ברוכים הבאים, אורח

המסע של שלמה די דיינו
(0 צופה) 

נושא: המסע של שלמה די דיינו 18622 צפיות

המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 12 חודשים #73024

• שלמה(די דיינו)
לאחר תקופה ארוכה שאני בתכנית החלטתי לשתף ולהיות חלק יותר פעיל במקום הזה
אז ככה.. התוודעתי לפורום המדהים הזה לפני יותר משלוש שנים' הכרתי אותו עוד בימי רווקותי, בתקופה זו הנפילות שלי היו מכף רגל ועד ראש
לא היה שבוע שלא נפלתי בו באוננות, ראיתי פורנוגרפיה בכל הזדמנות שיכולתי, הגעתי למצב של יאוש טוטאלי. עד שאיך שהוא התודעתי לשמור עינך ולדרך הצעדים..
השנה הראשונה הייתה מדהימה, הרגשתי שאני עולה על דרך.. הרגשתי מחובר לחברים ולתכנית.. השתתפתי בקבוצות חיות וטלפוניות.. היה לי ספונסר.. צברתי ימי נקיות מכובדים והתחושה הייתה תחושה של התעלות והתחלה חדשה! בתוך השנה הזו ה' זיכה אותי להכיר את אשתי ולאחר תקופה לא ארוכה התחתנו.
בשנה וחצי הראשונות של הנישואין ה' שמר עלי בנקיות, אך יחד עם זאת במהלך התקופה הזו הפחתתי את הקשר שלי לתכנית הפסקתי להגיע למפגשים והפסקתי את פעולות ההחלמה.. פיתחתי לי מחשבה חדשה ש'אולי אצלי זה שונה' אולי אצלי הנישואין זה כן הפתרון... אך המציאות הוכיחה לי שטעיתי.. לאחר שנה וחצי נפלתי.. זה כאב! אך זה הזכיר לי שאין לי ברירה אני חייב את עזרת החברים והתכנית.. מאז בחצי שנה האחרונה היו לי כמה וכמה נפילות שהאחרונה בסדרה הזו הייתה לפני כשלושה ימים..
מבחינת הצעדים המצב שלי כעת הוא שחזרתי לקבוצות החיות בי-ם.. עדיין אין לי ספונסר ועדיין לא חזרתי לעשיית הפעולות.
כעיקרון בזמן האחרון אני ממש מנסה להתחבר מחדש ולהרגיש חלק בלתי נפרד מהחברים.. אמנם בכנס האחרון של שמור עיניך קיבלתי 'פוש' משמעותי, היה לי משמח ומרומם לפגוש את החברים מהעבר ויצאתי מהכנס בתחושת בטחון שהנה חזרתי לדרך הצעדים.. אך זה החזיק לחודשיים בערך עד לנפילה האחרונה..
כרגע אני ממש רוצה למצוא ספונסר ולהתחיל עבודת צעדים משמעותית
כחלק מהפעולות להתחבר מחדש חשוב לי ממש לשתף אתכם במסע שלי..
אשמח לתגובות שלכם!
אעדכן אתכם בעז"ה בהמשך מה איתי..

אוהב אתכם חברים!   

בעניין: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 12 חודשים #73026

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אוהבים אותך! טוב לראות אותך בקבוצה, וטוב לראות אותך גם פה.
הסיפור שלך אודות המחשבה שאצלך זה שונה, שהחזירה אותך לשימוש אחרי תקופה ארוכה, מאוד חשוב בשבילי. מקווה שהוא יצליח לחדור מבעד לשכבות העבות של ההכחשה שלי, ושאצליח להפנים, ולו חלקית, את הלקח החשוב והכואב.
מאחל לך הצלחה וספונסר (ואולי הא בהא תליא... ). הכה על הברזל בעודו חם! לך על זה!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 12 חודשים #73059

• שלמה(די דיינו)
תודה רבה טהרני!
גם אני שמח להגיע למפגשים אך יחד עם זאת אני עדיין לא מרגיש במקום שהייתי רוצה להיות בו..
פעולות ההחלמה בכלל וכאן בפורום עוזרות לי להתחבר מחדש
בכל מקרה רק להיום ה' שומר עלי בנקיות 5 ימים
אוהב אתכם

בעניין: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 12 חודשים #73062

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
תמשיך לבוא! גם לפורום...
דברים טובים קורים למתמידים!...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 12 חודשים #73064

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך השב,
נראה לי מנסיון שלי מכמה כמה חברים שסיפרו על עצמם,
שאחרי החתונה גם היה לי שקט מהתאווה תקופה מה, לא זוכר כמה אבל הייתי נקי בטעות,
למה, אני לא יודע, אבל הרבה חברים מספרים על המסלול הזה, וזה גורם על הכחשת ההתמכרות,
אבל מה שעובר יותר זמן מהחתונה, והחיים נהיים יותר גדולים עלינו, התמודדויות ולחצים וכו',
מוביל אותנו לשימוש וזה רק מתדרדר מיום ליום,
אז, כל הכבוד שחזרת, ואני מתפלל בשבילך שתתפוס את עצמך בהתחלה של ההידרדרות של אחרי החתונה ולא תגיע למחוזות מרוחקים,
אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 12 חודשים #73066

שלום חבר יקר.
מה שיפה כאן זה שתמיד אפשר לחזור שוב ולהתקבל במאור פנים. אחרי הכל, כולנו כאן מתמודדים עם ההכחשה המתסכלת כאילו אנחנו לא ממש בדיוק...

מאחל לך להתחיל הכל מחדש ולהתחבר שוב לזרם החיים.

בעניין: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 11 חודשים #73198

• שלמה(די דיינו)
תודה רבה חברים על התגובות.. אסירות תודה לה' על 8 ימי נקיות כל יום לא ברור מאליו..

בימים האחרונים אני רואה שאני ממש חסר אונים מול הרגשות שלי.. אני רואה שטלטלות החיים ממש מטלטלות אותי.. זה לא שאין לי דברים טובים.. ב"ה לא חסר על מה להודות.. אבל אני רואה שכל אתגר שה' מציב בפני ממש קשה לי.. אני תמיד מחפש את המקום השקט של ההכלה..
די קשה לי עם תגובות של אשתי המנוגדות לאופיי.. בהרבה תגובות שלה אני יכול להיכנס לטינות וכעסים למה היא מגיבה כך וכך.. זה מעצבן ומציק.. אני יכול להיפגע בקלות במקום של הכבוד "הגברי" שלי.. (מכירים?... )
עדיין אני לא מצליח להבין איך בשבילי דרך הצעדים תעזור לי בהתמודדויות הללו.. מה שכן אני רואה שאין לי יותר מידי אופציות עכשיו לכן מבחינתי הצעדים היא האופציה העדיפה!  לעת עתה מתפלל לה' למציאת ספונסר שעדיין לא נמצא...

אוהב אתכם חברים

בעניין: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 11 חודשים #73204

שלום חבר,
ברוך השב,

נשמח להכיר ולהוקיר,
בכל התהליך הקשה והפשוט,
בהצלחה גם עם הספונסר,אני מבין אותך, זה כ"כ חשוב.

באהבה אריאל
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 11 חודשים #73410

• שלמה(די דיינו)
אסירות תודה לה' על שבועיים ויומיים של נקיות!
רציתי לעדכן בכמה דברים דבר ראשון בחסדי ה' מצאתי ספונסר!!! אני מאמין שיחד איתו אתחיל בעבודת צעדים יותר משמעותית..

אתמול עברה עלי התעוררות רוחנית לאחר יום קשה ועמוס..
אני ואשתי קבענו לעשות שבת אצל אחותי.. אבל יש לה בעיה.. קשה לה לישון אצלה... אם אחותי לא תמצא לנו דירה לשבת אשתי לא מוכנה להגיע.. התמלאתי בטינות כלפיה.. מחשבות.. רחמים עצמיים.. למה רק אני צריך להיות הקרבן.. וכו' וכו'.. הבנתי שמשהו לא בסדר אצלי..
דבר ראשון פניתי אליה ואמרתי לה את מה שאני מרגיש בלי להסתיר שום דבר.. זה כבר התחיל לשחרר.. אחרי כשעה הבנתי שאני צריך יותר.. התקשרתי אל הספונסר שיתפתי אותו.. הוא התייחס לדברים והעניק אמפטיה והזדהות.. הטינות לאט לאט התחילו להתפוגג..
לאחר כשעה מצאתי את עצמי עם אינטרנט פתוח שבזמן רגיל הייתי מזמן מוצא את עצמי במעמקי התאווה.. התקשרתי לחבר שוב שיתפתי.. פתחתי מעגל.. בחסדי ה' יצאתי גם מזה בשלום! 
יצאתי לקבוצה ובחסדי ה' היה מחבר ומועיל..
כשחזרתי לבית שוב דיברתי עם אשתי על סיפור השבת.. תו"כ השיחה התחלתי להבין עד כמה הפעולות שעשיתי שיחררו אותי!!
אז אסירות תודה לה' על זה

אוהב אתכם! 
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 11 חודשים #73476

• שלמה(די דיינו)
אחים שלי, אני מודה שאני חסר אונים לגמרי!!
בתוך כל הטוב שה' נותן לי עדיין הריקנות הפנימית מקוננת בי ומבקשת להתמלא..
אתמול בבוקר מצאתי את עצמי מחפש כל דבר שיכול למלא את הריק הזה שקינן בי.. גם אם זה פלאפון נוקיה c2 שיכול לפתוח אינטרנט ואתרים פורנוגרפים.. אז כן.. פתחתי אותו וחיפשתי איזה סרטון פורנו אולי בכל זאת הוא יעלה בטובו להראות משהו.. אז כנראה שפלאפון כזה עדיין לא מספיק טכנולוגי ומה שהספקתי לראות זה רק את התמונות..
אבל אם אתם חושבים שזה הספיק לי אז אתם טועים.. לאישתי יש פלאפון יותר משוכלל וכשהיא חזרה מהלימודים ניצלתי את ההזדמנות וכשהיא הלכה לנוח ישבתי וראיתי מעל שעה פורנו וכל מה שאולי ימלא לי את החלל העצום שנותר פתוח וריק.. אז לא התאווה לא פתרה את הבעייה.. היא רק הגדילה את החלל.. את הצימאון.. וכך סיימתי את היום מרוקן ומלא בייסורי גוף ונפש!!! בחסדי ה' לא נפלתי באוננות אבל זה לא כלום!! העיקר הוא שאני מרגיש ריקני ללא החלמה ושפיות!!
אז בפעם הבאה אם אתם שואלים את עצמכם אם התאווה תפתור לכם את הבעיות תזכרו את הסיפור שלי..  אולי הוא יעזור..

אוהב אתכם!!

תשובה: בעניין: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 11 חודשים #73728

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
בחסדי ה' אני זוכה לחודש של נקיות!
בימים אלו אני נמצא בימים מחד מלאי חסד עצום שה' עושה איתי, מלא בטוב ובשפע.. הרבה דברים מסתדרים וזה בכלל לא ברור מאיליו.. גם מבחינת ההתקדמות בתכנית, וגם מהבחינה האישית מול אשתי.. אני רואה יותר ויותר שכשאני חושף בפניה את קשיי לא רק שזה לא מרחיק אלא אף מקרב אותה יותר אלי.. אסירות תודה לה'!
מצד שני הימים האחרונים די עמוסים עלי.. יש לי מלא מטלות שאני רואה לפעמים שהם מטפסים ועולים עלי!
בעבודה ממש קשה לי עם העומס ועם כך שאני מרגיש שהמוח שלי הרבה פעמים חסום ואני לא מצליח להזיז שם איזה משהו.. גם הכתיבה שלי עכשיו כאן..
אני רוצה לשתף.. להתחבר לחברים.. לתכנית.. אבל כל מה שאני מנסה לומר או לכתוב פשוט לא יוצא לי המחשבה חסומה..
מבקש מה' שלווה.. אתן לה' את מפתחות חיי גם אם נראה לי שדברים צריכים להתנהל כמו שאני חושב.. הדברים תלויים בו ולא בי!

תשובה: בעניין: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 10 חודשים #74462

• שלמה די דיינו
  • דירוג פלטיניום
שלום לכולם!
אני לא מחובר לא כותב ולא עושה פעולות, מגיע פעם בשבוע לקבוצות יש לי ספונסר.. אבל מעבר לזה שם דבר..
התוצאות לא איחרו לבא.. לאחר שבועיים וחצי של נקיות שוב נפילה..
סרטי הפורנו מרצדים במוחי.. חשבתי ששם אקבל את הישועה.. חיפשתי וחיפשתי עוד ריגוש מעוד סרט.. אולי בסרט הזה אראה משהו מיוחד שעוד לא ראיתי והוא יושיע אותי?.. וככה אני מוצא את עצמי בחוסר שפיות גולש בפורנו..
זה מייאש.. כמובן.. אין לי מה לחדש לכם!
נראה לי שכל המעברים קשים עלי.. עכשיו סוף שנת לימודים.. לקראת חופש של מעל חודשיים.. חייב לעשות עם עצמי משהו.. מקווה שעכשיו באמת אתפנה כבר לכתוב את הצעד הראשון..

תשובה: בעניין: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 10 חודשים #74466

אוהבים!

תשובה: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 10 חודשים #74631

• שלמה די דיינו
  • דירוג פלטיניום
תודה מנסה להבריא..
בחסד ה' היום אני משלים שבוע של נקיות!
לאחר שבשבוע שעבר היום הייתי משומש לאחר לילה מלא בתאווה.. היום אני לאחר שבוע עם המון פעולות החלמה..
בחסד ה' זכיתי להתחיל צעד ראשון כמו שצריך.. יש עוד הרבה מה לכתוב אבל עצם הפעולה עושה המון טוב..
לא הכל הולך על מי מנוחות יש קשיים לא קטנים.. אבל בסה"כ המצב במגמת עליה..

תשובה: המסע של שלמה די דיינו לפני 8 שנים, 9 חודשים #74639

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
אין לי משהו מחלים לרשום לך

רק אוהבים
זמן ליצירת דף: 0.82 שניות

Are you sure?

כן