ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 24463 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 שנים, 9 חודשים #99873

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך השב. אוהבים אותך. מזל טוב!!!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים, 2 שבועות #117060

• מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1712 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • ההולכים בחושך ראו אור גדול חבר בקבוצה חיה

שלום וברכה,

לילה טוב לכל החברים היקרים הישנים והחדשים!!!

קיבלתי לפני כמה ימים מייל שחבר שלח לי הודעה אישית בפורום, אז קפצתי לפורום לאחר תקופה ארוכה שלא הייתי כאן מסיבות שונות.

אני רק רוצה לספר לכם שאני חי וקיים, והתוכנית והצעדים עובדים, קיבלתי כאן את החיים שלי במתנה, וגם את החיים של אשתי והבן והבת שלי, הכל זה במתנת התוכנית מאבא אוהב שבשמים.

בלעדי זה, לא יודע היכן הייתי, ובודאי שאני לא יודע אם הייתי מתחתן בכלל, וגם אם הייתי מתחתן אשתי והילדים היו סובלים......

כמו"כ החיים שלי מתפתחים מאד בכל המובנים, וגם מבחינה רוחנית ודתית אני מאד מתקדם, אני נמצא היום במקום שעד לפני כמה שנים לא האמנתי שיש סיכוי שאהיה שם, הן מבחינת לימוד התורה בכולל וכו', והן מבחינת תפילה. אף אספר לכם שהוצאתי בשנה האחרונה כמה חוברות על מה שלמדתי בכולל, ובהקדמה כתבתי תודות לכמה אנשים, וכמובן הודיתי לה' יתברך, וגם לכם הודיתי, אמנם האנשים שראו את החוברות לא יודעים למי הכוונה כשכתבתי: 'ואף אודה לכל חבריי וידידיי העוזרים לי רבות בכל תחום ועניין, ואף חלקם רב בחוברת זו', אבל אין כוונתי בזה אלא רק אליכם חברים יקרים, כי בלעדיכם לא הייתי יכול לעשות כלום בחיים, ורק בזכותכם הוצאתי לאור בשנה האחרונה חוברות המכילות 400 דפים של חידו"ת, ולא לכבודי אני כותב את זה כאן, אלא לכבוד אבא שבשמים שנותן לי מתנות, ומאשפות הרים אותי לראש פינה.

אבא שבשמים, אני חייב לך להודות לך כאן במקום שהציל אותי והביא אותי לשערי החיים, כאן ברחובה של עיר, מקום בו אנשים רבים נכנסים ומחפשים את התקווה למחלה שלהם, במקום הזה אני אומר תודה על כל הניסים והנפלאות שאתה עושה איתי בכל רגע ורגע.

ולך החבר החדש, והחבר שעדיין סובל, דע שהנס מאלוקים יכול לקרות גם אצלך, כולנו בנים אהובים אצל הקב"ה, ואנחנו רק צריכים לעבוד את הצעדים ואת הפעולות, ובעז"ה נזכה כולנו לנקיות והחלמה.

לילה טוב
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי "מתחיל שוב - וצועד לאלוקים": goo.gl/Cgxw1T
הפוסט שלי ב"הצג עצמך": goo.gl/IYBSOF ___________________המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך": goo.gl/PJjYCD

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים, 2 שבועות #117064

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 408 ימים
  • דירוג פלטיניום

מדהים !!!
תודה רבה על השיתוף... המון תקווה אתה נותן לנו.
תחזור לשתף כמה שאפשר בבקשה ותתן לנו עצות וכו'.
מאד נהניתי שרשמת והדגשת בפרופיל שלך את המילים " על חיינו המסורים בידך "... תאמין לי שמאז שאני עשיתי צעד 3, בכל תפילה אני מכוון נורא נורא במילים האלה !
תודה ובהצלחה !

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #117189

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 830 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה על התקווה. 

יום שפוי ונקי לכולנו. 
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן