ברוכים הבאים, אורח

ממש ניסים!
(0 צופה) 

נושא: ממש ניסים! 147022 צפיות

בעניין: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73213

לילה טוב חברים יקרים!
יהושע, מכור לתאווה, מכור לאוננות, פורנוגרפיה, מבטים ברחוב ופנטזיות.
אני אסיר תודה לאלוקים הגדול והאוהב על נס גלוי של 51 ימי נקיות.
אני אסיר תודה על הרבה פעולות החלמה שעשיתי היום - קריאה, כתיבה, עבודה על צעד ראשון, הרבה טלפונים לחברים ושיחה עם הספונסר.
היום גיליתי שיש לי בעיה רצינית עם לימוד תורה, אני פשוט לא מצליח. אני מודה בחוסר אונים מוחלט מול זה ומבקש מאלוקים שייתן לי כוחות ללמוד או לחלופין לקבל את זה שאולי זה לא התכנון שלו בשבילי.

בעניין: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73231

היי יהושע,

כל הכבוד,אתמ מאוד מחזק אותי עם הפוסטים שנוטפים בה-ח-ל-מ-ה,,,,,

רק חושב שברור שרצונו שתלמד,, וחבל שבגלל שקשה לך [בדיוק כמוני ], תחליט שזה לא התיכנון שלו לגביך,,,
העיקר שתדע באמת את רצונו ממך.

אוהב אריאל
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73232

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

רק חושב שברור שרצונו שתלמד,, וחבל שבגלל שקשה לך [בדיוק כמוני ], תחליט שזה לא התיכנון שלו לגביך,,,
העיקר שתדע באמת את רצונו ממך.

בעקבות הערה שקיבלתי, אני מדגיש (בעריכה מאוחרת) כי הדברים הבאים נכתבים מתוך החוויה האישית שלי.
ודאי אין בהם "תורה מסיני", ו(אולי) אפילו לא "דרך ארץ שקדמה לתורה".

אלוקים כפי שאני מבין אותו רוצה שאתקדם. הרבה. בכל התחומים. אבל,,, בהדרגה!!! בלי לחץ מוגזם!!! בצמיחה הדרגתית.
זה יכול להיות קשה וכואב לפעמים, אבל בדרך כלל אני מרגיש שהוא לא דורש ממני דרישות מוגזמות. אני כבר לא בגיבוש לסיירת דוסים.
אלוקים כפי שאני מבין אותו כעת, כבר לא דורש ממני לסחוט את דוושת הגז של האישיות שלי. הוא רוצה שאנהג לפי חוקי התנועה: לא לאט מדי ולא מהר מדי.
לכן, לגבי דברים רבים בחיי, התחושה האישית שלי היא ש"זה יבוא". אני לא עומד עם סטופר בלחץ מתי אני כבר אתנהל נכון בתחום הזה והזה, למרות שזה עשוי להציק לי.
מצד שני, לפעמים אני באמת מרגיש שלקחתי את זה קצת רחוק מדי, ובדברים מסוימים אני נח על זרי הדפנה. מבקש מאלוקים למצוא את האיזון הנכון.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73363

לילה טוב! יהושע, מכור לתאווה. לפורנו, לאוננות, למבטים ברחוב ופנטזיות.
אלוקים אוהב נתן לי 56 ימים נקיים. לא מובן מאליו ולא מכוחי בכלל. אני בכלל רוצה לצפות עכשיו בפורנו...
אני אסיר תודה לאלוקים על יום שהלך די טוב, גם מבחינת ההחלמה, וגם בשאר הבחינות. חבר שלי קבע איתי חברותא בעקבות המצוקה שלי עם לימוד התורה וכך יצא שלמדתי כמעט כל סדר בוקר, חלק מסדר צהריים וחלק מסדר ערב. פעם הייתי מתייחס ליום כזה בזלזול, והיום אני מבין שכל דקה שאני לומד זה לא מובן מאליו בכלל. תודה לך אלוקים על הכוחות והסיוע.
היום בערב דיברתי עם ההורים שלי ואבא שלי העלה את השאלה הקבועה - אתה כבר חוזר לצאת לדייטים. כשהשבתי בשלילה אבא שלי התחיל לשאול למה, ואם יש איזו בעיה שהם יכולים לעזור, ושהזמן לא מחכה בשבילי וכו' וכו'...
לא היה לי כ''כ מה לענות לו, בעיקר מלמלתי שלא טוב לי כרגע לצאת. כשסיימתי את השיחה גיליתי שלא טוב לי. השיחה עשתה לי הרגשה רעה ולא הצלחתי לתפקד כ''כ אחריה, הייתי חייב לברוח. דיברתי עם הספונסר והתגלה לי שאני מפחד. מפחד בטירוף עד כדי כך שזה מנהל אותי. אני מפחד ממה שההורים שלי חושבים עלי, ומזה שהם לא מקבלים אותי, ולכן שנים אני חי כדי לרצות וכדי לברוח מהתנגשויות. ושאני כבר לא יכול יותר זה מתפרץ, ואני מתנהג בצורה לא טובה בשבילי - כועס, צועק, רב ונוטר טינות.

אני מבקש מאלוקים לקבל את המצב שלי ולהבין את רצונו ממני בסיטואציות האלה. אני מבקש עזרה בשינוי הגישה שלי כלפי ההורים שלי כדי שאוכל ליצור איתם קשר יותר טוב.
רק הוא יכול לעזור.

בעניין: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73481

שבוע טוב חברים יקרים! קוראים לי יהושע ואני מכור לתאווה - לחיפוש אובססיבי אחריה, לאוננות, לפורנו, למבטים ברחוב ולפנטזיות.
אני אסיר תודה לאבא שבשמים על המון דברים טובים שעשה לי השבת, היא היתה מדהימה, אבל בראש הרשימה - השאיר אותי נקי רק להיום 61 ימים!!!!!!!!!!!!!!!!!!
השבת אחי הקטנים התארחו אצלי בישיבה והרגשתי מאוד נוכח ומחובר אליהם. הם נהנו מאוד לדעתי וכך גם אני.
אין לי כח לפרט אבל הרגשתי את אלוקים מכוון עוזר במהלך היומיים האחרונים בצורה חזקה ואני אסיר תודה על כך!
במהלך השבת ביקרתי עם אחי הקטנים בפינת חי, ושם היו הרבה נשים וילדות. היהלימאוד קשה לוותר על לגימות, ובאמת לא כ''כ הצלחתי לוותר על סוג בתהתאווה הזה. אני חסר אונים מול זה לחלוטין. אני מבקש מאלוקים שיעזור לי למצוא בו את מה שאני מחפש במקום בהן. קשה לי לקבל את עצמי כשאני מודע לכך שמה שאני עושה זה לא טוב, אבל אני יודע שאני חולה ושהדרך הטובה ביותר להחלים היא להכיר בכך שאני חולה ולקבל את זה.
מתפלל להישאר נקי רק עד שאלך לישון.

אוהב אתכם וצריך את עזרתכם!

בעניין: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73523

היי יהושע התגעגענו ,,,

המספר 60,

כל כך כיף לשמוע,

אוהבים אותך,
תמשיך הלאה בהצלחה !!!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73584

שלום חברים יקרים!
קוראים לי יהושע ואני סקסוהוליסט מכור לתאווה. אני מחפש תאווה באופן אובססיבי בכל מקום, מאונן, צופה בפורנו, לוגם מבטים ברחוב ומפנטז בלי סוף.
אני סובל מפחדים רציניים לגבי שנה הבאה - אני עומד לעזוב לאוניברסיטה ואני מרגיש כאילו לא עשיתי כלום בישיבה, בטח שלא במישור של בניית קומה רוחנית ותורנית שתעזור לי בהמשך. אני מאוד חושש מהחברה המעורבת שתהיה שם, בעיקר בגלל שאני מתרגש מזה. כנראה שהראש החולה שלי מאוד רוצה בזה וזה צריך להוות בשבילי נורת אזהרה.
אני מפחד שכל מה שעשיתי בישיבה נבע מתוך מניעים לא טובים וכן הבחירות שלי להמשך החיים. כששוחחתי עם חבר הוא אמר שעלי לקבל את זה כרצון ה' ולא לעשות שנויים דרסטיים. זה אמנם קצת עוזר אך עדיין אני מרגיש לא טוב בעניין. אני גם מרגיש שאני לא מצליח למצוא את החלק שלי בתורה ואני מפחד מכך שזה יגרום לי להפסיק ללמוד לגמרי כשאצא מהישיבה. גם ככה הלימוד שלי כרגע הוא לא משהו בכלל...
אני מתפלל לאלוקים לזכור שהפחדים האלה לא כ"כ קשורים להיום ולכן אני לא כ"כ צריך לעסוק בהם. אני חסר אונים מול התחושה שהפחדים האלה גורמים לי ואני מבקש מאלוקים שיתן לי שחרור בעניין כי לבד אני לא יכול.
אוהב אתכם וצריך אתכם!

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73747

יהושע מתגעגעים אליך !!!
אריאל,

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73766

אריאל היקר! גם אני מתגעגע! אני עוקב בפורום אבל לאחרונה אין לי כוחות נפש לכתוב.
ערב טוב חברים יקרים ואהובים!! קוראים לי יהושע ואני דפוק, חולה בראש, מכור לתאווה.

היום אלוקים זיכה אותי למסור צעד ראשון בקבוצה.
היה מדהים!!!!!!!! הפחד לפני היה ממש משתק, היו לי המון חששות, אבל בסופו של דבר עשיתי את זה. והרגשות אחרי זה - הקלה, השלמה עם המצב שלי, קבלה עצמית וקבלה מצד הקבוצה, הרגשת שייכות, חיבור עם אלוקים ואסירות תודה ענקית!
אלוקים אוהב זיכה אותי גם ב71 ימים של נקיות. נס גלוי.
אוהב אתכם וצריך אתכם!

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73767

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
איזה יופי שזכיתי להשתתף! ממש ניסים!
מאחל לך לעלות מעלה מעלה במעלות הנקיות והמפוכחות,
(מתוך זה שתרד מטה מטה במדרגות הכניעה והקבלה,
בהן ככל שאתה יותר נמוך רוח אתה יותר "גבוה").
ושלא תימרח עם שאר הצעדים כמוני...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73783

איזה פיספוס שלא הייתי,,
טוב נראה לי שאני מכיר אותך יותר טוב מכל מי שנכח שם:)

עושה לי טוב לחשוב שיש לך כבר 10 שבועות !!!
אריאל,

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73840

יהושע י-ה יושיעך כתב:
אריאל היקר! גם אני מתגעגע! אני עוקב בפורום אבל לאחרונה אין לי כוחות נפש לכתוב.
ערב טוב חברים יקרים ואהובים!! קוראים לי יהושע ואני דפוק, חולה בראש, מכור לתאווה.

היום אלוקים זיכה אותי למסור צעד ראשון בקבוצה.
היה מדהים!!!!!!!! הפחד לפני היה ממש משתק, היו לי המון חששות, אבל בסופו של דבר עשיתי את זה. והרגשות אחרי זה - הקלה, השלמה עם המצב שלי, קבלה עצמית וקבלה מצד הקבוצה, הרגשת שייכות, חיבור עם אלוקים ואסירות תודה ענקית!
אלוקים אוהב זיכה אותי גם ב71 ימים של נקיות. נס גלוי.
אוהב אתכם וצריך אתכם!

יהושע,

אני גם כן זכיתי לשמוע אותך מוסר צעד ראשון,
זה היה נפלא, עם הרבה הרבה כנות.

אני מאחל לך הרבה הרבה החלמה,
ואני מאחל לעצמי שבעז"ה "בקרוב אצלי" אוכל למסור צעד ראשון.

אוהבים אותך.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73844

אני מאוד מקווה להיות נוכח גם בצעד הראשון שלך!
שיהיה המון בהצלחה!

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73845

יהושע י-ה יושיעך כתב:
שיהיה המון בהצלחה!

אמן ואמן.
תודה.

הבעייה שלי כעת היא, שאני כותב וכותב, ואז במשך היום אני נזכר בעוד דברים ואני מוסיף אותם, כי נורא כיף לי לכתוב את הצעד ראשון, ואני רוצה לעשות את זה מושלם, ואני מקוה שבקרוב אני אסיים את זה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תשובה: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 11 חודשים #73848

מתחיל שוב כתב:
יהושע י-ה יושיעך כתב:
שיהיה המון בהצלחה!

אמן ואמן.
תודה.

הבעייה שלי כעת היא, שאני כותב וכותב, ואז במשך היום אני נזכר בעוד דברים ואני מוסיף אותם, כי נורא כיף לי לכתוב את הצעד ראשון, ואני רוצה לעשות את זה מושלם, ואני מקוה שבקרוב אני אסיים את זה.

נורא כיף לך לכתוב את זה, או נורא כיף לך למסור את זה ????
כי אני רעדתי מפחד לפני ואחרי המסירה,, וגם הכתיבה קצת עימתה אותי עם כל מה שחוויתי בעבר הרחוק ופחדתי להתנגש איתו,אבל בעיקר הפחד היה במסירה. מעניין לשמוע!

אני מכיר את הקטע הזה של המושלמות,פרפקציוניסט כמוני,,,, אל תחכה מדי כי זה לא יקרה,,,,ויותר מזה אני היום נזכר בעוד קטע,בעוד סיפור שהיה לי ואני מתחרט למה לא חיכיתי עם הצעד שלי אולי אם הייתי מספר את זה זה היה הרבה יותר חזק,,מחשבות של חולה-מכור,,,

בהצלחה,

ו,, חבר'ה אולי תקליטו את עצמכם כשאתם מוסרים ת'צעד שגם אני אשמע ????
אריאל,
זמן ליצירת דף: 0.75 שניות

Are you sure?

כן