ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 122800 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 9 חודשים, 1 שבוע #131298

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • דירוג פלטיניום

טהרני היקר - אתה חזק ותמשיך להיות חזק בעז"ה

מאחריך בהערכה גדולה

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 חודשים, 1 שבוע #135199

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 2804 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

שלום חברים יקרים!
אני אסיר תודה על חודש וחצי של ניקיון מתוכן מיני, ועל כחצי שנה לפני כן. לא יכול לומר שאני עושה את התכנית במלוא המרץ, אבל כן מנסה לשמר את הניצוץ באמצעות חיבור לחברים לדרך. לאחרונה אני משתתף באופן קבוע בקבוצה טלפונית בבקרים וזה מאוד עוזר. מקווה ומתפלל לעשות בקביעות גם פעולות נוספות, ובין השאר אני מקווה למצוא את הדרך לחזור לכאן באופן יומיומי (לאחרונה יש לי בעייה טכנית שלא מאפשרת לי כל כך גישה לכאן). שיהיה לכולנו יום מחובר, שלו, שמח ונקי!

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 חודשים, 1 שבוע #135200

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

טהרני היקר,
קראתי את מה שכתבת,
ובזכות זה גם דיפדפתי ביומן המשובח שלך,
מחזק מאוד כל תהליך הנקיות שלך.
תודה.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 6 חודשים, 1 שבוע #135211

טהרני כתב on 11 אפר' 2021 08:49:

שלום חברים יקרים!
אני אסיר תודה על חודש וחצי של ניקיון מתוכן מיני, ועל כחצי שנה לפני כן. לא יכול לומר שאני עושה את התכנית במלוא המרץ, אבל כן מנסה לשמר את הניצוץ באמצעות חיבור לחברים לדרך. לאחרונה אני משתתף באופן קבוע בקבוצה טלפונית בבקרים וזה מאוד עוזר. מקווה ומתפלל לעשות בקביעות גם פעולות נוספות, ובין השאר אני מקווה למצוא את הדרך לחזור לכאן באופן יומיומי (לאחרונה יש לי בעייה טכנית שלא מאפשרת לי כל כך גישה לכאן). שיהיה לכולנו יום מחובר, שלו, שמח ונקי!

אני אסיר תודה שחזרת לכאן! היית חסר מאוד בחודשיים האחרונים!

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 חודשים, 4 שבועות #138311

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום
מה קורה?

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 חודשים, 3 שבועות #138319

• בארני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

טהרני היקר, 

קראתי בשקיקה את היומן שכתבת.
נתת תקווה גדולה...

רק שאלה גדולה עולה בי לאורך כל קריאת היומן.
אני רואה שברוך ה' אתה רציני שברציניים. 
גם בגישה, בשיתוף הכמעט יומיומי,
וגם בספונסר, שיחות טלפוניות, ועוד ועוד...

והשאלות שלי הם 

1. האם מישהו פחות רציני ממך (זה נשמע רע אבל הכוונה שלי טובה) יכול גם להצליח לרצף נקיות כזה? בלי ספונסר לשיחות טלפון וכו 

2. לפי איזה תוכנית עבדת? איפה אפשר לקרוא על זה.

תודה רבה!!!
(אשמח לתגובות ממך ומכל מי שיכול)

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 חודשים, 3 שבועות #138472

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

מה השאלה? הוא עבד לפי 12 הצעדים.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 חודשים, 2 שבועות #138579

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים, שמח לחזור לכאן. 
במשך תקופה ארוכה האפליקציה לא עבדה לי. לא יודע אם בגלל הסינון על גבי סינון שיש לי או בגלל משהו אחר.

בארני, ברוך הבא!
לגבי שאלותיך:
1. אני לא יודע. אני אישית לא מרגיש אני כזה רציני ביום יום, אבל כן רציני בזה שאני שומר די בעקביות על קשר כלשהו עם התכנית, וכל פעם חותר חזרה לדרך.
2. מה שעוזר לי הוא תכנית 12 הצעדים. אפשר לקרוא על זה בפורום ואולי בעוד מקומות באינטרנט. אבל זה לא כל כך "תורה שבכתב", זה יותר תורה שבעל פה, במפגש עם עוד אנשים שעובדים את הדרך הזאת בפועל.
מאחל לך הצלחה בכל אשר תפנה! 

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 חודשים #138830

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים יקרים,
מרגיש קצת מבולבל. מקווה שהכתיבה תעשה לי קצת סדר. לפני כמה ימים קרה לי משהו שמעולם עוד לא קרה לי. מישהי התחילה איתי ברחוב. היה לה אופי כזה ישיר ואסרטיבי והיא גם איכשהו קלטה ישר את כל מעלותיי וציינה אותן בפניי (המוזר היה שגם דברים רוחניים הוזכרו שם). אין לי כוח לפרט את כל פרטי הפרטים של הסיטואציה. בסוף היא נתנה לי את הטלפון שלה, ואני התקשרתי לספונסר ומחקתי יחד איתו את המספר. זה דבר שבלי התכנית כנראה שבחיים לא הייתי עושה. אולי רק אחרי שימוש. מה שגם עזר לי, היא ההגדרה של הספונסר שלי לאחרונה לאפס על כל צריכה מכוונת של תאווה, שלא כפי המקובל ב-SA. ההגדרה הזאת היא שגדרה אותי. אחרת, הייתי יכול להשתמש עד גבול מסוים ואולי להיחשב נקי.

בתקופה האחרונה מתחדד לי הקושי הזוגי. אני מרגיש שהחיים שלי חנוקים בקשר הזה. שהוא גורם לי להיות כפוף, שחוח ועייף. שהוא מונע ממני לצמוח ולפרוח בתחומים שחשובים לי. מתפלל לזמנים טובים יותר, וללמוד איך אולי למרות הכל "אין הדבר תלוי אלא בי". 

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 חודשים #138831

תודה על החיזוק והחיבור ! 

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 חודשים #138839

• רגיש
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • חבר ותיק
טהרני כתב on 15 אוג' 2021 10:39:

שלום חברים יקרים,
מרגיש קצת מבולבל. מקווה שהכתיבה תעשה לי קצת סדר. לפני כמה ימים קרה לי משהו שמעולם עוד לא קרה לי. מישהי התחילה איתי ברחוב. היה לה אופי כזה ישיר ואסרטיבי והיא גם איכשהו קלטה ישר את כל מעלותיי וציינה אותן בפניי (המוזר היה שגם דברים רוחניים הוזכרו שם). אין לי כוח לפרט את כל פרטי הפרטים של הסיטואציה. בסוף היא נתנה לי את הטלפון שלה, ואני התקשרתי לספונסר ומחקתי יחד איתו את המספר. זה דבר שבלי התכנית כנראה שבחיים לא הייתי עושה. אולי רק אחרי שימוש. 

וואו. 
ובכן, עמדת בזה בגבורה בכוחו של יוסף הצדיק. 
זה בדיוק מה שכתבתי לפני כמה ימים. 
שאם חלילה, יבוא לי כזה סיפור, אז .............
וכתבתי, שלכן אני מרגיש שאני חייב צעדים, להימסר למישהו גדול וחזק ממני.
קראתי כאן היום באחד הפוסטים, ואני מזדהה עם זה: ההחלמה והנקיות שלכם "הותיקים", נותנים לנו תקווה והשראה גדולה.
בהחלמה לכולנו.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 2 חודשים #138851

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

חזזזזק! איזה סיפור...   ברוך ה'.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 חודש, 2 שבועות #139071

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב חברים יקרים,

אתמול עבר עליי יום מגעיל וקשה מהרבה בחינות. הייתי מוצף בתחושות שליליות קשות, אבל מצד שני אני שמח שאמרתי לעצמי שזה זמני ושזה יעבור, שפשוט יש ימים כאלה. אולי זה קשור לזה שאני מכור, אולי לזה שאני טהרני ומן הסתם לשניהם גם יחד.

הבוקר צפו לי מחשבות להשתמש. מין תחושה כזו של "יאללה, למה אתה מושך את הנקיות הזו" (אני קרוב לארבעה חודשים של נקיות ממעידות, בהוראת הספונסר שאמר לי במעידה האחרונה לאפס לגמרי מכאן ואילך על מעידות).

הרגשתי שאני חוזר מתפילת שחרית לבית הריק כמו נידון למוות ההולך אל גורלו העגום שכבר נקבע מראש. החלטתי לנסות לדבר עם חברים, וגם נכנסתי לכאן. תוך כדי חישובים של זמן הנקיות שלי פתאום חשבתי שאולי כדאי שאגיע לפגישה הבאה עם הספונסר עם ארבעה חודשים של נקיות ממעידות. הכלי הזה של ספירת ימי ניקיון מתחבר טוב עם האגו שלי, ואני מאמין שבזכותו שרדתי עד היום.

מתפלל בנוכחותכם לעבור את היום הזה נקי גם ממעידות, למרות שלא כזה בא לי, ולפתח את כיוון החשיבה שעלה לי אתמול שתואם לצעד שלוש - לנסות לומר בפה מלא, שאם זה התסריט של היושב במרומים שהיום יהיה לי יום מגעיל, אז אני מסכים שיהיה לי יום כזה, כי הוא הבמאי. רצונו צריך להיעשות במחזה הזה, ואני צריך רק להיות קשוב להוראות שלו ולשחק היטב את תפקידי בסצנה היומית שנקבעה לי. כמה שזה באמת קשה לי, בעל האגו הנזכר לעיל. מנסה לנשום עמוק ולהתחבר לזה / לקבל על עצמי את זה.

שיהיה לכולנו יום נקי ומחובר!

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 חודש, 2 שבועות #139076

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך טהרני!

ה' יצליח דרכך

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 1 חודש, 2 שבועות #139096

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב חברים יקרים!

אני אסיר תודה להיות נקי היום 120 יום מצריכה של תוכן מיני לסוגיו (מלבד מבטים). אני אסיר תודה על כך באופו מיוחד לאור ההרגשה המגעילה שעדיין נמשכת בימים האחרונים, וגם מתחזקת מדי פעם בגלל כל מיני דברים, בעיקר מתיחויות עם אשתי. אם לא ההגדרות הברורות של הספונסר ברור לי שכבר הייתי עמוק בתוך שלל השימושים שעולים בדעתי.

הבוקר התחלתי לכתוב אסירות תודה באופן מפורט, באותו סגנון שהייתי כותב בקנאות בתחילת הדרך שלי בתכנית לאורך כשבעה חודשים (היו פעמים שנזכרתי בשעה מאוחרת שלא כתבתי באותו יום, והשלמתי את הכתיבה בחירוף נפש כשהעיניים שלי נעצמות. לפעמים גם כתבתי מילים לא קשורות שעלו לי מרוב עייפות ומתוך הפסיעה על קו הגבול המטושטש בין חלום למציאות.

חשבתי בעקבות כך על דברים ששמעתי לאחרונה בכנס מהחבר אסירותודה. הוא נשאל מה היה אומר לחבר שנפל אחרי שש שנים, והשיב שהיה מנסה לבדוק איתו מה עבד עבורו בתחילת הדרך, שהשאיר אותו נקי שש שנים, ולעבוד על אותן נקודות בדיוק. אז זה היה נשמע לי משעמם, אני הרי מחפש משהו חדש כל הזמן, ואם נפלתי - אז הדבר האחרון שבא לי זה לטחון שוב את מה שעשיתי פעם.

בכל אופן, הבוקר נזכרתי איך אחרי יותר מאלפיים פעמים שכתבתי משפט הפותח במילים "אני אסיר תודה" הרגשתי שהנקודה הפנימית שלי מרגישה טוב. הנקודה הבסיסית והיסודית של הקיום שלי שמתחת לכל השכבות והרבדים האחרים. במצב הזה, גם אם הייתה מתחוללת סערה בחוץ, הייתי שקט בפנים. וכדברי אחת מחברות AA שסיפורה מובא בספר הגדול, יכולתי "לעמוד בפני אסון בשלווה" (בהתחשב כמובן גם בעובדה שבשביל מכור דרמטי כמוני כל דבר קטן שלא מסתדר כמו שאני רוצה הוא סוג של אסון, אבל היו גם דברים לא פשוטים מבחינה אוייבקטיבית). אני מתפלל לחזור להשקיע בזה, למרות שלא כזה יתחשק לי לאורך זמן, ומקווה גם לשתף בזה את הספונסר, כי זה קצת מנוגד להנחיות שלו להפחית פרפקציוניזם ולעשות פעולות תוכנית קצרות וממוקדות.

אוהב אתכם ולא יכול בלעדכם, 

טהרני

זמן ליצירת דף: 0.86 שניות

Are you sure?

כן