ברוכים הבאים, אורח

היום הקשה ביותר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: היום הקשה ביותר 4820 צפיות

היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56051

מאז התחלתי לשמור על נקיון רצוף החל מלפני 27 יום
אשתדל לעדכן...
אשמח ליותר פרטים אם ואיך ועם מי להצטרף למסע, אני מבין שה- 27 ימים שלי שוים משהו...
תודה לכולם
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56060

תמשיך להיות חזק אחי היקר. אתה בחתיכת הישג!
ביחד נגיע לראש הר הנקיות

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56067

כבר פחות קשה. תודה ״אל נא״!

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56070

• ddmm11219
  • דירוג כסף
כה לחי
...וְאִם גַּם אֶתְאַמֵּץ בְּעֵצוֹת וְתַחְבֻּלוֹת וְכָל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל יַעַמְדוּ לִימִינִי לְהוֹשִׁיעֵנִי וְלִתְמֹךְ נַפְשִׁי, מִבַּלְעֲדֵי עֻזְּךָ וְעֶזְרָתְךָ אֵין עֶזְרָה וִישׁוּעָה...‬

מתוך תפילה נפלאה שחיבר הרה"ק רבי מאיר מאפטא זצוק"ל, בעל מחבר ספר "אור לשמים", ונדפסה בתחילת ספרו.

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56089

כל הכבוד
27 יום זה המון

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56102

״כמים קרים על נפש עיפה״
דברים מדהימים קורים כאן, מתקנים בעיה שלא נהוג לדבר עליה כמובן, פה קורעים את המסכה ומטפלים באמת בנושא הכאוב.
תודה

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56395

במוצאי שבת ראינו בשולחן ערוך הלכות מוצאי שבת סימן רצ״ט, שנוהגים לשתות מים במוצ״ש כי יתכן שיזדמן לשותה מים מבארה של מרים. והביא מעשה באשה שהתעכבה בשאיבה, בהגיעה הביתה וכדה על שכמה כעס עליה הבעל מאוד, עד שמרוב בהלה נפל הכד ונשבר, ומעט טיפות ניתזו על בשרו של הבעל - שהיה מוכה שחין. והנה, כל אותם המקומות שהגיעו המים - נרפאו מהשחין. ואמרו על זה, רגזן, לא עלתה בידו אלא רגזנותו.
זה דוגמה לסיפור שנותן תחושת תיסכול, איזו החמצה! אבל מה שגיליתי על עצמי, אי שם בילדותי, התרגלתי לא להתרגש ולהיצבט מסיפורים כאלו, הסיפור כתוב בדף, או מסופר על ידי מישהו, אצלי הכל בסדר ואולי אפילו הסיפור לא נכון. כך הרצון לשמור על האני האגואיסט במצב הכי כיפי שאפשר, גרם לי להתנתק מכל הרגשת צער על מה שקורה לאחר, ועד להטלת ספק בכל סיפור שמגיע לאזני - שכמובן השפיע הרבה בנושאי דת ואמונה.
הפעם, אחרי שניטרלתי את החומה הזו, או אם תרצו, קליפה, ששורשיה נעוצים בתקופה רחוקה, הרשיתי לעצמי לכאוב יחד עם מוכה השחין הרגזן וחסר המזל, ואפילו להאמין לדברי השולחן ערוך.
היה שוה להגיע ל- 33 יום נקיים ולו בשביל התובנה העמוקה הזו.

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56398

:)חזק וברוך.
מי יתן שנדע לתפוס הזדמנויות ולא לפספס אותן ושנזכה לרגישות לחוש את צערם של חברינו ושל כל אדם באשר הוא.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56500

אני כותב הרבה היום, המנוסים שבינינו יודעים מה זה מגלה על מוניטור התאווה של הכותב... בפתח היום ה- 36, אני כנה עם עצמי ומודה: זה חזק ממני, ובהרבה.

אנא השם, תזרים לי יום נאה, רגוע, שמח. כנוע אני ומושפל לנגד גלי התאווה העצומים. מה אני ומה כוחי. מה אני ומה צדקתי. אוהב ונכסף אליך, בן חלש וכואב המתנדנד כספינה טרופה על גלי התאווה.

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56501

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
תכתוב תתקשר תקרא תדבר תרד על הבירכיים ותבקש רחמים, הזמן הזה הוא בדיוק הזמן שבו הפעולות שעושים בדר"כ בשוטף עוזרות

מאחל לך שתתחבר לאתר, לאנשים ולהשם, הוא היחיד שיכול לאוייב הרע הזה שגדול ממני בכמה מידות, כשהוא בא וחוסם לי את הדרך אני יודע שהוא רוצה אותי והיחיד שיכול לעזור לי זה אבא שגדול ממני וממנו גם יחד.
להיכנע, ממש להיכנע ולבקש עזרה, מכל מי שלא יהיה כדי לעבור את זה בשלום.

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56509

• הר-אל
  • חבר ותיק
שתזכה להמשיך! 36 יום זה ממש לא מובן מאליו!

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56699

מידי חודש אלול אני זוכר את עצמי מנסה להעריך כמה פעמים אוננתי השנה, מאז חודש אלול שעבר, בו הבטחתי לעצמי שלא אפול יותר. עכשיו שאני מחליף כל פעם את הרצון לאונן עם תגובה באתר הקדוש הזה, קלטתי שיש לי אפשרות לדעת כמה פעמים הייתי אמור ליפול ב- 41 הימים האחרונים. כמות ההודעות (כולל הנוכחית) 84. זה אומר ממוצע של 2+ נפילות ליום. קשה לי להאמין, מרגלא בפומיה דהרב הגאון ראשית חכמה שליט"א שהוא היה נופל רק קצת פעמים בחודש, אני מתחיל לעכל מאיזה בוץ אני יוצא.

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56701

ציטוט של ראשית חכמה: "קשה לי להאמין, מרגלא בפומיה דהרב הגאון ראשית חכמה שליט"א שהוא היה נופל רק קצת פעמים בחודש, אני מתחיל לעכל מאיזה בוץ אני יוצא".

אהבתי.

כנות אמיתית המביאה תקוה לשינוי אמיתי.
מדהים לראות התקדמות לצועדים על פי התוכנית.

שא ברכה!
מתחדש בטובו.

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56781

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
לדעתי ראשית זה לא 2+ נפילות ליום כי נפילה גוררה עוד נפילות אז אתה מוזמן להכפיל באיזה מספר שבא לך בין 3 ל-10 

בעניין: היום הקשה ביותר לפני 10 שנים #56786

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אסירות תודה. גם אני לא נפלתי היום.

לא רוצה לקלקל את מסיבת המתמתיקה, אבל ייתכן שעקב הכניסה להחלמה הרצון ליפול באמת גדל.
בזמנים שיכולתי לפרוק, עלולה נפילה להספיק לשבוע. אך אם אני עדיין בצום? אני רעב כל שעה ושעה.

הדרך הכי טובה לדעת אם אני בצום או בכניעה אמיתית שאלוקים הביא לי שחרור מתאווה, זה הדרך מאוד םפשוטה.
האם אני נהנה בהחלמה? או סובל?

בהחלמה, תהנה.
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן