ברוכים הבאים, אורח

ממש ניסים!
(0 צופה) 

נושא: ממש ניסים! 147290 צפיות

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #75835

יהושע הענק,

אוהבים אותך מאד מאד,
מאד כואב לשמוע את זה,
וקשה לי לכתוב את ההודעה הזו,
אבל אני מתפלל בשבילך שתהיה לך עלייה גדולה מזה בעז"ה,
ושאבא אוהב ילך איתך הלאה יד ביד.

אוהב אותך מאד מאד
"מתחיל שוב"

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #75847

תודה רבה לכם חברים!
אני צריך את החיזוקים שלכם בשעות הקשות האלה...

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #75849

דבר אחד למדתי בתכנית הזאת והוא שכולה סובבת סביב יום אחד.

אני אמנם מבין כמה נורא זה לחשוב ש'זה' מאחוריך ואז ליפול. אבל אולי זה לטובה. הרי אם לא היית נופל היית חושב שזה מאחוריך. ( צר לי שאני מכניס לך מילים לפה פשוט אף פעם לא הייתי נקי יותר משבועיים וזה מה שיצא לי כשניתחתי את הכאב שאותו חשתי בעקבות נפילה מדומיינת לאחר נקיות ממושכת) ו'זה' כידוע תמיד נמצא שם אורב, בחושך.

אז תשתמש בכלים שקנית ב140 +- ימי נקיות ( וגם לפניהם) ותתפלל לאבא לזכות בעזרתם לעוד יום נקי.

וה' יעשה הטוב בעיניו!

אוהב.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #75971

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
דמעות עולות בעיניים.
אוהב וכואב.

יש תקווה - חזקה מכל הפחד והכאב.
חווית אותה במשך כמה חודשים,
ובע"ה תחווה אותה במשך שנים ארוכות,
אבל כפי שכתב תשובה שלימה - כל פעם רק ליום אחד.

(חשבתי לא לכתוב כלום, כי אין בי את הכוחות כרגע לכתוב באריכות. אבל בלא כלום אי אפשר).
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #75980

תודה רבה לכולם!
אני אסיר תודה על 4 ימי נקיות לא מכוחי בכלל.
אני מודה לה' שנותן לי קצת שחרור ביום האחרון מפנטזיות על הפורנו שראיתי, בכלל לא מובן מאליו.
אני יודע שיש תקווה, כמו שכתבת טהרני, חוויתי אותה בעצמי, ורק בזכות החברים כאן, אני נזכר בכך.
וכמו שחבר יקר אמר לי - אחרי נפילה, היוקר של כל יום נקי עולה עכשיו.

תגובה: תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 8 חודשים #76211

שבוע טוב חברים!
אסיר תודה לה׳ על 12 ימי נקיות!
היתה לי שבת מלאה בפנטזיות קשות ונזכרתי בהרבה סצנות פורנו שראיתי במהלך הנפילות האחרונות שלי. אני חסר אונים לגמרי מול זה, וזה עושה לי הרבה חשק ליפול. מה שעזר לי להישאר נקי עד עכשיו, זה שירדתי בשבת כמה פעמים על הברכיים, התפללתי, ומיד במוצאי שבת התקשרתי לחברים ופתחתי מעגלים. לפי חוקי הטבע הייתי אמור ליפול בדקות אלו, אבל רק לעכשיו אני מוותר באופן ניסי על הפורנו.
אסירות תודה לה' על התוכנית!

תגובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 8 חודשים #76214

טוב לשמוע ממך יהושע.
חסרת לי לאחרונה.
מקווה ומתפלל שה' יהיה איתך בדרכך וישמור היטב את צעדיך.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

תגובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 8 חודשים #76301

טוב לשמוע גם ממך!
אני רוצה לשתף שבימים האחרונים מאוד קשה לי מבחינת התאווה. יש לי רצון תמידי להשתמש, ולאחרומץנה הוא מתפתח לדחפים שלא זכרתי כמה הם חזקים... קשה לי מאוד לוותר ואני אומר בוודאות - ללא התוכנית, הייתי משתמש כבר כמה פעמים עד עכשיו ב 15 יום האחרונים. אבל אלוקים עושה לי ניסים דרך התוכנית ועל כך אני אסיר תודה.
הלוואי והיתה בשבילי דרך קלה יותר.. כמה פעמים כבר אמרתי לעצמי שכדאי לי פשוט לוותר על הכל ולהשתמש - הרי 15 יום זה לא כ"כ הרבה.. אבל אני צריך לזכור שלא משנה הספירה, אני צריך לעשות הכל כדי להביא עוד יום נקי כי אחרת אני פשוט אסבול.
בבקשה אלוקים, תעזור לי לזכור את זה!

תגובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 8 חודשים #76349

אוהבים אותך יהושע.

כשאני רואה את ההתרוממות שלך זה הדבר היחיד שמחזק אותי ומחזיק אותי גם אם הספונסר או מי שרק לא יהיה שיגיד לי לאפס את הנקיון או משהוא כזה בעקבות מעידות בעבר,עד היום חשבתי שלא אוכל בחיים להתחיל שוב ככה עם כל העוצמה, היום אני יודע שכן. יש חיים לאחר המוות ותקומת אחר נפילה כואבת ככל שתהיה.

תודה לך.

אוהב הוי אריאל,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 8 חודשים #76404

קשה לי נורא לספר את זה כי אני מתבייש מאוד, אבל נפלתי אתמול.

תגובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 8 חודשים #76415

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אוהבים וכואבים.

מאוד מבין את הבושה (אני בטח הייתי מסתלק מהפורום ומהקבוצות ). אבל תזכור את חלקה של המחלה בעניין. אני בטוח שאם היית יכול ללחוץ על כפתור שיגרום שלעולם לא תשתמש - היית עושה את זה.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 8 חודשים #76416

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חושב וחושב מה להגיב ואולי להציע משהו,
אבל אין לי מילים, רק תנסה להתאמץ להביא 24 שעות נקיות, לא ליפול עוד פעם, ואח"ז לעשות שיעורי בית אייך להביא עוד יום נקי,
תמשיך איתנו, הלב איתך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 8 חודשים #76422

תודה טהרני ואבי גולן! אתם חלק חשוב בהחלמה שלי.
אני אסיר תודה לאלוקים על יום אחד נקי (כמעט שניים).
הייתי עכשיו בקבוצה ושם אמרתי שנפלתי. משום מה היה לי קצת קשה לומר את זה ואני לא מבין למה. כולם הרי פה כי הם נפלו אלפי פעמים (בלי הגזמה), למה שיהיה לי קשה לספר שגם אני. כנראה שהאגו שלי גדול מאוד... אני חייב להיות המחלים הגדול...
אני רוצה לשתף שממש לא נהניתי במהלך הנפילה, הרבה פעמים שיתפתי חבר בזה שאני קצת מקנא באלה שלא מצליחים לעלות על דרך כי הם באמת צןפים כל הזמן בפורנו.אז זהו, אין לי מה לקנא (וזה בכלל לא סותר את העובדה שבא לי לחזור לשם עכשיו...).
עכשיו, אחרי הקבוצה קל לי יותר לקבל את העובדה שנפלתי.
אני רוצה להודות כאן שאני חולה מאוד, ושאני רוצה לעשות דברים שפוגעים בי ובאחרים. אנא אלוהים, עשה שלא אעשה זאת היום.

תגובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 8 חודשים #76695

שלום חברים!
יהושע, סקסהוליסט.
אני רוצה לשתף אתכם שמצד אחד אסירות תודה שעובר עלי יום די שפוי ואלוקים שחרר אותי רק להיום מהאובססיה. כמעט ואין לי דחף מטורף להשתמש. אני יודע שיגיעו גם ימים אחרים ולכן אני משתדל להתמיד בפעולות גם ביום כזה. מצד שני אני נמצא לפני צומת גדולה (לפחות בעיניים שלי...) - בעקבות כמה דברים שקרו לי המליץ לי חבר מחלים לשתף את אבי בבעיה ובפתרון. אני מאוד מפחד מזה, אבל אסירות תודה שיש חברים לספר להם על הקשיים שלי ושיש ספונסר שאחרי שמדברים איתו העולם נראה קצת יותר ורוד ופשוט. מתפלל שאלוקים יהיה איתי שם ושזה באמת יוסיף לי להחלמה.
תודה שאתם איתי בדרך.

תגובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 8 חודשים #76733

לילה טוב חברים!
אני רוצה לשתף אתכם -
הלילה סיפרתי להורים שלי על הבעיה. איזה שחרור!!! שנים של הסתרה נגמרו בחצי שעה של הכרה בבעיה וגילוי מדהים - אנשים מבחוץ מבינים ומקבלים אותי.
המוח החולה שלי כל הזמן האחרון סיפר לי שיהיה נורא ושא י לא אדע מה לומר. אז זהו שלא. אלוקים היה שם ועזר לי. ההורים שלי קיבלו אותי ושמחו שיש פתרון שעוזר לי.
שיהיה לכולנו שבוע טוב!
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן