לא פחות...
הרחק הרחק מאחוריך בנקיות.

מאחל לך נקיות מחולטת בעז"ה

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 5 חודשים #124600

• לשוב הביתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 137 ימים
  • דירוג פלטיניום

אח יקר! שנשפוט אותך זה הדהר האחרון שאתה צריך לחשוב עליו..
אוהבים אחי:)

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 5 חודשים #124606

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד על הכנות.
כולנו באותו המצב, חייבים לעשות פעולות כל החיים, כדי לא ליפול.
לכל אחד מאיתנו יש בעיות, פגמים, שכל כך טבועים בנו, הורסים אותנו עד שחיינו בלתי נסבלים.
הפתרון של השימושים בתאווה אכן מקל, אכן נותן מרגוע, אבל ההיסטוריה שלי מוכיחה שפתרון זה הרס את חיי לחלוטין.
עדיף לא להשתמש, ולטפל בבעיות שלי ובפגמים שלי. זה מה שאני מנסה לעשות, וקשה לי מאד.
מתפלל לכח עליון שיתן לי את מעט הכח לטפל בבעיותי הרגשיות.
שוב, הכנות והחשיפה בעיני היא מעשה אמיץ מאד ולא חולשה. תמשיך לשתף בלי לחשוש
אוהבים

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 5 חודשים #124746

• דירוג פלטיניום
ערב טוב, אני רוצה לזכור גם הלילה שאני לא יכול להרשות לעצמי להיכנס לאתר קניות הנ"ל, וכן לא לנסות לחפש תאווה באתרים אחרים בצורות כאלה ואחרות, שגם למרות הסינון שלי אני תמיד יכול למצוא משהו כאוות נפשי.
וכן אני רוצה לשתף שאחרי שכתבתי כאן היום הודעה לאחד החברים, פתאום שמתי לב שאני צריך לכתוב  את ההודעה גם לעצמי. אני צריך להתחבר לאסירות גדולה שיש לי כיום, במקום להיכנס לרחמים עצמיים על כך שהייתי תקוע לילה אחד שעה בתוך אתר קניות עם הרבה תאווה, אני צריך להיות אסיר תודה על כך שבחסדי ה' אני יכול לצאת מהמקום הזה, ויש לי חברים יקרים ואהובים שאני יכול לשתף אותם את הכל בלי שהם ישפטו או יבקרו אותי. ואסירות תודה שאני יכול אח"כ להיות נקי בלי לפעול על התאווה.

תודה לך אבא אוהב ויקר
מתפלל להתחבר אליך ולהיות קרוב אליך גם היום

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 חודשים, 4 שבועות #124878

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה אחי.
תמשיך בשלך ללא מורא.

ה' יעזור לכולנו

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 חודשים, 3 שבועות #125042

• דירוג פלטיניום

אשתף בקצרה.
אני רוצה להדפיס כמה קונטרסים בחודש הקרוב, ויש לי הרבה הרבה עבודה על הענין, וגם אני נתקל הרבה בפגם אופי של פרפקציוניזם, אני מתפלל להשתחרר מהפגם אופי ולעשות את הדברים בצורה שפויה ובריאה, בלי רצון למושלמות כלל.
וכן אני רוצה לשתף שאני מפחד מאד שיסגרו לנו שוב פעם את הכולל בגלל הקורונה, ובכלל מאד קשה לי כל הסגרים שרוצים לעשות על בתי הכנסת וכו', אני מתפלל לקבל את רצונו של הקב"ה בעולמו, ולזכור שהכל מאיתו, ואני רק חלק קטן בכל המשחק הזה, אני עבדך ואתה מלכי. רצונך ייעשה ולא רצוני.

תודה רבה לכם חברים יקרים ואהובים

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 חודשים, 3 שבועות #125047

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 85 ימים
  • דירוג כסף

בהצלחה אחי !!

תודה רבה על כל ההחלמה שאתה מביא לנו !!

אוהב אותך !

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 חודשים, 3 שבועות #125064

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה אחי היקר.
מזל טוב על הוצאת הקונטרסים.

ה' הטוב יעזור שנשתחרר מכל הדברים השלילים

שיתוף קצרצר לפני 4 חודשים, 3 שבועות #125179

• דירוג פלטיניום

רציתי להספיק ללמוד היום הרבה בצהריים ובערב מלבד הבוקר, ולמעשה למדתי רק בבוקר.
אח"כ נודע לי על חבר שהתגלה חיובי לקורונה, אך לפי ההוראות אני לא מתחייב בבידוד כלל וכלל.
כמו"כ ישבתי אתמול עם ספונסי חדש, וזה גם הכניס אותי לכל מיני מחשבות איך אתקדם איתו, וכו' וכו', הוא גם גר כמה בניינים לידי...
בקיצור, קצת מבולבל, אבל מעל הכל אני מתפלל לסיים את היום בנקיות, וכמו"כ ללכת לישון בזמן מוקדם, למרות שישנתי כמה שעות בצהריים, דבר שאני לא עושה אף פעם ביום-יום, וגם בצומות אני לא עושה את זה בדרך כלל.

תודה רבה לכם חברים יקרים

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 חודשים, 2 שבועות #125374

• דירוג פלטיניום

לפני שבוע גיליתי חבר חדש ב-SA שגר כמה בניינים לידי, אתמול בקבוצה פגשתי חבר חדש נוסף שאני מכיר כבר מימי הילדות. זה קצת מפחיד אותי, ומכניס אותי למעט חששות. אני יודע שזה פחדים לא אמיתיים וזה בכלל לא פעם ראשונה שאני רואה בקבוצה אנשים מוכרים מחיי היום-יום, בכל אופן אני רוצה לחשוף את זה ולמסור את הפחדים שלי לאלוקים, ולעשות את הפעולה הנכונה, להרים טלפון לחבר החדש ולעזור לו בתחילת הדרך. אעשה לחבר החדש מה שעשו לי חברים רבים וטובים.

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 חודשים, 2 שבועות #125375

• דירוג פלטיניום
וגם שכחתי לשתף שאתמול בבוקר רציתי לעשות דבר מאד מועיל לי, ובמקום זה שוטטתי באתר קניות במדור הלבשה תחתונה ודומיו, ואמנם יש לי סינון על רוב רוב התמונות, אבל עצם החיפוש הוא פעולה על תאווה. מתפלל להשתחרר מהתאווה, וכמו"כ אני רוצה להיות אסיר תודה על שב"ה בשבועות האחרונים אני משוחרר מהתאווה הזו ומהשוטטויות באתר הנ"ל.

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 חודשים, 2 שבועות #125397

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

נו,  אף פעם לא קל...

אבל חייבים להחזיק חזק חזק.

ה' יעזור

שיתוף חשוב לפני 4 חודשים, 1 שבוע #125647

• דירוג פלטיניום

בוקר טוב וחודש טוב,

לפני כחודש וחצי הזמנתי מחו"ל הלבשה תחתונה מסויימת לי ולאשתי. אתמול בצהריים הייתי בכולל ואשתי הודיעה לי שהגיעו כמה חבילות. בפועל לא הרגשתי שנכנסתי שם לתאווה כמו שהיה לי לפני חודש וחצי, אבל אח"כ בהמשך היום כשיצאתי לרחוב עיני שוטטו על הבחורות הצנועות החרדיות שהילכו ברחובה של עיר, ואח"כ נכנסתי לחנות לקנות משהו לאשתי, והתעכבתי הרבה על החבילות של הגרביונים לנשים מכל הסוגים, ובהמשך לגמתי הרבה מבחורים יפים וחתיכים שאני מאד חסר אונים מולם.

אז התקשרתי להרבה חברים לשתף ולחשוף, בפועל רק חבר אחד ענה לי. ואסירות תודה השתחררתי.

אבל בלילה נכנסתי למחשב לחפש מחשב מסויים שאני רוצה לקנות, ותוך כדי נכנסתי שוב לאתרים לחפש הלבשה תחתונה, וגם אם אין לי תמונה בכל אופן מספיק לי שאני רואה מלל מסויים, ומצאתי עוד דברים אחרים. בקיצור, חיפשתי תאווה.

ובהמשך ניסיתי לחפש עוד כמה מילים שקשורות איכשהו לתאווה, חשבתי אולי בטעות הסינון לא יסנן את זה, ומיד אני אסגור את החלון עם התוצאות, בפועל הסינון עבד טוב, אבל זה בכלל לא משנה.

אמנם אני לא מרגיש שנכנסתי ופעלתי יותר מדי על תאווה, כמו שהיה לי בסיטואציה כזאת לפני כחודש וחצי, אבל בודאי שלגמתי ולגמתי ואני כעת בתוך האלרגיה, ואני מתפלל בנוכוחותם לוותר על התאווה ולעשות את הפעולות הנכונות.

מלבד זאת, אני מוטרד איזה מחשב לקנות, וזה גם סיבה שאני אנסה לברוח לתאווה, כי קשה לי לחיות בחוסר ודאות, אני רוצה לדעת מה אני רוצה לקנות כאן ועכשיו, ושהכל כבר יהיה אצלי כעת.

מתפלל שוב אליך אבא אוהב שבשמים שתתן לי עוד יום אחד נקי ושפוי.

אוהב אתכם וצריך אתכם

מתחיל שוב וצועד לאלוקים

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 4 חודשים, 1 שבוע #125650

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 752 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך צועד יקר !!

אני נמצא עמוק בתאווה ביומיים האחרונים, ומאד מזדהה איתך !

מתפלל לשפיות ונקיות מוחלטת !!!

אוהב אותך מאד !

בהצלחה !

זמן ליצירת דף: 1.19 שניות

Are you sure?

כן