ברוכים הבאים, אורח

חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם 2671 צפיות

חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם לפני 12 שנים #5663

מכיוון שאני כבר יומיים נקי מאוננות(אם כי יצא לי לראות מראות אסורים במחשב), ורוצה לנצל את תקופת חג הפסח שלא יהיה לי הרבה זמן מול המחשב ואוכל בעזרת ה' להחזיק מעמד עוד כשבוע, ולאחר מכן אני אומר לעצמי שרוצה לשמור על נקיות כל תקופת ספירת העומר(בלי נדר!) הרי אני פותח במסע של השתדלות עד חג השבועות להיות נקי, אולי גם בעזר ה' ממראות אסורים...

אז חבר'ה, בבקשה תאחלו לי הצלחה ואשמח אם תלוו אותי בדברי עידוד וחיזוק.
אשתדל לעדכן כל כמה ימים ואולי מדי יום, אם כי בחול המועד כנראה שלא אהיה ליד המחשב.

בברכת הנותן לייעף כח
אני חזק!!!

בעניין: חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם לפני 12 שנים #5665

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אחי קודם כל ברוך הבא,דבר שני כוולנו פה כמוך בגמילה והדרך הטובה לנצח היא לשמור עם מישהו על קשר מישהו פעיל פה שיוכל לעזור לך בשעת נפילה אשריך אחי שאתה ככה שואף ורוצה להגיע כמה שיותר רחוק מי שרוצה באמת מצליח קדימה אחשלי !!!
יש עתיד

בעניין: חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם לפני 12 שנים #5668

שלום אחי lonofel!
תודה על דברייך!!
כרגע קשר טלפוני לא שייך מבחינתי אבל קשר דרך ההתכתבות פה בפורום כן, וזה נראה לי הקשר הפעיל ששייך כרגע.

האמת שהייתי רוצה להפגש עם אחד מחברי הפורום באם גר יחסית לסביבתי לפגישת/פגישות חיזוק ליד עיר מגוריי כפעם בשבוע.
מבחינתי בלי להזדהות בשם, בלי לומר במה עוסק וכדומה ואיפה בדיוק גר, פשוט נפגשים ככה שעה על כוס קפה ומדברים גם על חיזוק הכח ותמיכה בשמירת הברית וכן על נושאים דא והא.

אולי לאחר פסח אפנה לגבי זה בפירסום בפורומים.

בעניין: חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם לפני 12 שנים #5670

אוייי

יש לי סרט במחשב לא צנוע. עכשיו אין לי חשק לראותו אבל עוד כשעה ככה או על הבוקר אני חושש שכן אפתח כדי להציץ ואז...

עצם ההיסתכלות היא כבר בעייתית, ואין לי פילטרים וכן כן אני יודע שזה בעיה ואולי מראה על חוסר רצינות.בכל מקרה אני מאמין שגם אם היה לי פילטר מצויין הייתי מגיע למקומות אסורים ביתר תאווה. לפחות עכשיו התאווה לא כל כך גדולה וגם זה משהו.

מה שכן, כרגע אני בסדר אבל חושש מה יקרה לפני השינה או בבוקר. ה' תעזור לי בבקשה להתגבר!

בעניין: חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם לפני 12 שנים #5673

• עבד ה
  • דירוג כסף
ידידי היקר,

כל הכבוד לך על הרצון להתנקות ולהיות זך! זאת מעלה גדולה למכורים.. רואים שאתה בן של מלך,
אך חבר צר לי לומר לך אבל אני כבר רואה תנפילה שלך!
אם לא תתפוס את עצמך בידיים ותחסום את עצמך ממראות אסורים אתה לא תצליח!!
כבר אמרו חכמינו את אפוטרופוס לעריות ..וכל שכן מול הסרסור הגדול (הסרטים הלא צונעים)נשמה אין לך סיכוי!

אז נסיך אתה חייב פילטר ודחוף! ואח"כ אני מציע לך לקבל קבלות.
בהצלחה ידידי ואל תשכח לעדכן אותנו 

בעניין: חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם לפני 12 שנים #5674

אוי... נפלתי...  :-[
כמה שזה נכון שצריך הגבלות ופילטרים, אני חושש שזה רק יכניס אותי לחיטוט וחיפוש איך אעבור על כל המחסומים.

ישר אחרי שסיימתי לחטוא :-\ התחלתי לפזם לעצמי "מה שהיה היה העיקר להתחיל מהתחלה". אני לא מיואש.
אולי זה שאני יודע בוודאות שבפסח לא אפול נתן לי את זריקת המרץ הזאת ליפול עכשיו כי אמרתי לעצמי "נו, נתחיל מפסח"

כואב לי לכתוב שנפלתי כל כך מהר וזו בושה בשבילי. מעניין שאני מתבייש פה בפורום למרות שלא מכיר אישית אף אחד.
מה שכן, הפורום עוזר. אם אני יודע שעוד רוצים בהצלחתי ותומכים זה באמת עוזר וחבל שלא קראתי את הודעתו של "עבד ה'" קודם לחטא, אולי הייתי נמנע.

מתחילה שוב ספירה.
מחר אני חושב ללכת למקווה וזה גם יחזיק אותי.

בבקשה אשמח לכל עידוד אפילו 3 מילים מדי כמה ימים, זה עוזר.
מי שצריך גם שיבקש.

תודה לכולכם אחים צדיקים שלי. אני מרגיש עכשיו קצת פחות :'(

בעניין: חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם לפני 12 שנים #5676

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
כואב לקרוא על נפילה, אין לי הרבה מה לומר.

יחד עם זה, אם אני מפנה את המבט אל העתיד, הייתי מציע לך שלוש נקודות למחשבה:

א. אולי עדיף לנסות יותר להשקיע בלהישאר נקי "רק להיום" מאשר לנסות תקופות שזה די מייאש. אם תרצה הסבר על השיטה - בשמחה.

ב. אולי כדאי לתת שוב מבט לעומק ולראות עד כמה באמת ההתמכרות חזקה מאיתנו. כל אחד רוצה להרגיש נקי ושולט אבל לפעמים זה לא המצב וכדאי מאוד לדעת את המצב לאשורו כדי לדעת איך להגיב.

ג. לפני הנפילה כתבת שאתה לא מוכן לפילטר, אחריה כבר שינית את דעתך. עד הבוקר בטח תחשוב שוב שלא צריך פילטר...

בכל מקרה - שיהיה לך חג שמח ונפלא

באהבה

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי .

בעניין: חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם לפני 12 שנים #5681

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
מצטרף לדבריו של זלמן.
שמע, לספור ימים זה מייאש בטירוף, הבנתי את זה לאחרונה.
אל תחשוב על כמה ימים אתה נקי? וכמה אתה ולך להיות ביום הזה? וביום ההוא?
תחשוב על השנייה הזאת, תחשוב על זה שאתה רק עכשיו רוצה להיות נקי, רק לרגע הזה.
חוץ מזה, אני מצטרף לדבריו של זלמן ואני מצטער להודיע לך,
שכל עוד ששמירת העיניים שלך דפוקה אין לך סיכוי להצליח.
כי בהתחלה זה רק לראות ואח"כ רק להתחיל ואז ליפול.
מקווה שדבריי עזרו.
בהצלחה מרובה,
אין יאוש
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם לפני 12 שנים #5686

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
איי איי אחי אין לך מושג איזה מייאש ומוריד ביטחון זה להיכנס לפורום בתחושה טובה אתה בונה על 3 ימים על התחזקות ולראות חבר ושותף לקרב נופל,בדיוק אחי זה מלחמה אנחנו חיילים לכולנו יש מטרה משותפת כל גמילה של בן אדם מקרבת את הגאולה אז אם נראה חייל נופל לא נלך ונעזור לו.קודם כל אתה צריך להבין יצר הרע הוא לא חבר אמיתי הוא חודר לך לראש ואומר לך ממש כמו חבר צבוע  בוא נלך לראות את הסרט אתה יודע רק קצת ממש רק קצת,אתה נכנס טוב אם כבר נכנסנו מה לא נראה את הקטע שהם עושים... ואז אתה באמצע בא לסגור הוא אומר לך לאאאא !!!!!!!! בוא תתחיל את הפעולה אבל רגע לפני תעצור אל תדאג אני יזכיר לך לעצור,לך על זה !! ברגע הזה 99 אחוז שאתה פוגם,ברגע הזה הראש משועבד להנאה,אין לך דרך חזור אלא אם כן אתה מצליח לשמור על שפיות ולהפסיק בדיוק באמצע ,או שקרה לך ישועה ומישהו התקשר אליך באמצע או מישהו תפס אותך :D !,מחר פסח,מחר ליל הסדר איך אתה רוצה לשבת בשולחן כה שמח,איך תקרא בהגדה,מבואס ? פשוט תמצא לך חבר אמיתי,שתדבר איתו פה כל יום,בהתכתבות כל יום ובשעה מסודרת אבל כל יום !!ותוודאו שאחד מכם לא נופל ובע''ה רק הצלחה !!!
יש עתיד

בעניין: חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם לפני 12 שנים #5700

• סבבה
  • דירוג זהב
'לא נופל' איך אני אוהב את התגובות שלף אחי
'אני חזק'-ייאלה לא נורא אחשלי לקום תתגבר
לי נראה שיהיה קצת קשה לך בלי פילטרים כמו שלי לא היה ואמרתי לעצמי שאני לא יסתכל אבל לא עמדתי והסתכלתי ונפלתי הרבה
הקטע של הפגישות והחבר שאתה מתכתב איתו דווקא נראה לי שמאוד יעזרו
ייאלה אחי כולנו איתך הרבה הצלחה
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: חברים יקרים! הנה אני מתחיל ומבקש עזרת ה' עזרתכם לפני 12 שנים #5702

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום

'לא נופל' איך אני אוהב את התגובות שלף אחי
'אני חזק'-ייאלה לא נורא אחשלי לקום תתגבר
לי נראה שיהיה קצת קשה לך בלי פילטרים כמו שלי לא היה ואמרתי לעצמי שאני לא יסתכל אבל לא עמדתי והסתכלתי ונפלתי הרבה
הקטע של הפגישות והחבר שאתה מתכתב איתו דווקא נראה לי שמאוד יעזרו
ייאלה אחי כולנו איתך הרבה הצלחה

אתה אח יקר אתה !!! כולנו עם אחד לב אחד ! חיזקת חבר,הזכרת לו כמה זה תחושה של ריקנות אתה בעצם גם מזכיר לעצמך את התחושה של הריקנות והעצבות קדימה חברים מחר ליל הסדר,מחר ספירת העומר,יום אחד לפני אנחנו ניפול ? מה פתאום !! אנחנו נמשיך בכל הכווחח !!!
יש עתיד
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן