ברוכים הבאים, אורח

בעיניים של אסירותודה
(0 צופה) 

נושא: בעיניים של אסירותודה 48359 צפיות

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 6 שנים, 4 חודשים #110027

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה
כל כך הרבה טמון בפוסט כ"כ סתמי.

אסירות תודה לאלוקים על דרך נפלאה

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 6 שנים, 2 חודשים #110742

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

המסע נמשך. והנופים מדהימים. גם 'כשהחלון' ממנו אני מביט אל המציאות לא נהיר כמו שאני חושב שעליו להיות..

אסירותודה

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118219

• אסירותודה
  • מנהל

וואה..
עברתי בריפרוף על חל ק מההודעות, מדהים. להזכר. להרגיש. לחיות. בלתי נתפס כמה דברים יכולים לקרות בחמש שנים ויותר.. כמה אתגרים. כמה שינויים. כמה התרחשויות. כמה טובות. איך דברים שחשבתי שהם טובים התבררו כההפך. ולהפך. איזה מסע זה. תודה לה' על חיים. על החיים. על הניסים. הגלויים. על המסע שנמשך. שמתייפה ומתעדן. 

יש מצב שאוכל להתפנות כעת יותר. בל"נ אנסה להכנס לכאן לעיתים תכופות יותר. מקווה שאצליח. שרצונו ייעשה בחיי.

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 4 שנים, 7 חודשים #118240

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

חזרת לכאן?
מתגעגעים....

יש סלוגן שאהבתי "פשוט להנות מהדרך". מתפלל לאמץ את זה. 

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 3 שנים, 11 חודשים #123201

• אסירותודה
  • מנהל

היי אנשים.
שוב עבר המון זמן מאז הכניסה האחרונה שלי לפורום.. הפעם בעקבות חבר חדש שנבר בהיסטוריה המפוארת, ומצא מילים שחיממו לו את הלב והנשמה. וכתב לי שזה חסר לו. ולא ידע כמה הכתיבה הזו חסרה לי. 

העומס והעומס.. בצער גדול אני נאלץ לתעדף את המשימות שלי אחרת היום. וגם כשיש לי מעט זמן, וכשהייתי נעול בבית יחד עם כל בית ישראל 'במצוות הקורונה' והתיישבתי ליד המקלדת, זה לא זרם לי וממני. המילים לא קלחו  כבעבר. יצא לי דלוח. תקוע. מהוסס. לא ראוי (לתחושתי), לפירסום.

אז אוליי "השריר" תפוס ואיבד מגמישותו ואין לי מספיק פנאי ופניות להחזיר עטרה ליושנה, ואוליי בכלל זה הפרפקציוניזם שלי, כך או אחרת, הנכונות יש לי. ומאחר ואני באמת מאמין בשליחות ובשליחים, והתעוררתי למחשבה לפעולה, אתפלל שאזכה להמשיך לתת מטובו ייתברך.

חג מתן תורה נוכח. שנזכה לקבל איש איש וענייניו.

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 3 שנים, 11 חודשים #123208

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מזדהה מאוד עם העומס. לא יודע איך פעם היה לי זמן לשבת ולסגנן מאמרים פה בפורום.

בכל אופן, יצא לחזור לכאן לאחרונה, אחרי כשלוש שנים של היעדרות די מוחלטת, וזה היה לי לתועלת. מאמין שכולנו נשמח לקרוא דברים דלוחים, תקועים, מהוססים ולא ראויים לפירסום מפרי מקלדתך! 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 3 שנים, 11 חודשים #123209

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים וברוך שובך !

שמעתי עלייך רבות מפי חברי תכנית וגם נתקלתי לא פעם בהודעות שלך בפורום מלפני שנים...

שמח לראות שאתה כאן שוב, מאמין שיש הרבה ללמוד מנסיונך.

אוהבים

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126694

• אסירותודה
  • מנהל
15.
ח-מ-ש. ע-ש-ר-ה. ש-נ-י-ם!
15 שנים ויום עברו מאז הפעם האחרונה שהשתמשתי במודע בתאווה. אלף אלפי אלפים רגעים של נס.של ניקיון. של מפוכוחות. בלי סוף אתגרים וארועים שכוח עליון הדגים דרכי ניצחון גובר והולך על תאווה. ימים מלאי חיים. מלאים בכל טוב. אילו פי מלא שירה כים ולשוני רינה כהמון גליו ושפתיי רחבות כרקיע לא אוכל להודות ולהלל לשבח ולפאר ולרומם על החסד הרחמים ושלל המתנות שקיבלתי. בכל אתר ואתר ועל כל אתגר אתגר.

תודה אבאל'ה אוהב. שהחזרת בי נשמתי בחמלה רבה.
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 8 חודשים על ידי אסירותודה.

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126697

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מדהים!
תודה רבה חבר יקר, אתה השראה ותקווה.
שרק תמשיך בדרך הישר להאיר לאחרים את הדרך.
שאלוקים יהיה איתך, אוהבים.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126698

וואו מרגש
"מזל טוב" חבר!
עד 120...
נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 8 חודשים על ידי אדם יסודו.

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126700

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מדהים !! שמח לשמוע !! נותן המון המון תקווה לכולם.

שתזכה לעוד שנים רבות, אמן !

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126724

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום

שנזכה...

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 3 שנים, 8 חודשים #126832

מזל טוב אסירותודוה ידידי היקר,
האמת היא שרק עכשיו נכנסתי לפורום וראיתי את ההודעה שלך, אבל זכרתי בימים האחרונים שכעת היום הולדת שלך. יש אחים שאני לא שוכח את היום הולדת שלהם.

מזל טוב, ותמשיך להצליח, ותזכה להמשיך לעזור ולסייע לעוד הרבה נשמות מסכנות כמוני ושכמותי.

אוהב
מתחיל שוב וצועד לאלוקים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בעיניים של אסירותודה לפני 3 שנים, 7 חודשים #127945

• אסירותודה
  • מנהל

שאלה טובה.
ממה ששמעתי מאחרים, אלו שהלכו בדרך לפניי,התאווה היא לא הסיפור. היא אף פעם לא היתה הסיפור. היא הפיתרון המקולקל לכל מה שהתקלקל. וככל שמחוברים היא פחות ופחות אופציה. וזה נכון. זו גם החוויה שלי. אנסה לדייק עוד קצת ואשתף את מה שקורה איתי.

התאווה היתה ברירת מחדל "הטבעית" שלי במשך שנים רבות. במהלך אינספור פעמים היא היתה מפלט שעבד הכי טוב בלסדר את החוויה הפנימית באופן הכי נסבל. היום, במבט לאחור אני נדהם לפעמים ממה שעברתי. "ומוריד" את הכובע מפניה. ברור לי שבלעדיה לא הייתי שורד את זה. 

ולכן, כשיש לי אתגרים, ומעת לעת, וכמו כל בן אנוש, יש לי אתגרים, הנטייה "הטבעית" שלי היא לפנות אליה שוב.. היא הרי ברירת המחדל.. זה לא הקריז הרגיל של מכור משומש או בתחילת דרכו, כי בכל זאת, התירגול של ההחלמה ב"ה מייצר רצף של אוויר נקי, אבל כן, אני שם לב לרגישות שלי. פתאום, אנשים סביבי, שביום יום הרגיל אני מחובר אליהם מזוויות אנושיות בריאות, נחווים על ידי באופנים שליליים.

זה לא חייב להיות תאווה במובנים המיניים, התאווה משנה את החוויה הפנימית שלי בהרבה מובנים אחרים. למשל "הלקחת", הריכוז העצמי, "ההתבצרות" בעמדה שלי. הנוקשות. הרכות עפה ממני והלאה. וזה מגיע, ב"ה פחות ופחות, אבל מגיע. אסירותודה שאני לומד מכל "סיבוב" כזה מחדש. אני צומח ממנו. הוא מגדיל אותי. ובעיקר, וזה הכי חשוב לי, הוא מסמן לי שזה הזמן להיצמד מחדש לאבאל'ה אוהב. שבלעדיו אי אפשר. ב"ה.

קורונה - הקרון נע לפני 3 שנים, 7 חודשים #127947

• אסירותודה
  • מנהל

יש לי כל כך הרבה לכתוב על החצי שנה האחרונה. על התדהמה של ההתחלה. הסגר הראשון. פסח (חירות? כשאתה נעול בבית הרבה מעבר לחצות?! כן!!). ועוד ועוד. הבידוד. פוטנציאל להפוך לחיובי סוף סוף.. ולהיות סרולוגי.

הלוואי ואמצא זמן. ולפחות אכתוב את זה פה. אולי בהמשך זה יהיה פוסט. או יומן מסע. לכו תדעו. מה אנחנו באמת מבינים. מי היה מאמין להזייה הזו שאני חיים בתוכה מפורים.

כתיבה וחתימה לשנה טובה ומתוקה לכולנו.

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן