ברוכים הבאים, אורח

תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,,
(0 צופה) 

נושא: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, 22292 צפיות

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 10 חודשים #73989

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
הי אריאל

קראתי ומכל מילה מרגיש כאב, בלבול, טירוף

מאחל לך שהשקט יחזור, למלא מצברים

אוהבים

שיהיה בהחלמה

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 10 חודשים #73996

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אני כל פעם מנסה שוב ושוב לכתוב לך את ההודעה הזו (וכבר כתבתי אותה שנונה, מבריקה, מעניינת ועוד, ואין לי כוח לעשות זאת שוב), אבל איכשהו אני לא מצליח להעלות אותה. רצונו ייעשה. זו פעם אחרונה שאני מנסה.

"כמה כואב,,"

לי מאוד עזר צעד 2 במצבים דומים לאלה שאתה מתאר.
אני ממליץ לך מאוד לקרוא על צעד 2 בספר "צעד קדימה לפעולה".
אשמח מאוד גם לדבר איתך על כך, אם תרצה.
"לפי התכנית הייתי צריך לחפטר מכמה השגות שהיו לי כל חיי. זה לא היה קל" (הספר הגדול עמ' 38). אבל זה היה כדאי. מאוד.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 10 חודשים #74009

שלום חברים אהובים,

אני כל כך רוצה להודות לכם,
רוצה להגיד לכם שדבריכם פעלו עלי כצרי על נפש דאובה וכואבת,
וזה אכן כך !!
אבל,
אני חייב "לבשר" שהריק עדיין לא מצא את סיפוקו,אני חושב שאני חייב לדון על זה בכובד ראש עם הספונסר כי זה מורכב מדי, אבל ריק לי שם בפנים, משהוא כל כך עמוק,
לפני כן הייתי מלא ברוחניות, ברגשי אלוקות/רוחניות,בתוספת פיצויים קטנים מדי פעם של סוכריות קטנות בדמות "שימוש" קל,,,,

אלוקים הטוב עזור לי,,

אריאל בנך הקטן והחלש,,,,,

טהרני, לא הבנתי,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 10 חודשים על ידי הוי אריאל.

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 10 חודשים #74010

אני מאוד חדש בתכנית. אין לי זכות לומר מאום. ובכל זאת,
מהמעט שהצלחתי לקרוא ולקלוט, הצעד הראשון הוא הפסקה מוחלטת.
וההיגיון הוא מאוד פשוט. טבעה של המחלה שלנו, של ההתמכרות, הוא להוביל מדחי אל דחי.
לעולם אין היא מסתפקת במה שהיא קיבלה, ותמיד דורשת עוד!!
איפשור "פיצויים קטנים" - הרי זה פתיחת פתח לדרישה תובענית של "פיצויים יותר גדולים"!
הפסקה מ ו ח ל ט ת. בראיה ברחוב, בטח ובטח בראיה במחשב. וכמובן, רק להיום
אוהבים אותך!
בהצלחה! לך ולי ולכולנו.
רק להיום - ה' תן לנו הכוח להיות נקיים, לבד אנו חסרי אונים.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 10 חודשים על ידי מנסה להבריא.

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 10 חודשים #74012

אוהבים אותך אריאל!
קראתי את הדברים שלך מצאת יו''ט שלישי, ועלו לי דמעות בעיניים. כמה שאני מזדהה עם החיפוש התמידי הזה אחרי הדבר "האמיתי" שסו''ס ימלא אותי!
אבל אני בטוח שלא תצליח למצוא את זה בתאווה, חיפשתי שעות על גבי שעות...
אני לפעמים מצליח למלא את החור הענקי הזה הנתינה משמעותית. מכל הלב.
אני מתפלל בשבילך!

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 10 חודשים #74016

שלום חברים יקרים,

ברוך ה' מתחיל להשתחרר,,

גם היום היה יום קשה, קשה מאוד אפילו,,
נכנסתי ישר לתוך המשחקים, לתוך החדשות, לתוך השוטטות, לתוך עצמי,,,,,,,,,,
בשלב מסוים הרגשתי שאני לא מסוגל כבר, הספונסר לא ענה גם אחרי המון טלפונים, גם אחרים לא הרימו, הרגשתי גרוע,רציתי לאונן,,,התחלתי לחפש באובססיביות משחקים, אח"כ פתאום מצאתי גם תאווה במשחקים אז ניסיתי שם, ניסיתי "בכוח" למצא אישה משהוא שקצת ימלא אותי ויהנה אותי,
כנראה שלא כ"כ הצלחתי,[עובדה שגם בצהרים לא הפסיקו לרגע האובססיות].
בינתיים אישתי מתקשרת,,
יאלא אין לי טיפת חשק אליה ולרטינות שלה,, אני לא עונה,,
עוד טלפון,, איך היא יודעת איפה אני עכשיו ???,,,
עוד טלפון,, אני לא עונה לך,, עד שתרגעי,,
עוד טלפון,, אני דווקאאא לא יענה ,,
עוד טלפון,, עוד אחד ואני גומר אותך שומעת,, אני לא עונה לך!
הגעתי ל-9 טלפונים ! בהם קיללתי אותה והתעצבנתי איך זה שבדיוק כשאני משוטט וקשה לי היא נזכרת לבדוק מה שלום בעלה היקר ????????
בסוף יצאתי מהמקום באיחור ענק, בזעם ובתיסכול עצור,
החלטתי להרים טלפון לחבר, והוא ענה לי, חבר יקר שמעולם לא ראיתי ולא שמעתי ולא דיברתי איתו, הוא ודאי לא מכיר אותי,אני רק שמעתי אותו פעם במסר בטלפון ומאז יש לי את המספר שלו,
פשוט התקשרתי,והוא לא ידע מה אני רוצה מחייו אבל הבהרתי לו שאם לא אז,,
הוא ענה לי בכזו כנות, בכזו פשטות, בכזה רצון עז לסייע,,
אשריכם חברי SA על צעד 12 !!!
דברנו כמעט שעה ,, היה נפלא,, היה מרומם,,פשוט מיוחד!
חזרתי שוב למשרד לעבודה, במצב רוח מרומם,
אני נכנס, ו,,, אין אינטרנט,,,
מה הפירוש ?? איך אעבוד ?? מה ??
היד שלי כבר נשלחת למטה,, כמו שהורגלה כל השנים שכשאין לי משהוא, אני לוקח את הסוכריה המרגיעה והידועה,,, ואני נעצר,, לאאאאאאא,, לאאאאאא,, אני לא רוצה, אני לא חייב, אני מבקש לוותר,
אבל ממה אתמלא ??אין לי אינטרנט, מבינים את התחושה של הילד הקטן שהארטיק נלקח ממנו ??
אני מחליט להתחנן ולא לוותר הפעם,
אז בינתיים יצאתי כעת מהמחשב אחרי נצחון מסוים ברוך ה',
כן במקום להתעצבן על כל העולם ורק לאונן,,,
מה עשיתי??
- צעד 4 על הספונסר,,,
- כתיבה לפורום[עוד לא שלחתי],
- קצת חשבונות
- טלפונים,
- טלפון לחברה לברר למה התנתק האינטרנט,,[ איזה גאונות !!!!]
אחרי 10 דקות של המתנה ו,, חיברו אותי בחזרה,,,,
כמעט נכנסתי מיד לבדוק מה קורה בחדשות ונעצרתי, לא אני לא נכנס !

תודה אלוקים!!

אהההההההההההה אריאל,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 10 חודשים על ידי הוי אריאל.

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 10 חודשים #74103

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אהלן אריאל

עכשיו אני נזכר שהתקשרת בערב חג והשארת הודעה, שלחתי לך הודעה שתחזור אליי אבל אולי לא קיבלת אותה?

בכל אופן - אשמח אם תתתקשר (או תן לי מספר שאני יכול להתקשר אליו).

(אגב, ניסיתי כעת לשלוח לך הודעה פרטית כאן בפורום ולא הצלחתי, האתר טען שהשם לא קיים במערכת. אולי זה בגלל הפסיקים המפורסמים?...)
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 10 חודשים #74105

שלום,
הכינוי שלי הוא אריאל ואני סקסוהוליסט=חולה [על] מין וכל מה שקשור לתאווה לנשים או ל,,
אני רק רוצה כל היום חיבורים ובדרך כלל אני חיבור כושל שמחכה שמשהוא ימלא אותו והמשהוא הזה הוא בדרך כלל מאוד מאוד לא חיובי !!
אני נקי 78 ימים ברוך ה'.
אני מחפש גם היום תאווה בכמויות בלתי נידלות,
חבר הציע לי לפני כמה שעות רעיון מאוד מאוד טוב לגבי התגברות על תאווה לשוטטות, אז הוא הציע,,, 10 דקות אחרי כבר שוטטתי,,בלי ליישם מה שהוא אמר לי,, תשאלו אותי למה לא?? למה לא ליישם ? אתה הרי תתחרט וכו',,
פעם התשובה היתה שינאה עצמית עצומההההההה אכזבה וייאוש מהחיים וכן גם "אלוקים סלח לי בבקשהההה, אני רוצה להיות טוב ולא להיגרר ליצר הרע".
היום התשובה שלי היא, כן אני מרגיש [עדיין] לא טוב [רע;) ] אבל אני מודה בחוסר אונים שלי, כן, אני מכור, אני בן אדם, שלא יכול [כן, לכל המתעניינים ניסיתי ועוד איך,,] להילחם עם זה וזהו זה, יש לי רק פעולות שאותם אני אמור לעשות ואני עובד על זה ומשתדל לוותר וכן להתקשר,
וכן רק בזכות דרך חיים זו אני נקי היום [ורק להיום] 11 שבועות, בדרך הקודמת הייתי נקי יום אחד!!

בקיצור, בתיקווה לבשורות טובות יותר מחר,
אוהב אותכם חברים [את עצמי ???]
אריאל,
אהה אריאל ,,,,,,,,,,,,,

תודה "סוד"- אצור קשר בפרטי,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 10 חודשים #74131

עיף.כואב.עצוב.

ככה אני מרגיש עכשיו, אין לי כוח לכתוב,,

להתראות מחר, אם אני אהיה קצת פחות משוגע ומטורף וחולה ומשתמש,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 10 חודשים #74135

אוהבים איש יקר!

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 10 חודשים #74202

היי,
שלום לכולם.

כן. אז אתמול מישהוא ירד עלי שאני רק מדכא את כולם כאן בפורום ולא נותן חומר של תיקווה. חשבתי שהוא טועה כי זה המקום היחיד בחיים שלי בו אני יכול להיות מי שאני בלי להציג שהכל בסדר וכיף ולחייך לכולם,אבל קלטתי שזה פשוט לא נכון, וגם בחיים האמיתיים שי יש לי הרבה דברים חיוביים ואני פשוט צריך לשים יותר לב אליהם,אז הנה ניתן משהוא לדוגמא:
אני כבר יום וחצי לא נוגע באינטרנט למטרות שוטטות !!
ואני אסביר בקצרה, אני מכור זוועתית לבריחה שהאינטרנט מספק לי, לחדשות שם,למשחקים שם,ל,,
עד שהגיע הספונסר שאני כל כך אוהב וחתך: אריאל, סטופ. אתה מפסיק עם זה, זה לא בשבילך זה מוריד לך הכל, אתה עוד תשתמש ותיפול [מה שנכון נכון, אני כבר הייתי בדרך לשם]אריאל, אתה מהיום, רק להיום אבל באמת רק להיום כי אתה לא יכול יותר מזה, אתה לא נכנס לשום שוטטות שלא קשורה נטו לצורכי העבודה שלך, כלום. לא חדשות, לא מוזיקה, לא צפיה, ולא כלום פשוט כלום. האינטרנט בשבילך [אולי בשביל כולנו,,אבל זה עניין לפוסט אחר] לא מיועד למטרת בילוי, הא מיועד לעזרה בעבודה שלך נטו !!
ו,, כן, מאוד מאוד קשה לי,
אני נקרע מבפנים עם המון לחצים ואני מת לברוח לשם אבל אני לא בורח, אני כן בורח מהמוות, המוות הפנימי שלי. אני מת לשוטט,להתמלאת מכל מה שמתרחש בעולם אבל אני בוחר לוותר על זה [נכון לרגע זה,,,] ולהתמלאת מהתוכנית שלנו.
זהו זה הבשורה שלי, ועל זה אני אומר "אריאל מחייב את המכורים" אם אני אצליח באמת לעמוד בזה, זה יחייב רבים אחרים כאן לעשות דברים אחרים שקשה להם, כי אני יכול להעיד על עצמי שכמה שקשה לי עם ההשתמשות, הרבה הרבה יותר קשה לי עם אי הפקת הנאה מהמחשב והבריחה אליו. ובעיקר לחדשות אליהם אני מכור מאז גיל מאוד קטן.
בינתיים כמה שזה קשה לי זה גם מתגמל אותי,ואני מרגיש יותר חיובי ומפוכח עם עצמי.
תודה ספונסר.תודה על ההכוונה והעזרה.
" במקום,"אני חייב להשיג את אחרת אמות!"הגישה שלנו הופכת ל"אני מוותר,אני מוכן שלא יהיה לי את זה,אפילו אם אמות"."

אהה אריאל,,,,,,,,
אריאל,

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 10 חודשים #74217

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
הי אריאל

כל הכבוד, אני יודע שזה קשה
עבורי הפלאפון היה בריחה, רק איזה משחק, רק לבדוק אימיילים, רק [השלם את החסר]...
כיום כשאני פותח את הנעילה של הטלפון אני מחפש מה שהתכוונתי אחרת אני לא פותח אותו בכלל, לפעמים אני נופל גם בזה אבל כשאני מצליח אני מרגיש כאילו עליתי לראש ההר, רק לאותו הרגע אני נושם "אויר הרים צלול"

וכן גם אני אמרתי לספונסר שלי שאני פשוט אדם דיכאוני
אז הוא נתן לי לכתוב אסירויות תודה...היה לי קשה, עדיין קשה לי אבל זה שם את הפוקוס על מה שטוב בחיים ולא מה שרע ואז אתה מגלה כמה נחמד לך, ואיכשהו הדיכאון פוחת בהדרגה
הרבה יותר קל לראות את כל הדברים שאני רוצה ואין לי.

אבא שלי פעם אמר לי "אם אתה רוצה להיות מאושר בחיים תסתכל קדימה ולמטה"
קדימה כי העבר מלא טעויות וחרטות
ולמטה כי תמיד יש מישהו שיש לו עוד פחות ממך
אבא שלי לא חי ככה, אני מנסה ולפעמים זה עושה לי טוב

אוהבים אותך תמשיך לבוא

שיהיה בהחלמה
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 10 חודשים על ידי newbody.

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 9 חודשים #74262

תודה חבר יקר.[אני שונא תכינויים האלו בפרט באנגלית שלוקח לי כמה דקות לאיית נכון את השם הזה.אין לך משהוא בעברית או שם או כינוי?? אם לא תמציא משהוא בשבילי;) ]

והנה מגיע, בא לו, היום ההוא.
התאריך אותו אני מכיר כמעט רק מחברים כאן בפורום שלנו[בחוג שלי כמעט ולא מתייחסים אליו].
הוי אריאל אריאל,,
כ' סיון.היום שכל כך הרבה צרות התרחשו בו לעמינו.והכינוי שנשאר ממנו לרבים הוא שלושת המילים המילים הללו.אז ככה אני מעולם לא ראיתי את המילים הללו לא בפסוק בישעיהו ["[b]הוי אריאל אריאל[/b] קרית חנה דוד"], ולא בסליחות ליום זה אותם אף פעם לא אמרתי.
אז כנראה שככה ממש הרגשתי.
כמו שהפיוט הזה מתחיל ק-ל מלא רחמים.שוכן במרומים.אין כמוך באלמים.[size=5]אני כן[/size]. כל כך המון נסיונות כושלים להפתח ולספר ולהיבנות ולהיעזר ו,,כלום עזרה מאף אחד עד שבע"כ סתמתי את פי, נאלמתי.].שומע לשוועת עגומים.[,,,].המצא מנוחה נכונה על כנפי השכינה.[כניעה,שלווה,רוגע, ביטחון.כוח עליון,אלוקים אוהב כפי שאני מבין אותו.]
תעיינו שם חברים, אני השבוע הסתכלתי שם לראשונה.ואני מזדהה כמעט עם כל מילה.
הייתי רוצה לשנות את החתימה שלי לסיום שם "ה' הוא נחלתם וינוחו בשלום,,ונאמר אמן"

הוי אריאל,,,,,,,,
אהה אריאל,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי הוי אריאל.

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 9 חודשים #74277

85 ימי נקיון ב"ה.
אני שוב אחרי משא ומתן ביני לבין עצמי.בין ראשי לבין ליבי.בין הראש "החולה" שלי לבין הידיעה מה מוטל עלי לעשות.ו,, כמו היום בבוקר כך גם עכשיו,, הוא ניצח,,,, מי זה הוא??תשאלו....
בהוראת הספונסר שלי אני מתנזר לגמרי מהמחשב על שלל צורותיו ואופניו [חוץ מלצרכים עסקיים]. אוקיי.בבוקר אני בתחילת יום שמח ועליז, מתיישב ליד המחשב,"לפתוח מעגל אריאל" הספונסר אמר,, נו, אף אחד לא עונה,, זה בסדר,, היום אתה חזק,,אתה יכול,,אוקיי.יאל'א למייל,ו,, הגיע מבזק חדשות במייל [מגיע פעם בשבועיים].אוקיי זה לא רע ולא כלום רק טיפה חדשות מכל השבוע האחרון [אני מאוד מנותק מהם].
וואו !!
מה קורה שם,,?? אני חייב להכנס רק לרגע לאתר שהביא את החדשות,, ו,, כניסה לשני אתרים שפתוחים אצלי ו,,הדרך כבר מאוד קצרה,,
אז סגרנו את הבוקר עם חצי שעה של שוטטות בחדשות ושעה של שוטטות ב[חיפוש]תאווה.[לא שמצאתי חתיכה הראויה להתכבד בה... רק השוטטות והניתוק הזה מהעולם המציאותי בו אני זה אני ומחשב זה מחשב וכניסה לעולם מדומיין ומפונטז..]
אוקיי, אח שלי מתקשר 10 טלפונים ו,,טוב נלך ללמוד איתו,אני מנתק באנחה את המחשב ובורח,,

טלפון לחבר.הודאה בח.א. וקבלה על שעות העבודה בצהרים להתקשר לפני כן לספונסר ולוותר בנוכחתו על הזכות להתאוות ולהתמלאת.
שעת הצהרים, אני נכנס שוב לעבודה ולמחשב ו,,להתקשר עכשיו לספונסר? נראה לי הזוי קצת.דיברנו היום כבר חצי שעה.מה הא יגיד לי?? אז אפשר לחבר רגיל,,למי?? אליו כבר התקשרתי אתמול ואליו שלשום וההוא בכלל חבר ותיק שאין לו זמן, וההוא לא עונה וכן הלאה,,
ופתאום אני מוצא את עצמי שוב משחק במחשב !!!
אני כבר גמור !!!
אז עכשיו התקשרתי לספונסר ושיתפתי בח.א. נואש שלי !! והוא ענה והקשיב. ורק אמר תודה, ותזוז משם עכשיו. אתה לא יכול מול זה. בינתיים עזבתי ומקווה שזה יישאר כך.

אריאל
הוי אריאל,,,
אריאל,

תשובה: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 8 שנים, 9 חודשים #74280

אוהבים אריאל!!!
אההה אריאל,,,,
זמן ליצירת דף: 0.77 שניות

Are you sure?

כן