ברוכים הבאים, אורח

היום הקשה ביותר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: היום הקשה ביותר 4861 צפיות

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים, 1 חודש #56844

הושיעה, חשבתי אחר כך שבמקום להירגע ע"י x אוננויות (אצלי זה היה 3 בכל סט), אני כותב כאן y הודעות עד להרגעה (3 או יותר... כך שמסיבת המתמטיקה באמת התקלקלה).

היום, ה- 43, גישתי היא שלא לרצף ימים נקיים ייחלתי, אלא מי שנתן לי 42 ימי ניקיון, יתן לי גם היום יום של ניקיון.

וההתרסה היומית: אם את כל המעשים המועילים אני עושה רק כשיש אנשים נוספים בסביבה, זה אומר שאילו הייתי לבד כל ימי חיי לא הייתי עושה בהם שום כלום?!?!?!?!
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים, 1 חודש #56891

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ראשית חכמה, מעניין ששנינו נקיים אותו מספר ימים ושנינו כתבנו על עקרון דומה, מבלי לראות האחד את דברי חבירו.

אני מצרף קישור לפוסט שכתבתי

forum.gye.org.il/index.php?topic=5462.0

דרך אגב, אני רואה שאימצת את המושג "רק להיום". האם זה אומר שהחלטת כבר לאמץ את שיטת 12 הצעדים, ולהודות שאתה מכור וחסר אונים ושאבדה לך השליטה על חייך? (בשיחתנו הטלפונית לא היית בכיוון הזה).
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים, 1 חודש #56905

כדי לאמץ את 12 הצעדים ולהודות שאבדה לי השליטה על חיי, אני חייב לדעת בלי לרמות את עצמי מה נכון מבין השתיים:
1. אני לא מכור ויש לי שליטה על חיי.
2. אני מכור בהכחשה.
חושבני שנפילה אחת - שלא תהיה ולא תבוא - או העדר נפילות בע״ה - יכריעו עבורי את השאלה הזו.
ובלי קשר, חלק מעקרונות הצעדים אימצתי, פשוט מניסיון של אחרים ושלי.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן