ברוכים הבאים, אורח

מלך זקן וכסיל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מלך זקן וכסיל 2691 צפיות

מלך זקן וכסיל לפני 12 שנים #5544

בא אליי בלילה כשאני חצי ישן חצי ער -מוגבל ביכולת ומוגבל לישלוט שליטה מליאה על השכל.. הכשיל אותי..

מתחיל מחדש..והפעם באמת ניראה לי באמת שהוא רואה את מה שאנו כותבים ומכשיל אותנו!!! רק אתמול כתבתי קצת ו"התלוצצתי על חשבונו"
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: מלך זקן וכסיל לפני 12 שנים #5559

• עבד ה
  • דירוג כסף
בהצלחה חבר.. בעזרת ה' נצליח להתגבר ועוד נגיע ל90 יום ומעבר לכך

בעניין: מלך זקן וכסיל לפני 12 שנים #5562

• lb
  • חבר ותיק
יפה אמרת, מלך זקן וכסיל.
זקן- לזקן יש שני פירושים, אחד, בא בימים והשני, חכם. כיוון שכבר אמרת שהוא כסיל, נשארנו עם הבא בימים, מה שאומר שימי ספורים ובקרוב מאוד אתה תתגבר עליו!
כסיל- הוא לא כל כך חכם, "כי בתחבולות תעשה לך מלחמה". אתה חכם! תכין לו מלכודות, תלכוד את היצר ותכריע אותו!

בעניין: מלך זקן וכסיל לפני 12 שנים #5564

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב.
ברוח הדברים שקראתי אצל זלמן באחד הפוסטים כאן, אני רוצה להוסיף נקודה חשובה:
כשאנחנו קוראים לתאווה שלנו 'הוא' אנחנו יכולים לעשות זאת מסיבות שונות לחלוטין - הראשונה היא שהעובדה שאנחנו לא מקבלים שהכוחות האלה נמצאים בתוכנו ואנחנו אומרים 'זה לא אני, זה היצר הרע שלי', והשנייה היא שאנחנו כל כך בטוחים ביכולות ובכוחות הפנימיים שלנו, עד שכל נפילה נראית כ'כישלון' ש'הוא' הכשיל אותי, כי אני בעצמי בעצם טוב (התניא, למשל, ממליץ להתייחס אל היצר בדרך השנייה)
הבעיה היא שלפעמים, בלא לשים לב, כשאנחנו אומרים 'היצר הרע' אנחנו למעשה מטייחים את העובדה שזה כן אני, שחסר לי משהו עמוק, שדווקא נקודת האיכות שלי, זו שמחפשת קשר ועומק, זו שרוצה להרגיש רוחניות, היא שמפילה אותי.

בהצלחה לכולנו.
נ.ב.: 'למלך הזקן והכסיל' שלי, כאן בפורום אני לומד להכיר אותך יותר טוב, להכיר כיצד אתה עובד, מה הדרכים שלך לגרום לי לחשוב שאתה שולט עלי...ואתה יודע, עם הזמן אני מבין שיש לך בוס - מלך מלכי המלכים...

נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: מלך זקן וכסיל לפני 12 שנים #5707

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אהבתי כל כך את הכותרת !!!! אשריך אחשלי "אותו זקן וכסיל שולח בי חיצים אני הולך וכושל הוא הולך ומעצים" תמיד תקום אחשלי היקר יאללה מחר ליל הסדר בכל הכווח !!
יש עתיד
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן