ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 110872 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 חודשים #123724

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2373 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

בהמשך הדרך בתוכנית את ההתלהבות של ההתחלה, ולכן יש קושי גדול יותר לתחזק את פעולות ההחלמה, אלא אם כן אתה תוכניתי אדוק. זו לדעתי הסיבה שאצל הרבה חברים זה נשחק ומתמסמס ולפעמים גם מסתיים בנפילה.

יש חבר תוכנית ותיק אחד שאני מעריך במיוחד. אני ממש מרגיש שיש לו אור על הפנים. ניגשתי אליו פעם ושאלתי אותו בכנות, למה אצל חברים ותיקים אחרים אני לא רואה את האור שאני רואה אצלך? והוא אמר לי: כי הם לא עושים צעדים.

חשוב לציין, שזה חבר שאף פעם לא שמעתי אותו מדבר בסגנון ביקורתי נוקב. להיפך (עשיתי איתו צעד חמש, והופתעתי מאיך שהנטייה שלו הייתה דווקא להראות כמה יופי יש באישיות שלי, במקום צעד חמש הקלאסי של לחפש בה פגמים). אבל במקרה הזה, שהשאלה הייתה נצרכת הלכה למעיישה, כנראה היה חשוב לו לומר את הדברים במדויק, כפי שהם. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 חודשים #123731

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 362 ימים
  • דירוג פלטיניום

עכשיו רק אני רואה את ההודעה שלך...
ממש מדהים אותי איך ממש במקרה תוך כדי השיחה סיפרתי לך על חבר תכנית מסויים ואמרתי לך כמה כוח שאבתי ממנו ומהמסרים שלו ששמעתי.. ופתאום אמרת לי שזה החבר שכתבת עליו בהודעה שלך...

ממש בנאדם מיוחד.

אם המתכון לכך זה עשיית הצעדים כפי שהוא אומר אז אני קונה.. במזומן..

אוהבים! וסליחה אם חפרתי לך בטלפון יותר מידי..
לדבר שעה ורבע בטלפון זה לא משהו שאני רגיל אליו מאז שהייתי בעולם הדייטים חחח

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 חודשים #123745

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

ממש לא חפרת לי. הפוך. 
אולי תצליח להחזיר אותי לדרך הצעדים...
אני גמור מעייפות. מקווה לשתף כאן בקרוב בהרחבה. 

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 חודש, 4 שבועות #123868

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 62 ימים
  • דירוג פלטיניום

מה נשמע?

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 חודש, 4 שבועות #123892

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

תודה שאתה מתעניין...
סך הכל ימים עמוסים וקצת קשים, אבל לפחות התאווה לא ביקרה אצלי. איתה הכל מסורבל שבעתיים. מתפלל להמשיך בדרך הטובה, בצעדים ובכלל, צעד אחרי צעד.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 חודש, 3 שבועות #123904

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

שמח לשמוע
חזק ואמץ!

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 חודש, 3 שבועות #124087

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 27 אפר' 2016 19:16:
היום היינו אצל משפחת אשתי. הרגשתי שאני הרבה יותר נוכח. הרבה יותר בתודעה של נתינה ושירות מאשר בעבר. זה התחיל בזה שהוצאתי את הילדים ואת האחיינים למשך שעתיים, והמשיך בכל מיני עזרות קטנות פה ושם. חשבתי על זה שזה שבני משפחת אשתי מרגישים בנוח לבקש ממני דברים, או לחילופין לקבל את העזרה שאני מושיט - אומר הכל.

כמו שכתב פה חבר במאמר "המגנט", על כך שכאשר אני זמין לתאווה, אנשים שהם בקטע קולטים את זה, כך גם כאן: אני זמין לשירות, אני זמין לנוכחות, אני זמין לקשר, אני זמין לבניית מערכת יחסים טובה ותקינה יותר, קרובה ומכילה יותר, וכנראה שאני מקרין את זה והם חשים בזה. אני אסיר תודה לאלוקים על כך.

את המאמר "המגנט" אפשר לקרוא בקישור הבא:
www.gye.org.il/forum/15-%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%9E%D7%94/52705-%D7%94%D7%9E%D7%92%D7%A0%D7%98

עוד משהו שעשיתי ביומיים האחרונים הוא לקרוא בכל יום פרק שלם מהספר הגדול. מאוד חיבר אותי. מבקש מאלוקים להתקשר יותר לחברים. אני ממש חייב את זה, למרות שאני כבר תקופה ארוכה מוכר לעצמי את הסיפור שאני יכול לבד עם הכלים של התכנית, וצובע אותו בצבעים משכנעים.

ושכחתי להוסיף תודה לחבר יקר הנמצא עמנו (ואם הוא חפץ בכך, בשמחה אציין אותו בכינויו), שהקפיץ אותי בעיצומו של המפגש לתחנה מרוחקת כדי שאוכל לתפוס אוטובוס הבייתה, וסירב ליטול את התשלום שתכננתי לשלם למונית.

יש פה את הקישור לפוסט "המגנט", שהזכרתי באיזו התכתבות פה. וגם יש כאן שיתוף שלי מן הזמנים הטובים והמחוברים של תחילת הדרך. אח, היו זמנים...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 חודש #125061

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב! איזה חלום הזוי היה לי הלילה. לקח לי הרבה זמן לקלוט שזה חלום ולהשתחרר מכל הפחד סביב העניין. קצת מסובך להסביר את הקונספט של החלום כי זה לא לגמרי מתחבר עם המציאות. התחלתי לנסות לכתוב פה מה בערך קרה שם, אבל הרגשתי ש"זה לא זה", שלא ברור כמה זה יתרום לי או לחברי הפורום, וגם קיים החשש התמידי שמישהו שמכיר אותי יקרא את הדברים. על כל פנים, אחרי חלומות כאלה אני לפעמים מועד יותר לפורענות. מתפלל לעשות את מה שנדרש ממני כדי להתחבר.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 חודש #125066

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה אחי, אל תירא ואל תחת....

ה' איתך

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שבועות, 2 ימים #125551

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

האמת שאין לי כל כך כוח לכתוב. אני מרגיש גמור. אסיר תודה בסך הכל על תהליך עם ספונסר חדש. הרגשתי שהימים האחרונים עוברים די בסדר, ואז פתאום התרגשה עליי איזו צרה כלכלית. זה קורה לי הרבה, שעד שהעניינים מתחילים להתייצב, אני חוטף איזו כאפה רגשית שמעיפה אותי לכל הרוחות, ואחר מנחיתה אותי חזק לכל הגופות... מתפלל לחיות חיים שלווים יותר. מתיקות של שגרה אפורה עם איזה דובדבן למעלה מדי פעם. עייפתי מחיים של טלטלות ואני מתקשה לא להמשיך ליצור אותם כל הזמן.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שבועות #125600

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

יהיה טוב אחי...
למלא אנשים יש מידי פעם "צרות כלכליות" רציניות... ככה זה העולם, פעם למעלה, פעם למטה, נולדים, מתחתנים, מולידים ילדים, פעם יש פרנסה ופעם אין... קונים דירה, מזדקנים ומתים...

העיקר זה להתמקד בעיקר....

השלך על ה' יהבך והוא יכלכלך!

זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן