ברוכים הבאים, אורח

ממש ניסים!
(0 צופה) 

נושא: ממש ניסים! 147347 צפיות

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #72945

שמח לשמוע שזה עוזר! מקווה שאתה על דרך!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #72959

ערב טוב חברים! יהושע, מכור לתאווה. מתבטא בפורנו, אוננות, מבטים ברחוב, והמון פנטזיות.
אלוקים עושה לי נס גם היום ושומר אותי נקי כבר 43 ימים רצופים. מקווה לזכור רק להיום שזה לא מובן מאליו בכלל.

היום נכנסתי ליוטיוב כדי לחפש שירים ווקאליים (שאני אשמע שירים לפני ל''ג בעומר?!) וכמובן שהתחלתי לחפש, לצפות בסרטונים להוריד באובססיביות. היו גם זמרות, וזה לא עשה לי טוב בכלל. אסיר תודה על נכונות לשתף ועל שחרור מאלוקים.

הייתי היום בקבוצה החיה בירושלים והיה מדהים! אסירות תודה. היה צעד ראשון ונחבר ממש הצליח להעביר את חוסר האונים לאיבוד השליטה. הוא עשה את זה כ''כ טוב עד שזה גרר מצדי מחשבות כמו "זה לא הוגן שהצעד הראשון שלו כ''כ טוב, מה יהיה אם שלי לא יהיה ככה?" ו"מה עם החברים לא יזדעזעו ולא יחשבו שאני כזה מכור?". היה קשה לי עם זה ודיברתי על זה עם הספונסר. אני אסיר תודה על כך שהוא מזכיר לי שלא משנה איך הצעד הראשון ומה חושבים החברים, העיקר זה להרגיש בתוכי שאני מכור ושאני חסר אונים מול התאווה ואיבדתי שליטה על חיי.

יצאתי מהקבוצה עם הרבה כוחות. זה מדהים החיבור והחיות שקיימת שם.

מתפלל ללילה נקי מחלומות וממחשבות תאווה.
תודה לכם חברים שאתם איתי!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #72965

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום יהושע!
בעקבות הדברים שלך בקבוצה אתמול, ובעקבות כמה דיסקים שקניתי, חשבתי על כך, שנראה לי שיותר בריא בשבילי לקנות את הדיסקים של השירים שאני רוצה לשמוע, ולא לשוטט ברחבי יו-טיוב בחיפוש אחר שירים.
אה, ועוד משהו: השנה, לראשונה, אני שומע שירים לא-ווקאליים בספירת העומר, ומרגיש נינוח עם זה. מרגיש שאלוקים יודע את המשבצת שלי ומבין אותה ואותי, ושיום אחד גם אקפיד על העניין הזה עם עוד הרבה עניינים אחרים. זה יבוא. עכשיו אני צריך להתמקד בבניית היסודות.
בעבר, הייתי מקפיד על שמיעת שירים ווקאליים בלבד, אבל כשהיה מגיע התקף תאווה הייתי מחפש שירים רגילים שיזינו את התאווה שלי... :-\
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #72999

לילה טוב חברים!
אני אסיר תודה על עוד יום נקי (44). לא מובן מאליו בכלל.
היום נסעתי לכותל לכבוד יום העצמאות. מאוד נהניתי. וזה נס בשבילי.

בד''כ כשאני נוסע למקומות שעמוסים במושאי תאווה זה הופך להיות הסיבה העיקרית לנסיעה. לא במודע, אבל איפשהו מאחורה תמיד נשאר הרצון הקבוע לא לפספס אפי' בחורה אחת ברחוב (אני הרי לא יכול לעשות איפה ואיפה...).

הנס בשבילי הוא שאפשר אחרת. לפני שהכרתי את שמור עיניך, לא העליתי בדעתי בכלל שזה בעייתי, וגם הייתי בטוח שכולם עושים את זה. זה הרי הכי טבעי שבעולם להסתכל על כל בחורה שעוברת מולי (או שנמצאת בצד השני של הרחוב).

לאחרונה גיליתי שלא רק שזה בעייתי (לא כזה אכפת לי הלכתית, אלא בעיקר שזה לא טוב לי, זה פוגע בי), מסתבר שאפשר אחרת.

וזה לא קל. להיפך, בכוחי זה בלתי אפשרי. אבל הודיתי לפני שהלכתי בפני חברים בחוסר האונים שלי מול התאווה שיש ברחוב, וביקשתי מאלוקים שייתן לי כוחות רק לכמה שעות לוותר על צורת התאווה הספציפית הזאת, וראו זה פלא, אפי' נהניתי מהביקור בכותל.

אני אהיה כנה. זה לא היה מאה אחוז, היו מקומות שלא הצלחתי לקחת לגימה שניה, ומול לגימה ראשונה אין לי הרבה מה לעשות, אבל אסירות תודה אני מרגיש טוב עם מה שאלוקים נתן לי.

שיהיה לילה נקי לכולנו!
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים על ידי .

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #73001

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
איזה יופי לשמוע!
מבין השורות אני קורא, שכאשר היית שקוע בתאווה לא באמת הצלחת ליהנות (למרות שלכאורה התאווה מספקת הנאה רבה). לעומת זאת, כאשר הגעת מצויד בכלים של התכנית, ואלוקים שחרר אותך מהעיסוק בהנאת התאווה (התלבטתי אם לשים את המילה "הנאת" במירכאות או לא, שניהם נכונים כל כך...), דווקא אז נהנית באמת.

איכשהו זה מתחבר לי לנאמר בספר הגדול (עמ' 39): "התגלית שהעקרונות הרוחניים יפתרו את כל בעיותי [ולא רק את בעיית ההתמכרות] הייתה חשובה באותה מידה [כלומר, לא פחות מפתיע מזה שיש פתרון לבעיית ההתמכרות, מפתיע שיש פתרון לכל בעיות החיים]. מאז [התכנית] נכנסתי לדרך חיים שהיא מספקת הרבה יותר, ואני מקווה שגם בעלת תועלת יותר מדרך החיים שחייתי קודם לכן. דרך חיי הקודמת לא היתה רעה. אבל לא אחליף את הרגעים הטובים ביותר בחיי הקודמים ברגעים הרעים ביותר שיש לי כעת. לא הייתי חוזר לזאת אפילו אם יכולתי". ובפתגם הקצר העובר בתושב"ע : "היום הגרוע ביותר בהחלמה, עדיף על היום הטוב ביותר במחלה".

מאחל לך שתזכור זאת בימים של חוסר בהירות (וברוח היום: בימים שבהם "ההוד שבתפארת", היופי בעזרה שאלוקים נותן לך דרך התכנית, לא יהיה גלוי כל כך.
ראה בקישור: forum.gye.org.il/index.php?topic=6875.msg72998#msg72998. מעניין שדווקא היום זכית לראות את "ההוד שבתפארת"...
סליחה על החפירות. אני שם לב לנטייה שמתעוררת "להשליך" את האשמה על שעת הלילה המאוחרת, אבל אני צריך פשוט לבקש מאלוקים לשאת זאת בשבילי).

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים על ידי .

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #73010

שלום יהושע,

אני לאחרונה כל כך מתחבר לכתיבה שלך, היא נהיתה לדעתי הרבה הרבה יותר קולחת וכל כולה זועקת " החלמה ",
זה פשוט מדהים להיזכר איך שדיברנו לפני תקופה קצרה ואיך דיברת אז,

תשמעו כולם " קורים פה נ-י-ס-י-ם " !!

ברוך ה',
מאחל לך עוד ועוד החלמה לאורך כך הדרך,[גם במשברים שמחכים לכולנו בפתח,,].

אוהב אריאל,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #73014

תודה רבה אריאל! אתה מחזק אותי מאוד.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #73056

יהושע. מכור לתאווה. מתבטא בצפייה בפורנו, אוננות, מבטים ברחוב ופנטזיות.

היום הייתי במצב לא טוב. האובססיות שלי שלטו בי (לא רק התאווה) וכל היום ראיתי רק שחור בעיניים. סופר מנותק.

אבל אלוקים עושה ניסים, ואפילו שהייתי במצב כזה הוא לא נתן לי לוותר על הפעולות ועל הטלפונים ושמר אותי נקי עד עכשיו. אני אסיר תודה לו על זה.

אבל התחושה הרעה לא עזבה אותי, ושלושת רבעי שעה לפני שבת מצאתי את עצמי אומר לעצמי "אני צריך להתקשר ולבקש עזרה, אבל מי יענה לי בשעה הזאת? ואני לא רוצה להציק לאנשים לפני שבת בשביל תחושה רעה שכבר מלווה אותי יום שלם." (למרות שאני יודע בוודאות שאלו תירוצים של הראש המכור שלי).

היה חבר ספציפי שבאמת רציתי לדבר איתו אבל פשוט לא יכולתי לשלוח את היעד לפלאפון ולעשות את הפעולה הפשוטה הזאת. סוף דבר, תוך כדי שאני מבואס ומוותר לעצמי הטלפון מצלצל, ולא סתם, אותו חבר שרציתי לדבר איתו.
לאלוקים דרכים מיוחדות כדי להציל אותנו.

אסירות תודה על חיבור מחדש שבכלל לא בא מכוחי.

אוהב אתכם חברים, שתהיה שבת שלום!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #73060

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב! אליי אתה יכול לנסות להתקשר בכל שעה.
מקווה ששוב עברת את מוצ"ש בשלום (בדיוק שבוע שעבר ראיתי ספר על הקושי של אנשים עם מוצ"ש וחשבתי להמליץ לך עליו...).

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #73087

וואהו יהושע,

זה פשוט מדהים איך זה שאנחנו מוקפים בניסים,
אני רק יכול לשתף אותך כאן לגבי מה שכתבתי כאן היום,
שזה בעצם בטעות היה שם הדפים שלי, אני רודף אחרי הספונסר שלי כבר 4 ימים ע"מ להקריא לו את זה ולקבל הארות,
וזה נמרח, וזה לא היה כל השבוע בכיס, רק אתמול בלילה הכנסתי את זה בשביל לשגע אותו כל היום עד שיענה לי ואז אבער את זה מהעולם,,
ובדיוק אתמול בלילה היא גילתה את זה,,,
אז אצלך זה נס,
ואצלי זה נסיון,
ושניהם שווים,,,,,
משניהם אנו אמרוים להתרומם ולהתעלות,,

בהצלחה.
את המספר שלי יש לך,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #73107

לילה טוב! יהושע, מכור לתאווה. מתבטא בצפייה בפורנוגרפיה, אוננות, מבטים ברחוב ופנטזיות.
אלוהים אוהב, אני מרגיש את ידך הרחומה עלי בעוצמות חזקות. מתפלל שרק עוד יום אחד תשמור אותי נקי.
רוצה לשתף הרבה אבל חסר אונים מול השעה המאוחרת. אבל אני מאמין שזהו רצון אלוהים שאלך לישון היום בשעה כזו.
אני אסיר תודה לאלוהים על נס שעושה לי היום ומשאיר אותי נקי זה 48 ימים.
אוהב אתכם וצריך את עזרתכם!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #73109

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
וואו! ממש ניסים! איזה כיף לשמוע!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #73110

היום תשעה וארבעים יום שהם שבעה שבועות של נקיות.
תודה ה', לא מובן מאליו בכלל!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים #73123

מזל טוב יהושע,
עלה בליבי עכשיו רגש של שמחה,
כשראיתי את הבשורה.
תודה !
אריאל,

בעניין: ממש ניסים! לפני 8 שנים, 12 חודשים #73187

יהושע, סקסוהוליסט.
הייתי היום בקבוצה. איזה הרגשה טובה!
רק להיום אני נקי 50 יום, בעיני זה נס גמור ואני מתפלל לה' שהנס הזה ימשיך רק עוד יום אחד.
לילה טוב!
זמן ליצירת דף: 1.64 שניות

Are you sure?

כן