ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 153264 צפיות

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) לפני 10 שנים #57229

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
בע"ה מקווה להתעורר מחר לבוקר של 49 ימים נקיים. שבעה שבועות.
האמת היא, שכמעט תמיד בספירת העומר אני מפספס יום, אפילו שזה הרבה יותר קל מלהיות נקי... 
אני מקווה שזה יעזור לי להפנים שהנקיות היא מתנה מאתו יתברך, בכוחו ולא בכוחי, וכשאני לעצמי מה אני.

מקווה גם להתחיל בצעד הראשון, ובדיווח יומיומי על הפעולות שאני (לא :-\) עושה (בעצת הספונסר).

לילה טוב! ונקי!!!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 10 שנים #57312

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
לטהרני היקר!
רק עכשיו ראתי את יומנך המדהים והמרגש...
מצטער על האיחור... :-\
מאחל לך המון המון החלמה בהמשך הדרך
לא להתיאש רק לשמוח יש...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 10 שנים #57336

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה mi ani. שמח מאוד לטעום מחיזוקיך הייחודיים (מהם כבר התבשמתי בדיונים וביומנים אחרים), באופן אישי.

בחסד השם, אני נקי חמישים יום! מקווה שה' ימשיך להעניק לי מידו הרחבה את מתנת הנקיות.

אתמול התחלתי בכתיבת הצעד הראשון. מקווה להתמיד בכך באופן יום יומי, ולהביאו בעזרתו יתברך לידי גמר (מה שדי קשה לי לעשות עם פרוייקטים, כמכור שתמיד מוצא היכן "להימרח"...).

רציתי גם לשתף במחשבה שעלתה לי הבוקר, כשקראתי בספר "צְעד קדימה לפעולה" על החשיבות בכתיבת יומן. אני מרגיש, שאני לא כותב כאן את כל ההרגשות שלי, ואת כל מה שעובר עלי. כנראה, מחשש שמישהו שמכיר אותי יגלה שזה אני ויידע עלי הכל, ואולי גם כתוצאה מפגמי אופי שבסיבתם אני לא רוצה לשים הכל על השולחן.

(אני לא יכול לומר שיש לי קנאת סופרים ב-guni, אבל אני חושב שהוא ממש עושה עבודה טובה בעניין הזה של הפתיחות. טוב עשו אלה שחזקו אותו להמשיך ולכתוב כך ולא להוריד פרופיל).

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 10 שנים #57338

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שמחתי לראות אותך,

. אני מרגיש, שאני לא כותב כאן את כל ההרגשות שלי, ואת כל מה שעובר עלי. כנראה, מחשש שמישהו שמכיר אותי יגלה שזה אני ויידע עלי הכל,

בגלל זה יש חברים מהקבוצות שאתה מכיר אותם ,

ואולי גם כתוצאה מפגמי אופי שבסיבתם אני לא רוצה לשים הכל על השולחן.

כנות היא המפתח להצלחה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 10 שנים #57340

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שמחתי לראות אותך
,
גם אני! 

בגלל זה יש חברים מהקבוצות שאתה מכיר אותם,

אתה מתכוון לומר שבפני החברים אני יכול להיות יותר פתוח מאשר בפורום? זה בוודאי נכון!

כנות היא המפתח להצלחה

כמה שזה נכון!!!

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 10 שנים #57355

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
שלום לך טהרני היקר!
הנקודה שכתבת "לא כותב כאן את כל ההרגשות שלי, ואת כל מה שעובר עלי. כנראה, מחשש שמישהו שמכיר אותי יגלה שזה אני"
מוכרת לי זה היה החשש שלי כשהגעתי לקבוצות...
חבר קבוצה הסביר לי שכולנו באותה סירה...  :-\
ואף חבר לא בא לקבוצת SA כדי לאסוף תותים...  :-\
ולכן מה שהכי חשוב
זה החשיבה שלנו על ההחלמה
ומה הכי טוב בשבילה...

בהחלמה רבה מכל הלב
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) לפני 10 שנים #57377

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
תודה mi ani על הדברים.
עם חבר טלפוני שאני מתחבר אליו, אני מרגיש הכי פתוח (יש לי גם קצת פחות עניין של אגו, כי אני מול אדם אחד).
עם הקבוצה אני גם מרגיש פתוח, אבל קצת פחות (יש לי גם קצת יותר עניין של אגו, כי יש שם הרבה אנשים להרשים...).
בפורום אני מרגיש פחות פתוח, כי יכול להיות שמישהו / מישהי שבדרך כלל קוטף תותים, ולא מכור כמוני  :-\, במקרה עבר פה, ומעניין אותו לבדוק מה הולך כאן...
האמת, שזה פורום נורא מעניין ומסקרן! האם רק עבור מכורים? ;D

וממך אבקש, בטרם אפקיד בידך רוחי: נ"א הקם אותי מחר לנ"א ימים נקיים, והמשך לשמור אותי נקי בכל יום ויום רק להיום!

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 10 שנים #57380

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ל - טהרני היקר!
כתבת...

...האמת, שזה פורום נורא מעניין ומסקרן! האם רק עבור מכורים? ;D

נראה לי שכן
זה מעניין ומסקרן אותנו בעיקר
מי שלא מתמודד עם הבעיה
לא נראה שיש לו מה לחפש בפורום הזה...
הסיפור שלי

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 10 שנים #57386

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

האמת, שזה פורום נורא מעניין ומסקרן! האם רק עבור מכורים? ;D

מעניין שנכנסים לפה רק אנשים שמתמודדים עם הבעיה, לפעמים גם לא מכורים, אבל מתמודדים עם הבעיה,
ועל זה יש משפט
"אלוקים ששמר אותנו במחלה שומר אותנו פי כמה בהחלמה"
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) לפני 10 שנים #57394

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
האמת שזה לא כל כך קשור, ואולי קצת סטייה מהנושא, אבל יש לי שתי שאלות שצמחו מתוך הנאמר כאן קודם:

א. מה לגבי נשות מכורים שנכנסות לפורום? האם זה לא עשוי להזיק להן לקרוא את כל הג'יפה שכאן?

אמנם, newbody, יפה כתבת לי באחת מהודעותיך הקודמות, שאתם אוהבים אותי עם כל הג'יפה. המשפט הזה מאוד חימם את ליבי וחיזק אותי, אבל אני לא בטוח שאשתי כל כך אוהבת אותי עם כל הג'יפה לפרטי פרטיה... אני חושב שזה מאוד יזיק לקשר בינינו אם היא תקרא את כל מה שכתוב בפורום. יש כאן סיפורים הזויים שאני שמח שלא התקרבתי אליהם בלמעיישה, אם כי לפי מה שאני מבין המחלה היא אותה מחלה ולא כל כך משנה מה הביטויים שלה.

ב. האמת, שזוהי עוד נקודה שאני מתקשה בה. אני מרגיש שהתכנית מטשטשת קצת את ההבדלים בין אופני השימוש השונים ואת הבדלי החומרה שבהם. האם אני טועה?

אשמח שמי שנקלע לכאן בטעות ופגש את התהיות שלי, יגיב עליהן (ואולי אף יפנה לדיונים שהיו כאן בעבר ועסקו בשאלות הנ"ל).

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 10 שנים #57471

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
טהרני

א.האם לדעתך אחרי שהיא תקרא פה את הסיפורים של החברים ותזהה איכשהו אותך זה יזעזע אותה?
האם אתה מעריך אותה עד כדי מעט שהיא תפסיק לאהוב אותך...אבא של הילדים שלה בגלל דבר כזה?
ב.האם מי שמשתמש בהרואין גרוע יותר ממי שמשתמש בקוקאין? ומה עם המכור לסיגריות "חוקיות"? מי יותר מכור? מי יותר גרוע?

מקווה שהבהרתי את השקפתי הפרטית: )

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 10 שנים #57475

• mi ani
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ל טהרני היקר!

א. מה לגבי נשות מכורים שנכנסות לפורום? האם זה לא עשוי להזיק להן לקרוא את כל הג'יפה שכאן?

ב. האמת, שזוהי עוד נקודה שאני מתקשה בה. אני מרגיש שהתכנית מטשטשת קצת את ההבדלים בין אופני השימוש השונים ואת הבדלי החומרה שבהם. האם אני טועה?

א. נראה לי שזה לא המקום לנשות מכורים יש להן פורום אחר ודיונים אחרים...
ב. נראה לי שבהבדלים בין ההתמכרויות newbody הסביר את הרעיון מצוין ואין לי מה להוסיף...
הסיפור שלי

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) לפני 10 שנים #57479

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
newbody כתב on 03 אפר' 2014 15:54:

האם אתה מעריך אותה עד כדי מעט שהיא תפסיק לאהוב אותך... בגלל דבר כזה?

אהבתי מאוד את דבריך
אתה חזק וקולע כרגיל newbody, ושופע כל הזמן התחדשות ורעיונות חדשים! (new)  :D

תודה גם לך mi ani. : אני גם חושב שזה לא פורום מתאים לנשות מכורים (כמו שהן לא צריכות להגיע לקבוצות שלנו). אני רק חושש שזה עשוי לעניין אותן  :-\.

ב"ה נקי 51 יום בחסדו הגדול!

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 10 שנים #57501

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
מה אין איזה פיקניק מכורים שנתי? אשתי מחכה לזה  ;D

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) לפני 10 שנים #57563

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב! בחסדו הגדול מצפה להתעורר מחר ל-54 ימי נקיות. מי היה מאמין!
ברוך ה' בשבת קראתי בספרות התכנית. אני עדיין לא כנוע בפני הספונסר שלי, ולא ממלא במדויק אחר הנחיותיו. קל לי יותר להיות כנוע בפני אלקים, שכמובן אני יודע בדיוק מה הוא רוצה...
אני ממש מרגיש חולה (מלבד המחלה המוכרת לכולנו) וקשה לי לקבל את זה ולהתמודד עם זה. בעבר זה היה מביא אותי לנפילות.
בקיצור, אני עדיין צועד את צעדיי הראשונים, ועדיין זקוק לחיזוקיכם...

newbody כתב on 03 אפר' 2014 22:31:

מה אין איזה פיקניק מכורים שנתי? אשתי מחכה לזה  ;D

פיקניק שנתי אני לא יודע אם יש, אבל יש שבת של SA ואולי עוד מסגרות דומות...
למה אשתך כ"כ מחכה לזה? לראות שאתה לא היחיד? שאתה בחברה טובה? 

זמן ליצירת דף: 0.86 שניות

Are you sure?

כן