ברוכים הבאים, אורח

נפילה אחרי 71 יום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילה אחרי 71 יום 3091 צפיות

נפילה אחרי 71 יום לפני 12 שנים #5849

• אבי 3
  • חבר ותיק
אויש כמה חבל כמה קשה אחר שהחזקתי כל כך הרבה זמן וכל כך כיף היה לי עם הקדושה ללכת למקווה כל יום שישי ללמוד תורה בקדושה לדבר עם אבא שבשמיים בקדושה אבל נפלתי ולא אכנס למרה שחורה כי אחרת אפול שוב אלא אמשיך לסמן בטבלה כי אחרי הכל 71 יום הצלחתי שלא חשבתי בחיים שכל כך הרבה זמן אצליח אז אני מרים את הראש ואומר ומבקש מאבא שבשמיים אנא אבא עזור לי כי בלעדיך אני לא יכול להתגבר על היצר הרע אנא אבא שלא אפול שוב ותדעו שבאמת תורה מצילה הפני מחשבות טמאות כי לפני שנפלתי כמה ימים לא למדתי תורה אבל כל אחד בדרגה שלו ואין אין כמ קדושה אני ממשיך לשמור על הקדושה וכמובן שהלכתי למקווה וטיהר אותי אפילו טיפה אבל זה משנה במשו ותדעו שאין אושר יותר גדל מהקדושה מלנצח את היצר אושר איסופי זה לשלוט בעצמך להרגיש שאתה יכול לשבור כל דבר לחשוב עם ראש יותר צלול זה רק הקדושה ולא אתיאש ואמשיך לבקש מאבא שבשמיים שיעזור לי לגבור על היצר הרע ולהיות בקדושה עוד 71 יום לפחות ולדעתי חשוב מאוד לשים מטרות קטנות ולנצח ככה הסיפוק הרבה יותר עצום ובעזרת ד שנמשיך להית בקדושה ובטהרה עד יומנו האחרון אמן

בעניין: נפילה אחרי 71 יום לפני 12 שנים #5851

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
פיייייייי אחי תשמח תרקוד ותשיר פי כמה זמן יפה אחי !!! תמשיך אחי עשית את זה כבשת פסגה מאוד גבוהה ומפסגות גבוהות אתה נופל שיש לך בסיס נכון שהנפילה יותר כואבת אבל אתה נופל על מזרון אז קדימה תמשיך אחי !
יש עתיד

בעניין: נפילה אחרי 71 יום לפני 12 שנים #5872

• סבבה
  • דירוג זהב
ייאלה אחי תשמח על ה71 ימים שעשית שכולנו יודעים שזה באמת המון וצריך הרבה כח להתמודד עם זה ותמשיך הלאה
ייאלה עכשיו עוברים את ה71 ומתקדמים הלאה
אחי שאתה אומר תורה למה אתה מתכוון?סתם מעניין לדעת
הרבה הצלחה אחשלי
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: נפילה אחרי 71 יום לפני 12 שנים #5881

• אבי 3
  • חבר ותיק
תורה למדתי גמרא ועשיתי בתוך ה71 יום שתי סיומי מסכתות היה לי אושר מעין עולם הבא ואני מקווה שתחזקו אותי להמשיך הלאה כי זה מאוד מאוד קשה היצר מגיע כל הזמן וצריך להתמודד איתו אני מתפלל לבורא עולם שיעזור לי אחרת אני לא הייתי מצליח יום אחד וודאי ש71 יום תתפללו לאבא שבשמיים הוא שומע אותכם ותאמינו בזה ובעזרת ד תצליחו אמן אמן

בעניין: נפילה אחרי 71 יום לפני 12 שנים #5894

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
בע''ה אבל אחי עשית משהו מטורף ויפה מאוד בע''ה תשחזר את זה ואפילו תתעלה על זה !
יש עתיד

בעניין: נפילה אחרי 71 יום לפני 12 שנים #5944

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
אחי היקר, אשריך!
קודם כל, אשרײך שאתה מודה בנפילה.
שנית, אשריך ששמרת 71 יום! לא נורא שנפלת, בספירה הזאת אתה תהיה הרבה יותר מחוזק מהפעם הקודמת.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: נפילה אחרי 71 יום לפני 12 שנים #5967

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
71 יום?? אם היית שואל אותי לפני חודשיים אם יש לי סיכוי, הייתי אומר שלא. כיום, אני מתפלל רק להיום ובעזה...
תראה, תמיד השאלה היא מה הסיפור שאנחנו מספרים לעצמנו: האם אתה אומר לעצמך - וואי וואי, הכל הלך, כל המאמצים, כל הימים, כל ההתמודדויות, 71 יום שנתלשים מספר החיים שלי, הכל התקלקל, ואפילו החברים כאן בפורום מעריצים את מה שהיה לי, אבל עכשיו כבר אין לי, וכך אתה מסתובב במחשבות קשות וממילא נופל שוב (אני כל כך מכיר את התסריט הזה מעצמי...)
או שאתה אומר משהו אחר: אם היו אומרים לי שאפול פעם אחת במשך 161 יום (90+71), הייתי מרוצה? אם הייתי עכשיו בערב יום כיפור, והייתי מגיע לקב"ה אם 161 יום נקיים, איך הייתי מרגיש? האם גרוע? אתה מבין, אתה לא חוזר לנקודת ההתחלה שלך, אתה כבר אחרי 71 ימים, זה אחרת, אתה כבר במקום אחר, אל תיתן לנפילה אחרת לשכנע אותך שחזרת לנקודת ה0.שמעת?
שלא תעז להרגיש כמו לפני 71 ימים. אחינו היקר, אתה בהתקדמות מדהימה, מקווה שתמשיך להתקדם..
עדכן אותנו
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: נפילה אחרי 71 יום לפני 12 שנים #6005

• אבי 3
  • חבר ותיק
לנתן תודה רבה רבה חיזקת אותי מאוד והדברים שלך כל כך נכונים אסור לחזור למצב הקודם אני במקום אחר וצריך לשנן את זה תודה רבה עלה והצלח

בעניין: נפילה אחרי 71 יום לפני 12 שנים #6031

• יוסף23
  • חבר חדש
גם לי עכשיו היו 2 נפילות אחרי 65 יום גם זה בזכות האתר
חשבתי שאני כבר מאחורי זה ופתאום ככה פעמיים . נשברתי ברוחי ואז נזכרתי באתר ....
אם אתה רוצה להתחיל איתי ספירה וכל יום לעדכן אבל כל יום אשמח
אני מתחיל מחדש עכשיו
לי אישית אני חושב שזה מה שיכול להציל אותי
מחכה לתשובה

בעניין: נפילה אחרי 71 יום לפני 12 שנים #6249

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
אבי,

יפה מאוד, כל הכבוד על ההישג !!!

איזו עבודה עצמית מרשימה !!!

תוכל לשתף אותי מה לדעתך תרם לך הכי הרבה: חסימת המחשב והנייד, השתתפות בקבוצות תמיכה, ספונסר, השתתפות פעילה בדיונים בפורום? או אולי הכל ביחד ???

אני אשמח לדעת ולהפנים.

רק עבודה עצמית רצופה תביא אותנו לנצח את התאווה !!!

בהצלחה !!!
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן