ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 153488 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 11 חודשים #123107

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 26 מאי 2020 05:19:

בכל אופן, מתפלל בנוכחותכם לעשות פעולות שיעזרו לי להישאר נקי. תוך כדי כתיבה חשבתי שאולי כדאי לדווח פה כל שעה שאני עדיין נקי, לפחות עד שיחלוף זמן הניסיון המשמעותי.

אחי היקר הצלחה רבה היום. אני אשמח לעקוב אחרי הפוסט.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 11 חודשים #123110

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה אחי , אנחנו איתך

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 11 חודשים #123116

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אני עדיין נקי. נמצא בשעה האחרונה לפחות במצב שמישהו פשוט משגע אותי ולא עוזב אותי. לא התפרצתי (עדיין), אבל זה יותר אצלי המון תסכול. אני כבר לא יודע אם זה נכון להמשיך לשחק את הנחמד, במחיר של הר הגעש שמתפרץ אצלי בפנים, ומסתבר שמתי שהוא יגלוש החוצה.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 11 חודשים #123129

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

עדיין נקי. מרגיש שקצת יותר רגוע מסביבי, ואת הלחץ שהשקט הזה יופר בכל רגע. מתפלל שזה יימשך, ומתכוון לכתוב עכשיו אסירות תודה.

מדמיין כבר איך אני כותב בסוף היום שזה דווקא היה די פשוט. נדרשו ממני רק כמה פעולות קטנות. כזאת באמת היא התוכנית. הדבר המרכזי שאני צריך לזכור זה כמה כואב וקשה היה לי בשימוש, כמה אני לא רוצה לחזור לשם בכל מחיר (והאמת שאני מתקשה לזכור). ויחד עם זה, להניע את עצמי לפעולה.

זה קצת מזכיר לי פתגם יפה שראיתי אתמול: "רוב הבעיות בחיים נובעות משתי סיבות: אנחנו פועלים בלי לחשוב (ובהקשר הזה: אני משתמש בלי לחשוב על כמה שהשימוש באמת עשה לי רע). או שאנחנו חושבים בלי לפעול (ובהקשר הזה: אני זוכר כמה כואב להשתמש, וגם קצת חושב על זה, אבל לא עושה את הפעולות שאני יודע מניסיון שימנעו את השימוש הבא). 

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 11 חודשים #123131

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

עדיין נקי. עברתי קטע קשה עכשיו. מרגיש מותש.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 11 חודשים #123139

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה לך.
החלק הקשה מאחוריי. יש עדיין לא מעט דברים שרובצים על ליבי. אני רוצה לזכור, שהרגשות הללו הרבה פחות קשים ממה שהייתי מרגיש אם הייתי משתמש כל הבוקר. 

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 11 חודשים #123158

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אוהב!
רצף ההודעות האחורנות הציף בי החלמה רבה.

אולי קצת הציב בפני תמונת ראי לתקופות בהם אני הולך להניק את הקושי בתאווה במקום לשפוך את הקושי החוצה.

תודה לך

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 11 חודשים #123173

מחזק אח יקר!! מאחוריך!

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 11 חודשים #123190

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב חברים. מתחיל את היום קצת מאוחר וזה יוצר אצלי תחושות קשות. עברה לי מחשבה אחת על שימוש אני צריך להיפטר מן ה"בקבוק" שנמצא אצלי בבית. מתפלל לנכונות ומתחייב לדווח כאן כשאעשה זאת.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 11 חודשים #123205

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 27 מאי 2020 07:20:

בוקר טוב חברים. מתחיל את היום קצת מאוחר וזה יוצר אצלי תחושות קשות. עברה לי מחשבה אחת על שימוש אני צריך להיפטר מן ה"בקבוק" שנמצא אצלי בבית. מתפלל לנכונות ומתחייב לדווח כאן כשאעשה זאת.

תמיד יש לי את התחושה שאני חדש כאן ורוב הציבור עם נסיון גדול בשמירה . אבל הפעם בגלל שאני חדש וטרי באתגר אני אומר לך מכל הלב . אל תחשוב על הדברים האלו! כמה זה קשה לקבל את הכוחות נפש לקום שוב ושוב מהגלגל הנורא הזה של הנפילות. תהיה חזק והכל יחלוף כמו שהיה עד היום.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 11 חודשים #123230

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מכיר את התחושה של לקום מאוחר....
קמים ישירות למרדף אין סופי....
והנחת מאין תמצא?!

אוהבים!
מאחל לכולנו שלווה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 10 חודשים #123358

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

טוב, אז שוב חזרתי לשם היום. אל התאווה. אני מקווה שזה היה "רק להיום", כי כשזה מגיע בשנים האחרונות, אני נוטה למשוך את זה עד שאני מרגיש שמיציתי. היו לי כמה תובנות חשובות בעקבות מה שקרה. מעלה כאן כמה מהן (את מה שאני זוכר):

א. אסור שיהיו לי "בקבוקים", ואפילו "בקבוקונים" מכל סוג שהוא. שום מוצר שמאפשר צריכת תאווה בצורה הכי דקה שיש. הניואנסים הקטנטנים האלה מגלגלים אותי לאט לאט הלאה עד שבסוף אני נופל חזק. 

ב. אני חייב להקדיש כל יום זמן לטיפול בדברים שמטרידים אותי. בין במישור הרגשי ובין במישור הטכני. הדברים האלה מצטברים ויוצרים בתוכי עומס וסחף שלילי. תחושה ש"גם ככה אני מפורק מכל כך הרבה דברים, אז למה שלא אתפרק קצת גם מזה?"

ג. יש בי משהו שכבר לא כזה אכפת לי להשתמש. לאונן לא, אבל להשתמש כן. אני צריך למצוא משהו שיחזק את הרצון הזה אצלי. אשמח לרעיונות. 

ד. אני צריך לתחזק קשר יומיומי עם חברים לתכנית.

ה. אני צריך איכשהו להפנים שאם אני מתקשר לחברים בדרך לשימוש, והם לא אומרים איזה משהו דרמטי שעוזר לי, שזה לא אומר שקיבלתי "הכשר" להשתמש, בגלל שהתקשרתי ועשיתי את הפעולות שצריך וכו'. 

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 10 חודשים #123365

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהביםםם!!

אשמח אם תתקשר גם אליי מידי פעם.. מאמין שיכול ללמוד הרבה מנסיונך הרב.

מאוד מזדהה עם הרגשות.. אפילו שאני כביכול רק בתחילת הדרך.. גם לי הראש מספר שזה לא נורא כל כך ליפול..

משהו מוזר כשאני מפנטז ומדמיין שימושים, אני מדמיין גם את ההרגשה הרעה שמגיעה אחרי.. והאמת שאני מדמיין אותה כבר תוך כדי המעשה עצמו..
אני מניח שזה דבר טוב.. שגם אם אפול ואשתמש זה לא יהיה כמו בעבר.. 
כמו שאמרו באחת הקבוצות שהייתי ששימוש בתכנית זה לא דומה לשימוש מחוצה לה.. חבר היטיב מאוד להגדיר את זה כ"מישהו השתין לי בבירה"

הראש משקר לי ואומר לי לבדוק את זה... 

רוצה לחשוף את זה כאן

אוהבים ותודה על השיתוף

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 10 חודשים #123401

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

תודה לכם. היום עבר נקי. 
אתמול הספקתי לזרוק בקבוק אחד משמעותי. לא פנוי להרחיב כרגע, אבל באמת מקווה להמשיך ולכתוב כאן יום יום.

מתרפא - אשמח שנחליף מספרים. שולח לך את שלי בפרטי. 

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 3 שנים, 10 חודשים #123403

חזק ואמץ אחי!! עוד צעד בהחלמה!

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן