ברוכים הבאים, אורח

ממש ניסים!
(0 צופה) 

נושא: ממש ניסים! 146082 צפיות

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 10 חודשים #73849

הוי אריאל,,,,, כתב:
מתחיל שוב כתב:
יהושע י-ה יושיעך כתב:
אני מאוד מקווה להיות נוכח גם בצעד הראשון שלך!
שיהיה המון בהצלחה!

אמן ואמן.
תודה.

הבעייה שלי כעת היא, שאני כותב וכותב, ואז במשך היום אני נזכר בעוד דברים ואני מוסיף אותם, כי נורא כיף לי לכתוב את הצעד ראשון, ואני רוצה לעשות את זה מושלם, ואני מקוה שבקרוב אני אסיים את זה.

נורא כיף לך לכתוב את זה, או נורא כיף לך למסור את זה ????
כי אני רעדתי מפחד לפני ואחרי המסירה,, וגם הכתיבה קצת עימתה אותי עם כל מה שחוויתי בעבר הרחוק ופחדתי להתנגש איתו,אבל בעיקר הפחד היה במסירה. מעניין לשמוע!

אני מכיר את הקטע הזה של המושלמות,פרפקציוניסט כמוני,,,, אל תחכה מדי כי זה לא יקרה,,,,ויותר מזה אני היום נזכר בעוד קטע,בעוד סיפור שהיה לי ואני מתחרט למה לא חיכיתי עם הצעד שלי אולי אם הייתי מספר את זה זה היה הרבה יותר חזק,,מחשבות של חולה-מכור,,,

בהצלחה,

ו,, חבר'ה אולי תקליטו את עצמכם כשאתם מוסרים ת'צעד שגם אני אשמע ????

אריאל אשמח להיות איתך בקשר, וניסיתי לשלוח את המספר שלי בהודעה פרטית ולא הצלחתי, אשמח שתיצור קשר במייל: matchilshuv@gmail.com.
תודה רבה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 10 חודשים #73928

ערב טוב חברים יקרים ואהובים!
קוראים לי יהושע ואני מכור לתאווה.
מאז שנכנסתי לתוכנית אני רואה ניסים בכל מקום..
היום הרגשתי שאני הולך להכנס למצב של חדלון - מצב שמוכר לי ביותר, בו אין לי כח לעשות כלום. כלום!! חוץ מליפול כמובן...
דיברתי עם אלוקים הגדול והאוהב, אשר לו מלא הכח, וסיפרתי לו על בעייתי, ועל זה שאין לי אפילו כח להתקשר לחבר. תוך כדי חבר מתקשר אלי, ומספר לי שגם הוא בבעיה. אותה בעיה... אז מיד נתתי לו עצות - להתמקד בפעולה הבאה, ולבקש מאלוקים וחברים עזרה. ותוך כדי שאני מדבר אני מבין שזו היתה תשובתו של אבא שבשמים בשבילי...
זה עזר ובאמת התמקדתי בפעולה הבאה, וזו שאחריה וכו'..
אסירות תודה!!
ותודה אבא על 77 (!!!) ימי נקיות בכוחך ולא בכוחי.

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 10 חודשים #73930

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ממש ניסים!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 10 חודשים #73983

יהושע,
ה77 שלך זה משהוא אדיר !
אבל אותי שובה הפיכחון בו אתה מדבר בלי השוואה בכלל למה שהיה בהתחלה,
משהוא שאני פשוט מקנא בו [אהה, עוד פגם אופי,,]. אתה ממש מזכיר לי את הספונסר שלי.

בהצלחה בהמשך הדרך.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 10 חודשים #74073

שלום חברים יקרים ואהובים!
קוראים לי יהושע ואני מכור לתאווה - לפורנו, אוננות, מבטים ברחוב, נגיעות אקראיות, ספרים ופנטזיות.
לאחרונה אני חווה התחזקות בפולסים של תאווה - התקפים חזקים יותר וחזקים פחות של תאווה.
רציתי לשתף אתכם בכך שאני חסר אונים מול ההתקפים האלה. במיוחד עכשיו שאני בבית ויש לי הרבה אופציות למצוא תאווה באינטרנט.
כ''כ קשה לי לבד! מזל שאלוקים שלח לי את התוכנית שעוזרת לי לא להישאר לבד - להתחבר לחברים ולאלוקים וע''י כך להתמלא מאלוקים במקום מתאווה.
אני אסיר תודה לאלוקים על המון ניסים שעשה לי עד היום שבזכותם נשארתי נקי כבר 81 (!) ימים.
ואני מאמין שאם רק אמשיך בפעולות ואנסה לעשות את רצון אלוקים במקום את רצוני, אלוקים יכול להמשיך לגאול אותי מהגלות הפרטית שלי.
שתהיה לכולנו שבת שלום, שבת של נקיות, מפוכחות וחיבור!

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 10 חודשים #74146

לילה טוב חברים!
קוראים לי יהושע ואני מכור לתאווה.
מתבטא בצפייה בפורנו, אוננות, מבטים ברחוב ופנטזיות.
היו לי כמה ימים ממש קשים לאחרונה. היה לי במהלך הימים האחרונים דחף משוגע ליפול. הדבר הזה הוביל אותי לכמה מעידות קטנות - צפיתי בתמונות של בנות בפייסבוק מתוך תאווה, ראיתי ביוטיוב סרטון של תאווה, וקראתי בויקיפדיה על נושא מסוים שקשור לתאווה ואף הסתכלתי בתמונות על הנושא הזה.
בימים האחרונים ממש הרגשתי רע. הייתי עבד נרצע לדחף שלי לחפש תאווה, והייתי חייב לעשות פעולות, והרבה, ולברוח. רק לא לתאווה.
בדיעבד אני אסיר תודה לאלוקים שזה הסתכם רק במעידות האלו ולא צפיתי/חיפשתי פורנו ממש. אבל ברור שזה לא היה מכוחי, להיפך, אני מאוד רציתי ליפול.
לאחר הרבה תפילות לשחרור מה"קריז" שהיה לי, היום בבוקר אלוקים עשה לי את הנס וקמתי ללא ההרגשה הנוראית הזאת שאני חייב להשתמש או שאמות.
וכמו שכבר נכתב "גילינו שלא מתנו, להיפך, הכניעה הרגה את האובססיה"(פחות או יותר... אין לפני את המקור...). אמנם לא היתה זו כניעה שלמה, שהרי מעדתי, אבל אלוקים עזר בכל זאת ועל כך אני אסיר תודה לו!
תודה לך אלוקים על 84 ימי נקיות. ותודה לך על יום שבו הרגשתי טוב, בניגוד לכל הימים האחרונים. רגשות הם לא עובדות!!!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 10 חודשים על ידי יהושע י-ה יושיעך.

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 10 חודשים #74152

אוהבים אותך יהושע.
שמח לשמוע מאוד שהקריז עובר!
תודה לה' שעזר לך!
(הריכוז העצמי שלי דוחף אותי לכתוב לך בלה בלה בלה,
אבל במחשבה שנייה זה נשמע לי מיותר. פשוט אוהב ומזהדה ושמח).

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 10 חודשים #74156

מזדהה יהושע !!!

ואיך אומרים כאן כולם " פשוט הייתי שם ",
וכן אני עוד שם [במקרה ברגע זה אין לי שום תאווה,אבל לב יודע מרת נפשו,,,]

ולמרות הכל שנינו מתקרבים לאיטינו לנקודת ה-90 יום היית מאמין ??
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 10 חודשים #74162

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
אוהבים! נסה לעשות מה שאתה יכול, אבל אל תזלזל בחלקיות. מאוד חשוב לייקר כל פעולה של תכנית וכל הימנעות מהחרפת מצב התאווה או הטינה.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 10 חודשים #74166

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אשריך חבר יקר,

מאחל לך צמיחה והתקדמות בכל חלקי חייך.

זכור, לא משנה כמה קשה, תמיד מחיר השימוש יקר יותר!

אין משהו בעולם ששוה לאפס עליו 90 יום של נקיות. הבעיה היא שאנחנו חסרי בחירה, וזה ממש לא מכוחינו, לכן צריך לעשות הכל הכל הכל הכל הכל כדי שאלוקים יכנס לחיינו.

שאל את עצמך, האם יש משהו שאני יכול לעשות כדי להכניס את אלוקים לחי שעוד לא עשיתי?

בהצלחה רבה
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #74281

תודה רבה לכל המגיבים!

שלום חברים יקרים! קוראים לי יהושע ואני מכור לתאווה! שמעתם? מכור לתאווה!!! סקסוהוליסט!!! ואם מישהו (אני... ) יגיד לכם אחרת אז תדעו שהוא כנראה משקר. או שאלוקים עשה לי נס.

בכל מקרה, רציתי לשתף אתכם בהתרגשות גדולה על כך שאלוקים עשה לי נס אדיר (לא הבראתי...).
אני נקי 90 יום!!!!!!!!!!!!
אני בקושי מאמין. מי חשב שאוכל בעצמי לא לאונן במשך 90 יום רצופים ולספור על יד אחת את המעידות שהיו לי בדרך!
אז זהו, שזה ממש לא היה בעצמי, זה היה בעזרת אלוקים, חברים, קבוצות, צעדים לפעולות. תודה לכם!
אני חסר אונים מול התאווה ולא יכול לבד. אני חסר אונים מול הפחדים שלי (ויש הרבה כאלו), ועדיין אין לי מספיק אמון שמישהו יכול לחלץ אותי. טוב, אולי קצת.

אנא אלי עשה לי נס ותן לי לספור רק עוד יום אחד בנקיות ומפוכחות.

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #74296

יהושע,,
חבר יקר,,
מתרגש.מהרהר.שמח.
בהחלט נקודת ציון משמחת מאוד.
תומך ואוהב אותך מאוד.
אריאל.
------
חשבתי שתיתן השבוע פוסט על הניק שלך,,
אריאל,

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #74305

אני בהחלט רוצה לכתוב על זה משהו...

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #74313

בס"ד
אחרי הרבה זמן שנקראתי כאן בפורום rahamim142, החלטתי סופסוף לשנות את הניק שלי ליהושע י-ה יושיעך.

המקור לשם הוא מרש"י על הפרשה – כאשר משה שולח את יהושע (אז עוד הושע) הוא מוסיף את האות י' לשמו בכדי לבטא תפילה לה' "י-ה יושיעך מעצת מרגלים".

כששיניתי את הניק שלי ל"יהושע י-ה יושיעך" גם אני ביטאתי תפילה לה' "אנא ה' הושע אותי"! אבל גם כיוונתי לרעיון שהתחדש לי (באותו זמן הייתי די חדש בתוכנית) בזכות התוכנית – אני כבר לא צריך להלחם! יש מי שילחם בשבילי!

כבר ידעתי בליבי שגם ככה אין לי סיכוי מול התאווה. גברת תאווה כ"כ חזקה ואני שניסיתי אינספור פעמים לנצח אותה כשלתי שוב ושוב. ואז באים אנשים שסובלים מאותה הבעיה ואומרים לי - אנחנו ניצחנו את התאווה! האמנם?! כן! "הכניעה הרגה את האובססיה". שוב ניצתה התקווה בליבי שיש סיכוי מול גברת תאווה, אך הפעם איני בא אליה בכוחי, אלא בכוחו הגדול של אלוקים.

עם גב כזה (שהשגתי רק על ידי כניעה ופעולות חיבור לאלוקים), מי יכול עלי? אולי כל אחד.. אבל על אלוקים אף אחד לא יכול, בטח שלא גברת תאווה.

אני מוכרח לציין שבשבילי היה פה חידוש עוד יותר עצום, והאמת שקצת מבייש. התחדש לי שאפשר להכניס את אלוקים לחיים. בתור אדם ששמר ושומר אורח חיים דתי כל חייו, ואף לומד בישיבה זה נשמע מוזר מאוד לומר דבר כזה, אך האמת צריכה להיאמר – אולי ידעתי שאני צריך להכניס את אלוקים לחיים אבל לא ידעתי איך אני מכניס את אלוקים לחיים שלי.

כשלמדתי את המשך הפרשה זה גם התחבר לי לויכוח בין כלב ויהושע ובין שאר המרגלים. כלב ויהושע טוענים "עלה נעלה וירשנו אותה כי יכול נוכל לה", ולעומתם טוענים המרגלים "לא נוכל לעלות אל העם כי חזק הוא ממנו". המרגלים טוענים טענה צודקת – "ושם ראינו את הנפילים בני ענק מן הנפלים ונהי בעינינו כחגבים", כנראה שהכנענים באמת חזקים יותר מעם ישראל, הרי מדברים פה על ענקים שמתייחסים אליהם כנמלים "שמענו אומרים זה לזה, נמלים יש בכרמים כאנשים"(רש"י). אלא שלעומת המרגלים שטוענים "כי חזק הוא ממנו", לדעתי כלב ויהושע אינם מכחישים טענה זו – אין הכי נמי, חזק הוא ממנו, ובכל זאת "עלה נעלה וירשנו אותה כי יכול נוכל לה", אם ניצמד לאלוקים אשר לו מלא הכח, נוכל לנצח גם את החזקים ממנו. "י-ה יושיענו מעצת התאווה". אמן!

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 9 חודשים #74314

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
איזה יופי לקרוא! נהניתי.

מאוד התחברתי לחידוש העצום והמבייש שלך. אלא שאצלי זה הלך צעד אחד יותר קדימה: חשבתי שאני יודע בדיוק כיצד להכניס את אלוקים לחיים שלי, ושהוא מאוד נוכח ונמצא בהם (האמת שעם שנות השימוש התחושה הזו התחילה להתפוגג, והאמת התחילה להתבהר יותר). כמוך, רק בתכנית התחלתי לגלות איך להכניס באמת את אלוקים לחיים שלי, והאמת שאני ממש ממש בתחילת הדרך בתחום הזה.

לגבי רחמים142 חשבתי לעצמי: "מה זה ה-142 הזה? קמ"ב?" ואז האיר במוחי הרעיון: קדוש מנצח בשבילך... שתמיד תזכה לכך...

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן