ברוכים הבאים, אורח

ממש ניסים!
(0 צופה) 

נושא: ממש ניסים! 147023 צפיות

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70971

תודה רבה אריאל, newbody.

אסירות תודה לאלוקים שנתן לי את האפשרות לשרת בתור המנחה של הקבוצה הטלפונית הלילה. זה מחזק אצלי את השייכות ונותן לי הרגשה טובה. אבל יחד עם זה מגיע גם קצת אגו, והוא מובן כי אני חולה. אני מבקש למסור אותו לאלוקים כי אני לא יכול על האגו שלי, הוא כ''כ חזק עד שהוא אחד הדברים שמנהלים לי את החיים.

אני רוצה גם להרגיש את מה שאני אומר בקבוצה, וכותב בפורום, אבל בד''כ זה מרגיש לי נורא חיצוני. אבל אומרים שזה יבוא עם הזמן, אז אני מאמין כי אין לי ברירה אחרת.

נורא חסר לי החיבור לאלוקים אוהב.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #70999

שלום לכולם. קוראים לי יהושע ואני מכור לתאווה.
וואלה היום בכלל לא הרגשתי מכור לתאווה. לא היה לי כמעט נסיון. מבחינת מחשבות הייתי עסוק רוב היום אז זה לא עלה לי לראש יותר מדי, ומבחינת הסתכלות היה לי בעיה קצרה כי נסעתי הביתה ובדרך ראיתי קצת בנות (רח''ל...). אני רוצה להזכיר לעצמי שעל הבנות לא הסתכלתי כבני אדם אלא כאובייקטים (כמעט בלי לשים לב כל בחורה שאני רואה אני מקטלג על פי מידת היופי בעיני). ביום כזה חשוב לי להזכיר לעצמי שאני מכור.

שוחחתי היום לראשונה עם הספונסר שלי. מתפלל שתהיה לנו דרך מוצלחת.

מאוד רציתי לעלות לקבוצה ולשתף בטלפון, אבל הייתי בבית ולא התאפשר לי.

מתפלל ללילה נקי ונטול חלומות תאווה.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71017

וואהו יהושע !!! :-*

כל הכבוד על ההתקדמות !!

מחזיק לך אצבעות !!!!

הרבה הרבה הצלחה !!!

אוהב אריאל,,,

נ.ב.
יש לך מושג מתי הקבוצה היום ובמוצ"ש ???
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71025

שבוע טוב!

לא יודע לגבי שישי, אבל אמור להיות במוצ''ש ב23:00.

השבת היתה מדהימה!!!
שבת זכור בישיבה. היה קורע וכיפי. זה נותן לי הרבה כוחות.

אסירות תודה לאלוקים על זה שלא היו לי כמעט מחשבות שלא במקום, או אפילו כעסים/טינות..

אלא שזה מפחיד אותי. גם ככה אני מפחד מדרך החיים החדשה שאני נכנס אליה, עכשיו גם צריכות לחזור כל הספקות לגבי האם אני מכור?!?!
הלוואי וכבר הייתי אחרי צעד ראשון וכבר היה ברור לי שאני חסר אונים ואני בדרך הנכונה.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71041

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
הי יהושע

לדעתי אם גיליתי שאני מכור, זה משהו שלא משתנה גם אם לא ארגיש משיכה לתאווה 20 שנה, כי בשניה שהיא תבוא לי לא יהיה סיכוי ואני יפול.
מאחל לך שחרור תמידי מהתאווה :-)

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71069

שלום יהושע,

שמחתי לראות [ ולשמוע,,,] שנהנית בישיבה בשבת,
אני רואה שעושה לאנשים טוב על הלב לשמוע שלשני טוב ושמח, ולא רק להשתתף איתו כשלא טוב לו והוא נכשל,,,,

לפי מה שנראה לי וכך שמעתי,
אם אתה מכור, זה לתמיד לכל החיים,
אני יודע שבקבוצה שלי היה חבר לפני שנכנסתי שהיה נקי הרבה זמן [ אחד מהחזקים בקבוצה ! ],
ולפני שבאתי הוא נפל,,, ובגדול,,,
ועד היום הוא לא חזר,,, פשוט נעלם לו,,,,
לא שהוא מצא מקום יותר טוב,, אבל הייאוש והאכזבה אכלו אותו,,, מסכן !!
ומה ששמעתי על זה מחברים, שבגלל שהוא כבר אחז בכזה מצב שיום לפני הנפילה הוא הרגיש במלא כוחו ועוזו, שום רגש לשום תאווה וכו'
זה בעצם מה ששבר אותו, שהוא לא הרגיש תמיד את הרגשת החולניות/המכירות,,,
זה קשה מאוד ההרגשה הזאת !!
אבל זה גם מה ששומר אותנו המכורים !!

בהצלחה,

להשתמע,,,
אריאל.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71118

ערב טוב. קוראים לי יהושע ואני מכור לתאווה.
למה??? למה חבר שלי חייב להתחתן בב' בניסן??? למה אני צריך להפסיד את הכנס השנתי של שמור עיניך שכ''כ חיכיתי לו.
והאבסורד הוא שהתוכנית אומרת שאני צריך להפסיק לנהל לעצמי את החיים! בכלל לא בטוח שהניהול של אלוקים כרגע מוצא חן בעיני.
לא שהוא שואל אותי כ''כ...
בעצת הספונסר דיברתי איתו קצת. האמת שהוא בעיקר הקשיב ואם הוא ענה אז אני לא שמעתי את התשובה שלו.
סליחה על המרירות אבל אני מרגיש ככה ולא היה לי כוח לשתף את זה בטלפון עם מישהו.
שיהיה לילה טוב, וסליחה אם הוספתי מחלה למישהו.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71123

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
אוהבים אותך 

כנס עד כמה שאני יודע יש פעם בשנה אז זה לא הפסד לכל החיים

שיהיה בשמחה

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71171

ערב טוב.
קוראים לי יהושע ואני מכור לתאווה. ההתמכרות שלי מתבטאת בצפיה בפורנוגרפיה, אוננות כפייתית, מבטים ברחוב ופנטזיות.
חסד אלוקים הגדול שומר אותי נקי 9 ימים. מתפלל לאלוקים שייתן לי רק עוד יום אחד נקי.
בלילה האחרון התעוררתי פעמיים מחלום תאווה ובשתי הפעמים ראיתי קרי. זה גרם לי קצת לכעסים על אלוקים שהוא ככה מפקיר אותי לתאווה, אבל אסירות תודה שיש ספונסר וקבוצה לשתף, ואני מקווה לקבל את עצמי בקטע הזה.

בנוסף, הגיע היום לקבוצה חבר שהכרתי עוד מתקופת התיכון, ואני די שמח על זה (אסירות תודה), שיש מישהו שאני מכיר וגם מתמודד עם הבעיה הזאת.

חברותא שלי רוצה ללמוד איתי מחר (צום!) וממש אין לי כוח. מתפלל לאלוקים שייתן לי את הכוח הדרוש לעשות את זה.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71189

הייתי בטוח שאין כזה דבר אצלי ליפול בצומות, הרי אני מכיר את עצמי...

אז שלום לכולם, קוראים לי יהושע ואני מכור לתאווה. כ''כ מכור עד שאני לא מכיר את עצמי. או שולט בעצמי.

אני נקי איזה שעתיים ומבואס מזה רצח.

גיליתי שממש קשה לי לקבל את זה שאני מכור. אני רוצה לכתוב יותר אבל עוד שנייה קריאת מגילה.

מקווה להישאר נקי עד סוף היום.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71200

פורים שמח!
קוראים לי יהושע ואני מכור לתאווה. ההתמכרות שלי מתבטאת בצפיה בפורנוגרפיה, במשחקי סקס באינטרנט, אוננות, מבטים ברחוב ופנטזיות.

היום נפלתי. אני עוד צריך לשבת ולהבין את הגורם הישיר שגרם לי ליפול, אבל נראה לי שהשורש של הנפילה נעוץ בעובדה שאני כנראה לא מקבל את זה שאני מכור. אני יכול לכתוב את זה, לומר את זה בקבוצה, אבל בפועל להרגיש חוסר אונים אמיתי, אין לי עדיין יכולת.
זה גורם לי לבדוק גבולות, לוותר על פעולות החלמה, להיכנס לשאננות כשאני בקרבת תאווה ולעשות שריר כנגד התאווה במקום לוותר עליה.
אני מתחנן לפניך אלי שבשמים, תן לי את הכוח להכיר בעובדה שאני מכור.

בנימה קצת יותר משמחת, הייתי היום בקריאת המגילה מבואס לחלוטין מהנפילה, וזה מילא לי את הראש.. לא ידעתי איך אוכל לרקוד ולשמוח במסיבה שאחרי. אסירות תודה לאלוקים, שאחרי שהתחילה המסיבה והיה לי קשה עם העצבות, דיברתי איתו קצת, והוא באמת שיחרר אותי מהעצבות לכמה זמן וזכיתי לשמוח בפורים! כמה שזה היה טוב, להתמלא קצת מהשמחה שהיתה סביבי במקום מדברים אחרים.

היה לכך גם ערך מוסף - בד''כ בריקודים במקום לשמוח עם כולם תמיד יש לי בלב טענות לכל העולם - למה הוא הורס את המעגל, למה הם חייבים לדחוף, ובעיקר הייתי מתרכז בעצמי בריקודים. אסירות תודה לאלוקים שהשנה היתה לי האפשרות לשמוח קצת מכיוון שונה, פחות בהסתכלות על עצמי ויותר בחיבור עם השמחה של כולם.

אסירות תודה גם על טרמפ עד הבית, ועל כך שאע''פ שלא היה לי מפתח, ואחים שלי לא התעוררו כדי לפתוח לי, קיבלתי את זה, ולא הייתי עצבני בכלל, ופתרתי את זה ברוגע.

מתפלל להישאר נקי עד מחר בבוקר.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71235

כשאני בבית אני מרגיש את המחלה בעוצמה הרבה יותר חזקה... וזה משגע אותי.
אני מרגיש עכשיו סופר מנותק. אין לי כוח לכלום.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71236

• כבר הייתי כאן (לילה כיום יאיר)
אני יושב מול המחשב, עושה עבודה כלשהי.
יש כמה חלונות עם דברים שאני צריך לעשות, חלון אחד שפתוח למייל כאילו שאני מקבל מיילים כל שניה, וחלון אחד שפתוח לפורום ואני מרענן כל כמה זמן.
עכשיו אחרי שריעננתי ראיתי את ההודעה שלך.
אם הייתי במקומך אז הראש המעוות שלי היה אומר לי לבדוק כל רגע אם מישהו הגיב להודעה שלי.
אז הפעם אני אהיה בצד שמגיב למישהו.
הנה, יש כאן מישהו שקרא מה שכתבת ומבין אותך.
תהיה חזק

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71240

תודה שאתה קורא... בכנות.
נפלתי שוב.
אני מרגיש אבוד בתהומות התאווה.

בעניין: ממש ניסים! לפני 9 שנים, 1 חודש #71245

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
שלום לכם,
אשמח להיות עם כולכם בקשר.
בהחלמה!
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן